Podkategoria: Doradztwo - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »
 • AFT Office Biuro Rachunkowe Warszawa »

  AFT Office to biuro rachunkowe specjalizujące się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zakresie:
  - księgowości (księgi handlowe, Książka Przychodów i Rozchodów)
  - podatków
  - kadr i płac
  - zakładania i likwidacji działalności
  - controllingu i doradztwa finansowego.

  Reprezentujemy naszych Klientów przed US i ZUS.

  18-letnie doświadczenie księgowe i finansowe, stale aktualizowana wiedza pozwalają nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny »

  Jeśli stajesz przed wyzwaniem napisania pierwszego listu motywacyjnego oraz aplikowania do pierwszej pracy i nie wiesz, jak się zabrać za napisanie listu motywacyjnego to przeczytaj kilka prostych porad, które zebraliśmy na naszej stronie. Musisz wiedzieć, że List motywacyjny to bardzo ważna część składowa podania o pracę. Przemyca bez liku ciekawostek o nas. Rozważny specjalista HR umie wyselekcjonować przydatne ciekawostki, które potrafią zadecydować o niepowodzeniu naszej rekrutacji. Dlatego wypada dopieścić wszelki szczegół aplikacji, tak aby skuteczność powodzenia naszych starań o prace zmaksymalizować już od podszewki działań podejmowanych przez nas w celu uzyskania wymarzonej pracy.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Serwis WWW podkarpackiej firmy zajmującej się wystawianiem certyfikatów energetycznych i termowizją. Certyfikat energetyczny to dokument, który jest potrzebny ludziom, którzy chcieliby sprzedać lub wynająć swą nieruchomość, a także osobom, które chcą oddać do użytku lokal. Dzięki certyfikatowi, możliwe będzie oszacowanie tego, ile dany lokal potrzebuje energii. Firma zajmuje się również termowizją, czyli pomiarami mającymi na celu np. wykrywania przecieków, lokalizację mostków cieplnych czy badania izolacji cieplnej.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia dla każdego »

  Nasza firma zajmuje się obsługą ubezpieczeń w zakresie:
  Komunikacyjne: OC (obowiązkowe), Auto Casco, NNW, Assistance
  Dom, mieszkanie
  Biura, magazyny
  Podróż: koszty leczenia za granicą, NNW i bagaż podróżny
  Transportowe: OC Przewoźnika, OC Spedytora, Mienie w transporcie (cargo)
  Casco wagonów /kontenerów, Gwarancje: Celne, Kart paliwowych
  OC: Gospodarcze, Zawodu

  Dzięki współpracy z wieloma ubezpieczycielami, jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY DLA FIRM, leasing, ubezpieczenia, kredyty samochodowe »

  Oferujemy:
  - kredyty dla firm,
  - kredyty samochodowe,
  - kredyty gotówkowe,
  - kredyty hipoteczne,
  - ubezpieczenia oraz
  - leasing.

  Specjalizujemy się w pomocy finansowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, nasza oferta jest skierowana głównie do tego sektora działalności. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam wybrać optymalną a jednocześnie najciekawszą z dostępnych na rynku ofertę.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy - BT&A Professional Advisors »

  Nasza metodologia badania została starannie dopracowana bazując na doświadczeniach, które nasi partnerzy zdobyli podczas wieloletniej pracy dla największych światowych firm doradczych.
  Audyt finansowy skupia się nie tylko na weryfikacji liczb i ujawnień zamieszczonych w sprawozdaniu finansowym, ale przede wszystkim na pomocy klientom w identyfikacji ryzyk i innych czynników, które mogą zniekształcać obraz działalności gospodarczej. Nie zatrzymujemy się przy tym na identyfikacji ryzyka, wskazaniu go klientowi i ewentualnej pomocy w likwidacji jego skutków, ale staramy się dotrzeć do źródła problemu tak, aby wyeliminować zagrożenie całkowicie.
  Wartość dodana dla klienta
  W ramach audytu przygotowujemy List do Zarządu, w którym zawieramy nasze spostrzeżenia wraz z rekomendacjami dotyczące usprawnienia systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej.
  Naszą dewizą jest również odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągła bieżąca współpraca z nimi. Przed rozpoczęciem badania spotykamy się z Zarządem w celu identyfikacji i omówienia potrzeb Spółki. W trakcie badania komunikujemy na bieżąco nasze spostrzeżenia celem uniknięcia negatywnych 'niespodzianek' na koniec badania.
  Jednocześnie zachęcamy do kontaktu i współpracy w trakcie całego roku tak, aby na bieżąco rozwiązywać ewentualne powstałe kwestie.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek w Norwegii »

  North Consulting to firma która skutecznie odzyska należny Tobie podatek z pracy zagranicą. Firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym i prawie podatkowym Norwegii. Zatem jeżeli pracowałeś w Norwegii i należy Ci się podatek skorzystaj z usług North Consulting. Możesz tylko zyskać!

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace magisterskie »

  Nasza firma oferuje pisanie prac takich jak prace magisterskie oraz prace licencjackie. Pomożemy Ci napisać każdą pracę za małą cenę. Posiadamy ogromne doświadczenie w pisaniu na zlecenie. Oferujemy Ci współpracę przy tworzeniu różnego rodzaju opracowań naukowych. Jeśli cenisz sobie nasze wieloletnie doświadczenie, jeśli zależy Ci na jak najlepszej ocenie pracy naukowej, znaczy to, iż dobrze trafiłeś. Usługi naszej firmy są wysoko cenione przez wielu Klientów, którzy dzięki naszej pomocy, z sukcesem osiągnęli wymarzone cele naukowe.
  Znajdziesz tu gotowe plany marketingowe, biznes plany, wzory prac magisterskich, wzory prac licencjackich, wzory prac dyplomowych, prace zaliczeniowe, opracowania, badania, sciągi, pomoce naukowe, gotowce, prace z marketingu, prace z zarządzania, prace z pedagogiki, prace magisterskie, prace dyplomowe, prace magisterskie, pisanie prac. Ponadto oferujemy pomoc w napisaniu wszelkich publikacji. Oferujemy również wiele materiałów wewnętrznych z firm oraz przetworzonych przez nas danych rynkowych.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin Sosnowiec »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.

  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk.

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.


  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne.


  Kaweccy s.c.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy dziennik rynku NewConnect »

  Centrum informacji z rynku NewConnect.
  Aktualności, newsy ze spółek, czat, forum inwestorów rynku NewConnect.
  Dyskusje, wywiady, komentarze, wyniki i prezentacje spółek planujących debiut na NewConnect.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie samorządów »

  Budżet zadaniowy jako narzędzie wspierające precyzyjne zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego. Kontrola zarządcza w samorządach, audyt wewnętrzny. Historia wprowadzania budżetu zadaniowego w Polsce. Istota budżetu zadaniowego i różnice między budżetem zadaniowym a tradycyjnym. Zakres kontroli zarządczej w samorządach, standardy kontroli zarządczej dla sektora finansów publicznych oraz wiele zagadnień związanych z budżetem zadaniowym w JST.
  Planowanie wieloletnie jest niezbędnym instrumentem nowoczesnego zarządzania finansami publicznymi. Jego zalety akcentowane są w opracowaniach i raportach takich instytucji, jak Bank Światowy i Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Nasza firma oferuje nowatorski produkt najwyższej klasy za przystępną cenę. Zgodność z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi, skuteczność i efektywność działania, wiarygodność sprawozdań, ochrona zasobów, efektywność i skuteczność przepływu informacji, zarządzanie ryzykiem to elementy budżetu zadaniowego, umożliwiającego precyzyjne planowanie i zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego. Oferta zestawu narzędzi umożliwiających precyzyjne, nowoczesne zarządzanie finansami w JST. Mnóstwo informacji o budżecie zadaniowym - zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis ankietowy »

  e-inquiry.eu to profesjonalny serwis ankietowy przez Internet. Posiadamy szeroką gamę rodzajów pytań, dzięki czemu Twoja ankieta będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.
  Budując dla Ciebie profesjonalny kwestionariusz oraz przeprowadzając całe badanie za Ciebie staramy się maksymalnie zaoszczędzić Twój czas. Dzięki naszej platformie pomożemy Ci zebrać niezbędne informacje do podjęcia właściwych decyzji.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Marcin Hołówka, radca prawny, doradca podatkowy w Piasecznie »

  Kancelaria prawna Marcin Hołówka, radca prawny, doradca podatkowy w Piasecznie, ul. Raszyńska 14 lok. 6, tel. 22 408 1010, została utworzona wiosną 1998 roku.

  Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa podatkowego. W gronie naszych Klientów znajdują się wyłącznie przedsiębiorcy (spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub wykonujące wolny zawód).

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Szczecin »

  Firma „Broker Nieruchomości” jest znanym Szczecińskim biurem nieruchomości. Agencja zajmuje się szeroko pojętym rynkiem nieruchomości, specjalizując się w operacjach na nieruchomościach oraz w doradztwie inwestycyjnym.

  Wyspecjalizowany personel pomoże łatwo znaleźć atrakcyjne domy czy mieszkania w Szczecinie między innymi w takich dzieleniach jak Pogodno, Śródmieście czy Warszewo. Dodatkowo pomoże przy finalizowaniu kontraktów oraz w wycenie nieruchomości. Na zlecenie zajmuje się analizą rynku i konkurencji.

  Na stronie firmowej możesz zapoznać się z ofertami, porównać ceny i sprawdzić także oferty konkurencyjne.

  Wielu zadowolonych klientów skorzystało z usług tego biura. Dogodna lokalizacja, fachowe porady i profesjonalna obsługa to atuty tej agencji.

  Bez pośpiechu podejmij decyzję.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać CV i List Motywacyjny »

  Skorzystaj z cennych porad, które pomogą Ci w napisaniu swojego doskonałego CV. Curriculum Vitae to wizytówka każdego kandydata, chcącego znaleźć lub zmienić pracę, dlatego jest to wystarczający powód, by zostało ono napisane jak najlepiej. Jeśli chcesz być postrzegany jako porządny kandydat to dopilnuj byś złożył porządne CV i List Motywacyjny.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Agencja ubezpieczeniowa Inspiro to zespół specjalistów z branży ubezpieczeń, którzy służą doradztwem w zakresie doboru właściwych ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Mnogość firm oferujących ubezpieczenie, szczegółowość i wysoki poziom skomplikowania znacząco utrudnia użytkownikom dobór najkorzystniejszej polisy. Doradcy z Inspiro mają za zadanie dokonać odpowiedniej selekcji i na podstawie potrzeb klienta pomóc w wyborze takiej oferty, która w najlepszy sposób spełni jego oczekiwania i będzie chronić w sposób najbardziej kompletny.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość jest rodzinną firmą powstałą w 2007 roku, w której łączymy pasję z zawodem. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Oprócz usług księgowych dodatkowo proponujemy szkolenia BHP, HACCP oraz pomoc przy wyborze i wdrażaniu systemów gastronomicznych. Mamy specjalną ofertę dla firm należących do branży gastronomicznej. Nasze 25-letnie doświadczenie zawodowe gwarantuje profesjonalną i w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami obsługę, a także doradztwo księgowe niezależnie od formy prawnej podmiotu gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres usług do postawionych wymagań. Poza standardowymi usługami świadczonym przez biura rachunkowe proponujemy Państwu dodatkowo: sporządzanie miesięcznych raportów do analiz typu rachunek zysków i strat,kontrola zobowiązań i należności firm, nadzór nad terminowym i prawidłowym regulowaniem zobowiązań Firmy, reprezentację przed Urzędem Skarbowym, wystawianie faktur VAT sprzedaży zgodnie z umowami handlowymi z kontrahentami, przeprowadzanie i rozliczanie miesięcznych inwentaryzacji oraz uzgadnianie sald magazynowych, przygotowanie wezwań do zapłaty, rozliczanie i księgowanie ZFŚS. Oferujemy nasze usługi na terenie Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Workflow - elektroniczny obieg dokumentów »

  Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych trendów zarządzania jest koncentracja na procesach biznesowych i odpowiednie nimi sterowanie i kontrola. Obieg dokumentów jest procesem, który zachodzi w każdym przedsiębiorstwie. Zarządzanie nim polega nie tylko na archiwizacji, ale również na pewności, że trafią w odpowiednie ręce w odpowiednim czasie. Właściwe zidentyfikowanie, kontrola i sprawne zarządzanie kluczowymi procesami oraz obiegiem informacji stanowi istotny czynnik wpływający na rentowność, poziom zadowolenia klientów, bezpieczeństwo i przewagę konkurencyjną. Systemy zarządzania obiegiem dokumentów (workflow) pozwalają na dostarczenie ich elektronicznej wersji do właściwych osób - zgodnie z wytyczoną wcześniej ścieżką. CCA UNIVE jest rozwiązaniem, które wspiera wszystkie etapy obiegu dokumentów, począwszy od tworzenia i gromadzenia aż do analizy i przetwarzania już w formie elektronicznej. Tworzy centralne, firmowe repozytorium z dokumentami o dowolnym typie a dzięki ich klasyfikacji automatycznie uruchamia procesy, które odpowiadają za ich realizację. System automatyzuje proces biznesowy, dzięki któremu zadania, sprawy i dokumenty przekazywane są w sposób uporządkowany i czasowy. Program jest dopasowany do ciągle zmieniających się potrzeb organizacji, w jego skład wchodzą: aplikacja DOCFLOW, która zarządza uprzednio zdigitalizowanymi dokumentami i pozwala na automatyzację większości procesów, które zachodzą w firmie oraz aplikacja ARCHIVOS.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna SQLegal - Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci to głównie duże renomowane korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki »

  Kredyty chwilówki są bardzo popularną formą sięgania po niewielkie pożyczki przez osoby potrzebujące kilkaset złotych na nagły wydatek czy załatanie domowego budżetu. Gdzie jednak wziąć taką chwilówkę aby nie przepłacić? Jakie instytucje finansowe dadzą nam chwilówkę bez sprawdzania nas w BIK? Tego wszystkiego dowiesz się na stronie finansowej http://www.chwilowki.vipoz.com.pl - Chwilówki i kredyty gotówkowe, zapraszamy.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: