Podkategoria: Doradztwo - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Kredyty i pożyczki gotówkowe »

  Zastanawiasz się jaki kredyt gotówkowy, pożyczkę gotówkową, kredyt hipoteczny wybrać? A może nie wiesz, które konto osobiste, konto oszczędnościowe, konto firmowe, czy karta kredytowa są najkorzystniejsze? Szukasz korzystnych lokat i obligacji lub funduszy inwestycyjnych? Serwis porównaj-kredyty.pl został stworzony z myślą o osobach, które chcą się zapoznać z ofertą kredytową polskich banków. W porownaj-kredyty.pl znajdziesz porównanie kredytów, pożyczek, kont bankowych, ubezpieczeń. Zestawienie oprocentowania pomoże Ci wybrać najbardziej opłacalną ofertę banku. Za pośrednictwem portalu możesz też wypełnić wniosek o udzielenie kredytu, pożyczki czy założenie konta bankowego lub skontaktować się z biurem obsługi klienta banku.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek »

  Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek (Katowice) oferuje usługi prawnicze w zakresie: prawa korporacyjnego i kompleksowej obsługi prawnej dla firm, prawa podatkowego,upadłości, procesów naprawczych i restrukturyzacyjnych (prawnicy kancelarii posiadają licencje syndyka masy upadłości), negocjacji i reprezentacji w sporach pracowniczych, układów zbiorowych, sporządzania umów i negocjacji warunków ich zawierania, łączenia i przekształcania spółek, tworzenia holdingów i konsorcjów. Prowadzimy obsługę prawną w języku polskim, angielski, niemieckim i francuskim. Siedziba Kancelarii: ul. Słowackiego 10/6, Katowice (woj. śląskie)

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Częstochowie »

  Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym. Pozwoliło to nam zebrać w tym czasie zdobyć bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom, które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą. Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedze i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Blog poruszający temat ubezpieczeń komunikacyjnych. Porady jakie ubezpieczenie samochodu wybrać, tak aby niewiele zapłacić i mieć jak największą ochronę. Ciekawe artykuły jak postępować na wypadek kraksy i z jakim ubezpieczycielem się związać.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolskie Centrum Ekspertyz Finansowych- Strategor »

  Firma oferuje biznesplan, studium wykonalności, strategie marketingowe, wyceny. Gwarantujemy wysoką jakość i sprawną realizację powierzanych nam zadań. Zdobyte doświadczenie i wiedza bezpośrednio przekłada się na efektywne realizację wszelkich koncepcji.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fenix Tax Consulting »

  Firma istnieje na rynku polskim od 2003 roku. W ciągu sześcioletniej działalności zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie rozliczania podatków z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii. Profesjonalizm oraz sprawna obsługa stanowią atuty działalności. Firma dysponuje odpowiednim zapleczem wiedzy w systemie podatkowym, kompetencjami oraz doświadczeniem, co pozwala na skuteczne odzyskwianie maksymalnej kwoty nadpłaconego podatku za granicą dla Klientów.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław - N.STANDARD Sp.k. »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa gospodarczego.
  Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi informatycznych dostępnych na rynku, co pozwala nam znacząco obniżyć koszty i ceny naszych usług oraz daje możliwość kontroli i analizy swojego biznesu przez klientów. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację z klientami bo wierzymy, że partnerstwo i zaufanie są kluczem do sukcesu.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadczenie wyrównawcze agenta »

  Strona zawiera ogólne informacje o świadczeniu wyrównawczym przysługującym agentowi (handlowemu, ubezpieczeniowemu, bankowemu, turystycznemu i in.) po rozwiązaniu umowy agencyjnej. Strona została przygotowana przez prawników z Kancelarii BARTMAN.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • CechyPracownika.pl - ocena pracownika »

  Profesjonalny test oceny pracownika. Kwestionariusz ten powie Ci w czy dzierżysz cechy dobrego pracownika. Otrzymasz tutaj wiedzę o sposobie, w jaki ocenia Cię potencjalny pracodawca.

  Czy jesteś zdolny wykorzystać swoje zalety i mocne strony zawodowe? Czy posiadasz swoje wielkie pasje i zainteresowania, które możesz zużytkować w celach zarobkowych? Czy posiadasz preferencje adaptacyjne? Na te i inne, jak i inne pytania znajdziesz rozwiązania w niniejszym teście osobowości.

  W serwisie CechyPracownika.pl znajdziesz dodatkowo darmowe zawodowe porady. Przeczytasz o cechach i nastawieniu szczególnie cenionym przez pracodawców, optymalnym zwiększaniu własnych kwalifikacji zawodowych, weryfikacji dotychczasowych osiągnięć zawodowych i inne. Zapraszamy do serwisu, który pomoże Ci podeprzeć Twoją pozycję w świecie biznesu!

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Itil foundation »

  Polski portal wiedzy o zarządzaniu organizacjami informatycznymi. Gromadzi interesujące artykuły, dostarcza aktualnych informacji o branżowych konferencjach, szkoleniach, seminariach i innych wydarzeniach, a także oferuje książki, będące niezbędną lekturą każdego menedżera IT. Regularnie organizowane Śniadania z ekspertem i konferencje umożliwiają dodatkową wymianę wiedzy i doświadczeń. Serwis działa nieprzerwanie od 2004 roku i obecnie posiada ponad 3000 zarejestrowanych użytkowników.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania środowiska pracy »

  TES jest akredytowanym laboratorium oferującym pomiary i badania środowiska pracy. Na rynku mazowieckim działamy już od 1999 roku, lecz z powodzeniem również, realizujemy zamówienia z całego kraju. W swoim wyposażeniu posiadamy niezbędną aparaturę i urządzenia spełniające wszystkie niezbędne normy, w tym normę PN-EN ISO 17025. Oferujemy takie usługi jak pomiary hałasu, stężeń substancji, drgań mechanicznych, natężenia oświetlenia i wiele innych. Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów, które to można znaleźć na naszej stronie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaoferować większą jakość usług jak i krótkie terminy realizacji.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna »

  Serwis e-prawnik.pl został stworzony dla osób potrzebujących pomocy prawnej. U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług kancelarii, skorzystaj z usług naszego serwisu. Sporządzimy dla Ciebie opinię prawną, przygotujemy dokument prawny oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach, udzielając porady prawnej. Tylko u nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, opinię prawną lub dokument. 

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sgm consulting doradztwo w finansach i procesach zakupu »

  Firma sgm consulting jest firmą zajmującą się profesjonalnym wsparciem i doradztwem dla biznesu. Specjalizujemy się w tematyce finansów i zakupów.

  Nasze wsparcie w tematyce finansów jest bardzo szerokie. Obejmuje ono pozyskanie środków na rozwój firmy, tworzenie biznes planów, analiz rentowności projektów inwestycyjnych, przeprowadzanie badań due diligence całych firm bądź poszczególnych obszarów działania, wdrażanie controllingu lub jego rozwój i wsparcie, audyt zarządzania płynnością firmy, działania poprawiające spływ należności.

  W tematyce zakupów proponujemy wykonanie audytu procesów zakupów w Państwa firmie, zaproponowanie zmian w tych procesach i ich wdrożenie. Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że w prawie każdej organizacji wprowadzając dobre praktyki zakupowe, znane nam z innych organizacji można było zaoszczędzić od 5% do 15% kosztów bezpośrednich przedsiębiorstwa. Proponujemy również przeprowadzenie trudnych dla Państwa negocjacji lub wsparcie w takich negocjacjach.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe porównanie »

  Strona to pierwsza w naszym kraju próba porównania wszystkich dostępnych w naszym kraju lokat bankowych. Porównanie lokat zawiera informację o oprocentowaniu, terminach, dodatkowych kosztach oraz podatkach związanych z założeniem lokaty w banku. Serwis porównanie lokat bankowych zawiera aktualne oferty wszystkich liczących się banków w naszym kraju. Porównanie są lokaty przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony, dzięki nam oszczędzisz czas i dobrze pomnożysz swoje ciężko zarobione pieniądze.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku, analiza konkurencji »

  Firma działająca na rynku od 2008 roku świadcząca profesjonalne usługi w zakresie:
  - badań rynku
  - analizy konkurencji

  W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu:
  biuro@tsresearch.pl

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarobić »

  Tytułowe pytanie jak zarobić zadaje sobie coraz więcej ludzi, którzy z różnych powodów stracili pracę. Na szczęście dzięki internetowi można szybko znaleźć całkiem intratne zajęcie. Na moim blogu zajmuję się głównie tym jak skorzystać z sieci celem zarabiania pieniędzy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kungas.eu firma internetowa Poznań »

  Strona firmy informatycznej kungas.eu, oferującą szereg rozwiązań pozwalających zaistnieć w Internecie.

  Jak wygląda proces realizacji strony lub sklepu?

  Pierwszym krokiem jest zawsze spotkanie, na którym ustalamy, jakie zadania ma spełniać strona, która powstaje. Ustalane są szczegóły takie jak wybór domeny, warunki hostingu, ogólne założenia graficzne, sposób konstrukcji technicznej, zakres funkcyjny itp. Mając tę wiedzę możemy przekazać grafikom założenia, a oni zaczynają tworzyć całą szatę graficzną, programiści mogą zacząć budowę szkieletu strony. W ten sposób powstaje struktura, która po zaakceptowaniu przez Klienta zostaje ubrana w odpowiedni tekst i zdjęcia. W międzyczasie jest publikowana informacja o powstającej stronie i ogłoszenie adresu, pod którym będzie dostępna. Efektem końcowym jest umieszczenie już gotowej strony pod właściwą domeną i to w zasadzie koniec procesu budowy strony.
  Podczas budowy strony internetowej uwzględniamy wręcz podstawowy aspekt, jakim jest pozycjonowanie. Każda projektowana przez nas strona jest tak zbudowana, aby łatwo i szybko się wypozycjonowała pod hasłami wybranymi przez Klienta. Co ważne, takie przygotowanie strony już jest w jej cenie. Po opublikowaniu, przez 3 miesiące pozycjonujemy stronę bezpłatnie po to, aby przyspieszyć zwrot z inwestycji, jaką jest strona internetowa.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Lisicki Bielsko-Biała »

  Kancelaria Adwokacka Jakuba Lisickiego w Bielsku - Białej świadczy
  kompleksowe usługi prawnicze i doradcze dla podmiotów gospodarczych i osób
  fizycznych z terenu Śląska i całej Polski. W ofercie usługi, porady i
  doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego,
  karnego, rodzinnego, administracyjnego i prawa ubezpieczeń gospodarczych.
  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej klientów zagranicznych w
  języku angielskim.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mandays.eu - konsultanci SAP, programiści ABAP, eksperci CRM »

  Platforma mandays.eu to nowatorskie podejście w oferowaniu zasobów profesjonalnych. Podstawą oferty jest wolny czas eksperta (np. pomiędzy projektami) automatycznie stanowiący bazę dla generowanej oferty. Setki ekspertów aktualizując jedynie swój kalendarz stają się dostępni dla Klientów za pośrednictwem działających w ramach Platformy Operatorów. Klient po wyszukaniu oferty łączącej oczekiwane kompetencję, zakres czasowy oferty oraz akceptowalną przez niego cenę może dokonać natychmiastowego zakupu.
  Experts for Business jako pierwszy Operator Platformy mandays.eu specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy specjalistów działających na rynku usług SAP - od konsultantów i programistów ABAP począwszy na kierownikach projektów i ekspertach biznesowych kończąc.
  Rejestracja zajmuje tylko chwilę i nic nie kosztuje - sprawdź dlaczego to rozwiązanie jest dla Ciebie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pcaudyt »

  Wykonujemy audyt legalności oprogramowania (audyt legalności licencji).
  Świadczymy usługi w zakresie profesionalnej kompleksowej opieki informatycznej firm (outsourcing IT) na terenie całego kraju.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: