Podkategoria: Doradztwo - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • HACCP - DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź »

  Potrzebujesz szybko wdrożyć system HACCP to firma Djb Doradztwo to świetny wybór. Jesteśmy w największych miastach Polski takich jak: Łódź, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław. Firmą, która posiada doskonale przeszkolonych konsultantów.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean Management »

  Lean Management, który poprzez przyjęcie i akceptację tej filozofii przez całą załogę, zastosowanie wizualizacji pracy i metodologii ciągłego usprawniania sprawia, że w firmie powstaje nowa kultura pracy. Marnotrawstwem według filozofii Lean Management jest każda działalność, która absorbuje zasoby, pochłania czas, a nie dodaje wartości produktom.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E- ochrona danych- administrator bezpieczeństwa informacji »

  Profesjonalny portal w całości poświęcony zagadnieniom ochrony danych osobowych. Najbardziej aktualne i przydatne w praktyce informacje zebrane w jednym miejscu przy współpracy najlepszych ekspertów. Możliwość wymiany doświadczeń na forum oraz konsultacji przez Internet. Gwarantujemy wysoki poziom usług.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DIAFORA NAMING - projektowanie kreatywnych nazwy firm, produktów i usług oraz sloganów i haseł. »

  Kreatywne usługi namingowe. Naming, czyli projektowanie nazw firm i usług, produktów, oraz kreacja sloganów firmowych i haseł reklamowych. W nowoczesnej komunikacji słowo posiada ogromne znaczenie. Zespół DIAFORA powstał z myślą o tych, którzy poszukują kreatywnych, dla których trafna nazwa, dobry slogan czy sprytne hasło reklamowe stanowi wsparcie dla ich działań marketingowych. Nasza oferta namingu jest zarówno dla tych, którzy chcą budować system komunikacji werbalnej firmy lub produktu od podstaw, oraz tych, którzy posiadają już taki system chcą go w optymalny sposób wykorzystać. Skuteczna nazwa pozwala budować rynkową przewagę konkurencyjną.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SYNSET NAMING. Specjalista pozycjonowania marek poprzez projekty nazewnicze »

  SYNSET Naming - agencja namingowa - projektowanie nazw dla firm, usług i towarów. Kreacja komunikacji werbalnej marki. Słowa i hasła reklamowe. Pozycjonowanie, branding, brand, nazwa + slogan, usługi namingowe. SYNSET oferuje wyspecjalizowane usługi związane nazewnictwem. Na nasz dorobek składają się nazwy firm, produktów i usług oraz slogany firmowe, hasła reklamowe i opracowania standaryzacji nazewnictwa.Jesteśmy autorami opracowań wielu nazw międzynarodowych. Każde zamówienie związane z namingiem połączeniu trzech kompetencji: zaprojektowania najlepszego pozycjonowania marki, kreacji nazw i sloganów oraz testów gwarantujących bezpieczeństwo ich stosowania.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ełk - PODATKI.AZ »

  Głównym celem naszej działalności jest obsługa rachunkowa małych i średnich firm z terenu Ełku i okolic. Prowadzimy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową w najbardziej konkurencyjnych cenach. W oparciu o doświadczoną kadrę obsługujemy firmy będące na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność, odpowiedzialność. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy ceny za usługi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za rozliczenia roczne. Korzystając z usług naszej firmy zawsze będą się Państwo czuli najważniejsi. Panuje u nas miła, przyjacielska atmosfera. Stawiamy na budowanie długoterminowych, partnerskich relacji.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • METONIMIA NAMING - agencja namingowa, specjalizująca się w projektowaniu nazw, sloganów i haseł »

  Celem działania Agencja namingowej METONIMIA jest projektowanie jak najskuteczniejszych symboli werbalnych. Są to nazwy firm, towarów i usług, budujące świadomość marki, slogany firmowe, które kształtujące wizerunek firmy i perswazyjne hasła reklamowe, zwiększające sprzedaż. Projektujemy nowe marki i wykonujemy rebranding istniejących. Efektem naszych prac są nazwy nie tylko kreatywne ale i bezpieczne. Nasze projekty poddajemy skrupulatnej weryfikacji, badamy ich oddziaływanie oraz oceniamy skuteczność marketingową. Wraz z wybranym rozwiązaniem klienci METONIMII otrzymują autorskie prawa majątkowe, prawa do domeny internetowej oraz zalecenia do ochrony prawnej.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Emerytura »

  W ramach funkcjonującego serwisu Prywatna Emerytura eksperci rynku finansowego udzielają odpowiedzi na pytania, jakie niesie za sobą oszczędzanie na emeryturę w realiach aktualnie obowiązującego systemu emerytalnego w Polsce. Publikowane są informacje o zasadach na jakich opiera się pierwszy, drugi i trzeci filar, wyjaśniany sposób funkcjonowania IKE, czy funduszy emerytalnych. Udostępniony kalkulator, na podstawie wprowadzonych informacji, pozwala ponadto oszacować przewidywaną wysokość przyszłej emerytury.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kredytu »

  Poszukując najdogodniejszego ubezpieczenia online, w tym ubezpieczenia firmy, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia na życie czy wielu innych, warto skorzystać z efektywnej wyszukiwarki ubezpieczeniowej, jaką stanowi serwis Polskieubezpieczenia.pl. Z naszym serwisem wertowanie i porównywanie ubezpieczeń oraz w efekcie zawarcie polisy jest niezwykle wygodne oraz efektywne. Firma AutoCard, będąca właścicielem serwisu, proponuje bowiem sporządzenie umowy bez wychodzenia z domu. Niezależnie czy interesuje Państwa ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne czy też ubezpieczenie rolnicze - z naszą porównywarką ubezpieczeniową zawsze znajdą Państwo najlepsze, tanie ubezpieczenia dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Szczygielski, Barbara Szczygielska »

  Nasze Kancelarie zapewniają pełną, profesjonalną obsługę osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, szczególnie w postępowaniach przed sądowych i sądowych wraz z wykonaniem (egzekucją) orzeczeń.nn Tradycja kancelarii, to ponad 20 lat intensywnych działań - w tym w najpoważniejszych procesach karnych, gospodarczych oraz cywilnych - satysfakcjonujących naszych klientów; stabilność poziomu usług i dalszy rozwój działalności gwarantują także zatrudnieni w kancelarii prawnicy średniego i młodego pokolenia.nKancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Płocku.n Nasi klienci posiadają zabezpieczoną pewną gwarancje zachowania tajemnicy adwokackiej - nieograniczonej w czasie; zapewniamy komfortowe warunki osobistych konferencji klienta z wybranym adwokatem, uznając, że bezpośrednia współpraca rodzi sukces.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ABITI Doradztwo kredytowe Bydgoszcz »

  Dowiedz się więcej! Niezależne doradztwo kredytowe - kredyty z perspektywy Klienta. Oferujemy: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty dla firm, kredyty inwestycyjne, kredyty konsolidacyjne, kredyty dla rolników, kredyty dla osób w BIK, leasing.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Wrocław »

  Obecnie, w dobie Internetu, kiedy większość towarów i usług stoi na wyciągnięcie ręki, skuteczne dotarcie do klienta ze swoją ofertą staję się utrudnione. Obecnie strona WWW to podstawa, ale jednocześnie jest to za mało aby dotrzeć do klienta. W większości przypadków w Internecie działa już konkurencja. Pytaniem na które trzeba sobie odpowiedzieć to sprawić aby była ona widoczna w bezkresnym źródle informacji jakim jest Internet? Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych przedsiębiorstw przygotowaliśmy naszą ofertę marketingu internetowego.nnPozycjonowanie stron internetowych jest to proces mający na celu umieszczenie danego serwisu jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych składa się z 2 etapów. Pierwszy etap to optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek - SEO (z ang. Search Engine Optimization). Optymalizacja polega na takim zmodyfikowaniu serwisu, aby jego zawartość stałą się atrakcyjna dla wyszukiwarek internetowych a sam serwis był częściej odwiedzany przez roboty wyszukiwarki. Profesjonalnie wykonany audyt strony oraz implementacja zmian pozwala osiągnąć widoczne rezultaty, bardzo często optymalizacja jest krokiem zapewniającym dobrą widoczność dla fraz średnio konkurencyjnych. Proces pozycjonowania, powinien zawsze zaczynać się od optymalizacji, w przeciwnym razie nakłady konieczne do pozycjonowania jak i czas potrzebny na osiągnięcie zamierzonych efektów znacznie się przedłużą.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Coach Warszawa - trener osobisty, specjalista HR, HR menedżer oferuje doradztwo w zakresie rozwoju osobistego i kariery oraz w zakresie kadr w przedsiębiorstwach. Projektowanie i przeprowadzanie Assessment Center / Development Center, programów Outplacementu, a także usługi doradcze w zakresie zarządzania personelem.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Consulting Wrocław »

  Strona firmy konsultingowej z Wrocławia zajmującej się doradztwem gospodarczym: przygotowanie biznesplanów, analizy finansowe, doradztwo finansowe. Bensari Consulting to grono specjalistów w dziedzinie zarządzania finansami.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Constulging Wrocław »

  Strona firmy konsultingowej z Wrocławia zajmującej się doradztwem gospodarczym. Firma Dolnośląska Grupa Konsultingowo-Finansowa powstała w listopadzie 2009 roku w odpowiedzi na rosnące oczekiwania dolnośląskich małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABIDENTITY kreowanie logo oraz symboli dla firm i produktów. »

  Każda firma posiada cechy, które ją w sposób pozytywny wyróżniają i to one powinny być prezentowane i podkreślane, także przez formę i treść logo firmowego. LABIDENTITY pomaga firmom w budowaniu wysokiej świadomości i reputacji ich marki. Projektujemy logo, logoznaki oraz logotypy dla firm, produktów, usług i towarów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABLOGO projektowanie logo dla firm i produktów »

  LABLOGO to innowacyjny zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniem nowych logo dla firm i rodzin znaków dla spółek grup kapitałowych, pojedynczych znaków towarowych jak i rodzin znaków dla całych portfolio marek i submarek. Realizujemy projekty stylizacji już istniejących symboli.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABNAME Naming nazw i sloganów »

  Projektujemy nazwy firmowe, nazwy znaków towarowych, slogany firmowe i hasła reklamowe. Jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty międzynarodowe i opracowania dla szerokich portfolio ofertowych składających się z wielu ofert, linii produktowych, marek i submarek.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezus - uwolnimy Cię od ZUS »

  Grupa Bezus zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym dla polskich przedsiębiorców. Z nami w bezpieczny sposób obniżysz koszty prowadzenia działalności gospodarczej poprzez między innymi obniżenie kosztów ZUS.
  Dodatkowo dla naszych klientów możliwość inwestycji w najlepsze instrumenty finansowe na rynku.
  Umów bezpłatne spotkanie z naszym doradcą, zobacz jak wiele możesz zyskać dołączając do naszego grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • METAFORYKA - projektowanie nazw sloganów i haseł dostosowanych do osobowości marki. »

  Pomagamy Klientom precyzyjnie dostosować przekaz werbalny do charakterystycznych cech i unikalnej osobowości firmy lub marki. Produkty naszej firmy spełniają wszystkie kryteria skuteczności, estetyki, bezpieczeństwa.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: