Podkategoria: Doradztwo - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami Forum »

  FORUM - Jerzy Oleszczuk pośrednictwo w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych, gruntów, również w wynajmie i najmie na terenie województwa pomorskiego. Gdynia ul. Świętojańska 5-7 C/1 tel. 503 140 480.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka »

  Jesteśmy firmą działającą od 2006 roku w branży szeroko pojętego bezpieczeństwa. Firma założona została przez przez specjalistę ds.bezpieczeństwa zatrudnionego w Zakładach Azotowych w Puławach, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

  Obecnie firma zatrudnia lub współpracuje z wieloma profesjonalistami, dysponującymi rozległą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa z całej Polski na co dzień pracujących w dużych zakładach przemysłu chemicznego, zakładowych i państwowych strażach pożarnych, biurach projektowych, uczelniach technicznych. Stale poszerzamy swój zakres usług i teren działania.

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem procesowym, bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową.

  Działania firmy RiskCon - Inżynierskie Biuro Analizy Zagrożeń i Oceny Ryzyka, ukierunkowane są na zapobieganie stratom związanym z niebezpiecznymi zdarzeniami w zakładach przemysłowych i innych obiektach produkcyjnych i usługowych. Służymy pomocą osobom prowadzącym procesy przemysłowe w spełnieniu wymogów prawnych związanych z opracowywaniem dokumentacji i analiz. Specjalizujemy się w Ocenie Ryzyka Wybuchu, opracowywaniu Dokumentów Zabezpieczenia przed Wybuchem, wyznaczaniu stref zagrożonych wybuchem. Opracowujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bankowynet.pl - Serwis Finansowy »

  Serwis Finansowy Bankowynet.pl - Banki online: Finanse osobiste, Finanse firma: konta, kredyty, aktualności, promocje, prasa, raporty. W Bankowynet.pl znajdziesz produkty finansowe udostępniane online przez największe instytucje finansowe w Polsce. Bankowynet.pl jest serwisem finansowo-informacyjnym, który na swoich stronach prezentuje oferty Banków Polskich oraz innych uznanych Instytucji Finansowych. Bankowynet.pl powstał w 2005 roku a jego głównym celem jest dostarczenie szczegółowych informacji na temat produktów bankowych dostępnych w Polsce oraz przybliżenie tematyki finansów. Na stronach serwisu Bankowynet.pl Internauta może znaleźć najświeższe informacje na temat prezentowanych ofert, zawsze aktualne kursy walut oraz aktualności z branży.

  Serwis Bankowynet.pl polecają takie Firmy jak: MasterCard, Bankier.pl, Wprost, BIK - Biuro Informacji Kredytowej, Gazeta Bankowa, JOBS.PL, PC World Komputer.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Servico.pl - Twój partner w internecie »

  Zajmujemy się reklamowaniem i promocją naszych partnerów na rynkach lokalnych. Wykorzystujemy do tego niezwykle silne w ostatnim czasie medium przekazu informacji jakim jest internet. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu staramy się przyciągać do naszych partnerów jak największą liczbę nowych klientów

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla wymagających - Multigo Bydgoszcz »

  Multigo to darmowe doradztwo ofert kredytowych ~30 banków zlokalizowanych ''pod jednym dachem".

  Nasza oferta skierowana jest do Osób, które chcą uzyskać pełen obraz ofert kredytowych w krótkim czasie w dogodnym dla siebie miejscu.

  Oznacza to, że pracujemy 6 dni w tygodniu także w systemie mobilnym.

  Dzięki temu Osoby pracujące aktywnie zawodowo w ciągu tygodnia, mają szansę na analizę ofert kredytowych dopasowanych do swoich potrzeb w czasie i miejscu odpowiednim dla siebie.

  Doradcy kredytowi Multigo pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę bankową.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia bankowe »

  Opracowujemy i przeprowadzamy szkolenia zamknięte na zlecenie instytucji finansowych, pozwalające nabyć uczestnikom praktycznych i użytecznych umiejętności i wiedzy z zakresu:
  - przeciwdziałania praniu pieniędzy i innym formom działalności przestępczej w banku,
  - działalności kredytowej w tym m. in. zarządzania ryzykiem kredytowym, analiz jakościowych i ilościowych finansowanych przez bank podmiotów,
  - kontroli wewnętrznej w banku,
  - negocjacji handlowych,
  - zarządzania czasem,
  - obsługi klienta i
  - innych zagadnień bliskich bankowości.

  Wykorzystując najnowsze metody szkoleniowe, pracujemy w bliskim kontakcie z uczestnikami szkolenia, w jego trakcie i po nim, aby upewnić się, że szkolenia są skuteczne i zapewniają korzyści zarówno uczestnikom, jak i instytucji zlecającej.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne »

  Biuro nasze zostało założone do świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, a naszym celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Działamy regionalnie i na obszarze międzynarodowym. Stawiamy na różne obszary doradztwa oraz na dostosowaną indywidualnie obsługę prawną. Usługi nasze obejmują zarówno obsługę prawną przez Internet jak i telefoniczną pomoc prawną. Pełne rozpoznanie i zrozumienie przez prawników potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ewka Świadectwa Energetyczne »

  Ewka Świadectwa Energetyczne świadczy usługi w zakresie: certyfikat, audyt energetyczny, świadectwo energetyczne budynku. Działamy w takich miastach jak Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Wrocław, Poznań oraz Łódź. Serdecznie zapraszamy do współpracy biura projektowe, architektów oraz firmy budowlane.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Wykształcony doradca podatkowy jest uprawniony do prowadzenia ksiąg rachunkowych, poza tym posiada uprawnienia do występowania w funkcji pełnomocnika w postępowaniu sądowym w zakresie kontroli decyzji administracyjnych związanych z obowiązkami podatkowymi. Doradca podatkowy, jak wskazuje określenie tego zawodu, oferuje doradztwo i świadczy usługi pomocy prawnej w zakresie prawa skarbowego. Informacje na temat doradców podatkowych legalnie wykonujących swój zawód znajdziemy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, która prowadzi listę prawników uprawnionych do doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • LeasingMaszyn.com Efektywne finansowanie »

  Naszym celem jest pomóc Tobie w dokonaniu wyboru właściwego źródła finansowania planowanej inwestycji.
  Chcemy zaproponować optymalne dla realizacji Twoich planów rozwiązanie i ułatwić skuteczne przejście przez wszystkie etapy transakcji.

  Proponujemy:
  ► wstępną selekcję ofert - Dostaniesz te, które nie tylko "dobrze wyglądają", ale przede wszystkim mają szansę zostać skutecznie zrealizowane w Twoim przypadku. Oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na ich porównywanie i weryfikację w praktyce.
  ► przygotowanie wniosku - W oparciu o przekazane informacje przygotujemy dokumentację potrzebną do rozpatrzenia Twojego wniosku, jeśli trzeba - równolegle w kilku firmach. Pozwala to znacznie przyspieszyć transakcjię, zmniejszając jednocześnie Twój nakład pracy.
  ► opiekę przy realizacji umowy - Znamy firmy leasingowe oraz wielu dostawców maszyn. W oparciu o ich procedury pomagamy efektywnie przeprowadzić transakcję. Dzięki temu możesz szybciej i taniej przejść przez etap uruchomienia Twojej nowej maszyny i rozliczenie umowy.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GBS Szkoelania i Audyt »

  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa


  Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomoglismy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i najwiekszym polskim firmom z sektorów budowlanych, produkcyjnych, petrochemicznych, instalacyjnych itd.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Kredytowe »

  Tania Pożyczka to strona na której kredytobiorcy mogą przeczytać najnowsze informacje o obecnej sytuacji finansowej polskich banków oraz instytucji parabankowych. Strona opiera się o rzetelnych danych na których pracuje zespół ekspertów. Strona szczególnie polecana osobom które planują zaciągnąć kredyt hipoteczny lub gotówkowy bez bik na zakup sprzętu RTV.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV »

  Na naszej stronie znajdziesz podstawowe informacje na temat Curriculum Vitae, listu motywacyjnego, a przede wszystkim porady jak powinny one wyglądać, aby nasze dokumenty nie zostały przerzucone z innymi, mało rzucającymi się w oczy.Z nami napiszesz profesjonalne podanie o pracę, życiorys.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator Leasingowy kompasfinansowy.pl »

  Kalkulator leasingowy - Wylicza średnią ratę leasingową dla 15 firm leasingowych, podaje najniższą możliwą ratę. Klient może złożyć zapytanie o leasing lub skontaktować się z Doradcą leasingowym i kredytowym. Najlepszy kalkulator leasingowy dostępny w internecie. Doświadczeni doradcy, 10 firm leasingowych w ofercie. Leasing - Kredyt samochodowy - Kredyty hipoteczne - Faktoring - Kredyty dla Firm.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Narzędzie Cięcie Kosztów pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas na wyborze kredytu. Jeśli chcesz zapoznać się z aktualnymi ofertami wszystkich banków udzielających kredytów w Polsce wpisz kwotę kredytu oraz okres kredytowa w nasz kalkulator.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wisła i Bielsko »

  Rachunkowość na najwyższym poziomie, prowadzona przez księgowego z Wisły z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dobrze prowadzona księgowość w firmie to połowa sukcesu, dlatego miej to na uwadze i zleć prowadzenie ksiąg w biurze rachunkowym prowadzonym przez Krzysztofa Kieczkę, który obsługuje podmioty z górnego Śląska, a przede wszystkim z Bielska i Cieszyna.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Tyskie biuro rachunkowe, zlokalizowane blisko centrum miasta oraz prowadzone przez księgową z wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe służy Tobie pomocą przy prowadzeniu księgowości i rachunkowości. Dodatkowo świadczy usługi związane z kadrami i płacami, ZUS, PITy, rozliczenia. Pamiętaj, że dobra księgowa to podstawa poważnej firmy. Biuro prowadzi usługi ma terenie środkowego Śląska, a głównie w Rybniku, Pszczynie i Mikołowie.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse - Niezależny Doradca Finansowy »

  Zajmuje się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym. Doradzam zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniam bezpieczeństwo finansowe oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Sprawiam, że skomplikowany świat finansów i ubezpieczeń staje się bardziej zrozumiały. Chcę tworzyć nową jakość na rynku usług doradztwa finansowego, gwarantując spełnienie obietnic złożonych klientom.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Image Experts »

  Image Experts specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego poprzez właściwy dobór garderoby i dodatków, umiejętne zastosowanie narzędzi szeroko rozumianej komunikacji oraz zasad etykiety towarzyskiej i biznesowej. Kierujemy nasze szkolenia do kobiet i mężczyzn, którzy pragną, by ich image idealnie komponował się z pozycją zawodową, społeczną i prywatną oraz firm, które chcą by ich pracownicy budowali wizerunek firmy poprzez profesjonalny kontakt z klientem.
  Oprócz zaangażowania, cechuje nas entuzjazm i pasja w wykonywaniu powierzonych nam zadań, co przekłada się na zadowolenie klientów. By kompleksowo dbać o ich wizerunek współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z następujących dziedzin: specjaliści ds. komunikacji, wizażyści, styliści, mistrzowie fotografii, logopedzi, fryzjerzy, projektanci odzieży, specjaliści ds. etykiety. Skuteczne i atrakcyjne cenowo usługi Image Experts zaprojektowano w oparciu o najnowsze techniki i narzędzia Personal PR.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • InVALUE - inwestowanie na giełdzie w oparciu o wiedzę »

  Serwis publikuje artykuły dotyczące metod inwestowania w akcje. Streszczają one wiedzę akademików oraz przybliżają doświadczenie praktyków na temat inwestowania. Z kolei narzędzia zawarte na stronie pozwalają na zbudowanie własnego systemu transakcyjnego oraz selekcję najbardziej wartościowych akcji.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: