Podkategoria: Doradztwo - strona 31 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • MyNaming to studio projektowe zajmujące się projektowaniem nazw, haseł i sloganów marketingowych »

  MyNaming powstał z myślą o tych, którzy poszukują kreatywnych, bezpiecznych, trafnych słów, które mogłyby stanowić wsparcie dla ich działań marketingowych. Nasza oferta obejmuje projekty dla firm, dla produktów i usług.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • METALOGO NAMING Specjalista pozycjonowania marek poprzez projekty »

  Oferuje Klientom projekty nazw nowych firm, produktów i usług. Nazwy są podstawowym narzędziem komunikacji werbalnej firm. Efektem naszych prac są: charakterystyczny wizerunek marki, konkurencyjna strategia rynkowa i wysoka świadomość marki. Podstawą wszystkich prac jest pozycjonowanie marki, ocena jej pozycji konkurencyjnej i wyznaczenie strategii komunikowania marki. Nasza firma zapewnia Klientom nazwy skuteczne - to znaczy takie, które budują markę, oryginalne - czyli niepowtarzalne na rynku i bezpieczne, czyli podlegające pełnej ochronie prawnej. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam realizować najtrudniejsze projekty a wielkość zespołu skracać czas ich realizacji.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LOGOZONE, kreatywne biur projektantów wyspecjalizowanych w kreowaniu logo, logotypów, logoznaków »

  LOGOZONE to interdyscyplinarny zespół projektantów wyspecjalizowanych w kreowaniu logo, symboli dla firm i produktów i znaków towarowych. Jesteśmy specjalistami w kreowaniu logo wyróżniających firmę i produkt na rynku, dopasowanych do potrzeb rynku i konsumentów.
  Logo i symbol firmowy posiadają wiele cech graficznych i elementów składowych pomagających firmie odróżnić się od konkurencji i wyróżnić na rynku. Przybiera formę logoznaku, logotypu, symbolu, sygnetu lub grafiki abstrakcyjnej. Logo powinno być uzupełniane w kompletny system identyfikacji wizualnej. Zmiana logo firmowego ma na celu repozycjonwanie marki firmy lub oferty. Logo jest wzorcowym elementem komunikacji firmy i jako takie tworzy informację czym jest firma i jakie zajmuje miejsce na rynku. Funkcją jest także wyróżnienie danej firmy wśród innych o tym samym profilu działalności oraz umożliwienie jej efektywnego dialogu z szeroko rozumianym otoczeniem. Branding i rebranding służą pozycjonowaniu firm. Znaki stosowane są na opakowaniach i na samych produktach.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolska agencj projektową zajmująca się projektowaniem wizerunku firm i marek produktów »

  Realizujemy kompleksowe projekty Corprate Identity które mają na celu zbudowanie innowacyjnego wizerunku firmy. Projekty nasze opierają się o ideę pozycjonowania i integrację strategii wizerunkowej ze strategia rynkową firmy. Projektujemy tożsamość wizualną marki, opakowania, całościowe systemy komunikacji, na który składają się prezentacja firmy, reklama, marketing, papeteria firmowa.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAMEZONE Nazewnictwo firm, usług i marek produktów »

  Tworzymy nazwy, które są łatwe do zapamiętania, bezpieczne w różnych aspektach ich stosowania. Nasze opracowania są efektywnym narzędziem tworzącym silną markę. Według nas sugestywna nazwa dla firmy, produktu lub usługi pozwala marce szybko odróżnić i wyróżnić się na rynku. Pozytywne wyróżnienie od konkurentów to podstawa pozycjonowania marki. Dzięki temu nazwa buduje sukces rynkowy i wspiera strategię marketingowa firmy. Złe nazwy zawsze szkodzą marce i ograniczają jej możliwość rozwoju

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABCLAIM Porftolio agencji namingowej. »

  Projektujemy nazwy dla firm, usług i nowych towarów. Realizujemy projekty nowych marek jak i rebranding marek z tradycją rynkową. Nasze nazwy mają gwarantowane domeny internetowe, sprawdzamy ich bezpieczeństwo i znaczenie w innych językach.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • HOMONIM NAMING Zajmuje się tworzeniem nazw nowych marek i rebrandingiem marek istniejących »

  HOMONIM Naming projektuje wyjątkowe i bezpieczne nazwy dla nowych firm i marek. Zapadająca w pamięć nazwa, o silnym wyrazie i stylu, skutkuje tym, że gdy klienci podejmują decyzje zakupowe są do marki pozytywnie nastawieni.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MYSIGN Projektujemy logo, logoznaki oraz logotypy dla firm, produktów, usług i towarów. »

  Specjalizujemy się w kreowaniu logo, symboli dla firm i produktów oraz znaków towarowych. Jesteśmy specjalistami w kreowaniu logo wyróżniających firmę i produkt na rynku, dopasowanych do potrzeb klientów i konsumentów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brand Transactions wspiera klientów w procesach transakcji na markach »

  BRANDTRANSACTIONS to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw własności intelektualnej. Główną kompetencją zespołu jest wparcie w procesie negocjacji.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Poznań »

  Oddział firmy leasingowej w Poznaniu, doradztwo leasingowe, różne rodzaje leasingu. Pośredniczenie w zakresie usług leasingowych i związanych z finansowaniem ruchomych środków trwałych. Do naszych głównych specjalizacji należy leasing samochodów i innych pojazdów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Warszawa »

  Oddział firmy leasingowej w Warszawie udziela różnych form leasingu. Pośredniczenie w zakresie usług leasingowych i związanych z finansowaniem ruchomych środków trwałych. Do naszych głównych specjalizacji należy leasing samochodów i innych pojazdów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Wrocław »

  Pośrednictwo w kredytach hipotecznych we Wrocławiu, pełna oferta kredytowa, doradztwo finansowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nic nie płacisz za skorzystanie z mojego pośrednictwa i poradnictwa. Zapraszam

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean Enterprise Institute Polska »

  Jesteśmy specjalistami Lean Management i Lean Manufacturing. Powstaliśmy w 1999 inicjując Program Lean Manufacturing na Politechnice Wrocławskiej przy wsparciu University of Kentucky oraz Lean Enterprise Institute USA. Od ponad 11 lat doradzamy i szkolimy przedsiębiorców prowadząc warsztaty praktyczne, projekty doradcze, audity oraz analizy biznesowe. Jesteśmy najbardziej rozwiniętą organizacją Lean Management w Polsce. Posiadamy wydawnictwo oraz prowadzimy międzynarodowe projekty badawcze.LEI Polska to najwyższej klasy eksperci. Współpraca w ramach sieci Lean Global Network daje nam unikalną możliwość wymiany doświadczeń i najnowszej wiedzy z czołowymi specjalistami Lean na świecie, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w prowadzonych przez nas warsztatach i szkoleniach. W 2010 otrzymaliśmy Medal Europejski będący wyróżnieniem dla programu Warsztatów Otwartych który realizujemy na terenie przedsiębiorstw. Naszą misją jest zwiększanie efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez transfer wiedzy oraz rozwój praktycznych umiejętności z zakresu Lean Management. Szerzymy i rozwijamy najnowszą wiedzę na temat szczupłego podejścia i pomagamy organizacjom w transformacji oraz ciągłym doskonaleniu. Nasze działania i standardy pracy nagrodzone zostały Dolnośląskim Gryfem - Nagrodą Gospodarczą w kategorii instytucji i organizacji wspierających innowacyjność i przedsiębiorczość jak i Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, świadectwem wiarygodności i jakości w biznesie.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KADRY, PŁACE, BHP - Usługi dla firm - Łódź »

  Usługi kadrowe, płacowe i BHP dla firm w Łodzi. Uzupełnienie dokumentacji przed kontrolą PIP. Prowadzenie akt osobowych (teczek personalnych). Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń, składek ZUS. Obsługa programu Płatnik. Wystawianie deklaracji PIT, RMUA. Sporządzanie list płac. Szkolenie BHP dla pracowników (wstępne, okresowe). Ocena ryzyka zawodowego stanowisk pracy. Instrukcje stanowiskowe. Doradztwo z zakresu BHP. Pomoc i kompleksowa obsługa (outsourcing).

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MORPHEME NAMING. Specjaliści w brandingu werbalnym - projektowanie nazw, haseł i sloganów »

  MORPHEME NAMING to kreatywne biuro projektowe zajmujące się tworzeniem nazewnictwa firm i produktów. Nasza oferta obejmuje one szerokie portfolio, marki, submarki, nazewnictwo ofert i produktów. Logo i symbol firmowy posiadają wiele cech graficznych i elementów składowych pomagających firmie odróżnić się od konkurencji i wyróżnić na rynku. Przybiera formę logoznaku, logotypu, symbolu, sygnetu lub grafiki abstrakcyjnej. Logo powinno być uzupełniane w kompletny system identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - slotwińska.pl »

  Wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy adwokata lub porady kancelarii prawnej, polecamy stronę slotwinska.pl. Na niej znajdziecie Państwo wyszczególniony zakres naszego prawniczego działania, który obejmuje, między innymi, pomoc prawną dla indywidualnych klientów, dla podmiotów gospodarczych, reprezentację oraz pełnomocnictwo w postępowaniach sądowych, sprawach gospodarczych i karnych. Obszar działalności obejmuje również porady i analizy prawne, sporządzanie wniosków, projektów i pism procesowych. Dzięki wieloletniej praktyce i efektywności wiele osób mogło skutecznie dochodzić swoich praw oraz zadośćuczynienia. Znaleźć nas oczywiście można w Internecie pod adresem naszej strony: slotwinska.pl, lub bezpośrednio wchodząc na „adwokat Warszawa”. Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich z Państwa, którzy czują się pokrzywdzeni lub, którym nie było dane dochodzić swoich racji w żaden inny sposób. Wszystkie sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, praw rodzinnych i osobowych nie stanowią dla nas tajemnicy, a wieloletnia współpraca z wieloma innymi uznanymi specjalistycznymi kancelariami, zapewnia profesjonalną i merytoryczną obsługę z zakresu doradztwa prawnego oraz efektywnych rozwiązań prawnych, które czynią nas znaną i liczącą się kancelarią prawną

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OMEC - szkolenia i zarządzanie projektami »

  Jesteśmy grupą profesjonalnych praktyków i metodyków, na którą składają się konsultanci, specjaliści różnych dziedzin i coachowie z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na procesach zarządzania przedsiębiorstwami, jak również na przeprowadzeniu i wdrażaniu projektów, związanych z ich lepszym funkcjonowaniem. Odpowiadając za szkolenia oraz zarządzanie projektami oraz, dbając o najwyższe standardy obsługi naszych klientów, oferujemy Państwu specjalistyczne usługi outsourcingowe, szkoleniowe i edukacyjne, które dają realne narzędzia pracy w aspekcie zarządzania, doradcze, dzięki którym łatwiej będzie Państwu diagnozować i rozwiązywać ewentualne problemy oraz techniki, które realnie wspomagają rozwój procesu zarządzania, który ukierunkowany jest na cel, jakim jest powodzenie. Gdy jeszcze wziąć pod uwagę liczne nagrody, wyróżnienia i akredytacje, można bez przesady powiedzieć, ze Omec to profesjonalizm, który dzięki wieloletniej praktyce i doskonałej kadrze pozwala na osiąganie najlepszych wyników. Proszę zapoznać się z naszą ofertą i samemu ocenić jej wartość.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Ubezpieczenia Brodnica »

  Kredyty Ubezpieczenia Brodnica - strona internetowa firmy Selnet świadczącej pośrednictwo w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Oferty wielu banków na kredyty hipoteczne, gotówkowe, pożyczki, oraz towarzystw ubezpieczeniowych - ubezpieczenia majątkowe i osobowe, komunikacyjne 15 różnych firm.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Skorzystaj z naszej wiedzy i rozprosz swoje wszelakie wątpliwości i problemy. Nie jest istotne czy interesują Cię sprawy rozwodowe, sprawy rodzinne lub też wszelkie inne, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zmierzenie się z nawet najbardziej wymagającymi problemami na poziomie prawnym.

  O naszych kompetencjach świadczy fakt, iż ePorady, które oferujemy są docenione przez społeczeństwo w całej Polsce.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: