Podkategoria: Doradztwo - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Kredyty hipoteczne PKO i nie tylko - Doradca Nr 1 »

  Doradzamy Klientom w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego - na dom i na mieszkanie. Oferujemy również kredyt samochodowy, leasing i kredyt gotówkowy. Dla przedsiębiorców posiadamy kredyty gospodarcze i faktoring.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Hipoteczny i Samochodowy - Doradca nr 1 »

  Doradca Nr 1 w kredycie hipotecznym i samochodowym. Mamy 15 lat doświadczenia w usługach finansowych. Zatrudniamy tylko doświadczonych doradców. Oferujemy kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, leasing w najlepszych bankach i firmach leasingowych. Bezpłatnie !

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • UNICREDIT24.PL - KREDYT HIPOTECZNY NR 1 »

  Bezpłatne doradztwo i oferta 20 banków. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, kredytach samochodowych, leasingu i faktoringu. Zapraszamy do skorzystania z usług doradcy z 15 letnim doświadczeniem.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Kalkulator Nr 1 »

  Najlepszy kalkulator rat leasingowych w internecie. O leasingu wiemy wszystko.
  Sprawdź średnią i najlepszą ratę w 15 firmach leasingowych.
  Dostępny całkowicie za darmo. Bezpłatna pomoc Doradcy Leasingowego.
  Procedury uproszczone na Leasing samochodu, Leasing maszyny, Leasing nieruchomości.Sprawdzimy koszty kredytu samochodowego i wymagane dokumenty.
  Wyłącznie banki i firmy bankowe. Zapraszamy. Serwis należy do kompasfinansowy.pl

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, DOTACJE UNIJNE »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie: - Księgowości - Kadr i płac- Zakładania i likwidacji firm - Controllingu finansowego - Doradztwa finansowego - Dotacji Unijnych.
  Oferujemy kompleksowe, poparte wieloletnim doświadczeniem usługi w zakresie księgowości, finansów i dotacji unijnych, w języku polskim i angielskim. Jesteśmy elastycznym i profesjonalnym partnerem biznesowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Ułatwiamy prowadzenie biznesu Klientom i wybieramy dla nich najskuteczniejsze rozwiązania. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe. Swoim Klientom oferujemy indywidualne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, praktyczne rozwiązania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, elastyczność i wysoka jakość usług.

  TAXLINK Księgowość . Finanse . Dotacje Unijne tel. kom.(+48) 605 400 645 tel./fax (+48 12) 44 555 99 e-mail: taxlink@taxlink.pl www.taxlink.pl n30-427 Kraków ul. Zagrodzkiego 5/30

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca zawodowy »

  Doradca zawodowy pomaga dzieciom, młodzieży oraz dorosłym w wyborze szkoły oraz zawodu. Jeżeli nie wiesz jaki zawód wybrać, jaką wybrać szkołę, jak zaplanować karierę zawodową - doradca zawodowy z Nowego Sącza pomoże Tobie i Twoim dzieciom!
  Często bowiem bywa tak, że osoby pracujące w Nowym Sączu oraz w Krynicy, Muszynie, Limanowej, Grybowie czy Mszanie Dolnej zastanawiają się, czy to co robią spełnia ich aspiracje, czasem czują wypalenie zawodowe.
  Wówczas zaczynają poszukiwać informacji o tym, jak mogą sobie pomóc - sprawdzić, co innego mogliby robić. Tutaj z pomocą przychodzi doradca zawodowy, który za pomocą specjalistycznych technik i analiz jest w stanie ocenić jakie predyspozycje ma dana osoba i co jeszcze w życiu może robić.
  Doradca zawodowy udziela również pomocy młodzieży i dzieciom w wyborze szkoły, kierunku kształcenia czy dalszego szkolenia. Uwzględnia przy tym zarówno możliwości psychofizyczne, sytuację życiową jak i potrzeby rynku pracy i możliwości systemu edukacyjnego.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Causa Law Office: Kancelaria prawna - Świdnica »

  Kancelarię cechuje wysoki poziom wiedzy i etyki zawodowej prawników ją współtworzących. Prawnicy współtworzący Kancelarię to osoby wpisane na listę prawniczych samorządów zawodowych, m.in.: adwokat Monika Radomska jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu, radca prawny Marcin Depkowski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu. Właściciel Kancelarii prawnik Maciej Radomski jest jej założycielem i kieruje jej pracami wraz z Anną Sochą. Kancelaria adwokacka świadczy wszelkie usługi prawne oraz porady prawne. Zakres świadczonych przez Kancelarię usług to zarówno obsługa prawna firm, organizacji jak i osób fizycznych. Doradztwo prawne obejmuje rozmaite dziedziny prawa: prawo cywilne (odszkodowania), prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo informatyczne.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biostat Consulting - badania ewaluacyjne »

  Badania ewaluacyjne zależnie od okresu ich prowadzenia dostarczyć mogą wielu cennych informacji dotyczących efektów realizowanych projektów, szans i zagrożeń z nimi związanych, celowości przyjętych procedur czy też poziomu satysfakcji ich uczestników. Badania ewaluacyjne realizowane są za pomocą metod ilościowych, metod jakościowych oraz dodatkowych technik obserwacyjnych. Pozyskane informacje poddawane są procesom wielostopniowych analiz, które służą jako podstawa dla formułowania ocen podjętych działań oraz sporządzenia ekspertyz prognostycznych. Elementem końcowym badań ewaluacyjnych jest raport podsumowujący realizowany projekt, na który składają się wszystkie wnioski płynące z zastosowania w/w metod.
  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu instytucji rynku pracy oraz jednostek samorządowych, ośrodków akademickich, które swoją działalność wiążą także z Unią Europejską i jej funduszami firma BIOSTAT opracowała szereg rozwiązań dedykowanych dla badań ewaluacyjnych. Realizujemy ewaluacje projektów finansowanych ze środków UE na terenie całego kraju m.in. dla: Poddziałania 6.1.3 POKL, Działania 8.1 EFS, Poddziałania 8.1.2 POKL, Poddziałania 6.1.1 POKL, Poddziałania 7.1.1 oraz 7.1.2, Poddziałania 7.2.1.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ETL Finance Sp. z o.o. - kredyty, leasing, szkolenia oraz dotacje »

  Firma doradcza skupiająca specjalistów z wielu dziedzin. Klientom oferują usługi z zakresu doradztwa w sprawie kredytów, leasingu oraz dotacji. Prowadzą szkolenia komercyjne oraz współfinansowane z EFS.
  Kontakt do firmy:
  ETL Finance Sp. z o.o.
  ul. Inżynierska 15
  93-569 Łódź
  tel. +48 42 227 83 83
  fax. +48 42 227 86 66

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efra - biuro księgowe »

  Biuro rachunkowe Efra zapewnia pełną i profesjonalną obsługę księgową firm - Pomoc i rozliczenia dotacji z UP, prowadzenie ksiąg i rozliczanie ZUS, US i inne. Nasze biuro podatkowe na bieżąco udziela porad w zakresie przepisów prawa podatkowego. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje rzetelne i fachowe wykonywanie zadań nam powierzonych.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pr »

  Ad Publica prowadzi pełen zakres działań Public Relations, w tym komunikację w sytuacjach kryzysowych oraz PR wewnętrzny, korporacyjny, produktowy. Agencja opracowuje i wdraża strategie PR, systemy zarządzania w sytuacjach kryzysowych, wspiera działania marketingowe, prowadzi szkolenia medialne.

  Sukces działań w zakresie PR jest możliwy wtedy, gdy prowadzone są w sposób przemyślany i spójny. Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do dobrze przygotowanej strategii działań, która ma szansę powstać jedynie jako ścisłe odzwierciedlenie potrzeb i sytuacji Klientów. Do każdej firmy mamy więc indywidualne podejście. Nie stosujemy schematów. Staramy się zrozumieć pozycję na rynku, wyzwania i problemy firm, z którymi współpracujemy. Zawsze tworzymy indywidualną strategię.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Rozwód ? Spadek ? Nieruchomości ? Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej - zapraszam!Pomoc prawna obejmuje m.in. prowadzenie oraz doradztwo w sprawach o rozwód,prowadzenie spraw spadkowych,sporządzanie oraz opiniowanie umów,dochodzenie odszkodowań,doradztwo w zakresie ochrony dóbr osobistych czy praw autorskich.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • DJB Doradztwo Marcin Choraży »

  Zajmujemy się Wdrażaniem Systemów od ponad 10 lat. Okres ten pozwolił nam na zgromadzenie niezbędnych doświadczeń oraz wiedzy. Wszyscy nasi konsultanci posiadają uprawnienia Auditora Wiodącego oraz wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktuariusz »

  Biura aktuarialne, a właściwie ich pracownicy czyli aktuariusze zajmują się obliczaniem ryzyka bądź wartości bieżącej rożnego rodzaju projektów, inwestycji (z naciskiem na te długoterminowe). Właśnie tego rodzaju działalnością zajmuje się biuro aktuarialne Signum. Na rynku istnieje od 2004 i już uzyskało opinię jednego z najbardziej znanych i prestiżowych biur tego typu w kraju. Opinię tę potwierdzają liczne referencje, które przez lata działalności Signum, wystawiali jego klienci, a także liczba 1500 wycen wykonanych przez pracowników firmy. Oferta Signum obejmuje między innymi wycenę rezerw z tytułu obowiązujących układów zbiorowych pracy lub regulaminów wynagradzania takich, jak np. odprawy emerytalne, odprawy rentowe czy nagrody jubileuszowe.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ATAcentre | Biuro rachunkowe, księgowa Poznań »

  Poznańskie biuro rachunkowe ATAcentre oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, doradztwa i audytu, które nie polegają jedynie na bieżącym prowadzeniu rozliczeń księgowych. W działalności naszych Klientów często zdarzają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, pojawia się potrzeba zdobycia opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, opracuje wymagane wnioski, dokumentację i wyjaśnienia. ZW działalności przedsiębiorstwa bowiem często pojawiają się dodatkowe kwestie, problemy z zakresu prawa podatkowego, występuje potrzeba uzyskania opinii bądź też interpretacji indywidualnej. Biuro rachunkowe również w tym zakresie doradzi, sporządzi odpowiednie wnioski, dokumentacje i wyjaśnienia. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR Obsługa kadrowo-płacowa Rejestracja podatników Przygotowanie wniosków o zwrot VAT Serdecznie zapraszamy do biura rachunkowo-księgowego ATAcentre w Poznaniu.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SEO Dublin »

  We specilize in SEO DUBLIN work, mainly for Google.ie. Our knowledge comes from School and experience. We have been working in SEO for many years including project work.
  We also offer in web marketing, design and development of websites and for on-line shops. We also provide web hosting and offer domain name registration.

  Our SEO skills reach much further than just website optymalization.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp »

  Bhp lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wstępne szkolenia kierowane są dla osób rozpoczynających pracę. Szkolenia okresowe przeznaczone są dla pracodawców, kierowników, majstrów.
  Organizujemy również szkolenia specjalistyczne z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Wszystkie szkolenia pozwalają na pełne zrozumienie przedstawianego materiału. Dużym plusem jest multimedialna forma szkoleń, dzięki czemu przedstawiany materiał jest łatwy do zrozumienia.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Zapraszamy wszystkich Państwa do nawiązania współpracy. Jeśli szukacie Państwo pomocy prawnej, zapoznajcie się z naszą ofertą. Atrakcyjna cena oraz bardzo szeroka oferta. Dzięki nam, z pewnością będą Państwo zadowoleni z uzyskanej pomocy prawnej. Dla nas liczy się zawsze zadowolenie klienta. Liczne pozytywne komentarze są najlepszą gwarancją naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin, kancelaria notarialna Szczecin »

  Przy dokonywaniu czynności notarialnych nasz notariusz Szczecin czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz Szczecin w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz udziela bezpłatnych informacji dotyczących dokonywanych czynności notarialnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni notariusze, pełni energii, dla których najważniejsza jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, akty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia. U nas wykonasz czynność notarialną w kancelarii lub w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. W naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie otrzymasz pomoc, jakiej potrzebujesz.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Verico Experts »

  Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu importu i doradzanie naszym Klientom najkorzystniejszych rozwiązań. Import z Chin bez ryzyka to nasza specjalność. Zapewniamy klientom stały kontakt ze spedytorem i agencją celną. Z nami import z Chin, handel z Chinami, zakupy w Chinach staną się prostsze i bezpieczniejsze. Jesteśmy firmą z prawie 10-letnim stażem i doświadczeniem międzynarodowym, co gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę importu. Import z Chin z firmą Verico to gwarancja wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów. Na naszej witrynie znajdziesz rozwiązanie wielu problemów jak: kontrola towarów w Chinach, wyjazd do Chin, poszukiwanie dostawców oraz inwestycje w Chinach, tłumaczenie j.chińskiego. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: