Podkategoria: Doradztwo - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Społeczność spekulantów »

  Spekulacje giełdowe na temat kursów spółek, inwestorów, akcjonariuszy. Prognozy, newsy, zachowanie akcji spółek notowanych na GPW i NewConnect. Jak zyskać na walutach, towarach, nieruchomościach i akcjach.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  Szkolenia bhp, szkolenia ppoż, szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej, kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP i PPOŻ, doradztwo w zakresie BHP na terenie małopolski oraz województwa śląskiego, praktyczne pokazy z użyciem podręcznego sprzętu gasniczego, pokazy z użyciem defiblyratora AED oraz fantoma.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Co. FINANCE Centrum Obsługi Finansowej powstała w 2000 r.
  Specjalizujemy się w zakresie udzielania kredytów samochodowych, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych.
  Doświadczenie na rynku samochodowym oraz wiedza w zakresie produktów bankowych gwarantuje wybór procedury finansowania na najwyższym poziomie.
  Wykwalifikowana kadra doradzi i wybierze prostą i szybką procedurę kredytową.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Webvizarts »

  Webvizarts to kompleksowa obsługa w zakresie budowy materiałów promocyjnych oraz marketingu internetowego. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, konkurencyjnych cen, krótkich terminów realizacji oraz pełnej dyspozycyjności. Oferta obejmuje szeroki zakres usług: głównie grafikę i programowanie, ale też tworzenie systemu identyfikacji wizualnej, aplikacji, filmów i animacji, prezentacji, landing page itp. Webvizarts Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Poradnia Kanoniczna świadczy kompleksową pomoc powodom i pozwanym w procesie o unieważnienie małżeństwa i uzyskanie tzw. rozwodu kościelnego.

  Działalność poradni prawa kanonicznego oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porozumienie na rzecz rozwoju Galicja »

  Głównym celem działalności PNRR Galicja jest wspieranie rozwoju naszego regionu, wspieranie regionalnych inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo technicznej oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. PNRR Galicja realizuje program wsparcia lokalnej przedsiebiorczości m.in. poprzez darmowe szkolenia przeznaczone dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, aktywną promocję samozatrudnienia wśród absolwentów szkół średnich i wyższych, promocję działalności lokalnych firm, oferujemy również szeroki zakres bezpłatnych usług doradczych. PNRR Galicja zapewnia pomoc naszych partnerów w pozyskaniu dotacji z PUP i dotacji ze środków unijnych, przygotowujemy biznes plany, pomagamy także ubiegającym się o kredyty. Nasz zespół konsultantów wykonuje także analizy finansowe i zajmuje się doradztwem operacyjnym, a także strategicznym.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Aby sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym utworzenia działalności gospodarczej utworzyliśmy naszą firmę, która zapewnia kompleksowe usługi. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu spojrzeniu na dzisiejsze Państwa potrzeby staramy się pomóc w osiągnięciu sukcesów zawodowych. Pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu środków unijnych, dzięki naszej firmie
  nasi klienci pozyskali już prawie 2 mln. dotacji unijnych.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • UVW Studio »

  Profesjonalna pracownia architektoniczna. Pracujemy i współpracujemy z najlepszymi. Wysokie wymagania jakie sobie stawiamy w zakresie posiadanej wiedzy i kompetencji są naszą wizytówką. Dostrzegając potrzebę oferowania swoim klientom usługi kompleksowej, wymagającej szczególnej wiedzy i umiejętności, współpracujemy z najlepszymi na rynku partnerami. Wybierając nasze usługi możecie być Państwo pewni, że bez względu na charakter projektu zawsze czuwa nad Państwem zespół wybitnych specjalistów. Przyjęta strategia działania, partnerstwo, wypracowane standardy, umiejętne dobieranie ludzi i partnerów zapewniają jakość i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • PBR - biuro rachunkowe - Warszawa »

  Oferujemy doradztwo podatkowe, pomoc prawną, usługi audytorskie i szkoleniowe. Nasze biuro rachunkowe to firma nowoczesna i przyjazna Klientowi. Obecnie obsługujemy ponad sto podmiotów gospodarczych nie tylko z kapitałem polski, ale także zagranicznym. Rozpoznajemy aktualne potrzeby naszych Klientów oraz stale monitorujemy ich zmianę. Świadczymy usługi elastyczne, dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Dzięki naszemu wsparciu prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem. Biuro rachunkowe PBR realizuje zadania w języku polskim i angielskim. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych, z różnych branż i o różnych profilach działania. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje indywidualnie podejście do każdego Klienta, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Mamy możliwość opracowania i dostarczenia zaawansowanych raportów i analiz finansowych.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Znalezienie odpowiedniego pracownika nie należy do zadań najłatwiejszych. Dlatego warto te zadanie powierzyć specjalistom, którzy w tej dziedzinie mają bogate doświadczenie. Doradztwo personalne jest naszą specjalnością, posiadamy wieloletnie doświadczenie w selekcji i rekrutacji kandydatów, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Celem naszej firmy jest jak najlepsze zrozumienie specyfiki Państwa biznesu oraz kultury panującej w firmie, aby w ten sposób móc dokonać selekcji najlepszych spośród kandydatów.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ofeneo.pl - porównywarka funduszy emerytalnych »

  Strona zawiera porównania ofert funduszy emerytalnych, opisy poszczególnych OFE, możliwość zapisania się do każdego z funduszy, a także zbiór pytań i odpowiedzi dla osób które chcą się zapisać, albo zmienić fundusz.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BTH DANIEL - Pneumatyka »

  Od 1999 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pneumatyki i hydrauliki siłowej.

  Oferujemy elementy firm: C.P.P. Prema S.A., Norgren, Festo, Argo-hytos, Ponar i wiele innych.

  Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska prowadzi szeroki zakres usług: remonty, serwis, modernizacje, projektowanie i budowę układów.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez zgody współmałżonka »

  Kredyty bez zgody współmałżonka
  Przedstawiamy Państwu oferty kredytów gotówkowych, dla których nie jest wymagana zgoda współmałżonka. Kredyty są przeznaczone również dla osób z nie najlepszą historią w BIK. Procedury szybkie i uproszczone.
  Kredyty bez zgody współmałżonka mają istotne znaczenie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej, nie zamieszkujących wspólnie, będących w separacji lub w trakcie rozwodu i nie mających rozdzielności majątkowej.
  W takiej sytuacji tylko kilka banków jest w stanie udzielić pożyczki.
  EUROBANK na dowód i bez zaświadczeń o zarobkach oraz bez BIK i zgody współmałżonka może udzielić nawet 30 tys zł na 7-8 lat !!! Wystarczy złożyć wniosek.
  W pozostałych bankach mogą Państwo uzyskać od 10-20 tys zł bez zgody współmałżonka.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe »

  Jeżeli czytasz ten opis zapewne wpisałeś w wyszukiwarce słowo Księgowa Kraków, Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi Księgowe Kraków, Kancelaria Rachunkowa Kraków - oznacza to, że idealnie trafiłeś i Nasza oferta napewno wzbudzi twoje zainteresowanie.nMANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twoje finanse osobiste - profesjonalnie iz pasją »

  Wiele porad, aktualności oraz usługi doradcze z zakresu finansów budżetu domowego.

  Niezależny Doradca Finansowy to człowiek, który - najprościej mówiąc - jest w stanie pomóc Ci jak najlepiej kierować Twoimi pieniędzmi.

  Na pewno masz marzenia, cele na przyszłość lub po prostu liczysz się z dużymi wydatkami w przyszłości. Taki człowiek ma za zadanie sprawdzić w jakiej sytuacji finansowej jesteś obecnie, co chcesz osiągnąć i kiedy (przy pomocy analizy finansowej), a następnie na podstawie tej wiedzy, swojej własnej oraz dzięki możliwościom które daje rynek finansowy, pokazać Ci sposób dojścia do celów o których była mowa wcześniej.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Każdy z nas gubi się w przepisach i regulacjach. Co ciekawe, także wszelkiego rodzaju poradnie prawne czy kancelarie mają z tym problem. Dlatego też wiele osób poszukuje pomocy w różnorodnych kwestiach prawnych, szczególnie gdy grozi im odpowiedzialność karna. W takim przypadku konieczny jest prawnik. Jak wiadomo prawników jest bardzo dużo, jak jednak wybrać tego najlepszego. Do tego znakomicie nadaje się internet, gdzie można znaleźć oferty prawników. Za pomocą wyszukiwarki wyszukamy dla siebie najbliżej znajdującą się kancelarię prawną, wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszemy słowo prawnik Poznań

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe wzory CV »

  Stanowisko to dla wielu ludzi jedna z podstawowych kwestii w życiu. Wszyscy celujemy pracować na przyszłościowych stanowiskach i zarabiać spore wynagrodzenie. Im ciekawsza funkcja, tym ciężej jest nam ją dostać i tym bardziej musimy się pokazać przed pracodawcą. Nieodzownym z elementów, który nam w tym pomoże jest skuteczne Curriculum vitae. Pisząc nasze Curriculum vitae, musimy skupić się na kilku podstawowych częściach, które sprawdzisz w wortalu Skuteczne-CV.pl. Zobacz publikowane porady a także wstawiane wzory Curriculum vitae, zapraszamy!

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Salon Bielizny Adam i Ewa »

  Salon Bielizny Adam i Ewa prowadzi sprzedaż detaliczną bielizny damskiej i męskiej. W naszym asortymencie znajdują się biustonosze (duża gama wzorów i rozmiarów), figi, stringi, koszulki nocne i piżamy, a także bokserki męskie i szlafroki. Profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Wrocław »

  Cebris sp. z o.o. czyli wrocławskie Centrum Badań Rynkowych i Społecznych zaprasza na swoją internetową witrynę w celu zapoznania się z bogatą ofertą na badania marketingowe. Nasza specjalistyczna firma trudni się w przeprowadzaniu badań marketingowych, organizacyjnych i społecznych. Nasz zespół tworzą fachowcy z wielu dziedzin m.in. psychologii, marketingu oraz IT. Dysponujemy doskonałym zapleczem naukowym oraz badawczym. W naszych badaniach marketingowych stosujemy najnowocześniejsze metody badawcze. Naszym kontrahentom (klientom biznesowym jak i indywidualnym) oferujemy atrakcyjne ceny. Pełną naszą ofertę na badania marketingowe znajdą Państwo na naszej firmowej witrynie Cebris.pl. Głównie działamy na obszarze Wrocławia, Poznania, Krakowa oraz Katowic. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: