Podkategoria: Doradztwo - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Rozliczanie Projektów UE »

  Rozliczanie i księgowość projektów dofinansowanych z dotacji Unii Europejskiej. W ramach współpracy oferujemy zajmowanie się administracją, poprowadzimy kadry i płace oraz możemy zarządzać środkami trwałymi. nnW ramach rozliczania projektu prowadzimy księgowość ułatwiającą rozliczanie z instytucją nadzorującą projekt, wypełniamy wnioski o płatność oraz przejmujemy kontakty w zakresie oświadczeń, uzupełnień i wyjaśnień. nnChętnie dzielimy się doświadczeniem aby przedsiębiorca prowadzący projekt unijny mógł skupić swoją uwagę na prawidłowym przebiegu projektu a wszelkie zadania związane ze współfinansowaniem przez Unię Europejską przejmujemy na swoje barki. nnNasze doświadczenia pochodzą głównie z projektów dofinansowanych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, działania 8.1, 8.2, 8.3 i 8.4. nnZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapewniamy, że chętnie dostosujemy ją do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sapere. Infobroker »

  Firma infobrokerska Sapere zajmuje się pozyskiwaniem informacji.

  Usługi nasze kierujemy zarówno do klientów biznesowych jak ido osób fizycznych. Znajdziemy dla Ciebie i twojej firmy informacje gospodarcze, kulturalne, społeczne i polityczne. Dostarczamy aktualne i sprawdzone informacje. Zawsze dostarczamy je w uzgodnionej formie i terminie.

  Przeszukujemy dla Państwa internet, biblioteki, archiwa, płatne i bezpłatne bazy danych oraz inne dostępne nośniki informacji. Zapewniamy dyskrecje i poufność.
  Oferta firmy:
  Wyszukujemy interesujące Państwa informacje oraz dokonujemy ich selekcji.

  Zajmujemy się:

  - informacją biznesową i gospodarczą
  - wyszukiwaniem informacji o produktach i dostawcach
  - danymi statystycznymi
  - tworzeniem baz danych teleadresowych
  - informacją o targach i wystawach i konferencjach
  - informacją turystyczną
  - informacją o studiach, szkoleniach i kursach
  - informacjami bibliograficznymi i biograficznymi
  - informacjami o wydarzeniach kulturalnych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AC.pl - Auction Credit - Aukcje Kredytowe »

  Chcesz wziąć kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny? to dobrze trafiłeś!!! za pomocą naszego serwisu wybierasz najlepsze oferty. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i to całkowicie za darmo! Aukcje kredytowe to nowoczesna metoda znajdowania optymalnego kredytu, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia: kupisz mieszkanie, zbudujesz dom, kupisz samochód, założysz wysoko oprocentowaną lokatę i wiele innych. Nasz serwis działa w prosty i przyjazny dla Ciebie sposób: rejestrujesz się w AC.pl wypełniając formularz kontaktowy, następnie Twoje oczekiwania wysyłane są do banków i instytucji finansowych i to one zaczynają "walczyć" o Ciebie. Nie musisz wykonywać nawet jednego telefonu! Spokojnie czekasz na kontakt i oferty. To Ty decydujesz co wybierasz. Co najważniejsze: korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne!!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Grzegorz Kutniewski »

  Naszym nadrzędnym celem jest działanie ukierunkowane na satysfakcję klienta. Uznajemy zasadę, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą wizytówkę naszej firmy.nPodejmowane działania są realizowane przede wszystkim na zasadach outsourcingu. Dzięki temu poprzez nawiązanie z nami współpracy klienci mogą zaoszczędzić niezwykle cenny czas i pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników są większe, a zakres odpowiedzialności pracownika Kancelarii niekiedy nieporównywalny.nGwarantuję profesjonalne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę oraz pełną poufność przekazywanych informacji.nKancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe Świadczy usługi w zakresie:n* Udzielania porad w zakresie prawa podatkowego.n* Opiniowania zagadnień podatkowych.n* Reprezentowania podatnika przed organami podatkowymi.n* Prowadzenia wszelkiego rodzaju rozliczeń podatkowych.n* Obsługi kadrowo-płacowej.n* Przygotowania dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej.n* Udzielania konsultacji dotyczących wyboru możliwości strategii podatkowychn* Optymalizacja opodatkowania – w celu zgodnego z prawem minimalizowania obciążeń podatkowych.n* Sporządzania pism w postępowaniach podatkowych w tym odwołań od decyzji Organów Podatkowych.n* Sporządzania wszelkiego rodzaju informacji podatkowychn* Sporządzania rozliczeń rocznych n* Sporządzania deklaracji ZUSn* Doradztwa w pozyskiwaniu środków pomocowych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy nowych i używanych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i ciągników siodłowych. W ofercie leasing samochodu w procedurach uproszczonych, bez zaświadczeń z ZUS i US. Specjalne oferty finansowania samochodów dla firm otwartych wczoraj. Oferta leasingu dla osób prywatnych, leasing konsumencki. Jako nieliczni proponujemy leasing operacyjny starszych pojazdów i leasing finansowy VAT Marża na pojazdy kupowane z komisu na fakturę VAT Marżę lub od osób prywatnych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny spółek »

  Trinity Capital Investments to zespół specjalistów, świadczących usługi doradcze dla, zarówno małych, jak i wielkich firm. Doświadczenie pozwala nam wspierać firmy w osiąganiu celów, rozwijaniu struktury i pozyskiwaniu źródeł finansowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wyceny spółek, fuzje i przejęcia firm a także profesjonalne doradztwo giełdowe w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz informacje o naszej firmie a także ze rozwiniętą ofertą dla przedsiębiorstw i spółek.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla inwestorów »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której odbędzie się ponad 70 profesjonalnych konferencji poświęconych tematyce pozyskiwania finansowania oraz także prywatnych inwestycjach. Każdy uczestnik ma możliwość do konwersacji z profesjonalistami oraz uzyskania praktycznych informacji. TCBN to także ponad 50 dwudniowych warsztatów przeprowadzanych dla młodych ludzi, które odbywają się w wielu miastach na terenie całego kraju. Warsztaty Trinity Capital Business Network prowadzą najbardziej kompetentni znawcy tematu.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Numer IBAN - Kod Swift »

  Numer IBAN i kod Swift to portal poświęcony przelewom i transferom środków finansowych zarówno na terenie Polski, jak również unii europejskiej.
  W czasie przed wejściem Polski do Wspólnoty Europejskiej w krajowym systemie walutowym dominowała znaczna swoboda instytucji finansowych w obrębie konstrukcji numerów kont bankowych. Konsekwencją takiego funkcjonowania były różnice w długości numeru rachunku bankowego. W trosce o wysoką jakość obsługi klientów Narodowy Bank Polski uruchomił sztywny NRB (Numer Rachunku Bankowego) w obsłudze krajowej i IBAN w obsłudze międzynarodowej
  Kod SWIFT to 8 znakowy kod składający się z cyfr i liter stosowany w przelewach gotówkowych do rozpoznania instytucji finansowej. W europie kod SWIFT nazywany jest kodem BIC. Pamiętajmy, że oba określenia są poprawne i oznaczają ten sam kod. W wyjątkowych przypadkach kod SWIFT może obejmować 3 dodatkowe cyfry oznaczające odział instytucji finansowej. Kod SWIFT każdego banku to indywidualny kod przeznaczony tylko i wyłącznie dla określonego banku. W serwisie dokładnie opracowane zostały wszystkie największe banki jak np. BOŚ, BPH, Getin Bank czy Deutsche Bank. Atrakcyjnym działem jest encyklopedia wyrażeń z zakresu finansów i funkcjonowania rynków pieniężnych. Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszej ciekawej i doskonale merytorycznej strony.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny »

  Darmowe dokumenty do pobrania, na stronie list motywacyjny, podanie o pracę i CV, wszystkie materiały zapisane do formatu DOC. Serwis dla osób które szukają pracy, tu znajdziesz szereg porad jak odpowiadać na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, jakie istnieją nowe sposoby prezentacji własnej osoby, doskonałym przykładem jest video CV.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie lokat »

  Strona to wygodny w użyciu poradnik na temat najlepszych lokat bankowych. Serwis zyskuje na popularności, dzięki raz w miesiącu zamieszczanym aktualnym porównaniom oprocentowania lokat. Korzystanie ze strony jest opłacalne, ponieważ pozwala na znalezienie najkorzystniejszej lokaty bankowej.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horizon Financial- kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe »

  Zespół niezależnych doradców finansowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy proponują indywidualne rozwiązania w zakresie finansów osobistych (kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia, inwestycje). Fachowa, rzetelna i obiektywna pomoc na każdym etapie prowadzonych działań.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, doradztwo transakcyjne - ConQuest Consulting »

  ConQuest Consulting od 12 lat doradza w jaki sposób skutecznie wchodzić na nowe rynki produktowe i geograficzne. Przeprowadzamy specjalistyczne badanie rynku oraz doradztwo konsulting, ułatwiające podjęcie kluczowych decyzji biznesowych. Doradztwo konsulting, biznes plan i doradztwo transakcyjne to zakres, w którym mamy bogate doświadczenie. Realizujemy projekty poprzez pracę zespołową i twórczy podział obowiązków. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Badanie rynku oraz badanie satysfakcji klientów pozwoli Ci poznać odpowiedź na pytania jakie cechy produktu lub usługi wymagają poprawy oraz w jaki sposób Twoja firma powinna ulepszyć swoją ofertę. Nasi specjaliści przygotują ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Przygotowujemy rzetelny i skuteczny biznes plan, dzięki któremu pozyskasz środki finansowe na zaistnienie i rozwój. Wyróżnia nas znajomość wielu branż, także niszowych.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza TEDA - Teresa Loga »

  Witam w Kancelarii Prawniczej TEDA, prowadzonej w Warszawie przez radcę prawnego Teresę Loga.

  W oparciu o 35-letnie doświadczenia zawodowe staram się w prosty, zrozumiały i przejrzysty sposób pomagać, wspierać oraz wyjaśniać przedstawiane problemy.

  Zapraszam
  Teresa Loga

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznań. Tłumacz przysięgły. Tłumaczenia przysięgłe. Angielski. Niemiecki »

  Strona tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego specjalizującego się w tłumaczeniach przysięgłych, pisemnych i ustnych w zakresie prawa, ekonomii, medycyny i dokumentów samochodowych.Nasze lokalizacje to Poznań i Choszczno.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji Venture Capital »

  Podstawy inwestycji Venture Capital: model finansowy, streszczenie menadżerskie, due diligence, negocjacje, term-sheet, umowa inwestycyjna, monitoring, wyjście, fazy rozwoju i finansowania, zalety i wady, oczekiwania inwestorów…

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotówkowe »

  Serwis finansowy opisujący szczegółowo pożyczki gotówkowe i kredyty chwilówki. Zamieszczone zostały również oferty produktów bankowych. Klienci maja możliwość porównania i wybrania najlepsze propozycji.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MM Koncept »

  Szukasz właściwego szkolenia? MS Excel, Ochrona Danych Osobowych, BHP, Bezpieczeństwo systemów informatycznych – to wszystko oferuje Państwu MM Koncept. Dodatkowo produkty naszych Partnerów, polityka bezpieczeństwa informacji, wirtualizacja serwerów, Cloud Computing. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ideabank24.pl »

  Najlepsze kredyty bankowe i leasing w jednym miejscu. Dla Ciebie i dla Firmy. Klientom proponujemy leasing samochodów, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, faktoring, ubezpieczenia i usługi księgowe.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYT - LEASING - FAKTORING »

  Doradcy finansowi AvatiCapital. Od 15 lat naszym Klientom proponujemy usługi finansowe: kredyt samochodowy, leasing, kredyt hipoteczny, kredyt na mieszkanie, faktoring oraz kredyty dla przedsiębiorców. siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY HIPOTECZNE I SAMOCHODOWE - DORADCA NOBLEBANK »

  Oferujemy najlepsze kredyty hipoteczne i samochodowe oraz leasing banku Getin Noble Bank. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Nasi doradcy mobilni umowy podpisują u Klienta. U nas znajdziesz najlepszą ofertę Getin Noble Banku.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: