Podkategoria: Doradztwo - strona 27 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »
 • Lokaty bankowe »

  Serwis porusza tematykę lokat bankowych dostępnych w bankach działających na polskim rynku. Dzięki aktualnemu rankingowi lokat można w prosty i szybki sposób zorientować się gdzie obecnie dostępne są najlepsze lokaty bankowe. Serwis zawiera również narzędzia, dzięki którym można wyliczyć jaki zysk przyniesie lokata jaką chcesz założyć lub porównać dwie różne lokaty pod względem wyższej zyskowności. W serwisie zawsze prezentowane są najnowsze informacje o promocjach lokat w bankach. Dzięki wyszukiwarce w prosty sposób można przefiltrować cały ranking lokat.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa techniczna konferencji »

  Kompleksowa obsługa i usługi związane z organizacją imprez i konferencji. Nasze działania skupiamy na organizacji konferencji i eventów w Warszawie. Od 2002 roku zajmujemy się kompleksową obsługą mechaniczną wszelkich wydarzeń firmowych tj. konferencje, semianaria, bankiety, pokazy mody, spotkania produktowe itp. Tworzymy usługi z zakresu:
  - nagłośnienia,
  - oświetlenia i multimediów
  zarówno przy małych konferencjach prasowych jak i wielkich kongresach.

  Zobacz nasze wszystkie usługi, zobacz już teraz naszą ofertę na stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie agencje eventowe z całej Polski. Zacznijcie korzystać już teraz z usług naszej firmy, cenimy sobie dobrą i długotrwałą współpracę.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie, pielęgnacja oraz projektowanie ogrodów, Siedlce, Warszawa, Mazowieckie »

  Firma Zielona Stopa istnieje od 2000 roku. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Urządzamy ogrody przydomowe, skwery i wokół firm.

  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i całego kraju. Jesteśmy prężną i mającą duże doświadczenie firmą.

  Wielkim atutem jest kadra sumiennych i doświadczonych pracowników. Zdobyliśmy doświadczenie pracując przy ogrodach w Anglii i Irlandii.

  Uczciwie i profesjonalnie podchodzimy do naszego klienta.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aleja Profitowa: blog finansów osobistych »

  Strona pomoże Ci wybrać wysoko oceniane konta osobiste, lokaty, kredyty i inne produkty finansowe. Dowiesz się jak optymalnie zarządzać budżetem domowym, jak oszczędzać na opłatach, jak inwestować nawet drobne kwoty i gdzie kupować taniej.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inlevel - katalog oprogramowania biznesowego »

  Znajdź oprogramowanie biznesowe używając kryteriów biznesowych (korzyści, obszary, procesy, branże itp.).

  Katalog zawiera wiele rodzajów oprogramowania od popularnych systemów typu ERP i CRM, poprzez specjalizowane systemy dla poszczególnych branż czy departamentów.

  Nie musisz znać nazwy szukanego programu, a jedynie funkcje biznesowe, które ma on spełniać.

  Stwórz krótką listę ciekawych programów.

  Zbierz i porównaj informację od wielu dostawców.

  Serwis pozwala w łatwy sposób stworzyć formularz z pytaniami, które chcesz zadać dostawcom oprogramowania, a następnie porównać ich odpowiedzi na poszczególne pytania.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Serwis internetowy jednej z najdłużej działających firm na rynku szkoleniowym. Vademecum prowadzi swoje kursy i szkolenia od przeszło 15 lat. Tematyka prowadzonych przez firmę szkoleń to głównie szkolenia biznesowe np. prawo celne, prawo pracownicze oraz umiejętności menadżerskie.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak wybrać III filar »

  Na stronie będziemy umieszczać przydatne informacje o finansach. Rozpoczynamy od działu "III filar", w którym postaramy się przybliżyć temat sposobów oszczędzania na emeryturę. Już wkrótce działy "Polisa dla dziecka", "Ubezpieczenia na życie", "Inwestycje" oraz "Otwarte Fundusze Emerytalne". Na początek polecamy dział "III filar" gdzie postaramy się przybliżyć użytkownikom temat oszczędzania na emeryturę. W tym dziale dowiecie się m.in: czym powinno się kierować wybierając III filar, ile pieniędzy powinniśmy zgromadzić żeby zabezpieczyć swoją przyszłość emerytalną, co wybrać z dostępnych na rynku rozwiązań takich jak: Indywidualne konta emerytalne, fundusze inwestycyjne, lokaty i konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, akcje, polisy Unit-linked. W dziale o ubezpieczeniach m.in jakie są rodzaje ubezpieczeń, jak dobrać odpowiednią sumę ubezpieczenia, kto gwarantuje wypłacalność ubezpieczycieli. W części o polisach dla dzieci postaramy się odpowiedzieć na pytanie o to przy pomocy jakich rozwiązań z rynku finansowego można pomóc dzieciom w starcie w dorosłe życie, dlaczego warto oszczędzać dla dzieci. W części o Otwartych Funduszach Emerytalnych m.in o tym czym się kierować wybierając OFE.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości które zajmuje się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, najmie oraz wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości: mieszkań, działek, domów, apartamentów itp. Nasz rynek działania obejmuje w szczególności teren Kołobrzegu, jego najbliższych okolic oraz całego pasa nadmorskiego. Zajmujemy się również pośrednictwem finansowym oraz zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi. W chwili obecnej posiadamy w Kołobrzegu działki na sprzedaż na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych, oddalonym zaledwie 3 km od centrum miasta. Są tam zarówno działki przeznaczone pod zabudowę wolnostojącą, bliźniaczą a także szeregową.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Asekura Broker to wykwalifikowana kancelaria ubezpieczeniowa z Wrocławia. Wyróżniamy się niemalże dwudziestoletnią praktyką, wysoką jakością realizowanych działań oraz obsługą instytucji gospodarczych w różnorakich branżach przemysłowych. Ubezpieczająca Wrocław Asekura Broker jest działalnością nagrodzoną wieloma certyfikatami w skład, których zaliczyć można na przykład certyfikaty ISO, Atradius, Gerling, Hestia lub też Uniqa. O solidności naszych działań świadczy także obszerna lista referencji, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, zapewniamy na przykład sporządzenie i zastosowanie najskuteczniejszego programu ubezpieczeniowego, pomyślne negocjacje warunków umów z zakładami ubezpieczeniowymi czy też w razie potrzeby, monitoring procesu odszkodowawczego. Z naszą pomocą ubezpieczenie we Wrocławiu przestaje być trudnością. Godne reprezentowanie Waszych jednostek gospodarczych jest dla nas najistotniejsze. Przekonajcie się więc, że Asekura Broker i jej wrocławscy ubezpieczyciele, zrealizują wszystkie Wasze wymagania.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaufana Marka. Promocja Marki, Branding, Certyfikat dla Firmy, Certyfikaty dla Firm »

  Program „Zaufana Marka” ma na celu promowanie wśród polskiego społeczeństwa Firm i Marek godnych zaufania oraz wyłonienie pośród wielu marek będących na rynku tych, które są naprawdę godne zaufania Konsumenta. Zadaniem Ogólnopolskiego Programu Konsumenckiego „Zaufana Marka” jest Kompleksowa promocja Marki wśród polskiego społeczeństwa, budowa / wzmocnienie pozytywnego wizerunku Marki w oczach konsumentów oraz kształtowanie wskaźnika retencji Konsumentów wobec danej Marki. Bo Zaufanie Klienta jest
  Najcenniejsze ! Zaufana Marka - Kreowanie Marki, Branding, Kompleksowa Promocja Marki - bo Zaufanie Klienta jest Najcenniejsze ! Badania opinii i preferencji Klienta, budowa pozytywnego wizerunku Marki, Firmy, Produktu.

  Zgłoś Swoją firmę, produkt usługę !
  Już teraz przystąp do Ogólnopolskiego Progamu Konsumenckiego - "Zaufana Marka" !

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekret Consulting - usługi księgowe Kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. firma przedształciła się w spółke z o.o.. Zaufało nam ponad kilkadzieciąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej.
  Na życzenie Państwa możemy przedstawić referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Większość pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie klientów na bieżżco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firma ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie wypadek przy pracy. »

  Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara działa w oparciu o działalność adwokacką mecenasa Roberta Ofiara oraz specjalistów o szerokiej gamie doświadczenia. Prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne (rozwody, podziały majątku, kontakty, alimenty, władza, wykorzystanie seksualne nieletnich), odszkodowawcze, karne. By zapewnić klientom Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara kompleksową obsługę prawną Kancelaria współpracujemy ponadto ze specjalistami z zakresu prawa budowlanego (także FIDIC) oraz zamówień publicznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  GK BIURO RACHUNKOWE Gabriela Kwiatkowska . Zajmujemy się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych, w tym zwłaszcza dla spółek prawa handlowego. Firma istnieje od 1996 roku, a jej atutem jest doświadczenie w rozliczaniu firm o różnym profilu – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Właścicielka biura jest doradcą podatkowym wpisanym na listę w dniu 29.12.1997 r. pod numerem 3427. Ponadto, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła też studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczenie zdobyła prowadząc w latach 90. biuro rachunkowe. Następnie, przez ponad 10 lat, obsługiwała jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy średniej wielkości przedsiębiorstwo produkcyjne. Przez kilka lat sama była przedsiębiorcą – prowadziła firmę szkoleniową – doskonale więc rozumie problemy przedsiębiorców i swoją działalnością chciałaby im dopomóc w tak ważnych i trudnych kwestiach, jakimi są księgowość i podatki. Od 1.02.2011r. ponownie otworzyła biuro rachunkowe pod nowym adresem.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląska Agencja Gospodarcza Sp. z o.o. »

  Spółka Dolnośląska Agencja Gospodarcza Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu została utworzona w maju 2000 r., w celu świadczenia profesjonalnej pomocy i doradztwa podmiotom gospodarczym działającym na terenie Dolnego Śląska oraz wspomagania rozwoju przedsiębiorczości w tym regionie. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem gospodarczym i prawnym. Swoje usługi kieruje zarówno do polskich przedsiębiorstw, jak i firm zagranicznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie strategicznym i finansowym oraz w restrukturyzacjach oraz optymalizacji podatkowej. Eksperci spółki oferują ponadto sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pomoc w prowadzeniu negocjacji. DAG świadczy także usługi w zakresie sporządzania analiz finansowych, biznes planów, wniosków kredytowych, wycen spółek, a także przeprowadzania fuzji i przejęć. Rejestrujemy spółki w kraju (usługa ekspresowej rejestracji w KRS) oraz za granicą (także w tzw. rajach podatkowych).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma consultingowo-doradcza »

  Po co i dla kogo istniejemy? Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań IT dla firm i instytucji w Polsce i za granicą. Pomagamy efektywnie zarządzać informacją. Do czego dążymy? Chcemy wspierać sukces biznesowy naszych klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań IT. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. W czym się specjalizujemy? MCS jest firmą doradczą consultingowo-szkoleniową działającą na rynku od 1996 roku. Byliśmy jednymi z prekursorów w zastosowaniu UML do analizy biznesowej i systemowej. Zakres działalności w zakresie konsultingu obejmuje: nnnzarządzanie projektami informatycznymi i wdrożeniami, zarządzanie procesami biznesowymi obejmujące: prowadzenie analiz biznesowych i systemowych w tym modelowanie symulacja i optymalizacja procesów biznesowych, modelowanie architektury systemów informatycznych, budowa architektury korporacyjnej, usługi doradcze, prowadzenie audytu w zakresie infrastruktury informatycznej i projektów szkolenia w zakresie modelowania procesów biznesowych (BPMN, UML, ARIS) szkolenia w zakresie zarządzania projektami (Prince-2, PMBoK)). Nasza oferta szkoleniowa nie posiada ograniczeń związanych z konkretnymi rozwiązaniami informatycznymi. Obszar naszego działania obejmuje sektor publiczny, telekomunikacyjny, finansowy, przemysłu

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozabankowe pożyczki - szybkie pożyczki bez bik »

  Serwis pozabankowe-pozyczki.pl oferuje swoim klientom pożyczki i kredyty pozabankowe bez bik. Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki, a w banku nie możesz liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku, to u nas ją otrzymasz w szybkim czasie. Nie wymagamy zaświadczeń ani poręczycieli. Pożyczki bez bik na sam dowód osobisty. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Stolarska »

  Kancelaria oferuje obsługę prawną klientów indywidualnych oraz firm. Doświadczenie, kompetencja, specjalistyczna wiedza oraz umiejętności zawodowe umożliwiają właściwe prowadzenie najbardziej skomplikowanej sprawy z dziedziny prawa. Koszt usług ustalany indywidualnie.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring Oferty »

  Najszersza gama produktów faktoringowych w jednym miejscu. Faktoring dla dużych średnich oraz małych przedsiębiorstw. Prezentacja, analiza i porównanie przygotowanych indywidualne ofert faktoringu.
  Z faktoringu może skorzystać każda firma sprzedająca swoim kontrahentom towary i usługi z odroczonym terminem płatności. Firma korzystająca z faktoringu uzyskuje szybkie i elastyczne finansowanie dopasowane do poziomu obrotów. Uwolnione w procesie faktoringu środki finansowe umożliwiają finansowanie bieżącej działalności firmy bez konieczności zaciągania kredytów. Bez zbędnych formalności i zabezpieczeń faktoring można uruchomić w kilka dni.
  Współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi w tej dziedzinie, dlatego nasza oferta zawsze będzie konkurencyjna i w pełni uwolni finansowy potencjał firmy.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mokotów »

  Credos jest biurem specjalizującym się obsłudze klientów mających wysokie wymagania w stosunku do usług outsourcingu księgowo – płacowego. Od 1999, współpracując z firmami z różnych sektorów gospodarki, zdobyliśmy bogate doświadczenie w outsourcingu. Opracowaliśmy własne standardy współpracy z klientami, oparte na rzetelności, terminowości i zaufaniu.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Biuro Finansowo Księgowe »

  Krakowskie Biuro Finansowo - Księgowe powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski jak i za granicą. Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Gwarantujemy Państwu wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: