Podkategoria: Doradztwo - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »
 • Ramzes windykacja Kalisz »

  Profesjonalna firma windykacyjna Ramzes z siedzibą w Kaliszu. Serdecznie zapraszamy.
  Dochodzenie roszczeń finansowych w imieniu przedsiębiorców oraz osób fizycznych stanowi jedną z istotniejszych gałęzi działalnoœci naszej firmy. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy windykacyjnej, o ile z przedstawionych nam dokumentów wynika, iż jest ona uzasadniona. Głównym celem podejmowanych przez nas działań jest szybkie i skuteczne odzyskanie wierzytelnoœci naszych Klientów. Działamy kompleksowo, doradzamy jak zapobiec przeterminowaniu się należnoœci, podpowiadamy jak uzyskać informację o dłużnikach.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY I UBEZPIECZENIA, kredyt samochodowy, gotówkowy »

  Agencja "AG-MAR" istnieje na rynku od 1999 roku. Naszym zadaniem jest przedstawienie klientom jak najkorzystniejszych oraz najtańszych ofert ubezpieczeń i kredytów. Informujemy naszych klientów o aktualnych promocjach i zmianach.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca.pl - doradca finansowy »

  Doradca.pl - serwis doradców. Serwis dla doradców oraz dla osób, poszukujących kompetentnych, sprawdzonych doradców
  potrafiących pomóc w podjęciu decyzji zarówno tych łatwych jak i tych najtrudniejszych. Posiadamy bogaty podział kategorii z podkategoriami z dziedziny doradczej miedzy innymi znajdą państwo u nas doradców:
  bankowych, budowlanych, biznesowych, finansowych, kredytowych, logistycznych, od nieruchomości, podatkowych, prawnych, rolnych, ubezpieczeniowych, unijnych, od wizerunku a także zawodowy. Zapraszamy do naszego serwisu do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami znajdziesz osobę która pomoże Tobie w w podjęciu decyzji.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC Agnieszka Staniszewska-Glomba »

  Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC Agnieszka Staniszewska-Glomba to profesjonalna obsługa firm w zakresie księgowo-kadrowych. Usługi księgowe świadczymy na terenie Poznania i Swarzędza już od ponad 10 lat. Gwarancję bezpieczeństwa i pełnego zadowolenia dla naszych klientów stanowią dwie licencje Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Biuro Rachunkowe Swarzędz ASC to szeroki zakres obsługi księgowej począwszy od prowadzenia ksiąg rachunkowych poprzez książkę przychodów i rozchodów i ryczałt.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLG- kancelaria gliwice »

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Lebiedowicz-Grzanka oferuje stałą obsługę prawną oraz bieżące doradztwo prawne przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy oraz prawa karnego.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Lokal 2 Katowice »

  Agencja LOKAL 2 to jedno z najdłużej działających biur nieruchomości na Śląsku oraz w Polsce. Uczestniczyliśmy w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, kamienic, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Do Państwa dyspozycji jest doświadczony zespół pracujący od początku założenia firmy (1991r), który posiada 2 pośredników z licencją zawodową (nr 842, 857). Aktywnie uczestniczymy w budowaniu standardów zawodowych pośredników. Na bieżąco uczestniczymy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.
  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne i gotówkowe - Light Finance Warszawa »

  Light Finance to doświadczeni doradcy kredytowi. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę kredytów, w tym kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne i mieszkaniowe oraz dla firm. Atrakcyjne warunki i spersonalizowana oferta.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Highway Solutions - doradztwo personalne. Rekrutacja, diagnoza kompetencji oraz outplacement. »

  Highway Solutions jest firmą doradczą specjalizującą się w dostarczaniu szytych na miarę rozwiązań w obszarze rekrutacji (direct search, search & selection), diagnozy kompetencji (Assessment Center / Development Center, testy psychometryczne) i outplacementu. nnHighway Solutions tworzą osoby od lat związane z rynkiem doradztwa personalnego oraz professional services. Spółka została powołana do życia jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Idea założenia Highway Solutions jest wynikiem doświadczeń zdobytych przez naszych Konsultantów w renomowanych polskich i międzynarodowych firmach consultingowych.nnHighway Solutions jest organizacją o zasięgu ogólnopolskim. Spółka stawia na najwyższą jakość oferowanych usług połączoną z elastycznym podejściem do potrzeb klienta.nnMisją Highway Solutions jest dostarczenie realnej wartości dodanej dla naszych Klientów. Jest to możliwe poprzez połączenie naszej solidnej znajomości rynku, silnego ukierunkowania na zrozumienie potrzeb, zaangażowania, oraz szybkości działania. Dla naszych Klientów chcemy być partnerem biznesowym, a nie jedynie dostawcą usług.nnNajistotniejszą miarą sukcesu jest dla nas powracający Klient. Dołożymy wszelkich starań, by pierwszy powierzony nam projekt był początkiem długofalowej współpracy.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • W&BS Rozwiązania Personalne - rekrutacja doradztwo »

  W&BS Rozwiązania Personalne - rekrutacja, Direct Search, doradztwo
  Specjalizacja w rekrutacji kadry inżynierskiej i kierowniczej dla branży budowlanej, instalacyjnej i energetycznej. Baza inżynierów, headhunting specjalistów z uprawnieniami. Sprawdź! www.wbspraca.pl

  Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający szeroką wiedzę branżową oraz znajomość najskuteczniejszych metod rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy możliwość pozyskania kandydatów metodą headhuntingu /Direct Search/. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników we wszystkich dziedzinach budownictwa: budownictwo drogowe, mostowe, instalacyjne (sieci wod - kan, gaz, elektryczne i elektroenergetyczne), hydrotechniczne, wodne, kubaturowe, przemysłowe.

  Zakres naszych usług:
  Executive Search - umożliwia pozyskanie wyspecjalizowanych kandydatów, posiadających deficytowe na rynku pracy doświadczenie i kompetencje.
  Assessment Centre - zapewnia kompleksową i trafną ocenę kandydatów pod kątem wymagań danego stanowiska.
  Testy - przeprowadzane na zlecenie Klienta, pozwalają zweryfikować kompetencje językowe, merytoryczne, psychologiczne kandydatów w kontekście wymagań danego stanowiska.
  Weryfikacja referencji - pozyskujemy informacje od byłych pracodawców na temat efektywności i jakości pracy na poprzednich stanowiskach.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - księgowość Poznań - FINGlob »

  Biuro rachunkowe Finglob oferuje usługi księgowe i rachunkowe. Księgowość to nasza specjalizacja. basze biuro księgowe tworzy doświadczony, zgrany i dynamiczny zespół, dla których rachunkowość jest pasją.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Infinity Consulting - paszport do eksportu »

  Infinity Consulting wspiera małe i średnie firmy w ich rozwoju i ekspansji na rynkach zagranicznych.Firma Infinity Consulting oferuje programy dopasowane do różnych poziomów zaawansowania na których znajdują się przedsiębiorstwa w procesie ekspansji na rynki zagraniczne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm stawiających pierwsze kroki na nowych rynkach, jak i dla firm zainteresowanych rozszerzeniem prowadzonej sprzedaży zagranicznej.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PM EXPERTS - Firma doradcza, profesjonalne zarządzanie projektami »

  PM Experts Sp. z o.o. to firma doradcza skoncentrowana na usługach związanych z profesjonalnym Zarządzaniem Projektami. Naszą misję realizujemy poprzez wspieranie organizacji biznesowych w rozwoju ich dojrzałości projektowej. Kierujemy uwagę naszych klientów zarówno na kompetencje zespołu, jak i procesy, procedury oraz narzędzia wspierające prowadzenie projektów. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, stale podnosimy efektywność organizacji naszych klientów w Zarządzaniu Projektami, a w konsekwencji w realizacji ich celów strategicznych.
  Nasze atuty to:
  Doskonała znajomość najlepszych praktyk zarządzania projektami według globalnych standardów Project Management Institute (PMI®), oraz innych wiodących standardów,Certyfikowani przez PMI® eksperci z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.Elastyczność i możliwość dostosowania oferty do specyfiki działania i potrzeb klienta.Najwyższa jakość usług dostępna za rozsądną cenę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT - programowanie na zlecenie »

  Każdego dnia Twoja firma stawia czoła nowym wyzwaniom. Zmieniające się realia, nowe technologie, rosnąca konkurencja i ogrom zamówień...
  Są chwile, gdy uzmysławiasz sobie, że nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkich aspektów działania przedsiębiorstwa. Pozwól ludziom kompetentnym przejąć część z Twoich obowiązków. Pozwól nam pomóc sobie! Zajmujemy się pisaniem programów i stron www na zamówienie, oraz pełną obsługą informatyczną firm.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław »

  Arenda Nieruchomości Agata Ciesielska to firma zajmująca się profesjonalną wyceną nieruchomości położonych we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy sporządzenie dokładnego operatu szacunkowego, który stanowi podstawę w przypadku sprzedaży nieruchomości. Jako rzeczoznawca majątkowy posiadam stosowne kursy, które dają mi możliwość sporządzania wycen na potrzeby kredytów hipotecznych. Moja firma jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe oraz terminowość.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZEUGMA DESIGN wykonuje projekty brand design i corporate identity. »

  Ideą ZEUGMA DESIGN jest zarządzanie markami firm, aby dostarczały klientom sukcesów. Jako sukces rozumiemy wzrost wartości marki, zwiększenie kapitału marki, rosnącą reputację i wizerunek zapewniający przewagę konkurencyjną. Kreujemy, budujemy, stylizujemy efektywne i silne marki firm, które pragmatycznie oraz emocjonalnie przemawiają do klientów, zakorzeniają się w ich pamięci budując wysoką lojalność.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Greyberry - efektywne prezentacje biznesowe »

  Doradzamy i oceniamy jak poprawić prezentacje firmy, produktu lub usługi. Projektujemy efektywne prezentacje na spotkania biznesowe. Wykorzystujemy naszą wiedzę o sektorze IT i finansach dla osiągnięcia wyznaczonych celów. Prowadzimy szkolenia o projektowaniu prezentacji i ich wykorzystaniu podczas spotkań i konferencji. Dajemy szansę wyróżnienia oferty spośród wielu innych i uzyskania przewagi nad konkurencją.
  Projektujemy prezentacje w formacie Microsoft PowerPoint, Apple Keynote,Prezi i wielu innych.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Strona, która bardzo dogłębnie porusza tematykę lokat bankowych. Znajdują się tutaj wszelkie informacje dotyczące ich działania, a także opisy dostępnych aktualnie na rynku ofert. Strona te jest szczególnie przydatna wszystkim tym, którzy dopiero mają zamiar taki produkt założyć i w ten sposób zacząć oszczędzać pieniądze.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iweo – Agencja Marketingowa »

  Iweo.pl jest agencją marketingowo-PRową, w której stawiamy przede wszystkim na efektywność i jakość naszych działań. Agencję Iweo tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy w sposób kompleksowy i strategiczny budują komunikację, kreują wizerunek oraz prowadzą działania wspierające marketing firm współpracujących z naszą agencją. Oferujemy kompleksową obsługę Klientów biznesowych w zakresie szeroko rozumianej promocji, eventów, public relations, outsourcingu sił sprzedaży, marketingu internetowego.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ATM-F Kielce »

  Firmę ATM-f tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badania bilansów, prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZUS, sporządzania opinii ekonomicznych, szkolenia, doradztwa finansowego, pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, Staramy się zapewnić wszystkim osobom które z nami współpracują zadowolenie, rzetelną pomoc i miłą atmosferę.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Katarzyna Skowrońska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Skowrońskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dla klientów indywidualnych polega m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz występowaniu przed sądami powszechnymi i urzędami. Kancelaria oferuje także podmiotom prawa gospodarczego, w szczególności spółkom handlowym, stałą obsługę prawną, w tym profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta Kancelaria Adwokacka współpracuje z wieloma specjalistami - w szczególności notariuszami, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: