Podkategoria: Doradztwo - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Konto w Banku - jak wybrać konto bankowe bez haczyków? »

  Rzetelny poradnik na temat kont bankowych w Polsce, dzięki któremu dowiesz się jakie konto w Banku warto wybrać, aby uniknąć haczyków i ukrytych opłat. Serwis zawiera unikalne wskazówki jak założyć konto, które jest nie tylko darmowe, lecz zarabiające i możesz zyskać na jego założeniu zamiast przepłacać za rachunek. Zestawienie, porównanie i ranking obejmujący konta bankowe, osobiste, walutowe, młodzieżowe od 13 lat oraz oszczędnościowe. Darmowa pomoc w wyborze konta w Banku i opinie internautów oraz aktualności dotyczące osobistych produktów finansowych. Z naszymi poradami zaoszczędzisz czas i pieniądze na wyborze i założeniu konta z dostępem przez Internet. Przewodnik po kontach osobistych zawiera także informacje o bezpieczeństwie konta internetowego i sposobach na zarobienie kilkaset złotych rocznie za konto w najlepszym Banku w Polsce. Aktualne informacje o najlepszych kontach osobistych.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • First Byte - zarządzanie informatyką »

  Misją firmy First Byte jest zapewnienie sprawnego działania systemów informatycznych swoich klientów. W tym celu podejmuje się prac obejmujących, przygotowanie koncepcji rozwoju IT i obsługi informatycznej biznesu jak również analizy i oceny obecnego stanu rozwiązań (audyt informatyczny). Pracownicy firmy dysponują doświadczeniem pozwalającym zidentyfikować sytuację klienta, zaproponować metodyczne podejście i wziąć odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązania. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy programistami i projektantami systemów informatycznych jak również Project managerami.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKA Dochodzenie odszkodowań »

  AKA jest firmą zajmującą się doradztwem i uzyskiwaniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych w zakresie szkód osobowych i rzeczowych. Specjalizacja firmy to szkody komunikacyjne, majątkowe, z ubezpieczeń OC, medyczne, z ustaw wypadkowych. Firma reprezentowana jest przez zespół doświadczonych konsultantów, będących do dyspozycji Klienta. Podejmując współpracę Klient ma gwarancję wysokiej jakości obsługi oraz skuteczności w działaniu.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Serdecznie zapraszamy na stronę naszego biura rachunkowego. Nasze biuro rachunkowe świadczy szeroki zakres usług księgowo podatkowych związanych również z audytem księgowym firmy. Biuro rachunkowe w dzisiejszych czasach pełni coraz ważniejszą rolę jeśli chodzi o prowadzenie działalności gospodarczej dlatego nasze biuro rachunkowe mieszczące się w mieście Poznań kładzie duży nacisk na profesjonalizm kadry specjalistów obsługujących nasze biuro rachunkowe. kdadp.pl to profesjonalizm oraz doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Szybki, maksymalnie wysoki i 100% pewny zwrot podatku z Anglii. Takze CIS, self-employed i limited companies. W przeciwieństwie do innych firm oferujących zwrot podatku z Wielkiej Brytanii nie jesteśmy ani pośrednikami, ani amatorami. Jesteśmy specjalistami w zakresie brytyjskiego prawa podatkowego, masz wiec gwarancje, ze powierzasz swoje pieniądze najlepszym.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty w bankach »

  Serwis zajmuje się tematyką kredytową. Opisuje aktualną ofertę banków z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz kredytów w programie rządowym "Rodzina na Swoim". Zaprezentowane artykuły pomagają w rozeznaniu się w gąszczu ofert bankowych. W serwisie można znaleźć kalkulator kredytowy, dzięki któremu można w szybki sposób obliczyć wysokość raty kredytu hipotecznego.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Konsumencki - kalkulator Nr 1 »

  Kalkulator rat leasingu konsumenckiego dla osób fizycznych. Proste i szybkie obliczenie raty leasingowej w 15 firmach leasingowych oraz najniższej raty z doradcą. Całkowicie bezpłatnie. Wylicza prawidłowe parametry oraz umożliwia kontakt z profesjonalnym doradcą leasingowym.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DePTOR - Windykacja należności - Twoje pieniądze na czas »

  Firma DePTOR Sp. z o.o. jest to firma windykacyjna działająca na terenie Łodzi jak i całej Polski. Zajmujemy się kompleksową windykacją Państwa należności zaczynając od monitoringu płatności, poprzez windykację polubowną, a nawet etap sądowy i egzekucyjny przy współpracy z kancelarią adwokacką. Działania windykacyjne wykonywane na rzecz naszych kontrahentów prowadzimy zgodnie z panującym prawem oraz etyką zawodową. Każdy nasz Klient traktowany jest z należnym mu szacunkiem oraz poszanowaniem jego praw. Działając etycznie dbamy o interesy naszych Klientów oraz dobre ich imię, ale również szanujemy godność naszych Dłużników. Działalność nasza to przede wszystkim kierowanie się przepisami prawa, uznawanie zasady współżycia społecznego oraz wypełnienie zobowiązań z wykluczeniem obietnic bez pokrycia. Indywidualnie podchodzimy do oczekiwań naszych Klientów starając się zrozumieć ich potrzeby oferując w zamian optymalne rozwiązania.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • IRIDUM - odszkodowania, dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu bądź mieniu, jak i dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Współpracujemy z biegłymi oraz najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej »

  Jeżeli chcielibyście pozyskać dotację na uruchomienie przedsiębiorstwa to ta strona jest najlepszym punktem by pozyskać informacje na ten temat.
  Celem egzystencji tego serwisu internetowego jest przedstawienie najbardziej rzetelnych oraz najistotniejszych wiadomości dla przedsiębiorczych osób ubiegających się pozyskać kapitał na rozpoczęcie własnej działalności lub przedsiębiorstwa.
  Głównymi źródłami dofinansowania omawianymi na naszym portalu internetowym są środki kapitału z Powiatowych Urzędów Pracy, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
  Odnajdziesz tu informacje, które ciężko jest czasem znaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej lub też w innych zasobach informacji.
  Dowiesz się tutaj kto odbiera wnioski o uzyskanie dotacji na założenie działalności gospodarczej, o jakie dofinansowanie najprościej będzie się Tobie starać oraz na jakie wielkości finansów i gdzie możesz liczyć.
  Wszystko opisane jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
  Odnajdziesz tutaj również niektóre niezbędne formularze do uzupełnienia, regulaminy oraz linki do urzędów i instytucji przyjmujących wnioski na dofinansowania oraz informacje o tym jak napisać doskonały biznesplan.
  Także dowiesz się na co możesz przekazać środki kapitałowe z uzyskanych dotacji na uruchomienie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego „Sortis” Sp.z o.o.
  Pragniemy Państwa poinformować, iż przedsięwzięcie Biura Rachunkowego
  „Sortis” powstało z myślą o dostarczeniu szerokiego wachlarza usług z branży rachunkowo-podatkowej zarówno krajowym, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Wrocław »

  Dostarczamy rzetelne, wiarygodne i sprawdzone informacje. Każdy Klient otrzymuje gwarancje profesjonalnego doradztwa oraz rozważną i poufną obsługę. Kierujemy się zasadami etycznymi podczas wykonywania powierzonego zadania. Jako jedyni z nielicznych oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod detektywistycznych w pozyskiwaniu informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • JPLG | Jakub Poddany & Łukasz Grzeszczyk | Technology Recruitment & Executive Search »

  JPLG | Jakub Poddany & Łukasz Grzeszczyk. Technology Recruitment & Executive Search. Doradztwo personalne i rekrutacja. Partnerska firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do firm poszukujących ekspertów lub menadżerów z obszaru wysokich technologii i budownictwa.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie stron www, techniczne, umowy - angielski - Warszawa »

  Nasze biuro tłumaczeń to m.in. profesjonalne tłumaczenie stron www, techniczne, umowy. Tłumaczymy dla Państwa teksty nie tylko z angielskiego, ale również z wielu innych języków europejskich. Stawiamy na dobry kontakt z klientem i jego pełne zadowolenie. Dlatego też zawsze indywidualnie ustalamy wynagrodzenie z każdą usługę translatorską. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej witryny internetowej!.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener biznesu »

  strona zawiera informacje o kompetencjach i czynnikach psychologicznych w zawodzie profesjonalnego trenera biznesu.
  trener to zawód przyszłości. Szkolenia realizowane obecnie są wyceniane na miliardy zł rocznie. Profesjonalne przygotowanie trenera do prowadzonych szkoleń jest szansą na efektywne i skuteczne zrealizowanie celów szkoleniowych.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • GlobalFin Doradztwo Finansowe - kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne »

  Doradztwo Kredytowe - Kredyty i pożyczki dla każdego. Oferujemy szeroki zakres produktów finansowych - Pożyczki gotówkowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Corporate Identity, których celem jest zmiana wizerunku firm i produktów. »

  Projektowanie Corporate Identity - budowanie wizerunku dla nowej firmy, rebranding identyfikacji wizualnej, projektowanie logo. Wizerunek i pozycjonowanie marek firm, produktów i usług. Audyt wizerunku, badanie tożsamości, ocena wzierunku, świadomość marki, rozpoznawalność marki, siła marki

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omni Modo- ochrona danych osobowych »

  Firma zajmuje się audytem, doradztwem oraz szkoleniami z zakresu ochrony informacji, w szczególności ochrony danych osobowych. Kompleksowe doradztwo najwyższej klasy ekspertów. Każda usługa dostosowana jest do konkretnych potrzeb klientów zarówno z sektora prywatnego jak i administracji publicznej.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Media Sp. z o.o. - Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej »

  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej. Z usług naszej firmy skorzystało wiele przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy, które posiadają jeden punkt poboru, jak i sieciowe, które mają wiele placówek na terenie Polski.

  Charakter odbioru jest różny: sieci handlowe, banki, kopalnie, hotele, stacje benzynowe, salony samochodowe, galerie handlowe itp.
  Skorzystały takie firmy, jak:
  Komputronik
  Black Red White
  Ryłko
  RTV EURO AGD - Euro-Net
  Polska Grupa Dealerów
  Matras
  Autoforte.pl
  Matras-Bydgoszcz
  ABRA
  Kappahl Polska
  Textilmarket
  NRC
  IMC Investment
  OMC Motors
  Adesso
  Auto Fus BMW
  Jata
  Lexus Gdynia
  Vobis
  Big Star Limited
  Express
  Brawo

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, projekty inwestycyjne, doradztwo ekonomiczne i finansowe dla firm, Restrukturyzacje »

  Szybkie kredyty, projekty inwestycyjne, doradztwo ekonomiczne, finansowe, restrukturyzacje, inwestycje długoterminowe - to tylko niektóre usługi firmy Financial Support Group. Gwarantujemy całościowe zarządzanie inwestycją – od pomysłu, poprzez kalkulowanie możliwości realizacji oraz dokładne analizy finansowe przedsiębiorstw.Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: