Podkategoria: Doradztwo - strona 28 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Enviro - doradztwo w ochronie środowiska »

  enviro - Biuro Ocen Środowiskowych. Świadczymy usługi doradcze w ochronie środowiska, sporządzamy takie opracowania jak: raporty o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięcia, opracowania w zakresie emisji zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego i hałasu (drogowego i przemysłowego).

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Finansowi - Legister Consulting Sp.z.o.o. »

  LEGISTER Consulting Sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu, prowadzi usługi konsultingowe w zakresie doradztwa strategicznego, gospodarczego, finansowego i prawnego . Wspieramy Naszych Klientów zarówno przy planowaniu i wdrożeniu, wykorzystując szerokie międzynarodowe doświadczenie i dogłębną znajomość lokalnego rynku finansowego. Pracujemy po to, aby realizowane przez Naszych Klientów transakcje kapitałowe odbywały się efektywniej, szybciej, na korzystniejszych warunkach i z większym bezpieczeństwem.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzanie i wystrój wnętrz »

  Przymierzasz się do kupno mieszkania (lub nie wiesz czy lepiej kupić czy wynająć ?). Nasz darmowy poradnik pomoże ci w każdej kwestii związanej z nowym lokum. Doradzimy co kupić aby zaposkoić twoje potrzeby oraz jak rozplanować i urządzić pomieszczenia aby były ładne i funkcjonalne. Znajdziesz u nas porady dotyczące zarówno kawalerek jak i dużych apartamentów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • ForUnit Nowysz i Wspólnicy Sp.J. - Outsourcing płacowo-kadrowy »

  ForUnit specjalizuje się w działaniach z obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim. W ramach tej dziedziny oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę administrowania pracownikami. ForUnit specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy pracowników dla firm z różnych branż. Posiada w swojej ofercie specjalistyczny produkt do wspomagania planowania czasu pracy oraz rozliczania czasu pracy dla pracowników w kontekście obiektów np. dla kasjerów, stanowisk produkcyjnych itp. Dostęp do aplikacji jest z poziomu przeglądarki internetowej. Aplikacja posiada intuicyjny i ergonomiczny interfejs. System jest otwarty, co pozwala na szybką i skuteczną integrację z systemami typu ERP a szczególności z systemami kadrowo-płacowymi. Korzyścią dla firmy jest dostęp do różnych wersji planów, informacja czy zostały zaplanowane zasoby ludzkie na danym obiekcie, pewność że Kierownicy planują czas pracy wg obowiązujących przepisów z Kodeksu pracy

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwa ubezpieczeniowe, ranking towarzystw »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia nam ochronę na różnych obszarach naszego życia. To z jakim towarzystwem zawrzemy umowę, będzie istotne podczas korzystania z polisy ubezpieczeniowej.
  W serwisie można poznać strukturę funkcjonowania towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, krótkie opisy oraz dane teleadresowe.
  Na stronie można również dowiedzieć się jak sprawdzić czy towarzystwo ubezpieczeniowe jest rzetelne i czy świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ranking firm ubezpieczeniowych umożliwia analizę ubezpieczycieli pod kątem jakości obsługi, procesu zawierania polisy i sprawności likwidacji szkody. Ranking towarzystw jest rzetelnym źródłem właściwego wyboru firmy, a opinie internautów na forum ubezpieczeniowym mogą jedynie potwierdzić słuszność wyboru.
  W serwisie zamieszczone są również artykuły i porady związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi i samymi ubezpieczeniami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Budynków »

  Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej domów jedno i wielorodzinnych, magazynów, sklepów oraz mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Przygotowujemy projektowaną charakterystykę energetyczną budynków. Przeprowadzamy ocenę energetyczną budynków. Profesjonalnie, ekspresowo

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczciwa Firma - certyfikaty dla firm »

  Certyfikaty dla firm Uczciwa Firma są inicjatywą komercyjną powstałą w odpowiedzi na potrzeby rynku, zarówno jego części B2B, jak i konsumenckiej. Uczciwość firm certyfikowanych jest sprawdzana pod kątem uczciwości wobec klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unijne Dotacje - Programy »

  Przedstawiamy nasz nowy projekt który oficjalnie ruszył w 2011 roku.
  UnijneDotacje.EU to podręczna baza danych o funduszach brukselskich i ich procedurami pozyskiwaniem. Dlatego bo wasza firma jest chętna z zdolności do wnioskowania z unijnych pieniędzy do wsparcia nowych projektów w przyszłej firmie. Na Unijnych Dotacjach publikujemy kwestie z dziedziny finansów. Polecamy Szczególnie osobom które nie chcą pracować dla kogoś i zacząć być na swoim.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. »

  Windykacja należności z naszą firmą to strzał w 10! Działamy na polskim rynku od 2002 roku świadcząc usługi takie jak: windykacja długów i należności, wywiad gospodarczy, skup wierzytelności oraz czyszczenie bilansu. Nasza firma nie pobiera opłat wstępnych od Klienta. Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekty pracy. Nasi Klienci mogą na bieżąco śledzić postępy naszej pracy poprzez Strefę Klienta na naszej stronie internetowej. Prowadzimy postępowania polubowne, sądowe i egzekucyjne. Preferowaną przez nas metodą egzekucji jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Posiadamy własną obsługę prawną oraz wyspecjalizowane zespoły interwencyjne działające w terenie. Dysponujemy odpowiednio wykształconą, młodą i kreatywną kadrą, wspieraną przez doświadczonych radców prawnych. Opiekę nad swoimi wierzytelnościami powierzyło nam ponad 1000 przedsiębiorców z całej Polski. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ustalając najlepsze warunki współpracy. Masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Zapraszamy Państwa do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W naszej kancelarii notarialnej są Państwo w rozwiązać niemalże każdą sprawę notarialną. Nasza kancelaria notarialna posiada bogady wachlarz czynności notarialnych w skład których wchodzą między innymi: sporządzanie poświadczeń, sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągi różnych dokumentów. Aby skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej, zapraszamy do naszej siedziby na ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 w Krakowie bądź kontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Behapowiec S.C. - Usługi BHP i PPOŻ. »

  Firma Behapowiec S.C. z siedzibą w mieście Krotoszyn zajmuje się świadczeniem usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie posiada m.in. prowadzenie szkoleń, doradztwo oraz wykonywanie dokumentacji. Firma swoim obszarem działania obejmuje województwo wielkopolskie i dolnośląskie.
  Firma w 2011 r. obchodzi 20-lecie co świadczy o jej olbrzymim doświadczeniu w tematach związanych z BHP i PPOŻ.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dywersyfikacja, hedging »

  Portal zawiera narzędzia do hedgingu i dywersyfikacji ryzyka inwestycyjnego przy pomocy kontraktów terminowych. Dotyczy inwestowania w akcje oraz fundusze inwestycyjne.Unikalna, codziennie aktualizowana mapa polskiego rynku. Notowania giełdowe w innej, bardziej użytecznej formie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Human Art Doradztwo Personalne »

  Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników oraz rozwoju ich kompetencji. Oferujemy usługi z zakresu:selekcji i rekrutacji pracowników (Search & Selection, Direct & Executive Search, Assessment Center, wsparcie rekrutacji, testy psychologiczne, weryfikacja referencj); szkoleń (efektywność osobista, sprzedaż i obsługa klienta, umiejętności menadżerskie, dział personalny /HR, treningi twórczości); doradztwa(Development Center, outplacement, ocena 360, badania satysfakcji, opisy stanowisk, zarządzanie kompetencjami. Wierzymy, że ludzie i ich potencjał budują przewagę konkurencyjną i sukcesy firmy, dlatego wspieramy naszych Partnerów w doborze i rozwoju personelu. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, traktując je jak unikalny projekt. Ważne są dla nas potrzeby, cele i wartości naszych Klientów, dlatego działamy elastycznie i podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizując projekty, stosujemy sprawdzone metody i tworzymy efektywne, przekładające się na rezultaty biznesowe rozwiązania. Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów, doradców i certyfikowanych trenerów. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do powierzonych nam zleceń podchodzimy z dużym zaangażowaniem i energią. Zachęcamy do zapoznania się z całym wachlarzem naszych usług na stronie www.humanart.pl oraz do kontaktu z nami. Human Art - The Art of Human Resources Management

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Kaczmarek i Partnerzy »

  Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych informacji.
  Każdemu Klientowi gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz rozważną i poufną obsługę. Zawsze przestrzegamy zasad etycznych podczas wykonywania powierzonego zadania. „Tomasz Kaczmarek i Partnerzy” realizuje zlecenia Klienta w sposób jawny lub niejawny.
  Jako jedyni na rynku oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod pozyskiwania informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.
  Kontakt z naszą firmą objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej. Podczas realizacji zlecenia informujemy Klienta o planowanej metodzie działania oraz postępach pracy. Naszym atutem jest unikalne wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowa skuteczność. Szczycimy się praktyczną wiedzą zdobytą podczas służby w jednostkach specjalnych organów ścigania m.in. w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane sprawy wymagające rozległej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii, socjologii oraz psychologii.
  Skutecznie pomagamy w minimalizowaniu ryzyka w biznesie. Dostarczane przez nas informacje z zakresu stanu prawno-organizacyjnego oraz kondycji finansowej partnerów biznesowych pozwolą Państwu podejmować skuteczne decyzje oparte o fakty i rzetelną ocenę realnej sytuacji.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Hossa »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny. •Prowadzenie ksiąg rachunkowych • tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,• przygotowywanie planu kont, • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, • konsultacje księgowe i podatkowe, • ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia, • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych składających się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej (obejmującej wprowadzenie do sprawozdania), zestawienia zmian w kapitale własnym oraz rachunku przepływów pieniężnych, • projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta (dla właścicieli, zarządu, rady nadzorczej), • dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług, • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS oraz NBP, • uzgadnianie sald należności i zobowiązań. Obsługa kadrowo płacowan• pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, • obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac, • sporządzanie pasów wynagrodzeń, • wyliczanie składek ZUS i sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, pozostałe informacje na stronie, zapraszamy.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • B2B I9S Biznes dla biznesu. Oferty biznesowe i raporty kooperacyjne B2B »

  B2B I9S jest internetowym serwisem typu biznes dla biznesu, który oferuje usługi bezpłatne i płatne. Użytkownik otrzymuje dostęp do bazy danych, w której widoczne są profile biznesowe i raporty współpracy innych Użytkowników oraz informacje na ich temat. System I9S to przede wszystkim promocja międzynarodowa oraz polecenie - polecanie rzetelnych firm do współpracy długofalowej. I9S to wymiana doświadczeń i kojarzenie się firm.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro Rachunkowe EBG w Szczecinie specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla klienta biznesowego. Prowadzenie księgowości na pomorzu zachodnim zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw handlowo-usługowych o różnej wielkości i różnym zakresie prowadzonej działalności. Zapewniamy swoim klientom szeroką gamę rozwiązań księgowych: prowadzenie pełnej księgowości, księgę przychodów i rozchodów, formalności kadrowo-płacowe, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym, rozliczenia ZUS.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auto firmowe »

  Wsparcie dla klientów poszukujących samochodów dla firm i indywidualnie oraz poszukujących finansowania samochodów. Dzięki stronie klienci oszczędzają czas i pieniądze dokonując najlepszych zakupów aut.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Pinakolada.pl »

  Agencja Reklamowa Katowice.
  Oferujemy pełen zakres usług reklamowych: logotypy, poligrafia, tworzenie stron internetowych, reklama zewnętrzna, reklama na pojazdach, wydruki wielkoformatowe, wycinanie ploterowe, organizacja spotkań i eventów, prowadzenie kampanii marketingowych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  www.pinakolada.pl
  Agencja Reklamowa Pinakolada.pl
  ul. Mikołowska 39/21
  40-066 Katowice
  +48 509 871 864
  +48 505 447 999
  biuro@pinakolada.pl
  www.pinakolada.pl

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: