Podkategoria: Doradztwo - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Biuro na start. Biuro rachunkowe Katowice »

  Otwierasz własną firmę?
  Szukasz biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość na preferencyjnych warunkach?
  Potrzebujesz kapitału na start lub rozwój firmy?
  Twoje biuro rachunkowe nie rozumie Twoich potrzeb? Lub też może po prostu masz już dosyć swojego księgowego?
  Wystartuj z nami po sukces! Biuro na Start jest ofertą właśnie dla Ciebie!

  Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną, sposób opodatkowania, doradzimy jak pozyskać kapitał, a także zoptymalizujemy koszty dla Twojej działalności.

  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem mającym jednak już spore doświadczenie zawodowe.

  Zdajemy sobie sprawę na jakie problemy natrafia początkujący przedsiębiorca w naszym kraju, dlatego oferujemy
  usługi księgowe nawet do 3 miesięcy gratis.

  W przypadku podpisania z nami umowy na obsługę księgową zarejestrujemy Twoją Firmę gratis!

  Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Katowicach prowadzi jedyną na Śląsku, w pełni profesjonalną, funkcjonalną, a zarazem bezpieczną usługę księgowości on-line. Dzięki temu masz zawsze całodobowy dostęp do swojej księgowości z każdego miejsca na świecie.
  Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatnie, intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur gratis.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kraków »

  Biuro księgowe ACCF Kraków powstało w 2006 r. W roku 2007 rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o doradztwo podatkowe.
  Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Dbamy, aby osoby współpracujące z naszym biurem rachunkowym na bieżąco śledziły nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokata w Złoto »

  MultigoFinance ( Multigo ), to autoryzowany przedstawiciel Amber Gold Sp. z o.o. na teren województwa kujawsko-pomorskiego.

  Nasze lokaty w złoto:
  Lokata w złoto PROMOCJA
  Lokata w złoto plus ubezpieczenie
  Lokata w złoto
  Lokata w złoto PLUS
  Lokata w platynę
  Kontrakt oszczędnościowy Gold24

  Obsługa Klienta ( prezentacja rozwiązań, umowy, aneksy, wydawanie certyfikatu zakupu złota ) osobiście u Klienta, w biurze Multigo lub poprzez kuriera GLS/DHL.
  Najbardziej efektywny sposób oszczędzania.
  www.lokata-w-zloto.pl

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty przez internet ICF »

  Internetowe centrum finansowe ICF oferuje szeroką gamę produktów finansowych oferowanych przez większość banków działających na polskim rynku. Kredyty mieszkaniowe, hipoteczne, konta oraz karty kredytowe dostępne są online w naszym centrum finansowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą finansową i zamawiania kredytów przez internet w ICF.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Jacyno »

  Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Jacyno.
  Działamy na rynku prawniczym już ponad dwanaście lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, pracując m.in. przez wiele lat w dużej kancelarii międzynarodowej. Specjalizujemy się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie obrotu i zagospodarowania nieruchomości. Reprezentujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w postępowaniach spornych, jak i niespornych. Świadczymy również obsługę korporacyjną. W celu zapewnienia wszechstronnej i kompleksowej obsługi prawnej utrzymujemy stałą współpracę z doradcami podatkowymi.

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu: prawnej obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Doświadczenie obejmuje doradztwo w zakresie nabywania i zagospodarowania nieruchomości, budowlanych aspektów inwestycji, negocjowania i zawierania umów najmu i dzierżawy. Kancelaria Wojciech Jacyno zapewnia obsługę prawną między innymi dla międzynarodowych inwestorów i deweloperów. Zajmuje się również szeroko rozumianym prawem gospodarczym, w szczególności prawem handlowym. Prowadzi prawną obsługę przedsiębiorców. Reprezentuje klientów w sądach cywilnych i gospodarczych. W sferze jego zainteresowań zawodowych leży również prawo prywatne międzynarodowe, przydatne zwłaszcza przy obsłudze transakcji z elementem międzynarodowym.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Goś to sukces, współpraca, biznes, niezależność »

  Jeżeli szukasz drogi do sukcesu finansowego i chciałbyś osiągnąć niezależność finansową to zapraszam Cię na mojego bloga. Dowiesz się z niego jak stać się bogatym, co trzeba zrobić aby osiągnąć życiowy sukces, dowiesz się jak zarabiać duże pieniądze.
  Zapisz się także na mój newsletter, dzięki któremu w 2 tygodnie poznasz tajemnicę sukcesu. Jeżeli chciałbyś razem ze mną osiągnąć sukces finansowy i szukasz dużych pieniędzy to mój blog jest dla Ciebie. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości »

  Strona autorów książki \\\"Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości\\\". Wskazuje na sens oszczędzania i rezygnacji z poddawania się nadmiernej konsumpcji na rzecz długofalowego planowania swoich prywatnych inwestycji. Celem jest takie inwestowanie (w nieruchomości), które uwolni nas od przymusu pracowania i pozwoli zyskać przywilej wyboru pracy zgodnej z zainteresowaniami, pracy wolontariusza lub oddaniu się swojemu hobby.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI KAMIENIARSKO BUDOWLANE »

  WYROBY Z GRANITU MARMURU I KAMIENIA ŁUPANEGO.TEL608553227.STRONA www.rolbud.entro.pl.JESTEŚMY FIRMĄ Z TRADYCJAMI.JESTEŚMY WSTANIE WYKONAĆ KAŻDE ZAMÓWIENIE Z KAMIENIA.W NASZEJ OFERCIE SĄ nagrobki,grobowce,schody,kominki,zabudowy,obudowy,blaty,posadzki,tarasy,groty,kapliczki,parapety,murki,elewacje,ogrodzenia,skalniaki,oczka wodne i inne.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nie płać zus »

  Działalność w kraju - ubezpieczenie w Anglii, możesz płacić niższy ZUS ciągle działając jedynie w kraju. Zezwala na to prawodawstwo Uni Europejskiej. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na, wyższą emeryturę. Gdy osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę w Wielkiej Brytanii prowadzi swoją firmę w Polsce, podlegać będzie pod prawo tego kraju, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli Wielkiej Brytanii. Oszczędność na składkach ZUS w UK wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Zapewniamy pełny dostęp do systemu rabatów i zniżek w składkach. Ponadto istnieje możliwość aby wcale nie płacić jeśli podamy innym osobom ten system i podpiszą one taką samą umowę. Zus nie musi być drogi, a Ty nie płać ZUS. Abonament kosztuje jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS. Dowiesz się bardziej szczegółowo na stronie nieplaczus.eu

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • CoLogis Logistics Consulting »

  Doradztwo logistyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Tworzymy dedykowane aplikacje na bazie MS Excel wykorzystując programowanie w VBA głównie dla celów logistyki i finansów. Prowadzimy projekty usprawniające łańcuchy logistyczne.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ECOLEGIS - Prawo, Ekologia i Ochrona Środowiska »

  Kancelaria ECOLEGIS świadczy kompleksową pomoc prawną i biznesową, szczególnie dla inwestycji z obszaru ochrony środowiska i ekologii. Kancelaria zapewnia najwyższy poziom usług i bezpieczeństwa w zakresie obsługi prawnej i biznesowej. Wsparcie biznesowe to między innymi kontakty z urzędami, optymalizacja procesów, nadzór nad procedurami, kontrola przestrzegania norm, negocjacje z klientami, windykacja. Bezpośrednie korzyści ze współpracy to unikanie potencjalnych kar, obniżenie kosztów funkcjonowania firmy, uzyskanie pewności prawidłowości procesów w firmie. Nasza dewiza to, skuteczne i szybkie działanie. Nowe inwestycje czy przedsięwzięcia np. w źródła energii odnawialnej (farmy wiatrowe, małe elektrownie wodne, biomasa, fotowoltaika/ energia solarna i inne), utylizację (recykling), wymagają coraz więcej specjalistycznej wiedzy, często to skomplikowane procesy, długotrwałe procedury, czy też kontakty z urzędami (np. WIOŚ). Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu prawa, ekonomi, inżynierii i ochrony środowiska. Łącząc wiedzę prawniczą, ekonomiczną i przyrodniczą potrafimy spojrzeć przez pryzmat zróżnicowanych problemów Klienta, co gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług i skuteczne realizowanie powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracuj w MLM »

  Pracuj w MLM to nowoczesny Portal z ogłoszeniami o pracę skonstruowany głównie z myślą o środowisku działającym w obrębie marketingu wielopoziomowego.
  Jest to całkowicie darmowe narzędzie które z pewnością pomoże w budowaniu sieci własnych konsultantów.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla firm, kredyt samochodowy, kredyt gotowkowy »

  Save-Money.pl to profesjonalny serwis, który wskaże Tobie najlepszy kredyt dla firm. Klient firmowy to dla nas klient prestiżowy. Jeżeli masz nową firmę mamy także produkt dla Ciebie kredyt dla nowej firmy,
  czy kredyt obrotowy. Do każdego produktu dołączony jest kalkulator, spis wymaganych dokumentów do kredytu, szczegóły produktu itp. Dla szefów firm nasz serwis przygotował promocję - obsługa mobilna na terenie
  całego kraju. To oznacza że nasz doradca dojedzie do Twojej firmy przedstawi propozycję kredytu, podpisze z Tobą wszystkie niezbędne dokumenty. Dla klientów indywidualnych posiadamy bogata oferte na kredyt
  gotowkowy i kredyt samochodowyt

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz »

  Serdecznie witamy na stronach agencji Allianz 400. Nasza agencja składa się z grupy doświadczonych specjalistów z branży ubezpieczeń i usług finansowych. Każdy z nas chętnie doradzi Państwu jak wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • MS Tech-Solutions: usługi Resident Engineering »

  Firma MS Tech-Solutions świadczy usługi z zakresu doradztwa technicznego. Główne obszary działalności to przemysł maszynowy i samochodowy. Działania firmy MS Tech-Solutions są zorientowane na optymalizację kosztów.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect S.A. - doradztwo kredytowe »

  Efect S.A. - niezależne doradztwo finansowe - kompleksowe wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących Twojego budżetu. Bogata oferta produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i kredytowych.nKompletne wsparcie podczas realizacji wniosków kredytowych - pomoc w zakresie realizacji wniosku kredytowego i utrzymania ciągłości kredytowej.nSpecjaliści firmy Efect Doradztwo Finansowe są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt it »

  CTPartners S.A. jest liderem polskiego rynku doradztwa z zakresu zarządzania organizacjami IT oraz szkoleń w standardzie ITIL®. Posiada szeroki zakres usług od opracowania strategii IT, budowy informatycznych organizacji usługowych, tworzenia organizacji zarządzania projektami i zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wysoki poziom i jakość oferowanych szkoleń z zakresu ITIL® potwierdzają uprawnienia nadane przez EXIN. Posiada zespół ekspertów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, których wiedza została udokumentowana certyfikatami i akredytacjami uznanych organizacji międzynarodowych. Oprócz działalności komercyjnej spółka podejmuje szereg inicjatyw mających na celu podnoszenie świadomości, szerzenie wiedzy i integrację środowiska związanego z zarządzaniem IT.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certum Windykacja »

  Windykujemy szybko i skutecznie. To podstawowa działalność naszej Firmy. Jesteśmy specjalistyczną firmą windykacyjną, skutecznie odzyskującą zamrożone w wierzytelnościach środki. nPomagamy podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu ich problemów windykacyjnych oferując specjalistyczne usługi zarządzania wierzytelnościami takie jak: * nadzór nad płatnościami;n * skuteczne negocjacje z dłużnikami;n * przeprowadzenie postępowania sądowego;n * prowadzenie postępowania egzekucyjnego;n * pieczęć prewencyjna;n * wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem płatniczym;n * audyt windykacyjny;n * szkolenia windykacyjne dla działów sprzedażowych i księgowych. Szybko - zależy nam na błyskawicznym odzyskaniu twoich należności; Skutecznie - w konfrontacji z dłużnikiem, mamy zdecydowanie większe od niego szanse; Doświadczenie - windykacją zajmujemy się zawodowo; Brak opłat wstępnych - nie pobieramy opłat za zlecenie windykacji, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu; Za rozsądną cenę - Sprawdź naszą ofertę w zestawieniu z innymi cennikami firm windykacyjnych; Pomagamy, nie naciągamy - ponieważ inwestujemy własne środki, masz pewność że na szybkiej egzekucji zależy nam w równym stopniu co tobie; Dotrzymujemy obietnic - nie składamy nierealnych deklaracji i nie przyjmujemy zleceń licząc, że \\\"a nuż się uda\\\". Jeśli zajmujemy się sprawą, to po to żeby odzyskać Twoje pieniądze;

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • KRS online »

  Raporty Krajowego Rejestru Sądowego są głównym źródłem informacji dla przedsiębiorców. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce, z łatwością odnajdziesz interesującą Cię firmę. Poza podstawowymi informacjami, jak dane teleadresowe, określenie formy prawnej organizacji - raport dostarczy Ci niezbędnej wiedzy m.in na temat kondycji finansowej wybranego podmiotu gospodarczego. Uzyskane w ten sposób informacje, pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji. Już dziś pobierz pełny raport KRS i sprawdź swoich kontrahentów!

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstytucje w poratlu e-prawnik »

  Najnowsza sekcja portalu e-prawnik umożliwiająca dostęp do konstytucji uchwalonych na przestrzeni wielu lat w Polsce oraz za granicą. Można tu znaleźć Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, Konstytucję 3 Maja, Konstytucję USA, Konstytucję PRL, Konstytucję kwietniową oraz marcową, a także Konstytucję Królestwa Polskiego.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: