Podkategoria: Doradztwo - strona 26 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »
 • KANDAN business & finance group »

  Niezależni doradcy finansowi. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu kredytów, leasingu oraz dochodzeniu odszkodowań. Pomagamy w bezpiecznym inwestowaniu. Doradzamy przy zawieraniu ubezpieczeń majątkowych, osobowych i zdrowotnych.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Wiedzy Prawno Podatkowej- szkolenia prawo pracy »

  Lider na rynku szkoleniowym. Podstawowa działalność firmy to podnoszenie kwalifikacji oraz uzupełnianie i aktualizacja posiadanej wiedzy z zakresu: podatków, dochodów międzynarodowych, prawa pracy, płac, ZUS'u. Ofertę stanowią także usługi consultingowo-doradcze. Szkolenia prowadzone są przez kompetentnych wykładowców w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • NIMES Consulting: idealnym partnerem na rynki zagraniczne »

  NIMES Consulting jest młodą i dynamiczną spółką konsultingową z siedzibą w Warszawie i Krakowie. Nasza oferta konsultingowa jest ukierunkowana na udzielanie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwom zainteresowanym procesem internacjonalizacji, zarówno na rynkach europejskich jak i pozaunijnych.Usługi internacjonalizacji stanowią podstawę działalności firmy NIMES Consulting. Dzięki współpracy z rozwiniętą siecią profesjonalistów jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dodatkowe usługi, wykraczające poza doradztwo marketingowe.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jakub Kamiński Kancelaria Adwokacka Toruń »

  Kancelaria zajmująca się obsługą prawną osób i przedsiębiorstw (w tym small business, e-biznes). Oferuje usługi: reprezentację przed sądami i urzędami,porady prawne,doradztwo prawne w działalności gospodarczej,przygotowywanie pism procesowych,opiniowanie umów,windykacja wierzytelności.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Oferujemy szeroko rozumiane usługi HR, m.in.. HRM czy audyt personalny. Posiadamy duże doświadczenie w branży poparte wieloma referencjami oraz liczbami: aktualnie obsługiwane przez nas firmy zatrudniają ponad 10 000 pracowników.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Tania księgowość dla każdej firmy. Cała księgowość wraz z ZUS-emem w jednej cenie. Bez limitu dokumentów i bez limitu pracowników - Jedna cena za całość!
  - osoby fizyczne
  - spółki
  - fundacje
  - KPiR
  - księgi handlowe
  - ryczałt
  - ZUS
  - płace

  Bezpłatna pomoc w zakładaniu firm, dojazd po dokumenty, reprezentacja przed Urzędami, pomoc w każdej sytuacji.

  Współpraca z nami to same korzyści.
  - niskie koszty
  - pewność i bezpieczeństwo
  - całkowita odpowiedzialność za to co robimy

  Posiadamy licencje MF i ubezpieczenie OC. I najważniejsze - u nas klient decyduje ile chce płacić. Zadzwoń lub napisz i zaproponuj swoją cenę!

  tel: 792 266 402
  biuro@taniarachunkowosc.pl
  www.taniarachunkowosc.pl

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłych Rewidentów CDP »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów „CDP” sp. z o.o. została założona w roku 1994 i był to jeden z pierwszych podmiotów audytorskich, w regionie ówczesnego województwa gorzowskiego, uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

  Badamy i doradzamy firmom zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Zatrudniamy osoby władające językiem angielskim i umożliwiamy kontakt w dowolnej formie. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, przez co możemy kompleksowo obsługiwać Państwa firmę a Państwo mają jednego usługodawcę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole - Adwokat Aleksandra Paściak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także podmiotów non profit.
  Czerpiąc z doświadczeń zawodowych zapewnia obsługę prawną na wysokim poziomie, charakteryzującą się dbałością o interesy klientów na wszystkich płaszczyznach prawa.
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy pomoc prawną w całym kraju, jednak to w Opolu ma swoją siedzibę i na terenie właściwości Sądu Okręgowego w Opolu koncentruje gotowość do świadczenia usług prawnych.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki, francuski we Wrocławiu »

  Tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w marketingu, eksporcie, branży budowlanej i meblowej oferuje profesjonalne tłumaczenia ustne (konsekutywne-szeptane, środowiskowe)i pisemne, a także poszukiwanie partnerów biznesowych w Polsce i zagranicą. Może zorganizować wyjazdy targowe, spotkania z partnerami zagranicznymi. Obszar językowy: francuski i niemiecki.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niania, Opiekunka, Pomoc domowa »

  Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. nZnalezienie odpowiedniej osoby do opieki nad dziećmi jest jednym z najważniejszych decyzji, jaki kiedykolwiek podejmiesz. nPomożemy Ci znaleźć odpowiednią Nianie, dzięki czemu będziecie mogli wyjść do pracy wiedząc że dziecko jest w dobrych rękach. nMOŻESZ ZAMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE, przeprowadzić rozmowy, weryfikować kandydatki na własną rękę, ale to bardzo trudne. nMożesz popełnić błąd mając do weryfikacji zbyt wiele zgłoszeń. Spotkanie się ze zbyt dużą ilością kandydatek może być męczące dla Ciebie i twojej rodziny. nNaprawdę możemy zaoszczędzić twój czas!!!nNie boimy się zadawać trudnych ale ważnych pytań.nZnalezienie idealnej kandydatki wymaga umiejętności, dlatego my możemy Cię z tego wyręczyćnSpotkanie z potencjalnymi kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze, u Ciebie w domu bądź w kawiarni. nWszystkie polecane przez nas nianie zostaną poddane wnikliwemu procesowi weryfikacji.nNasz proces kontroli ma na celu znalezienie najbardziej odpowiedniej Opiekunki dla Twojego dziecka która zapewni bezpieczeństwo i Jego rozwój. nJesteśmy do Państwa dyspozycji, pomożemy przejść przez cały proces rekrutacji.nDajemy Ci pewność wybrania najlepszej opiekunki dla twoich dzieci.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sabina Borys »

  Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa powstała w odpowiedzi na oczekiwania grupy znajomych prowadzących własną działalność gospodarczą, którzy pomimo współpracy z innymi biurami rachunkowymi nadal korzystali wielokrotnie z pomocy zaufanej im osoby. Współpraca z nami polega na rzetelnej obsłudze kontrahentów przed którymi drzwi mamy „non stop” otwarte. Większość naszych Klientów z powodu braku czasu w ciągu dnia, spotyka się z nami w godzinach wieczornych, a także w weekendy.

  Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z usługowym prowadzeniem księgowości. Właścicielka -Sabina Borys posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości, kadr i podatków.

  Wszystkie usługi są przez nas świadczone profesjonalnie z gwarancją poufności na każdym etapie działalności.

  OFERUJEMY:
  - prowadzenie Ksiąg Handlowych,
  - prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów,
  - ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - rozliczenia roczne,
  - nadzór księgowy

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • 313 Consulting »

  313 Consulting pomaga firmom, organizacjom pozarządowym i instytucjom publicznym w podnoszeniu efektywności poprzez tworzenie oraz wdrażanie innowacyjnych metod rozwoju organizacyjnego. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu zarządzania oraz prowadzeniu szkoleń z wykorzystaniem autorskich gier sumylacyjnych.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub inwestorów kapitałowych. »

  Klub inwestorów kapitałowych Invest spółka z o.o. łączy historyczne tradycje klubów inwestorów z Europy Zachodniej i USA z możliwościami polskiego prawa gospodarczego.Prowadzi działania edukacyjne i inwestorskie dla swoich członków.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Olsztyn »

  Kancelaria rady prawnego dr Jarosław Szczechowicz w Olsztynie. Działalność Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Przedmiotem działalności są różne gałęzie prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Wysoki poziom świadczonych usług prawnych jest efektem wieloletniego do świadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • BoroCert - świadectwa energetyczne »

  Pragnę zaoferować Państwu usługi związane z wykonywaniem ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ budynków (certyfikatów energetycznych, świadectw energetycznych) na terenie woj. podkarpackiego a w szczególności na terenie miast: Jasło, Krosno, Strzyżów i okolic.
  Zapraszam do skorzystania z moich usług osoby zainteresowane z terenu miast: Jasło, Krosno, Strzyżów i całego województwa podkarpackiego. Bardzo chętnie odpowiem na Państwa pytania dotyczące świadectw, udzielę informacji na temat cen. Bardzo gorąco zachęcam do skorzystania z moich usług. Gwarantuję, że będą Państwo w 100% zadowoleni.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transfero - HR, szkolenia, projekty dla biznesu »

  Transfero realizuje projekty rozwoju organizacji i rozwoju osobistego, zapewnia wsparcie dla Zarządów i działów HR. Prowadzi projekty doradcze dla HR, testy dla biznesu, outsourcing personalny, warsztaty otwarte, business menoring, coaching.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, pożyczki, konta bankowe - kredytator.pl »

  Wielu ludzi boryka się z problemem wyboru odpowiedniego kredytu czy pożyczki. Wychodzimy na przekór temu wyzwaniu i oferujemy spis najlepszych ofert kredytowych w kraju. Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, samochodowe i inne. Posiadamy szeroki wybór kredytów i pożyczek. Także pożyczki pozabankowe oraz bez bik. Dla firm oferta poza kredytami także leasingu oraz rachunki firmowe. Wybrane tylko najciekawsze oferty. Także dla osób mających opóźnienia w spłacie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania wniosków.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis finansowy. Najlepszy kredyt gotówkowy, hipoteczny i inne. »

  kredytek.pl - serwis finansowy. Oferujemy wyjątkowo tanie kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, mieszkaniowe oraz hipoteczne, szybkie pożyczki bankowe i pozabankowe, darmowe konta osobiste, karty kredytowe z wysokimi limitami, leasing, lokaty wysokoprocentowe, inwestycje i inne usługi z sektora biznesowego. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze. Doradzimy i pomożemy w wyborze. nSprawdzone rozwiązania nawet dla osób z niską zdolnością kredytową, co szczególnie jest istotne przy chęci zaciągnięcia wysokich kredytównmieszkaniowych czy pożyczek hipotecznych. Posiadamy oferty zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Największy wybór produktów finansowych w jednym miejscu. Porównaj wiele propozycji i wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie lub Twojej firmy. Posiadamy także forum, na którym znajdziesz pomoc w najróżniejszych sprawach związanych z finansami. Bezpiecznie i darmowo!

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Rafał Tuszewski jest doświadczonym adwokatem z wieloletnim stażem oraz niezliczoną ilością wygranych spraw. Zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące prowadzonych spraw oraz dokładne dane adresowe oraz kontaktowe wraz z terminami dyżurów.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowo podatkowe Rachuba sc mieszczące się w Poznaniu oferuje obsługę księgową podmiotów gospodarczych oraz sporządzanie zeznań rocznych dla osób prywatnych. Nasz zespól do grupa specjalnie dobranych i wykształconych pracowników.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: