Podkategoria: Doradztwo - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Szukam-Inwestora.com baza ogłoszeń kupna-sprzedaży firm »

  Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz sprzedać udziały w firmie? Nie wiesz jak pozyskać kapitał? Poszukujesz solidnego partnera w biznesie? Inwestujesz? Poszukujesz atrakcyjnych inwestycji na rynku prywatnym? Chciałbyś kupić udziały w spółce? Sprawdź największą bazę ofert inwestycyjnych Szukam-Inwestora.com. Dodaj i przeglądaj oferty inwestycyjne w kategoriach kupię firmę, zainwestuję w biznes, franchising, sprzedam spółkę, szukam inwestora. Ponad 1500 ogłoszeń sprzedaży i kupna firm z całej Polski. Użytkownikami serwisu są specjaliści, doradcy, anioły biznesu, inwestorzy prywatni, fundusze venture capital, przesiębiorcy zakładający biznes, inwestorzy branżowi, udziałowcy i akcjonariusze spółek niepublicznych, właściciele firm, inwestorzy finansowi, osoby zarządzające przedsiębiorstwami, przedsiębiorcy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy - biuro usług patentowych inż. Jan Szuta »

  Kancelaria posiada na koncie 500 zgłoszeń do Urzędu Patentowego RP oraz kilkanaście udanych zgłoszeń przed zagranicznymi urzędami patentowymi.W ofercie opracowanie zgłoszeń do urzędu patentowego, badanie stanu techniki, badanie czystości patentowej, opracowanie umów, przejmowanie opieki nad dotychczasowymi zgłoszeniami lub prawami wyłącznymi.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe doradca Rzeszów »

  Internetowe Biuro Rachunkowe Doradca obsługuje małe
  i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pełnej pomocy w prowadzeniu firmy. Cel ten realizujemy poprzez ofertę szerokiej gamy usług księgowych, szczegółową wiedza i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
  Dla Klientów chcących uruchomić działalność gospodarczą oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Polega ona w szczególności na świadczeniu następujących usług:
  -doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej
  -pomoc w sporządzeniu niezbędnych umów oraz wypełnienie niezbędnych formularzy i deklaracji.
  -doradztwo podatkowe w zakresie wyboru, najdogodniejszej dla Klienta, formy opodatkowania.
  Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą przedsiębiorców. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta.
  Pierwsza z nich polega na rejestracji działalności gospodarczej Klientów - pod adresem naszej kancelarii. Biuro w ramach tej usługi wykonuje również czynności odbierania poczty przychodzącej i przekazywania jej bezpośrednio do Klienta. Obsługa płatności polega zaś na monitorowaniu należnych Zleceniodawcy kwot, a także elektroniczna realizacja wymagalnych publicznoprawnych oraz kosztowych zobowiązań z rachunku bankowego Klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ubezpieczeniowa Krzysztof Stepnowski »

  Jeżeli szukasz doradcy, indywidualnego podejścia do ubezpieczeń i rzetelnej obsługi popartej wiedzą - zapraszam.
  W ofercie Kancelarii znajdują się m. in. ubezpieczenia na życie, majątkowe, emerytalne oraz Otwarty Fundusz Emerytalny.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Generator Kompensat »

  Upłynnienie trudnościągalnych lub nieściągalnych należności - przez ich sprzedaż z dyskontem.

  W IGK sprzedać można każdą wierzytelność, nawet od kompletnego bankruta. Dlaczego? Dlatego, że kupującego nie interesuje jej ściągalność. Ważne dla niego jest tylko to, że jej nabycie domyka łańcuch wierzytelności, co umożliwi mu korzystną kompensatę swojego długu.

  Spłata długu kwotą mniejszą niż wartość nominalna - przez zakup wierzytelności z dyskontem.

  Załóżmy, że użytkownik ma dług o wartości 100 zł. IGK generuje możliwość zakupu przez niego wierzytelności o wartości nominalnej również 100 zł – za cenę 80 zł. Ważną cechą tej wierzytelności jest to, że jej zakup domyka łańcuch wierzytelności. To pozwoli na zawarcie porozumienia kompensacyjnego z udziałem użytkownika, który dzięki niemu potrąci swój dług z nabytą wierzytelnością. Patrząc na to z innej strony – spłaci swój dług o wartości 100 zł kwotą 80 zł.

  Spłata zobowiązań swoimi należnościami - przez udział w kompensacie wielostronnej.

  Aby osiągnąć korzyści z udziału w IGK nie trzeba ani sprzedawać, ani kupować wierzytelności. Dzięki transakcjom zawieranym przez innych użytkowników, skutkującym domknięciem łańcucha wierzytelności, można stać się stroną porozumienia kompensacyjnego. Pozwala ono na wzajemne potrącenie swoich wierzytelności i długów.

  Uwaga – serwis przeznaczony jest tylko dla podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Langas Group - szkolenia otwarte, szkolenia wewnętrzne, doradztwo eksperckie »

  Innowacyjne szkolenia dla firm - szkolenia otwarte, szkolenia wewnętrzne, doradztwo eksperckie. W czasach dynamicznych zmian, postaw na firmę, która wie, co to znaczy skuteczność!

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  1. Eksperci - nasi eksperci przechodzą najtrudniejszy etap selekcji doboru kadry trenerskiej.
  2. Metody, narzędzia, case study – korzystamy z metod i narzędzi adekwatnych do branży oraz sytuacji gospodarczej.
  3. „Dostałem więcej niż oczekiwałem” – to zdanie słyszymy bardzo często od naszych Klientów.
  4. 100% gwarancji satysfakcji – aby zapewnić Cię, że Twoja decyzja o uczestnictwie w naszym szkoleniu, nie jest związana z ryzykiem, dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • O nazwach firm i produktów »

  Blog, którego celem jest wymiana informacji na temat nazw handlowych i firmowych (czyli, fachowo mówiąc, chrematonimów). Teksty dotyczą pochodzenia nazw, zasad ich tworzenia i użycia, np. wymowy, pisowni, odmiany.
  W blogach zostały opisane nazwy niefortunne, np. Osram, DUPA, Fart. Nazwy powszechnie znane, które sprawiają problemy językowe, np. Royal Canin. Nazwy, których pochodzenie jest interesujące, np. Marlboro, Persil, Omega. Nazwy problematyczne, np. Idea Bank.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LegisLatte »

  LegisLatte to profesjonalna kancelaria prawnicza. Doskonała znajomość specyfiki prawa oraz bogate, wieloletnie doświadczenie przy obsłudze spraw pozwala zaoferować kancelarii doradztwo prawne o najwyższej jakości. Kancelaria świadczy porady prawne i obsługę prawną z prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego, prawna pracy, prawa upadłościowego a także własności intelektualnej i przemysłowej zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób indywidualnych. Kancelaria oferuje również pomoc prawną on-line.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informacje finansowe »

  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana .Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu, lokaty lub inwestycji.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Finansowy »

  Katalog finansowy KredytyDlaCiebie.com.pl przechowuje warte uwagi oferty z kategorii finansów, bankowości w postaci prezentacji internetowych. Podział serwisu to przejrzyste kategorie oraz podkategorie z branży finansowej. Moderujemy dokładnie dodane strony kredytowe. Oferta serwisu to pożyczki gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, banki, doradztwo inwestycyjne, lokaty, serwisy kredytowe. Zapraszamy strony związane z finansami do dodania prezentacji w serwisie.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING »

  Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa i reprezentacji podatników przed organami podatkowymi, organami celnymi i organami kontroli skarbowej w każdym stadium toczących się postępowań kontrolno-podatkowych, celnych oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Oferujemy następujące usługi: - doradztwo i pomoc podczas kontroli podatkowych/skarbowych/celnych weryfikacyjnych oraz podczas każdego etapu postępowania podatkowego/celnego; n- przygotowanie i wdrożenie strategii obrony, formułowanie właściwej argumentacji przedstawianej kontrolującym oraz innym przedstawicielom aparatu skarbowego; - reprezentowanie klientów przed inspektorami kontroli skarbowej, w urzędach skarbowych i w izbach skarbowych; - reprezentowanie klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.
  Zakładamy, przekształcamy oraz likwidujemy spółki prawa handlowego.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie spółki, zakładanie, przekształcanie, likwidacja, upadłości »

  A aby sprawnie i racjonalnie założyć, przekształcić, zlikwidować spółkę, sprzedać lub nabyć udziały, przedsiębiorstwa zadłużone; porady, opinie, podatki, skuteczne zastępstwo w postępowaniach kontrolnych i podatkowych, odwołania, skargi i kasacje.
  Stała oferta spółek z o.o. do sprzedaży. Kancelaria działa w wyżej wskazanym zakresie od 1988 roku.
  W zależności od Państwa potrzeb oferujemy:
  - pomoc w wyborze formy prawnej działalności;
  - przeprowadzenie kompletnego procesu założenia i rejestracji firmy;
  - przeprowadzenie tylko wybranych elementów założenia i rejestracji firmy;
  - przygotowanie i weryfikację dokumentów rejestracyjnych.
  Komleksowa rejestracja fundacji.
  Sprzedaż spółek – kompleksowa obsługa prawna. Stała oferta do sprzedaży. Także spółki które nie podjęły działalności. W trakcie zakupu możliwośc dokonania wszelkich zmian.
  Przekształcenia, inkoropracje, podziały oraz wszelkie formy prawem dopuszczalnych modyfikacji spółek.
  Likwidacja spółek – służymy pomocą w przygotowaniu i przeprowadzeniu likwidacji spółek i przeprowadzeniu procedury związanej z wykreśleniem spółki z Krajowego Rejestru Sądowego.
  Solidnie, sprawnie, fachowo i optymalnie cenowo.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników, doradztwo personalne - Horyzont »

  Specjalnością firmy Horyzont jest szeroko pojęta rekrutacja. Profesjonalne doradztwo personalne oraz indywidualne podejście do takich rzeczy jak rekrutacja pracowników sprawia, że korzystanie z usług firmy Horyzont gwarantuje pełną satysfakcję.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Dolara »

  Szukasz informacji na temat aktualnej wyceny kursu dolara amerykańskiego? Nasz serwis tworzymy z myślą o tych wszystkich, którzy szukają aktualnych informacji o cenie amerykańskiej waluty.
  Warto pamiętać, że kryzys się jeszcze nie skończył, a dolar jest tą walutą, która być może jeszcze odczuje jego skutki. Nie daj się zaskoczyć i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które mogą wpłynąć na cenę dolara w niedalekiej przyszłości.Wszystkie artykuły w serwisie redagowane są przez osobę z wyższym wykształceniem ekonomicznym i doświadczeniem inwestycyjnym GPW.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum vitae »

  Pisanie CV, czyli naszego życiorysu zawodowego na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo trywialne. Jednak jest to bardzo mylne, bowiem w takim podejściu leży podstawowy błąd pisania Curriculum vitae. Tylko staranne i odpowiednio przygotowane CV pozwala przejść pierwszy etap rekrutacji. Niejeden rekruter ocenia potencjalnego kandydata przez to jak jego 'wizytówka', czyli w tej sytuacji CV się prezentuje. Staranne CV, które jest łatwe w odbiorze pozwala zwielokrotnić szanse na otrzymanie wymarzonej posady. Jeśli naprawdę mamy czym pochwalić się swojemu potencjalnemu pracodawcy warto nie zniweczyć tych wszystkich zalet nieodpowiednim CV - które obfituje w błędy, jest niezgodne z utartymi standardami pisania życiorysu zawodowego. Materiał zgromadzone w serwisie CVTips.pl pozwolą Ci uczynić z Twojego CV prawdziwy majstersztyk, który zostanie dostrzeżony przez zapalonych rekruterów. Jeśli Twoja aplikacja zaowocuje zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną to przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najczęściej powtarzających się pytań podczas interview - pozwolą Ci one uniknąć podchwytliwych pytań osób odpowiedzialnych za rekrutację na konkretne stanowisko. Wszystko to znajdziesz w internetowym agregatorze pism aplikacyjnych - CVTips.pl

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leazing.pl - usługi finansowe oraz doradztwo »

  Leazing.pl - jest spółką która przez wiele lat na rynku dostarcza usługi finansowe najwyższej klasy.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wybierając nas masz pewność że to najlepszy wybór.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo w finansach osobistych i firmowych »

  Open Lender Polska Sp. z o.o. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą znaleźć korzystne rozwiązania finansowe klientom indywidualnym i firmowym. Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnego doradztwa i pomocy w zakresie kompleksowych rozwiązań kredytowych dostępnych na Polskim rynku finansowym. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów. Jesteśmy po to, by doradzać i służyć pomocą Klientom i wspólnie tworzyć przyjazny świat finansów. Nasi Doradcy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz pomoc Klientom w podejmowaniu kompleksowych decyzji finansowych. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu finansów osobistych jaki i firmowych. Jesteśmy otwarci na niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Umów się na bezpłatna konsultację z Doradcą Kredytowym Open Lender.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • NewConnect - notowania, ceny akcji, autoryzowani doradcy »

  Serwis o newconnect,opis debiutu na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania newconnect,doradca newconnect powie Ci o IPO,giełda,gpw,new connect,newconect,rynek newconnect,newconnect,forum newconnect,gpw newconnect, newconnect 2011. Krótko mówiąc wszystko o NewConnect, notowania NewConnect, kursy akcji NewConnect, autoryzowani Doradcy NewConnect
  Serwis o rynku newconnect,opisy debiutów na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania spółek z newconnect,autoryzowani doradcy newconnect i IPO,forum newconnect, wszystko o newconnect 2010 i 2011
  Serwis o newconnect,opis debiutu na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania newconnect,doradca newconnect powie Ci o IPO,giełda,gpw,new connect,},newconect,rynek newconnect,newconnect,forum newconnect,gpw newconnect,newconnect 2011

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi, zamówienia publiczne, moniroting prasy - PressInfo.pl »

  Jesteśmy kompleksowym źródłem informacji dotyczących przetargów, inwestycji, a także dotacji oraz ich wynikach – wszystkie te dane podlegają doraźnej weryfikacji i każdorazowej aktualizacji. Na bieżąco monitorujemy ogłoszenia Urzędów Zamówień Publicznych. Śledzimy też informacje na stronach WWW oraz w krajowych i lokalnych tytułach prasowych – pozwala to na publikację informacji o przetargach już w dniu, kiedy zostały one ogłoszone. Dysponujemy także informacjami na temat zwycięzców monitorowanych przetargów, do naszej dyspozycji pozostają ich dane teleadresowe. Taki tryb monitorowania przetargów i zbierania informacji o nich pozwala naszym klientom na łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Firmy, które dopiero wchodzą na rynek, za naszym pośrednictwem mogą uzyskać dostęp do informacji choćby o wysokości zamówień w sektorze branżowym przez nie reprezentowanym, a także skorzystać z usługi śledzenia niestandardowych zleceń; mogą one także uzyskać dostęp do danych o archiwalnych przetargach.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi »

  Bezstronne i bezpłatne doradztwo kredytowe to usługi cenione przez obywateli pragnących uzyskać kredyt budowlany lub korzystnie zainwestować gotówkę. Nie wszyscy doradcy są rzeczywiście niezależni, warto zatem wybrać się do oddziałów certyfikowanych podmiotów doradczych. Adresy, oferty i kontakt do najbardziej doświadczonych z nich znajdziecie tutaj.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: