Podkategoria: Doradztwo - strona 17 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Studium wykonalności »

  Biznes plan jest pewnego rodzaju analizą pozwalającą na zaplanowanie swojego biznesu, jednak nie pozwala on na przewidzenie wszystkich wydarzeń i zagrożeń, które mogą się pojawić podczas prowadzenia projektu. Zazwyczaj biznes plany nie zawierają wystarczająco dokładnej analizy rynkowej, makroekonomicznej, obecnych trendów, analizy technologii, czy też pozyskiwania funduszy. Te wszystkie elementy oferuje studium wykonalności projektu. Jest to kompleksowa usługa zawierająca wyżej wymienione analizy, które pozwalają z dużym prawdopodobieństwem oszacować prawdopodobieństwo wykonania projektu i ponadto na ograniczenie niepotrzebnych wydatków i problemów.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Orange Bydgoszcz Toruń dla firm »

  MSystem Bydgoszcz
  Mobilni Konsultanci Klienta Biznesowego Orange
  Doradztwo usług Orange dla Klienta Biznesowego we wskazanym przez Państwa miejscu.
  Działamy na terenie miast: Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski, Nakło n. Notecią, Szubin, Świecie, Inowrocław, Żnin.
  Od początku 2010 roku jako subagent KKB współpracujemy z PTK Centertel operatorem sieci Orange.
  Oferujemy telefony, akcesoria, usługi telefonii komórkowej Orange.
  MSystem to oferta Orange dla firm, małych przedsiębiorstw i jednoosobowych działalności gospodarczych.
  Nasi Mobilni Konsultanci Klienta Biznesowego dojadą w miejsce wskazane przez Państwa.
  Oferta Orange:
  - przedłużenia umów na preferencyjnych warunkach
  - nowe umowy z telefonami dla biznesu
  - internet mobilny
  - doradztwo w zakresie telefonii komórkowej
  - telefony dla biznesu:

  Nokia, BlackBerry, HTC, LG, Samsung, SonyEricsson

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Citifinance kredyty hipoteczne »

  Citifinance to niezależni doradcy kredytowi.nSpecjalizujemy się w obsłudze osób fizycznych w zakresie kredytów gotówkowych,kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych. nnPosiadamy również przygotowaną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw,noferujemy kredyty gotówkowe dla firm, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe oraz pożyczki hipoteczne

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  "Villa-Szulc Biuro Obrotu Nieruchomościami" oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze! Dlatego rozszerzyliśmy zakres naszych działań o usługi geodezyjne, architektoniczne, ogólnobudowlane i pomoc w uzyskaniu kredytu. Mamy nadzieję, że oferty i propozycje usług naszego biura spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
  Zapraszamy do zapoznania się z z naszą ofertą!

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu Ancla »

  Witam, Firma Ancla sp z o.o. zajmuje się doradztwem firmą w zakresie przygotowywania planów rozwoju eksportu. Naszą działalność można podzielić na 2 części. Pierwsza część to pomoc w przygotowaniu kompleksowych planów rozwoju eksportu dla firm. Druga część naszej działalności to opiniowanie przygotowanych już przez firmy planów rozwoju eksportu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dodatkowe szczegóły oferty. Posiadamy liczne referencje oraz wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • RZECZOZNAWCA »

  analizy, opinie, oceny zabezpieczeń technicznych i bezpieczeństwa obiektu oraz zarządzania bezpieczeństwem obiektu, opracowanie koncepcji i projektów zabezpieczeń technicznych, kosztorysowanie zabezpieczeń technicznych, pomoc w procesie zamówień publicznych

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy finansowi Poznań »

  Kredyt z nami to sama przyjemność. Jeżeli zamierzasz wybudować duży dom, kupić ekskluzywny apartament lub M2 w Poznaniu, to musisz odwiedzić witrynę, która od dziesięciu lat pomaga w wyborze skutecznych rozwiązań finansowych. Współpraca z profesjonalnymi ekspertami finansowymi oraz podmiotami bankowymi umożliwia nam prezentacje najlepszej jakości produktów w oparciu o analizę finansową i realne potrzeby klientów z Poznania.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste i odpisy KRS »

  Elektroniczne księgi wieczyste pobierane bezpośrednio z sądu w wersji papierowej. Sprzedaż wysyłkowa odpisów z ksiąg wieczystych i krajowego rejestru sądowego KRS. Oryginalne odpisy do banku, notariusza aby sprawdzić aktualny stan nieruchomości.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie Warszawa »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimawent »

  KLIMAWENT jest zakładem techniki sanitarnej i budowlanej, zajmującym się montażem, usługami, serwisem oraz produkcją:
  Firma oferuje usługi kompleksowego projektowania obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych, doradztwo techniczne, nadzory autorskie, nadzory inwestorskie i kierowanie budową.Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie „pod klucz” profesjonalnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem oraz kompletacją urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość On-line »

  Biuro rachunkowe Gusto specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac poprzez internet. Klienci Biura, za pomocą internetu, uzyskują stały wgląd w swoje dane finansowe, bez konieczności kontaktowania się z Biurem. Prowadzimy Księgowość On-line: pełna i uproszczona rachunkowość firm, deklaracje VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowa i płacowa, bilanse, sprawozdania statystyczne. Biuro posiada certyfikat MF i ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neurino - Agencja Interaktywna - strony www, grafika, reklama. »

  Jesteśmy po trochu agencją interaktywna i studiem graficznym. Możemy wykonać sklep internetowy, webowy katalog produktów lub napiszemy aplikację, która usprawni działanie firmy.
  Technologia to nie wszytko - nasza firma zaopiekuje się także wizerunkiem twojej firmy. Możemy opracować całą identyfikacje wizualną ale z chęcią zaprojektujemy katalogi, broszury, lub inne materiały POS.
  Jeśli nadlewki, spady i lakiery to pojęcia z którymi nie masz ochoty zaprzyjaźniać się to również za Ciebie wydrukujemy zaprojektowane przez nas materiały.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Conversion: statystyki internetowe i optymalizacja konwersji »

  Zyskaj więcej klientów bez wydawania kolejnej złotówki na reklamę i inwestuj w trafne działania online na podstawie solidnych danych. Dwa powyższe zdania określają obszar kompetencji Conversion: analitykę internetową i optymalizację konwersji. Nasi konsultanci to eksperci Google Analytics, Google Website Optimizer oraz członkowie Stowarzyszenia Analityki Internetowej.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron i portali »

  Dobry katalog stron internetowych charakteryzuje się selekcjonowaną zawartością interesującą użytkowników. Dzięki dobremu katalogowi stron początkujący internauci mogą znajdować poszukiwane przez nich witryny. Właśnie tym wyróżnia się nasz spis ciekawych serwisów internetowych.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-KRS.pl Rejestracja Podmiotów w KRS »

  Rejestracja Spółek, Fundacji, Stowarzyszeń i innych Podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS); Wypełnianie formularzy KRS i zastępstwo prawne w rejestracji w KRS; Zakładanie i zamykanie spółek oraz innych podmiotów; Sporządzanie umowy spółki, aktów założycielskich, statutów; Doradztwo jak rozpocząć lub zakończyć działalność; Wypisy z KRS

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, Leasing, Faktoring - www.kompasfinansowy.pl »

  Usługi finansowe i doradztwo w zakresie Leasingu oraz Kredytów: samochodowych,dla firm, hipotecznych, faktoring. Wyłącznie doświadczeni doradcy.
  Oferta 20 Banków i 10 firm leasingowych.
  Najlepszy leasing i kredyty! Kalkulator leasingowy, kalkulator kredytowy. Porady leasingowe i kredytowe.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • APROPO architektura / wnętrza - kraków »

  podstawową działalnością biura jest projektowanie i aranżacja wszelkiego rodzaju wnętrz oraz tworzenie unikalnych projektów mebli i innego wyposażenia a także projektowanie architektoniczne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej - pozwala to zaoferować klientowi kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie - od konsultacji na etapie planowania poprzez projektowanie, nadzory autorskie aż po porady związane z eksploatacją budynku lub lokalu...
  współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdej inwestycji
  - zapraszamy do współpracy - www.apropo.info.pl

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • "Aterm Termowizja" Certyfikaty Energetyczne - Karol Walenciej :: Białystok »

  Jesteśmy firmą inżynieryjną zajmującą się badaniami i pomiarami termowizyjnymi, sporządzaniem Świadectw Charakterystyki Energetycznej (tzw. Certyfikatów Energetycznych), pomiarami elektrycznymi, a także projektowaniem sieci i instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Credit Plus Konsultanci finansowi »

  Firma zajmuje się wspieraniem rozwoju przedsiębiorstw oraz dostarczaniem kompleksowych rozwiązań biznesowych. Nasza oferta obejmuje niezależne doradztwo w zakresie pozyskiwania przez przedsiębiorstwa zewnętrznych źródeł finansowania, takich jak m.in.: kredyt, leasing, faktoring, ubezpieczenia. Długoletnia praktyka zawodowa naszych doradców oraz współpraca z czołowymi instytucjami finansowymi, pozwalają zaproponować naszym klientom pełną gamę usług i produktów finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Nasza oferta to nie tylko pomoc przy wyborze najlepszych źródeł finansowania, ale także stała opieka oraz wsparcie doradcy w czasie trwania zawartych za naszym pośrednictwem umów.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: