Podkategoria: Doradztwo - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Usługi księgowe, Vat, Pit, Kadry, Płace, Szkolenia »

  Proponowana przez nas oferta obejmuje

  pełną obsługę księgową oraz finansową

  firm i przedsiębiorstw, adresowana

  jest zarówno do spółek handlowych,

  spółek osobowych,stowarzyszeń,

  fundacji oraz osób fizycznych.

  Oprócz usług z zakresu rachunkowości

  prowadzimy również szkolenia

  i doradztwo.

  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje

  oraz wieloletnie doświadczenie.


  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV, Analiza napisanego cv »

  Jak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów stanowisk wpływa na wysoką ocenę Twojej aplikacji przez potencjalnego pracodawcę. Profesjonalne cv to profesjonalnie przygotowana usługa, to minimum trzy godziny ciężkiej pracy profesjonalisty poświęcone podwyższaniu szans na zdobycie wymarzonej posady. Profesjonalne cv to pierwszy krok do profesjonalnej pracy. Zapraszamy

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CSR i BlueOcean - Strategie i Projekty »

  Prywatna praktyka doradcza na Polskę, laureata nagrody "Best in Corporate Social Responsibility" - Romana Mazura, w zakresie Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność biznesu z synektyką u podstaw).

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków - ALL-BART Consulting »

  Zajmuje się świadczeniem usług prawnych związanych z opracowywaniem projektów dokumentów (umów, porozumień gospodarczych), ochroną praw autorskich, ochroną dóbr osobistych w Internecie, tworzeniem dokumentacji przetwarzania danych osobowych, przeprowadzaniem audytów przetwarzania danych osobowych. Świadczymy usługi zarówno w języku polskim jak i angielskim prawniczym. Przygotowujemy projekty regulaminów, raportów i analiz dotyczących przedstawionych problemów prawnych, opiniujemy umowy wdrożeniowe, licencyjne.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Seed capital »

  Increase the number of new businesses based on innovative ideas, technologies or business models in north-western Poland in the area of information and communication technologies, and bio- and nanotechnology of materials and products.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Portal o leasingu przeznaczony szczególnie dla nowych firm, osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Leasing operacyjny jako atrakcyjna forma finansowania zakupu pojazdów, maszyn, urządzeń, nieruchomości. Leasing a kredyt; porównanie specyfiki i kosztów. Praktyczne różnice pomiędzy leasingiem operacyjnym a leasingiem finansowym czyli kapitałowym. Omówienie leasingu konsumenckiego w kontekście uregulowań prawnych.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Idcon ochrona danych osobowych »

  Nasza oferta to kompleksowa ochrona danych osobowych. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Ustawę o ochronie danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych. Przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie obowiązków administratora bezpieczeństwa informacji lub wsparcie dla osoby wykonującej obowiązki ABI w organizacji. Zidentyfikujemy dane osobowe, połączymy je w zbiory i pomożemy przy rejestracji. Dzięki naszej pomocy przetwarzanie danych osobowych w Twojej organizacji odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, prawo »

  Bezpłatne porady prawne; portal edukacyjny. Udzielający porad to prawnicy, doradcy finansowi, pracownicy firmy windykacyjnej. Pomoc we wszystkich dziedzinach prawa - cywilnego, gospodarczego, karnego, pracy, rodzinnego. Na portalu publikowane są też dla celów poglądowych uzasadnienia wyroków w najczęściej spotykanych sprawach o zapłatę, o ochronę dóbr osobistych.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek Anglia »

  Jeżeli miałeś wypadek na terenie Anglii lub Szkocji ? Oferujemy profesjonalną pomoc prawną. Dzięki naszej pomocy uzyskasz 100% kwoty odszkodowania nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych. Otrzymasz również w pełni polskojęzyczną obsługę i przydzielonego konsultanta prowadzącego Twoją sprawę dzięki czemu zawsze będziesz wiedział co się w Twojej sprawie dzieje. Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach związanych z wypadkami przy pracy jak również prowadzimy sprawy wypadków drogowych.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Danii »

  Witryna poświęcona pracy w Skandynawskim kraju, jakim jest Dania. Strona zawiera wskazówki i porady dla potencjalnych pracowników poszukujących zatrudnienia w tym rejonie. Każdy zainteresowany znajdzie tu informacje na temat życia, obyczajów, kultury zarobków, oraz liczne oferty pracy z Duńskiego rynku pracy. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie znaleźć posadę w Danii. Witryna zawiera także ciekawe informacje dotyczące geografii, gospodarki oraz infrastruktury kraju.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornik i egzekucja »

  Portal edukacyjny o postępowaniach egzekucyjnych i działaniach komorników sądowych. Zawiera praktyczne porady zarówno dla wierzycieli egzekwujących jak również dla dłużników w postępowaniu egzekucyjnym. Prawa wierzyciela i dłużnika oraz osób trzecich, sposoby egzekucji, problematyka bezskutecznych egzekucji komorniczych.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław, odszkodowanie powypadkowe »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w branży odszkodowań.

  Zajmujemy się profesjonalnym dochodzeniem odszkodowań dla naszych Klientów.

  Zapraszamy Państwa do współpracy.
  Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne: Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  Firma KONSULT-EKSPERT świadczy usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również w dziedzinie badań statystycznych oraz szkoleń.

  W związku z tym, nasza działalność osiąga wymiar kompleksowy dzięki któremu otrzymujecie Państwo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i niezbędnych załączników ale także opiekę doradczą podczas całego procesu realizacji projektu. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania dowolnej ilości usług np. tylko napisanie wniosku lub też całego pakietu tj. opracowanie wniosku, doradztwo w trakcie jego realizacji, podczas kontroli i w trakcie końcowego rozliczania.

  Ponadto oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów strategicznych, czyli różnego rodzaju programów, biznes-planów itp. Są one niezbędne podczas ubiegania się np. o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, planowaniu rozwoju firmy lub też służą rozpoznaniu potrzeb środowiska i zaplanowaniu działań i środków do realizacji danego celu. Przy konstruowaniu dokumentów strategicznych nieodzownym elementem są narzędzia badawcze takie jak ankiety. Sporządzenie poprawnej ankiety jest nie lada wyzwaniem ze względu na konieczność zawarcia w niej tak skonstruowanych pytań aby były zrozumiałe dla odbiorcy a jednocześnie dostarczały odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobis Ekspert w zarządzaniu IT »

  „DOBIS – Doradztwo, Oprogramowanie, Bezpieczeństwo Informacji, Systemy” specjalizuje się w pomaganiu organizacjom, które budują swoje działy IT lub reorganizują informatykę w celu wskazania jak najlepszych praktyk wspierających główne cele biznesowe. DOBIS projektuje, tworzy i wdraża systemy ochrony informacji w przedsiębiorstwach, a także przeprowadzania przeglądy i audyty IT. Firma świadczy również usługi doradztwa gospodarczego w zakresie informatyki i implementacji ładu korporacyjnego (IT Governance) oraz standardów przemysłowych (ITIL, ISO, COBIT, CMMI). DOBIS jest ekspertem w dziedzinie zarządzania ryzykiem i mechanizmami kontrolnymi w firmie.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BusinessBlog.com.pl »

  BusinessBlog to oferta portalu SalesHunter.pl. Coaching, Szkolenia, Headhunting, Pozycjonowanie stron www, Top 10 Google.Coaching na podstawie autorskiej metody PortfolioCoachingTM, szkolenia sprzedażowe, telemarketing, wpływ megatrendów i nowych technologii na zarządzanie marketingowe i sprzedażowe.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca dorywcza »

  Możliwości pracy dorywczej mamy wiele, jednak często różnią się one, nie tylko komfortem pracy, ale także zarobkami. Zanim zdecydujesz się na podjęcie pracy dodatkowej, warto przeanalizować wszelkie możliwości dodatkowej pracy. Nasz portal opisuje wiele różnych zajęć, a także analizując najpopularniejsze oferty pracy dodatkowej ze względu na miejsce zamieszkania.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DP Synergia »

  DP Synergia to biuro rachunkowe z Wrocławia oferujące przedsiębiorcom kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz doradztwa gospodarczego. W ofercie biura ponadto tłumaczenia, pomoc w procedurach administracyjnych dotyczących działalności gospodarczej: rejestracja, likwidacja, upadłość, przekształcenia spółek. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. DP Synergia zatrudnia wyłącznie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach prezesa zarządu, dyrektora finansowego czy głównego księgowego. W ofercie specjalne rabaty dla nowych Klientów.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe pruszków Kornak i Wspólnicy »

  Kłopoty z Urzędem Skarbowym ma każdy obywatel. Rozliczenia podatku nie są rzeczą prostą. Do tego dochodzą często zmieniające się ustawy. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, jak się w tym wszystkim nie zatracić? Ważne jest mieć mocne oparcie i kompetentną pomoc. Wtedy żaden obywatel nie jest pomiatany i traktowany z góry przez urzędy.

  W codziennym życiu każdego wielką pomocą służy mu rzetelne biuro rachunkowe. Ponieważ o wiele efektywniej pracuje się ze świadomością, że o wielu sprawach nie trzeba już pamiętać.

  Biur księgowych, których pracownicy posiadają licencje doradców podatkowych oraz wszelkie inne uprawnienia wymagane przez Ministerstwo Finansów, jest coraz więcej. Ale jak wybrać to najbardziej właściwe? Warto poświęcić trochę cennego czasu, po to by potem bezstresowo prowadzić swoją działalność.

  Osoby prowadzące działalność gospodarczą są szczególnie narażone na nieprzyjazne wobec nich działania fiskusa. Niezliczona liczba ewidencji niejednemu potrafi dobrze namieszać w głowie. A Urząd Skarbowy tylko na to czeka!

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Nestor »

  Nieruchomości "Nestor" jest członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Nasze biuro położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii prawnej i Notariusza.

  Nad pracą czuwa licencjonowany pośrednik lic. nr. 5827

  OFERUJEMY:

  * fachową obsługę,
  * skuteczną reklamę,
  * szybkie kojarzenie klientów,
  * pomoc w realizacji transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu.

  Stanowimy dynamiczny zespół, pracujemy z pasją.
  Staramy się dokładnie rozpoznać potrzeby naszych klientów oszczędzając im czas. Najlepszą rekomendacją dla nas jest zadowolony klient.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: