Podkategoria: Doradztwo - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Skuteczna optymalizacja kosztów - niskie składki ZUS »

  Jesteśmy grupą spółek, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Naszymi Klientami są Przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe prowadzące działalność gospodarczą w niemal wszystkich sektorach rynku.

  Z nami osiągniesz największe korzyści! PEŁNĄ, SKUTECZNĄ i BEZPIECZNĄ formę optymalizacji składki ZUS. Oszczędności nawet w pełnej wysokości 841,51 zł miesięcznie! Wyższa emerytura,będąca następstwem posiadania dodatkowego, stabilnego i gwarantowanego źródła dochodu! Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców! Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy i konieczności jej przekształcenia w inną formę prawną! Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli ze strony ZUS Miesięczna, gwarantowana min. oszczędność na poziomie: 342 - 432 zł Gwarantowana, roczna optymalizacja składek ZUS: 4.000 zł - 10.000 zł !

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • GOLDEN EXPERT-Niezależni Doradcy Finansowi, Kredyty dla firm »

  GOLDEN EXPERT - to niezależna firma doradztwa finansowego dla firm i osób fizycznych.

  Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie kredytów dla firm, kredytów obrotowych dla firm, kredytów inwestycyjnych dla firm, kredytów hipotecznych i gotówkowych dla firm i nie tylko. Obsługujemy również osoby fizyczne zatrudnione na podstawie umowy o pracę.

  Oferujemy:

  - Kredyty dla firm,
  - Kredyty obrotowe dla firm,
  - Kredyty inwestycyjne dla firm,
  - Kredyty hipoteczne,
  - Kredyty samochodowe na oświadczenie o dochodach,
  - Kredyty gotówkowe na oświadczenie o dochodach,
  - Leasing dla firm.

  Co dajemy Twojej firmie?

  - 20 sprawdzonych banków dla firm w jednym miejscu,
  - 100 produktów dla firm tylko u nas,
  - wieloletnie doświadczenie doradców w obsłudze firm,
  - szybką decyzję kredytową

  www.goldenexpert.pl- kredyty dla firm,kredyt obrotowy,kredyt inwestycyjny dla firm

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-Doradcy - porady prawne, doradztwo podatkowe i księgowe online »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez serwis e-Doradcy.com. Oferujemy profesjonalne i fachowe porady prawne, doradztwo podatkowe oraz doradztwo z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasza kadra składa się wyłącznie z osób profesjonalnie wykonujących swój zawód dzięki czemu nasze opinie są kompleksowe i gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami. Posiadamy zabezpieczony certyfikatem SSL formularz, który umożliwi Państwu uzyskanie bezpłatnej wyceny odpowiedzi na Państwa zpytanie. Nasz system akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dzięki czemu transakcja realizowana jest szybko i bez problemu. Dostęp do porad prawnych, doradztwo podatkowego i księgowego dzięki dostępie online jest nieograniczony zarówno czasowo jak i niezależnie od miejsca w któym Państwo się znajdują. Zaproaszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług doradczych z zakresu prawa, podatków i księgowości na stronie e-doradcy.com

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż »

  Lex Utilis zajmuje się obsługą prawną firm i klientów indywidualnych. Świadczymy usługi doradcze w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i gospodarczego. Działamy szybko i skutecznie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • M+projekt doradztwo architektoniczne »

  Firma oferuje szeroko pojęte doradztwo projektowe obejmujące m.in.: reprezentowanie interesów inwestora w kontaktach z projektantami, ocenę projektów pod kątem zgodności z przepisami ogólnymi i lokalnymi, wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań projektowych.
  Specjalizujemy się ponadto w obsłudze procedur uzyskania warunków zabudowy i zagospodarowania terenu - WZiZT.
  Oprócz działalności doradczej i konsultingowej zajmujemy sie również projektowaniem architektonicznymi i urbanistycznym.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROFIT system - franczyza, franchising. »

  PROFIT system jest firmą konsultingową, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franczyzy, współpracy agencyjnej i partnerskiej.

  Firma jest członkiem Syncon International Franchise Consultants z siedzibą w Monachium, międzynarodowej sieci firm konsultingowych zajmujących się doradztwem we franczyzie.

  PROFIT system specjalizuje się w opracowywaniu pakietów franczyzowych, a w szczególności w przygotowywaniu modelu biznesowego, umowy franczyzowej, podręcznika operacyjnego, listu intencyjnego oraz prospektu informacyjnego o systemie.

  Firma pomaga we wdrożeniu opracowanej franczyzy lub systemu partnerskiego.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Organizacja Franczyzodawców »

  Podstawowym celem i zadaniem Organizacji Franczyzodawców jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego jak również wobec innych organów i organizacji, w tym, na forum międzynarodowym.

  Polska Organizacja Franczyzodawców zrzeszająca polskie firmy franczyzowe jest patronem odbywającego się co rok Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • GoldenWay - Doradcy Finansowi Kraków »

  Strona poświęcona doradztwu finansowemu dla klientów indywidualnych i firmowych. Szereg produktów i rozwiązań z zakresu kredytów, hipotek, kredytów samochodowych, leasingu, factoringu oraz inwestycji. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie ofertę dla każdego klienta.Umów się z naszym doradcą na spotkanie. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz znajdujący się na stronie.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ISK Sp. z o.o. - Rozwiązania informatyczne dla biznesu. Oprogramowanie ERP, BI, CRM »

  ISK sp. z o.o. to wiodąca na rynku firma świadcząca od 1995 roku usługi z zakresu doradztwa biznesowego i rozwiązań informatycznych Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi doradcze, pamiętając, że drogą do osiągania celów przedsiębiorstwa jest przede wszystkim zrównoważona organizacja, nowoczesne narzędzia informatyczne i skuteczność. nZapewniamy Klientom wysoce zaawansowane rozwiązania. Nasze usługi, obejmują obszary takie jak konsulting, przeprojektowanie procesów biznesowych, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych.nSpecjalizujemy się w zagadnieniach związanych z:n- zarządzaniem przedsiębiorstwem w oparciu o systemy informatyczne klasy ERP,n- wdrażaniem standardów zarządzania relacjami z klientami (CRM),n- dostarczaniem wiedzy pomagającej w podejmowaniu prawidłowych decyzji biznesowych w oparciu o rozwiązania klasy BI.nUdokumentowane i poparte praktyką doświadczenie w zarządzaniu projektami daje nam możliwość wszechstronnej weryfikacji wielu modeli organizacji i zarządzania. Wdrażamy rozwiązania uwzględniając indywidualne potrzeby klientów oraz przedmiot i zakres prowadzonej przez nich działalności. Dysponujemy odpowiednią kadrą pracowniczą, od kierowników projektów aż po wyspecjalizowanych w określonej dziedzinie analityków i doradców, którzy na specjalne potrzeby tworzą nowe rozwiązania.Oferujemy kompleksową obsługę od procesu projektowania, poprzez implementację, kończąc na zarządzaniu rozwiązaniem.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Katarzyna Gryfkowiec »

  Kancelaria gwarantuje klientom kompleksowe i rzetelne usługi polegające na wycenie nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, banków, instytucji państwowych, firm prywatnych, biur nieruchomości oraz innych podmiotów działających na rynku nieruchomości w całym kraju.

  Sporządzane przez kancelarię opracowania mogą być wykorzystane w procesach inwestycyjnych, kredytowych i postępowaniach sądowych.

  Wyceny opracowywane są w języku polskim, zgodnie ze standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Dialogu »

  Komunikacja społeczna i marketingowa dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz instytucji naukowych. CSR. Fundraising. Kampanie społeczne.Audyt komunikacyjny. ATL. BTL. Wszelka działalność pożyteczna, ale nietypowa.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Zakup już zarejestrowanej gotowej spółki umożliwia zainteresowanemu praktycznie na natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest już zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne przez co spełnia wszelkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje między innymi nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest jedynym założycielem jak również jedynym wspólnikiem takich już istniejących gotowych spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Opole »

  Strona internetowa biura rachunkowego w Opolu. Na stronie www znajduje się oferta świadczenia usług księgowych, usług rachunkowych oraz usług doradztwa podatkowego. Na stronie internetowej można odnaleźć informację z zakresu usług księgowych, rachunkowych oraz doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Michał Pająk - K2 Doradcy Finansowi - Projekt Cali.pl »

  Blog Michała Pająka z K2 Doradcy Finansowi. Dowiedz się kim jestem i dlaczego warto zainteresować się projektami biznesowymi w których uczestniczę.

  Interesuje Cię ciekawa praca? Wejdź i sprawdź aktualne oferty.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • KKPW- usługi prawne »

  Zapewniamy nie tylko kompletne rozwiązania prawne, zaspokajające wszelkie oczekiwania Klientów, ale także przyjazną atmosferę oraz najnowsze metody współpracy i komunikacji. Poruszamy się sprawnie na rynku przedsiębiorstw. Równie dobrze rozumiemy potrzeby Klientów indywidualnych. Jesteśmy po to, by litera prawa stała się zrozumiała dla każdego. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory Listu Motywacyjnego, CV, Podania o pracę, Wzory CV. »

  Zapraszam do zapoznania się z umieszczonymi wzorami CV oraz Listu Motywującego. Umieszczone wzory CV mają na celu ułatwienie znalezienia pracy i pomoc w napisaniu i pokatalogowaniu na piśmie posiadanych umiejętności i nabytego doświadczenia zawodowego. Na stronie www.pisanie.info poza wzorami CV można znaleźć przykładowe podania o pracę, życiorysy i wszelkiego typu wnioski i pisma urzędowe. Główny nacisk jednak został nałożony na umieszczenie wzorów Curriculum Vitae którego przykłady są w języku polskim, angielskim co powoduje, że strona stała się atrakcyjna dla osób szukających prace w Polsce i na całym świecie.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infobrokering.info - Infobroker Janiszewski »

  Broker informacji dla biznesu. Infobrokering dla firm i klientów indywidualnych. Tworzenie baz danych, wyszukiwanie danych, analizowanie i przetwarzanie informacji. Oferowana przez nas jakość usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdzić mogą wszyscy Klienci korzystający z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę www celem zapoznania się z pełną ofertą usług.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań, Kancelaria prawna Poznań R. Urowska Sp. k. »

  Kancelaria prawna Renata Urowska i Wspólnicy Sp. k. zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Nasza kancelaria prawna jest profesjonalnym zespołem doświadczonych prawników i radców prawnych.

  Prowadzimy obsługę prawną i doradczą w działach takich jak: szkody medyczne, prawo bankowe, prawo działalności gospodarczej, prawo spółek, prawo antymonopolowe, prawo konkurencji, prawo żywnościowe, prawo autorskie prawo it oraz prawo celne.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Poznań - Kompel »

  Firma Kompel od wielu lat działa na terenie całego kraju oferując szereg usług na zasadzie podwykonawstwa przy dużych inwestycjach budowlanych. Specjalizujemy się w pracach elektroinstalatorskich. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy budowlane oraz wykończeniowe na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Łącka Jasło »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Łącka, porady prawne Jasło - oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do Przedsiębiorców jak i Klientów Indywidualnych z terenu województwa podkarpackiego. Obejmuje pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawa.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: