Podkategoria: Doradztwo - strona 34 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · następna strona »
 • Wizy do Chin »

  Wizy nigdy nie są tym, o czym marzymy. Pragniemy podróży, a już na początku planowania naszego wypadu, jesteśmy zmuszeni do załatwiania formalności.

  Jeśli nie masz czasu i ochoty zajmować się załatwianiem wizy, zostaw swoją pracę profesjonalistą. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy do Chin szybko i skutecznie, dzięki czemu Ty będziesz mógł skupić się na pakowaniu i planowaniu swojej podróży.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Czas Franczyzy - Nasz portal bardzo dokładnie zainteresował się tematem Franczyzy czyli pomysłem na biznes, własny biznes prowadzony pod skrzydłami większej firmy. Takie rozwiązani ma wiele zalet jednak niesie ze sobą również pewne ograniczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem gdzie znajdziecie Państwo dużo informacji na temat Franczyzy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • LogoKatalog to team oferujący projekty logo, logotypy i znaki firmowe »

  LogoKatalog to team oferujący projekty logo, logotypy i znaki firmowe. Zajmujemy się projektowaniem logo wyróżniających firmy na rynku. Prowadzimy usługi w zakresie design logo dla nowych przedsiębiorstw. W sklepie LogoKatalog można kupić gotowe logo, dostosować je do swoich potrzeb.
  Żaden grafik nie dostarczy tylu unikalnych propozycji. Projektowanie logo. Unikalny design logo, projektowanie graficzne, logotypy, fajne identity, znaki towarowe, identyfikacja usług i produktów.
  Podstawowym celem logo jest wyróżnienie firmy lub produktu od konkurentów. Dobre logo jest od konkurencyjnych. Innowacyjność, indywidualność i unikatowość to cechy naszych projektów logo, logotypów, logoznaków, znaków i symboli graficznych.
  Stosujemy kilka technik projektowania logo firmy. Oto kilka przykładów zmian stylistyki logo. W projekcie stylizacji logo mogą pojawić się nowe elementy graficzne, zmienia się na nowsze logotypy i znak graficzny. Często wizerunek logo otrzymuje nową, przestrzenną formę. Popularnym zabiegiem stylistycznym jest nadanie logo nowej kolorystyki. Symbolika kolorów nie musi ona być zupełnie nowa, może zachowywać tonację ale uzyskać nowy wydźwięk gamy kolorystycznej.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vis Legis Kancelaria prawniczo windykacyjna »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, grup producentów rolnych, rolników oraz klientów indywidualnych, windykację należności oraz pomoc dłużnikom w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy firmą, która ma ambicję być dla Ciebie czymś więcej niż kancelarią. Chcemy być Twoim cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej Kancelarii niezmienna jest tylko jedna rzecz - zasady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa rynku nieruchomości »

  Valor jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę nieruchomości.

  Zapewniamy Państwu szerokie spectrum usług:

  * pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  * doradztwo w wycenie nieruchomości
  * due diligence nieruchomości
  * opinie techniczno - ekonomiczne
  * doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych
  * usługi projektowania i aranżacji wnętrz

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Skrzypa adwokat legnica, prawnik legnica, legnica adwokaci, legnica prawnik. »

  Kancelaria adwokacka Marcin Skrzypa w legnicy i świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy kredyt hipoteczny »

  W wyborze najtańszego kredytu na budowę domu lub kupno mieszkania mogą pomóc nam nie tylko konsultanci zatrudnieni w placówce banku, ale także wiedza zdobyta w internecie. Jeśli szukamy taniego kredytu hipotecznego powinniśmy najpierw zorientować się w rynku i dowiedzieć, jakie kredyty hipoteczne są obecnie polecane przez doradców finansowych.

  Doskonałym sposobem na znalezienie taniego kredytu może być także próba znalezienia opinii na temat tanich kredytów i wysłuchanie osób, które zaciąganie kredytu mają już za sobą. Wtedy dowiemy się choćby tego, jakie są realne koszty kredytu, jakie raty kredytowe spłacają te osoby i na jakie preferencyjne warunki możemy liczyć.

  Korzystając z wiedzy w internecie możemy także dowiedzieć się, jakie obecnie kredyty są najchętniej sprzedawane przez doradców finansowych i jakie kwoty pożyczek są najpopularniejsze. Przy okazji poszukiwania kredytu dowiemy się także jak ograniczyć koszty w pierwszych miesiącach w nowym domu a także, jak w przyszłości płacić niższe raty kredytowe oraz rachunki w naszym domu.

  Do zdobycia takiej wiedzy doskonale przygotuje nas serwis najtanszy-kredyt-hipoteczny.pl i to właśnie on jest polecany przez wiele osób zaciągających kredyty hipoteczne.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na kubki reklamowe »

  Kubki reklamowe to nasza specjalność. Nasze produkty charakteryzują się wzorową jakością oraz bardzo ciekawym projektem. Oferujemy nadruk na kubkach, szkle, filiżankach oraz innych gadżetach porcelitowych. Termin wykonania to ok 15 dni pracujących oraz w okresie skróconym 5 dni roboczych. Nadruki nanosimy przeróżnymi technologiami: zaczynając od druku bezpośredniego - nisko kosztowej i mocnej technice, a kończąc na art print - technologii dzięki której można wykonać wydruki doskonałej jakości.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rectus - długopisy reklamowe i inne gadżety »

  Specjalność Rectusa to gadżety reklamowe, projektowanie stron internetowych oraz druk reklamowy. Sprzedajemy wiele gadżetów reklamowych ale, specjalizujemy się głównie w kubkach z nadrukiem, smyczach z nadrukiem reklamowym i nadrukach na długopisy. Tworzenie stron www dopasowujemy do potrzeb klientów. Oferujemy proste strony wizytówki, a także skomplikowane strony z systemem zarządzania treścią. Poligrafia reklamowa w naszym wykonaniu to szeroka oferta propozycji - od kalendarza reklamowego po teczki firmowe.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Zestawienie lokat oferowanych przez banki. Charakterystyka promocji produktów oszczędnościowych. Oprocentowanie lokat wraz z ich porównaniem. Przed wyborem swojego depozytu sprawdź dokładnie wszystkie parametry.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Testów »

  Profesjonalne testy psychologiczne dla biznesu: działów HR, firm szkoleniowych, psychologów, trenerów, coachów, szkoleniowców. Testy psychologiczne opracowane przez zespół psychologów-psychometrów pod superwizją naukową Kierownika Specjalizacji Psychometria Stosowana Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przy współudziale ekspertów-praktyków biznesu -Dyrektorów HR. Dla klientów biznesowych oferujemy narzędzie psychometryczne-Psychometrica, a dla klientów indywidualnych testy online.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Vindicta »

  Krakowska Kancelaria Prawna świadcząca na wysokim poziomie usługi prawne. Zajmujemy się windykacją długów, obsługą firm i osób fizycznych, odszkodowaniami i wszelkimi innymi zagadnieniami prawnymi. Wszyscy zatrudnieni u nas prawnicy mają kwalifikacje zawodowe. Prowadzimy postępowania z wielu dziedzin prawa. Zapewniamy rzetelne wykonywanie zleceń i konkurencyjne ceny. Łatwo do nas dojechać i zaparkować samochód. Prowadzimy postępowania międzynarodowe.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Cudzoziemców - Karta Pobytu »

  Centrum Obsługi Cudzoziemców świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego oraz obsługi prawnej obcokrajowców. W szczególności świadczymy pomoc w zakresie uzyskiwania pozwolenia na prace, karty pobytu, obywatelstwa, rejestracji aktów stanu cywilnego, nostryfikacji dyplomów i inne.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR ARH Partners »

  Agencja PR ARH Partners od kilku lat zajmuje się obsługą klientów B2B. Jesteśmy przekonani, iż w przypadku PR wyspecjalizowanie ma wielkie znaczenie, a obsługa firm B2B jest całkowicie inne niż przedsiębiorstw B2C. Inicjatywy agencji PR mogą mieć duże znaczenie dla rozwoju niemal każdego przedsiębiorstwa. Inicjatywy, które planuje agencja PR wpływają nie tylko na odbiór firmy, ale także na jej rezultaty finansowe. Po pierwsze, agencja PR stara się o to, by wiadomości na temat nowości dotyczących firmy bez zwłoki oraz skutecznie docierały do wszystkich interesariuszy. Należy spośród nich podać na przykład klientów, współpracowników, inwestorów oraz dostawców. Nie wolno zapomnieć również o władzach, społeczności lokalnej, a także pozarządowych organizacjach. Uruchomienie efektywnych działań komunikacyjnych sprawia, że zwiększa się wiarygodność firmy. Narzędzia PR są również doskonałym sposobem na zyskanie nowych klientów. Pozwalają one na dotarcie z informacjami o spółce i jej produktach do wielu grup odbiorców. Agencja PR wykorzystuje wtedy najczęściej informacja i konferencje prasowe. Jeśli informacja prasowa została przygotowana w odpowiedniej formie, to ma ogromne szanse na ukazanie się w wielu mediach. Poważnie zwiększa to prawdopodobieństwo, iż przekaz trafi wtedy do klientów. Ponadto, agencja PR daje przedsiębiorstwu pewność, że dotyczące jej decyzje – które podejmują przykładowo inwestorzy – będą dokonywana w oparciu o prawdziwe informacje, a nie plotki.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog marketing »

  Blog o marketingu, zarządzaniu i innych tajemniczych sprawach. Jesteśmy pasjonatami wszystkiego, co dotyczy zarządzania, marketingu, nowych technologii. Z radością, każdego dnia odrywamy ten nowy, fascynujący świat. Prowadzimy agencję marketingową, którą nazwaliśmy ERIM, w ramach której świadczymy usługę ERIMAX. ERIMAX to system tworzenia w pełni unikalnego, niezwykle szczegółowego planu promocji Państwa produktu/usługi/marki/firmy. Kategorie bloga to m.in.: CRM, Negocjacje, Inne informacje. W przygotowaniu mamy również kilka innych działów, poświęconych w szczególności marketingowi. Szczególnie polecamy cykl: "Jak skutecznie odbywać biznesowe rozmowy telefoniczne, czyli jak dzwonić żeby sprzedać?"

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum Vitae »

  Centrum profesjonalnego CV. Dowiedz się, jak przygotować swój życiorys i list motywacyjny, aby zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy. CV.pl oferuje również płatną usługę przygotowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • SYMBOLIKA zajmuje się projektami unowocześnienia logo. »

  "SYMBOLIKA to kreatywne biuro specjalizujące się w projektach typu Brand design. Od 1992 roku zrealizowaliśmy setki projektów logo, znaków towarowych i systemów Corporate Identity. Realizujemy projekty kreatywnych logo, symboli, znaków towarowych. Naszą domeną jest design nowych oraz redesign istniejących logo.nSymbolika firmowa razem z nazwą firmy jest elementem wizerunkowego pozycjonowania firmy. Dobrze zaprojektowane logo ma wyjątkowe, określone cechy: kształt, wielkość, kolorystykę. Naszym celem jest projektowanie unikalnych logo odwzorowujących strategię rynkową i marketingową firmy. Branding i rebranding to nasza specjalność. Projekty graficzne łączymy z opracowaniami nazewniczymi. Podstawowym zadaniem logo jest odróżnienie firmy, co jest możliwe tylko wtedy, gdy będzie ono wyjątkowe. Sugestywne logo pobudza, wyzwala emocje i pozytywnie nastawia klientów do marki. nEfektem prac nad logo jest system identyfikacji wizualnej (SIW) obejmujący wszystkie elementy oznakowania firmy. Dotychczas zrealizowaliśmy setki projektów logo firm, logo towarów i znaków towarowych.nCODES SYMBOLIKA pomaga w BUDOWANIU WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI MARKI poprzez projektowanie symboli graficznych wyróżniających markę na rynku. Doradza jak za pomocą elementów symboliki można świadomie budować pożądany wizerunek rynkowy i zarządzać nim w celu zwiększania przewagi konkurencyjnej oraz podnoszenia wartości rynkowej."

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Czechach - wirtualne biuro »

  Oferta biura wirtualnego w Czechach skierowana do polskich przedsiębiorców. Prowadzenie działalności gospodarczej nie musi być stresujące, obarczone biurokracją i wiązać się z ogromnymi kosztami i podatkami. Sprawdź sam!

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kowalski Doradztwo Prawne »

  Prawnik - Giżycko, Warszawa

  Piotr Kowalski Doradztwo Prawne powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rzetelną, profesjonalną, a przy tym szybką poradę prawną. Swoim wykształceniem i doświadczeniem daję pełną rękojmię kompleksowej obsługi prawnej każdego Klienta. Zapraszam do zaznajomienia się z listami referencyjnymi w dziale "Referencje" na mojej stronie internetowej. Znajduje się tam również szczegółowa oferta.

  Świadczę doradztwo prawne dla konsumentów i przedsiębiorców w zakresie spraw m.in.: handlowych, gospodarczych, prawa pracy, cywilnych, karnych, rodzinnych oraz zamówień publicznych.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp Opole »


  Całościowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie przepisów pracy a także bhp. Dla licznych przedsiębiorstw kontrola z inspekcji pracy to dość duży kłopot zarówno operacyjny jak i ryzyko otrzymania kary. Spółka Mg-BHP zapewnia konsulting, kursy a także kompleksową obsługę firm wraz z prowadzeniem dokumentów z obszaru problematyki związanej z BHP. Spółka obsługuje zarówno duże podmioty jak i małe firmy posiadające na etacie kilkudziesięciu pracowników. Firma ma duże doświadczenie w zakresie pomocy firmom z certyfikacją wysokościową a także pracownikami budowlanymi potrzebującymi specjalnych certyfikacji.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: