Podkategoria: Doradztwo - strona 33 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Kredytyfinansowe.com | Najświeższe informacje finansowe z kraju i ze świata. »

  Kredytyfinansowe.com to najlepsze miejsce w sieci, dla wszystkich, którzy interesują się swoimi finansami oraz sposobami ich szybkiego powielania. Znajdą się tu aktualne informacje finansowe, podatkowe, ubezpieczeniowe oraz inwestycyjne z Polski i ze świata.Najświeższe notowania giełd, wskaźniki i opisy, oraz praktyczne porady.Oferujemy również przegląd najlepszych ofert bankowych, ich dokładny opis oraz charakterystykę. Jeśli poszukują Państwo najlepszych opcji kredytowania mieszkania, samochodu czy projektów inwestycyjnych, zapraszamy na naszą stronę. Dodatkowo znajdą tu Państwo najważniejsze informacje podatkowe czy emertytalne oraz najciekawsze oferty biznesowe z całej Polski.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Księgowo Audytorska My - Tobie Kielce »

  Firma audytorska "Tobie" Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZU, szkolenia, doradztwa finansowego, pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Współpracujemy także ze specjalistami w zakresie prawa i informatyki.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategie IP-doradztwo w obszarach transakcji na markach, znakach towarowych »

  Oferta Strategie IP. Jesteśmy zespołem doradczym przygotowanym do świadczenia usług i doradztwa firmom w następujących obszarach: administrowania własnością intelektualną, opracowanie strategii inwestowania we własność intelektualną oraz opracowanie procedur zarządzania własnością intelektualną w działalności operacyjnej firmy. W tym zakresie świadczymy następujące usługi: ewidencjonowanie elementów i praw własności intelektualnej, wprowadzenie procedur ewidencjonowania elementów i praw IP, opracowanie planu uzupełnienia ochrony IPR i zabezpieczenia nierejestrowanych elementów IP, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększania konkurencyjności, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększenia wartości firmy, opracowanie sposobu wykorzystania własności intelektualnej do zwiększenia sprzedaży i podniesienia marży, stworzenie portfela ofertowego w firmach i holdingach – budowanie i wykorzystanie efektów synergii, opracowanie planów rozszerzenia operacyjnej działalności firmy na nowe rynki, nowe grupy klientów, nowe oferty.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Othello Consulting »

  Strona firmy Othello Consulting. Firma świadczy usługi związane z odzyskiwaniem VAT za materiały budowlane dla osób fizycznych remontujących lub budujących dom po 01.05.2004 roku. Oferuje kompleksową obsługę od doradztwa poprzez wypełnianie wniosku VZM a na konsultacjach związanych z kontaktami z Urzędami Skarbowymi kończąc.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • CODES – rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu »

  Pomagamy budować efektywne strategie wzrostu. Integrujemy zarządzanie strategiczne ze strategią rozwoju firmy budując rynkową przewagę konkurencyjna. Reputacja i wizerunek to podstawa, na której holding lub firma może opierać swoją strategię.
  Rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu.
  Strategia ponadprzeciętnego wzrostu opiera się na poszukiwaniu lub tworzeniu nisz rynkowych, w których firma może zająć dominującą pozycję konkurencyjną. Kluczowymi elementami sukcesu jest odkrycie rynku o dużym potencjale wzrostu, zbudowanie kompetencji pozwalających na uzyskiwania na nim ponadprzeciętnych marż oraz zbudowanie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej przez długi czas.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY, POŻYCZKI, LEASING, kredyt mieszkaniowy, kredyty hipoteczne »

  Nasza firma istnieje na rynku finansowym od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w zaspokajaniu zmiennych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  Nasz zespół, złożony z wykwalifikowanych doradców posiada zdolność adaptacji wobec trudnych warunków rynku, co pozwala nieustannie poszukiwać optymalnych rozwiązań tym samym zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGIE PORTFELOWE - zarządzanie portfelem marek jako strategia rozwoju firmy »

  STRATEGIE PORTFELOWE - zarządzanie portfelem marek jako strategia rozwoju firmy
  CODES Strategie portfelowe do zespół doradców wprowadzajacych strategie ponadprzeciętnego wzrostu poprzez wykorzystanie marek w portfelach firm. Efektem prac naszych doracdów jest plan marketingowy jako strategia rozwoju, strategia zarządzania irozszerzania na nowe rynki, nowe oferty i grupy klientów. Celem opracowań jest osiagnięcie przez firmy wysokich marż i udziałów rynkowych.
  Strategia Portfelowa jest strategią rozwoju firmy opartą na synergiach kosztowych i sprzedażowych. Wdrożenie tej strategii firmy pozwala na zbudowanie optymalnego portfolio, maksymalizującego synergie między posiadanymi markami, submarkami, ofertami i asortymentami towarowymi. Celem prac jest zintegrowanie nowych marek z posiadanym portfolio ofertowym, uporządkowanie rozbudowanego portfolio marek i ofert, wykorzystanie synergii. Plan marketingowy, efekt prac, obejmuje strategiczne zarządzanie zapisane jako strategia firmy.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategie Synergii – rynkowe strategie rozwoju holdingów i grup kapitałowych »

  CODES Strategie Synergii to zespół konsultantów oferujących następujące produkty: plan marketingowy, strategiczne zarzadzanie, strategie rynkowe, strategie wzrostu, strategie marketingowe. Celem naszych prac jest wskazanie jak zaprezentować złożoną ofertę firmy, jak wykorzystać sposób prezentacji spółek do realizacji celów biznesowych.
  Opracowania strategii architektury portfolio mają za zadanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla firmy działającej na określonym rynku i w określonych warunkach konkurencyjnych. Efektem końcowym zawsze jest osiągnięcie celu właścicieli, albo maksymalizacja wartości firmy albo maksymalizacja zysku.
  Plan marketingowy zawiera koncepty rozszerzania oferty na nowe rynki, nowych klientów i nowe oferty. Docelowo opracowania strategii firmy i rozwoju prowadzą do zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji wysokości marż poprzez wykorzystanie synergii. Swoim zakresem obejmują strategiczne zarządzanie firmą.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceritas - Kancelaria Odszkodowawcza, Odzyskiwanie Odszkodowań »

  Ceritas Biuro Dochodzenia Praw Osób Poszkodowanych. Pomagamy naszym klientom odzyskać należne odszkodowanie. Prowadzimy sprawy z zakresu szkód komunikacyjnych, pomagamy odzyskiwać odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych przez powódź lub inne żywioły. Nasza firma specjalizuje się także w pomocy dla rolników w zakresie odzyskiwania odszkodowań rolniczych. Usługi świadczymy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • amerbroker.pl »

  Serwis giełdowy. Informacje, analizy akcji, funduszy, walut, surowców, ETF. Wykresy, notowania, analiza techniczna, giełda i finanse osobiste. Niezależne informacje ze świata finansów, gospodarki, polityki.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Pożyczka hipoteczna jest wygodnym źródłem finansowania większych zakupów lub inwestycji przewyższających wartością typowy kredyt konsumencki. Na naszej stronie dowiesz się jakie banki oferują te pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości i na jaki procent Ci jej udzielą. Zestawiono też koszty zawierające opłaty i prowizje bankowe tak aby potencjalny klient wybrał najkorzystniejszą ofertę pożyczki hipotecznej. Pamiętaj ze pożyczka hipoteczna nie jest zagrożeniem przejęcia Twojej nieruchomości - nie w bankach które opisujemy i porównujemy, zapraszamy.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESYMBOLE: Projektujemy logo, logoznaki oraz symbolikę dla firm, produktów, usług i towarów »

  eSYMBOLE pierwszy na rynku Sklep, w którym można kupić unikalne logo i dostosować je do swoich potrzeb. Działamy jako kreatywny butik projektowy. Specjalizujemy się w kreowaniu logo, projektujemy logotypy dla firm i produktów oraz znaki towarowe. Jesteśmy specjalistami w kreowaniu wyróżniających logo, dopasowanych do potrzeb komunikacji z klientami i konsumentami.
  Pierwszym warunkiem sukcesu w projektowaniu logo firmowego jest wyróżnienie. Nie chodzi bowiem o to aby być podobnym do konkurentów lub kopiować uznane wzorce, a o to aby odróżnić się od nich w oczach klientów. Drugim elementem ważnym w projektowaniu wizerunku firmy jest spójność wszystkich elementów identyfikacji i prezentacji firmy. Następnym wymogiem jest, aby wszystkie elementy identyfikacji podporządkowane były określonej idei idealnego wizerunku przedsiębiorstwa. Aby zbudować dobry design logo, znaków graficznych, aby logotypy wyróżniały na rynku potrzebne jest odpowiednie podejście do zagadnień corporate identity, identyfikacji graficznej i wizualnej firmy.
  Źle zaprojektowany, sztywny w formie i niedopasowany do podstawowych form użytkowych oraz materiałów aplikacyjnych symbol utrudni wszystkim poprawną prezentację firmy. Może tracić czytelność przy pomniejszaniu, zmieniać kolor w zależności od technologii, przy wielobarwnym rozwiązaniu podwyższać koszty reprodukcji.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRANDBROKER-zarządzanie wartościami niematerialnymi i prawnymi. »

  BRANDTRANSACTIONS to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartości finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach: pośrednictwo w obrocie mark

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategie Integracji – pomagamy połączyć oferty firm po fuzji lub akwizycji »

  CODES Strategie Integracji – pomagamy połączyć oferty firm po fuzji lub akwizycji
  Strategie rozwoju firmy często opierają się na fuzji i przejęciach. Strategia marketingowa jest pochodną zarządzani strategicznego, którego celem jest zbudowanie i wykorzystanie synergii. Strategia firmy i marketing łączą się w jeden spójny program i plan działania.
  CODES Strategie Integracji oferuje wsparcie procesu fuzji i przejęć z perspektywy rynkowej. Pomagamy tam, gdzie są klienci firmy, wykorzystując zarządzanie strategiczne, strategie innowacji, synergii i rozszerzania dla zbudowania ponadprzeciętnego wzrostu naszych klientów.
  Budowanie architektury marki dla firm po fuzji dwóch dużych firm jest jedną z bardziej skomplikowanych strategii. Pozwala firmom na ekspansję i rozwój rynkowy, rozszerzanie oferty na nowe rynki, nowych klientów i nowe oferty. Dla jednej grupy firm rozbudowa portfela ofertowego jest realizacją strategii wzrostu, dla innych to proces uzupełniania oferty w celu zbudowania kompletnego portfolio, dla jeszcze innych to rozszerzanie działalności. Docelowo opracowania strategii rozwoju prowadzą do zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji wysokości marż. W wypadku programowania strategii architektury portfolio mamy do czynienia z dwoma skrajnymi podejściami: specjalisty zorientowanego na wąską ofertę i bardzo wysokie marże, oraz firmami nastawionymi na skalę działania nawet kosztem wysokości marż.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości »

  Sprzedaż mieszkania nigdy nie była tak prosta. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do prezentowanego vortalu www, gdzie w jasny i łatwy sposób publikujemy i radzimy w bardzo ważnej kwestii - jak dokonać sprzedaży mieszkania lub nieruchomość. W prezentowanym portalu zamieszczamy porady i artykuły, które w pełni sprawią że sprzedaż mieszkania będzie łatwa. Poznasz techniki i metody skutecznego ogłoszenia o sprzedaż, przeczytasz też więcej informacji dotyczących tego jak wygląda sprzedaż mieszkania z kredytem hipoteczny. Zobacz teraz już wiele praktycznych porad na temat sprzedaży mieszkania. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations »

  Star PR to agencja public relations. Dla klientów prowadzimy między innymi następujące działania: strategia pr, premiery produktów, media relations, eventy, CSR, pr kryzysowy (crisis management, zarządzanie kryzysowe), e-pr, monitoring i analiza mediów, pr korporacyjny, pr wewnętrzny, pr produktowy.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza. Adwokat w Szczecinie. Członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Prawa 2000/2005, Staż w Kancelarii Prezydenta RP 2004, Asystent Sędziego w Sądzie Okręgowym w Szczecinie - Wydziale Karnym Odwoławczym 2005/2006, egzamin adwokacki złożony z wynikiem bardzo dobrym.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego PACTA »

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w pełnym zakresie: sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad, sporządzanie pism przedprocesowych i procesowych, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej wszystkich instancji, stałą obsługa podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kreujemy, budujemy, stylizujemy efektywne i silne marki firm »

  DESKRYPTOR Identity projektuje, kreuje, buduje, stylizuje efektywne i silne marki firm, które pragmatycznie oraz emocjonalnie przemawiają do klientów, zakorzeniają się w ich pamięci i sercach budując wysoką lojalność.
  Odpowiednie zarządzanie parametrami brand equity daje gwarancję efektu w postaci wykreowania marki – lidera rynku
  - podnoszenie świadomości marki – jakich instrumentów należy użyć, by maksymalizować poziom świadomości marki wśród naszej grupy docelowej?
  - budowanie lojalności klientów wobec marki – jakie cechy i wartości marki sprawią, że klienci będą chcieli powracać do marki? Jakie elementy komunikacji należy wykorzystać do budowania lojalności?
  - podnoszenie jakości marki – czy jest jakość w odniesieniu do naszej marki? Jakie elementy komunikacji decydują o budowaniu jakości marki? W jaki sposób graficznie odwzorować elementy decydujące o jakości marki?
  - tworzenie pożądanych skojarzeń i budowanie wizerunku marki – jakich elementów komunikacji należy użyć do budowanie skojarzeń z marką? W jaki sposób optymalnie odwzorować pozycjonowanie marki w systemie tożsamości – prezentacji i identyfikacji marki?
  Obszarem działania DESKRYPTOR IDENTITY jest projektowanie marek firm i produktów. Realizujemy opracowania z dziedziny Corporate Identity i Brand Identity. Zajmujemy się pozycjonowaniem, repozycjonowaniem, brandingiem i rebrandingiem marek korporacyjnych.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Bielska Mława »

  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo i szacowanie wartości nieruchomości związanych z jej kupnem, sprzedażą lub dzierżawą. Dla państwa wyszukamy najlepszy kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości, pomożemy skompletować całą dokumentację kredytową i pomożemy w wyjaśnieniu zawiłych procedur związanych z zaciągnięciem kredytu na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: