Podkategoria: Doradztwo - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • Logisys - projektowanie i usprawnianie logistyki »

  Logisys wspiera firmy w podejmowaniu właściwych decyzji logistycznych. Firma Logisys posiada kompetencje we wszystkich obszarach zarządzania logistyką, a dodatkowo łączy logistykę z innymi działami w firmie. Główną wartością dostarczaną przez Logisys jest gwarancja, że kompleksowy i obarczony ryzykiem projekt logistyczny zostanie wdrożony z sukcesem, w założonym terminie i budżecie.
  Oferta Logisys skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw i sektora MSP, które zamierzają zwiększyć efektywność procesów logistycznych.
  Zakres oferty:
  Audyt logistyczny
  Projektowanie rozwiązań logistycznych
  Wdrażanie rozwiązań logistycznych
  Narzędzia IT do automatyzacji procesów

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sondaż PL - oprogramowanie do badań marketingowych. »

  Sondaż PL jest komunikatywnym oprogramowaniem dla specjalistów realizujących badania marketingowe, rynkowe i społeczne.
  Umożliwia realizację ankiet i wywiadów internetowych, papierowych, telefonicznych, mobilnych (CAWI, CAI, PAPI, CATI, CAPI).
  Sondaż PL przeprowadza uzytkownia poprzez wszystkie kolejne etapy projektu badawczego, od doboru próby, przez konstrukcję kwestionariusza,
  analizy statystyczne, aż po tworzenie, prezentację i wydruk raportu badawczego.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Lublinie adw. Dorota Janowska - Kunicka »

  Jeżeli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

  Świadczone usługi prawe przeznaczone są dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Nasza propozycja gwarantuje pełen profesjonalizm przy bardzo konkurencyjnych zasadach odpłatności. Odpowiedzialne podejście do obowiązków, wysoka jakość usług, niezawodność, terminowość oraz poważne traktowanie klientów - niezależnie od rodzaju zleconej sprawy - to główne czynniki, które pozwoliły wyrobić Kancelarii obecną renomę.

  Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KupSrebro.pl - jak inwestować w srebro? BullionVault, sztabki, monety »

  Poradnik o tym jak zainwestować w srebro: poprzez platformę BullionVault, sztabki, monety, srebrną biżuterię. Spis książek na temat inwestycji, przegląd artykułów prasowych opisujących inwestycje w srebro.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soflab Technology »

  Soflab Technology Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu: zapewnienia jakości w projektach IT, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych. Naszym doświadczeniem wspieramy Klientów w korzystaniu z usług dostawców IT.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy, agencja pośrednictwa pracy, »

  pośrednictwo pracy, praca w niemczech, praca dla lekarzy, praca dla personelu medycznego, praca dla mechaników, agencja pracy, praca, niemcy,oferujemy pracę za granicą na dobrych warunkach finansowych jak i mieszkania.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koszalin »

  Koszalińskie biuro rachunkowe Constans, świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe, szerokiej rzeszy klientów z pomorza zachodniego. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi rozliczanie podatków - dochodowego PIT jak i CIT, rozliczenia związane z podatkiem VAT oraz roczne rozliczenia podatkowe. Biuro rachunkowe Constans, to także usługi kadrowe w tym rozliczenia z zakładem ubezpieczeń społecznych.

  Wszystkich przedsiębiorców z Koszalina i okolic, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka? Z przyjemnością! SWIFT International »

  SWIFT International jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych.

  Firma powstała z myślą o zaspokojeniu nieustannie rosnących potrzeb w zakresie logistyki produkcji i dystrybucji Państwa produktów.

  Pracujemy dla klientów branż takich jak:

  - motoryzacja
  - przemysł
  - farmacja i uroda
  - zaawansowane technologie.

  Naszym największym kapitałem są ludzie. SWIFT International to zespół fachowców pracujących dla klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. Istotnym elementem naszej filozofii jest ciągłe dopasowywanie się do potrzeb naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

  W naszej działalności kierujemy się wartościami nadrzędnymi takimi jak przede wszystkim uczciwość, rzetelność, a także poszanowanie człowieka i tego samego oczekujemy od wszystkich naszych kontrahentów.

  Angażujemy się w problematykę ochrony środowiska, stale podnosząc świadomość naszych pracowników oraz partnerów biznesowych w kwestiach ekologii i troski o środowisko naturalne.

  Z pozdrowieniami,
  Zespół SWIFT International

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Podatek-Podatki /tel. 22-22 66 000/ »

  Doradztwo podatkowe. Optymalizacja i planowanie podatkowe. Sporządzanie wniosków o interpretacje podatkowe, opinii prawno-podatkowych. Zaskarżanie decyzji podatkowych, odwołania od decyzji, skargi do sądu. Reprezentacja w postępowaniach podatkowych, kontroli skarbowej, przed sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym (NSA).nBiuro rachunkowe i obsługa księgowa

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Wschowa »

  Najlepsze kredyty we Wschowie. Znajdź najtańsze kredyty we Wschowie. Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pożyczka.
  kredyt we Wschowie, kredyty we Wschowie, kredyty Wschowa, kredyt Wschowa, kredyt, kredyty, pożyczka we Wschowie, pożyczki we Wschowie, pożyczka Wschowa, pożyczki Wschowa

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe "DEKRET" S.C. Gorzów Wlkp. - Barlinek »

  Witamy na stronie Biura finansowo - księgowego "Dekret" S.C. I.Miaskowska & T.Woźniak. Oferujemy kompleksową obsługę księgowa Firm i osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie od 1992r. Atrakcyjne promocje!

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • DBR Batrosz Rosiński »

  Dotacje z UE dla beneficjentów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ramach świadczonych usług uzyskasz pełną i profesjonalną obsługę twojej inwestycji, od pomysłu, przez wybór odpowiedniego programu, przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po wprowadzenie inwestycji w życie.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie czekaj tylko skontaktuj się z kancelarią adwokacką Marioli Świderskiej osobiście, lub skorzystaj z formularza na stronie. Adwokat Mariola Świderska udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, w 24 godziny wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Na stronie www.mariolaswiderska.pl uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe, społeczne, użyteczności stron www »

  Predykator to firma zajmującą się badaniami marketingowymi, społecznymi oraz badaniami użyteczności stron internetowych. Realizujemy projekty badawcze dla instytucji publicznych, społecznych i klientów biznesowych. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akita Finance - kredyt na samochód »

  AKITA FINANCE specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie instrumentów finansowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie kredytów na samochód i inne pojazdy, leasingów samochodowych oraz leasingów maszyn i urządzeń. Oferujemy elastyczny leasing samochodowy oraz atrakcyjny kredyt na samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – nowe i używane, motocykle, skutery, quady, przyczepy, naczepy, ciągniki rolnicze, pojazdy specjalistyczne typu przyczepy campingowe, wywrotki, autobusy, karetki itp. Dzięki współpracy z czołowymi bankami i kilkoma Firmami Leasingowymi, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Zajmujemy się całościową obsługą kredytu i leasingu (przedstawienie i dopasowanie oferty dla Klienta, przyjęcie wniosku, przygotowanie i podpisanie umów, uruchomienie środków finansowych) oraz wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem na kredyt bądź leasing. Na terenie województwa Mazowieckiego dojeżdżamy do Klienta. W pozostałych województwach istnieje możliwość złożenia wniosku telefonicznie lub e-mailem.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaufana Firma - Certyfikat dla Firmy. Solidne Firmy Regionu, Certyfikaty dla Firm. »

  Certyfikat Zaufana Firma to Ogólnopolski Program Certyfikacji Solidnych i Rzetelnych Firm. Certyfikat Zaufana Firma przyznawany jest na podstawie badania opinii Klienta, Konsumenta, weryfikacji jakości i solidności. Certyfikat Zaufana Firma to Nagroda Klienta, która jest potwierdzeniem zaufania Klientów i Konsumentów dla Firmy, jej marki, produktu, usługi.nProgram „Zaufana Firma” to narzędzie badające jakość obsługi klienta oraz wiarygodność danej firmy i jakość świadczonych usług i produktów. Uzyskanie przez Firmę Godła „Zaufana Firma” oznacza, iż dana firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i partnerów biznesowych. Jest Solidnym Partnerem dla swoich współpracowników, profesjonalnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem.nUzyskane przez Firmę Godło „Zaufana Firma” stanowi swojego rodzaju wizytówkę firmy, niezależne i wiarygodne poświadczenie Solidności i Rzetelności Firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w działania na rzecz ciągłego podwyższania standardów świadczonych usług i produktów. Jednocześnie wyróżnia firmę na rynku pod względem nowoczesności i profesjonalizmu.nWzrost konkurencji na rynku spowodował, iż Firmy dają klientowi nie tylko produkt czy usługę. Jednym z ważniejszych elementów, mających bardzo istotny wpływ na podejmowanie przez klienta decyzji o skorzystaniu z produktów czy usług danej firmy, jest jej wiarygodność.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Pos »

  Zagadnienia oraz oferta dotycząca terminali kart płatniczych oraz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych. Oferujemy zarówno terminale stacjonarne jak i terminale gsm w atrakcyjnych cenach z szerokim wachlarzem usług dodatkowych.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Consulting System »

  Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy skuteczny rozwój firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Do powierzanych nam zadań podchodzimy niezwykle solidnie i skrupulatnie zatrudniając najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Waluga i Wspólnicy - IPO M&A prawo gospodarcze »

  Kancelaria prawna z siedzibą we Wrocławiu specjalizująca się w - M&A fuzje i przejęcia, IPO, prawie gospodarczym, debiutach na GPW, rynku NewConnect. Kancelaria prawnicza, której specjalności to: prawo gospodarcze, handlowe, rynku kapitałowego.
  Kancelaria prawna z Wrocławia - fuzje i przejęcia, IPO, rynek kapitałowy. Kancelaria prawna - Wrocław, a w niej adwokat, radca prawny i doradca podatkowy do Państwa dyspozycji!
  Obsługujemy największe polskie firmy i największe transakcje gospodarcze, a także zaspokajamy doraźne potrzeby mniejszym przedsiębiorców realizujących złożone przedsięwzięcia gospodarcze - jak na przykład IPO, preIPO, fuzja, przejęcie, offshoring, optymalizacja podatkowa, sprzedaż firmy lub zakup firmy, przekształcenia.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Doradztwo podatkowe »

  Nasza Kancelaria mieści się we Wrocławiu i istnieje od 2002 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz kompleksowe usługi doradztwa podatkowego na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia . W skład naszej Kancelarii wchodzi dwóch doradców podatkowych oraz zespół księgowy. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta wobec czego świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesne oprogramowanie księgowe. Na życzenie Klienta dokumentacja odbierana jest w jego siedzibie. Nasi doradcy podatkowi reprezentują klientów przed urzędami oraz sądami administracyjnymi. Ceny uzgadniane są indywidualne.
  Oferta:
  1. Usługi księgowe
  pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt. W skład naszej oferty również wchodzi sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie kadr.
  2. Doradztwo podatkowe
  reprezentacja podczas kontroli podatkowej, reprezentacja podczas postępowania podatkowego, odwołania od decyzji organu pierwszej instancji, sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sporządzanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  Więcej na naszej stronie www.kancelaria-lopuszniak.pl

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: