Podkategoria: Doradztwo - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Kreatywna agencja reklamowa »

  Jesteśmy firmą reklamową z kilkuletnim doświadczeniem. Naszymi głównymi klientami są firmy zajmujące się projektowaniem, budową oraz remontami. Podstawowym miejscem naszej działalności jest internet i to właśnie w nim prowadzimy najskuteczniejsze kampanie marketingowe.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Multimedia Polska »

  Strona Internetowa, na łamach której dowiesz się wszystkiego o wycieku danych osobowych z serwerów spółki Multimedia Polska a także o kłamstwach rzecznika w/w firmy, piractwie jednego z administratorów a także o próbach cenzurowania Internetu przez Multimedia Polska w ten sposób, że blokowano dostęp do strony nielubieich.pl by klienci firmy nie dowiedzieli się o kompromitacji. Witryna nie jest dziełem konkurencji a wszelkie zawarte na niej informacje są prawdziwe.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weronika Enerbud Świadectwo Energetyczne Katowice »

  Oferta: sporzadzanie świadectw energetycznych i audytów budynków, przeglądy okresowe budynków, badania termowizyjne, ocieplenia.nWojewództwo śląskie - Katowice, Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Pszczyna, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Wodzisław, Zawiercie, Żory, Żywiec.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe: Kancelaria Księgowa K&ESZ (Warszawa, Praga Południe, Gocław) »

  Kancelaria Księgowa K&ESZ Elżbieta Siepkowska to profesjonalne biuro rachunkowe z długoletnią tradycją.
  Naszą misją jest uwolnienie naszych klientów od utrudnień związanych ze sprawami księgowymi, od troszczenia się o sprawy pracownicze oraz przede wszystkim uchronienie ich przed ryzykiem związanym ze postępowaniem podatkowym.
  W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali odpowiednią jakość usług oraz byli powiadamiani z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w prawie podatkowym, które mogą ich dotyczyć.
  Mieścimy się w Warszawie na Pradze Południe na osiedlu Gocław, zachęcamy do kontaktu osobistego / telefonicznego i przejrzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reprywatyzacja-odszkodowania za utracony majatek »

  Korporacja Prawno Finansowa FENIKS Prowadzimy postępowania odszkodowawcze w zakresie Utraconych Majatkow z dekretow z lat 1944 -1962
  kontakt windykacja_slask@korporacja-feniks.com tel 665 816 145

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NaszaNiania.pl »

  Szukacie niani (opiekunki) dla swojego dziecka?nNasza Niania - Centrum Dobrych Niań powstało z myślą o tym, aby pomóc rodzicom w znalezieniu odpowiedniej niani (opiekunki) dla ich dziecka. nDobrze wiemy, że pozostawienie dziecka z obcą osobą jest niezwykle trudne, dlatego tak istotne jest znalezienie profesjonalnej, ciepłej, odpowiedniej osoby, która zaopiekuje się dzieckiem.nNasza Niania pomoże rodzicom: wyszuka i zrekrutuje właściwą opiekunkę. Dzięki nam poczujecie się bezpieczniej pozostawiając Wasze dziecko pod opieką wybranej i zaproponowanej przez nas niani. Nasz zespół składa się z doświadczonych pedagogów, psychologów i specjalistów do spraw rekrutacji. nObszar działania: Warszawa i okolice.nnZapraszamy do kontaktu i przedstawienia oczekiwań względem niani. Dobra niania (opiekunka) dla Waszego dziecka gwarantowana!

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oneoffice Netia Oferta dla firm »

  Netia- oneoffice oferta dla firm. Kompleksowa obsługa klientów biznesowych. Konsultant do spraw klienta biznesowego dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzi przez proces zamiany operatora. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu.

  OneOffice

  OneOffice to usługa specjalnie zaprojektowana z myslą o małych i średnich firmach. Autorem oraz firma która wdraża nowoczesny sposób na komunikacje w biznesie jest Netia. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie całej polski. Netia na dzień dzisiajszy posiada najlepszą ofertę dostepu do internetu oraz usług głosowych w PolsceNasze fachowe doradztwo oraz cenniki firmy netia pozwolą nam na zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasz bogate doświadczenie pozwoli dobrać odpowiednią ofertę. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • IMMO CENTER Biuro Nieruchomości Lublin, mieszkania, domy »

  Oczywiście tym czym się zajmujemy to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Robimy to z pasji do tego zawodu dlatego mogą Państwo liczyć na rzetelną informację i profesjonalną pomoc w transakcji ich kupna bądź sprzedaży. Zamieszczane przez nas oferty są zawsze aktualne i sprawdzone. To co oferujemy to: mieszkania, domy, działki, lokale z Lublina i okolic. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Poświęcony czas dla klienta i transakcji sprawia, że działamy skutecznie. Pozostajemy z Państwem podczas całego procesu transakcji: od momentu kontaktu do podpisania umowy ostatecznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adam Szeląg Business Consulting »

  Adam Szeląg Business Consulting jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą z Wielunia świadczącą usługi doradcze zakresie:
  - Wdrażania, doskonalenia i audytowania systemów jakości wg norm :
  ISO - 9001,
  ISO - 14001,
  OHSAS / PN – N -18001,
  PN – 17025,
  ISO / TS 16949.
  - Wdrażania w już istniejących systemach zarządzania stosowanych narzędzi i instrumentów zarządzania,
  - Wdrażania TQM,
  - Pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej oraz rządowych środków pomocowych przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja celna Nowy Sącz »

  Agencja Celna Józef Gwiżdż działa od 1992 r. W swojej ofercie mamy przede wszystkim: głoszenia celne import i eksport jak również wypełnienie dokumentów celnych i akcyzowych oraz skarbowych Możemy występować na mocy upoważnienia w imieniu podmiotów gospodarczych, osób fizycznych przed Urzędem Celnym. Zapraszamy do nas od poniedziałku do soboty lub do naszej filii na Brzeskim Terminalu Kontenerowym firmy " KARPIEL" gdzie sporządzamy wszelkie dokumenty celne dotyczące przewozów towarów kontenerami taborem samochodowym i kolejowym oraz prowadzimy publiczny skład celny.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imperium Szkoleniowe »

  Imperium Szkoleniowe dzieli się na dwa funkcjonalne działy:

  Dział szkoleń komputerowych - czyli jak optymalnie wykorzystać narzędzia pakietu MS Office,
  Dział szkoleń miękkich - pomagamy Państwu wzmocnić umiejętności interpersonalne.

  Dlaczego my:
  - wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych,
  - szkolenia komputerowe w grupach maksymalnie 8 osobowych,
  - możliwa opieka mentorska,
  - wprowadzamy na rynek produkty innowayjne (np. Dyżury Trenera w Państwa firmie),
  - doświadczona kadra,
  - wysoki poziom zadowolenia dotychczasowych klientów.

  Szkolenia otwarte organizujemy w Warszawie, w klimatyzowanych salach. Szkolenia zamknięte organizujemy na terenie całej Polski.

  Świadczymy także usługi doradcze związane z wykorzystaniem pakietu MS Office, a w szczególności - MS Access, Excel oraz VBA.

  Sprawdź nasze promocje First Minute oraz Last Minute!

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Marketingowa Ardeum.pl Kraków, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz Agencja reklamowa »

  Zapraszamy do serwisu agencji marketingowej Ardeum.pl.

  Dzielimy się w nim naszą wiedzą z zakresu oferowanych przez nas usług. Wyjaśniamy, analizujemy i opisujemy wszystko, co ma związek z prowadzeniem skutecznych działań marketingowych. Dzięki połączeniu naszej pasji i profesjonalizmu możemy zaoferować naszym klientom dostosowane do ich indywidualnych potrzeb rozwiązania. Tak samo postępujemy prowadząc serwis Ardeum.pl i publikując artykuły, które mają na celu pomóc Ci w zdobywaniu klientów.

  Na co dzień tworzymy i realizujemy skuteczne strategie marketingowe. Skupiamy się na prowadzeniu kompleksowych działań marketingowych w internecie jak i w świecie realnym. Kreujemy wizerunek naszych klientów poprzez odpowiednią mieszankę narzędzi marketingowych.

  Naszą agencję tworzą eksperci w swoich dziedzinach. Naszą pasją jest marketing, ciągle pogłębiamy naszą wiedzę i udoskonalamy umiejętności, dzieląc się nimi na stronach serwisu o marketingu Ardeum.pl.

  Harmonijnie łączymy odpowiednie zestawy narzędzi marketingowych z całościowym myśleniem o wizerunku naszych klientów w celu maksymalizacji efektów.

  Kompleksowo podchodzimy od tworzenia i realizacji strategii marketingowych dla naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi oraz powstającymi firmami.


  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i regularnego odwiedzania serwisu Ardeum.pl

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Negocjator - negocjacje ceny mieszkania »

  Po co przepłacać? Polecamy negocjacje ceny mieszkań na zlecenie - masz możliwość wynajęcia negocjatora, który zajmie się negocjacjami ceny nieruchomości z deweloperem czy sprzedawcą. Niby negocjować każdy potrafi. Tylko czy stać Cię na zapłacenie wyższej ceny za upatrzone mieszkanie? Negocjator jest osobą z zewnątrz, wolną od emocji związanych z dużą transakcją jaką chcesz przeprowadzić. Negocjator jest kimś, kto zapewni chłodne, racjonalne podejście. Negocjowanie samemu jest z góry skazane na pewne braki. Podobnie negojatorowi trudno negocjować, gdy sam jest zaangażowany emocjonalnie. Olbrzymim atutem profesjonalnych negocjacji jest znajomość technik i metodyki negocjacyjnej. Także praktyka jest absolutnie niezbędna. Nasz negocjator ma ponad 8 letnią praktykę negocjacyjną, przede wszystkim jest osobą skuteczną - co ma zasadnicze znaczenie dla naszych Klientów. Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy i usług profesjonalnego negocjatora cen mieszkań i nieruchomości - jeżeli zależy Ci na obniżeniu ceny, negocjuj roztropnie mając profesjonalne wsparcie negocjacyjne w negocjacji ceny mieszkania czy upatrzonej nieruchomości. Negocjujemy ceny mieszkań nowych - z rynku pierwotnego oraz używanych - z rynku wtórnego. Czy stać Cię na przepłacanie?

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Green Build - Portal dla nieruchomości »

  Green Build to portal dostarczający wiedzę i praktykę z zakresu zielonego budownictwa (w tym m.in. certyfikacja LEED i BREEAM). Publikuje artykuły związane z nieruchomościami, ekologicznym budownictwem, materiałami budowlanymi i nowymi technologiami.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczlania Samochodów Osobowych Warszawa »

  Działamy na terenie Warszawy i całego kraju.KAUCJA tylko 300 zł. Na terenie Warszawy podstawienie GRATIS.Wypożyczalnia czynna 24 godziny na dobę.Oferujemy usługi w zakresie:

  wynajmu jednodniowego

  wynajmu krótkoterminowego

  wynajmu długoterminowego

  obsługi VIP

  śluby oraz imprezy okolicznościowe


  Nasze samochody podstawiamy bezpośrednio do klienta, oferujemy samochody pod wynajem wraz z pełną obsługą. Kontakt tel. kom 506-346-196 begin_of_the_skype_highlighting              506-346-196      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              506-346-196      end_of_the_skype_highlighting

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Przedsiębiorstwo Money Back jest firmą, która zajmuje się egzekucją długów i wszelkiego rodzaju należności. Działamy na rynku windykacji szybko i sprawnie. A nasz zespół to doskonała i wyspecjalizowana kadra prawników i ekonomistów. Współpraca z firmami detektywistycznymi z całego kraju. Firma windykacyjna to szeroki wachlarz usług, poczynając od egzekucji należności a kończąc na pomocy prawnej dla firm czy pomocy w zawieraniu umów. Prowadzimy szkolenia w zakresie prawa gospodarczego, a w ramach usług proponujemy klinetom wszelkiego rodzaju porady prawne. Firma funkcjonuje zgodnie z prawem i etyką zawodową a naszym klientom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale do kart płatniczych »

  Strona prezentuje opis tematów związanych z usługą przyjmowania kart płatniczych. Wiele artykułów tematycznych wprowadzi Cię w temat, pozwoli wybrać najlepsza ofertę. Serwis umożliwia kontakt z centrum rozliczeniowym

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • A. Curzydło Świadectwa, Audyty Energetyczne Bielsko-B. »

  Oferta - tel 606 110 285 - świadectwa energetyczne, audyty budynków, przeglądy okresowe, badania termowizyjne, ekspertyzy i opinie.nWoj. śląskie - Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Cieszyn, Skoczów, Tychy, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław, Żory, Żywiec.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja Wizualna »

  Prezentujemy najskuteczniejsze systemy identyfikacji wizualnej. Podpowiemy Ci jak stworzyć spójną i wartościową markę. Pamiętaj że corporate identity (identyfikacja wizualna) to nie tylko logo. W naszym serwisie znajdziesz informacje jak profesjonalnie stworzyć wizerunek Twojej firmy.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w zakresie głównych dziedzin prawa to zasadnicze domeny Kancelarii Adwokackiej.

  Realizowane czynności obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne,bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Kancelaria Adwokacka współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: