Podkategoria: Doradztwo - strona 37 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »
 • Kancelaria Prawna w Warszawie: adwokaci, prawnicy, doradcy - Arendarski - Stejblis »

  Nasza kancelaria prawna zlokalizowana w Warszawie posiada bardzo zdolną kadrę doradców prawnych i podatkowych, adwokatów, prawników i radców prawnych. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Do naszego zakresu usług należą między innymi: doradztwo podatkowe, prawo ubezpieczeń, cywilne, karne, rodzinne i opiekuńcze oraz prawo bankowe i finansowe. Udzielamy także porad dotyczących spraw sądowych jak i reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami administracji.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk, księgowość Trójmiasto - Back Up »

  Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem usług księgowych, finansowych i kadrowych dla małych i średnich firm na terenie Gdańska i w całym Trójmiaście. Zapewniamy fachową i terminową pomoc oraz pełną dyskrecje w zakresie przechowywanych informacji. Zajmujemy się także doradztwem finansowym związanych z handlem zagranicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej jak i kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego w naszym biurze w Gdańsku.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do sitodruku »

  Najwyższej jakości maszyny do sitodruku renomowanej firmy H.G. Kippax & Sons. Oferujemy wiele rodzajów machin do sitodruku. Typowe o szerokim użyciu przez indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta aż po w pełni zautomatyzowanych specjalistycznych maszyn z przeznaczeniem do odcinka nieseryjnego

  Oferta w tym momencie obejmuje ponad pięćdziesiąt rodzajóww do specjalistycznego druku i akcesoriów stosowanych z pomyślnością w ponad czterdziestu krajach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacje Podatkowe - Koszty »

  Firma jest pośrednikiem na rynku faktur kosztowych pomiędzy firmami. Kontaktujemy podmioty, które potrzebują kosztów VAT z tymi, które są w stanie udzielić kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi podmiotami w swoich branżach. Dostarczamy legalnych, najlepszych kosztów VAT. Obsługujemy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Legg Mason funkcjonuje w Polsce od 1998 roku. Na świecie jest to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w tej branży. Oferta Legg Mason skierowana jest zarówno do organizacji jak i klientów indywidualnych. Dotyczy funduszy inwestycyjnych i innych inwestycyjnych programów, które mają na celu pomnażanie środków finansowych. Zdecydować możemy się na kilka funduszy, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego dla nas programu. Specjaliści z Legg Mason pomogą nam wybrać najbardziej korzystne dla nas rozwiązanie. Legg Mason dysponuje takimi funduszami jak: Akcji FIO, Senior FIO, Pieniężny FIO, Obligacji FIO oraz Strateg FIO.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAV SERWIS - Systemy ERP Microsoft Dynamics NAV (Navision) »

  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP firmy Microsoft, Microsoft Dynamics NAV (Navision). Zapewniamy wsparcie pełnego cyklu życia systemu ERP, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę, od momentu analizy przedwdrożeniowej przedsiębiorstwa, aż po pomoc przy bieżących pracach użytkowników.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie satysfakcji klientów, pracowników - Dive Polska »

  Firma Dive Polska zajmuje się badaniem mystery shopping i satysfakcji klienta oraz pracowników. Tego typu badania jeśli są zrobione kompleksowo potrafią wyłuskać wszelkie, nawet najmniejsze, błędy podczas interakcji z klientem. Dzięki takiej wiedzy można ulepszyć jakość oferowanych usług co wymiernie odbije się na satysfakcji klientów a to z kolei na zyskach firmy. Badanie satysfakcji pracowników wskaże pracodawcom co najbardziej nie podoba się ich pracownikom. Wiedząc gdzie leży problem można do łatwo naprawić co zwiększy zadowolenie pracowników a to się także odbije na większych zyskach firmy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • LuxSTAR - profesjonalne usługi sprzątania »

  LuxSTAR to profesjonalne sprzątanie galerii handlowych, sprzątanie centrów handlowych, sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych, sprzątanie zakładów produkcyjnych, sprzątanie hal i magazynów, sprzątanie hoteli. Działamy w oparciu o procedury i standardy BHP oraz 5S. Naszą domeną jest kompleksowe oraz całkowite sprzątanie dużych obiektów handlowych i przemysłowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę operacyjną i zarządzającą. Działamy na terenie całej Polski. Nasze hasło to: Czystość leży w naszej naturze. A czy w Państwa Firmie jest już Lux....?

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Afiro.pl - Finanse okiem doradcy »

  Afiro.pl to projekt stworzony przez doradców na co dzień zajmujących się produktami bankowymi i ubezpieczeniowymi. Każdy członek naszej grupy już od kilku lat pomaga klientom w szybkich decyzjach oraz trudnych wyborach. Razem staramy się wykorzystać nasze doświadczenie aby pomóc nie tylko w oddziale banku ale również w domowym zaciszu. Z myślą o wszystkich osobach szukających informacji na temat produktów bankowych w Internecie powstał portal Afiro.pl.

  Celem naszej pracy jest przedstawienie świata finansów w prosty, przejrzysty i obiektywny sposób. Chcemy aby wiedza zawarta w prezentowanych materiałach dostarczała nowych informacji oraz pomagała w wyborze odpowiedniego produktu bankowego. Wiemy jak ważne w podejmowaniu słusznych decyzji są drobne aspekty i bankowe niuanse dlatego, też naszą misją jest przedstawienie dostępnej oferty dokładnie i z każdej strony.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki nr 1 »

  Portal finansowy, w którym scharakteryzowane został produkty bankowe oferowane na polskim rynku usług bankowych. Zapraszamy do zapoznania się szczególnie z nowym produktem jakim jest pożyczka chwilówka - czyli kredyt "na kilka dni" który cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Pożyczki hipoteczne w serwisie finansowym to przegląd i porównanie ofert banków udzielających pożyczek hipotecznych pod zastaw nieruchomości; działki, domu czy mieszkania. Pomoc w doborze odpowiedniej pożyczki hipotecznej i doradztwo finansowe w zakresie oprocentowania, opłat i prowizji oraz wysokości i długości spłaty pożyczki hipotecznej dla klienta indywidualnego i małych firm.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • AbC Polskie Biuro Dochodzenia Odszkodowań »

  Dochodzenie odszkodowań w imieniu klienta (osób prawnych i fizycznych)od: ubezpieczycieli, instytucji, zakładów, osób prywatnych, w zakresie szkód osobowych, majątkowych, komunikacyjnych i innych. Nie pobieramy zaliczek od szkód osobowych. Działamy na terenie kraju.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eurostudio-Silesia - Dotacje, Kredyty, Inwestycje, Doradztwo »

  Jeśli interesują Państwa dotacje na rozwój firmy lub inne formy finansowania projektów inwestycyjnych, zachęcamy do skorzystania z Naszych usług doradczych. Dobierzemy odpowiedni program i sporządzimy profesjonalną dokumentacje: biznes plan, wniosek aplikacyjny i pozostałe wymagane załączniki.
  Naszym Celem jest kompleksowość i najwyższa jakość świadczonych przez Nas usług oraz profesjonalizm współpracujących z nami doradców.
  Pomagamy i doradzamy w załatwianiu takich produktów bankowych jak: kredyt technologiczny, kredyt inwestycyjny, kredyt hipoteczny, leasing, factoring, itd.
  Opracowujemy fachową dokumentacje związaną z projektami inwestycyjnymi: biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowo-ekonomiczne, itd.
  Prowadzimy doradztwo w zakresie: wdrażania innowacyjnych technologii, odnawialnych źródeł energii, finansowania przedsięwzięć związanych ze wzrostem efektywności energetycznej.
  Sporządzamy analizy strategiczne, strategie rozwoju, analizy rynkowe, modele finansowe i biznesowe, optymalizacje struktury finansowania działalności oraz inwestycji przedsiębiorstw.
  Dzięki szerokiej współpracy z innymi podmiotami jesteśmy w posiadaniu stosownej wiedzy merytorycznej i doświadczenia w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych w dziedzinie organizacji, zarządzania oraz zagadnień ekonomicznych jednostek gospodarczych.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  Odszkodowania, windykacja, sprawy spadkowe, rozwody, doradztwo prawne, sprawy karne i cywilne, sprawy administracyjne to tylko niektóre dziedziny prawa jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria to profesjonalny i zgrany zespół specjalistów, który skutecznie pomoże Ci osiągnąć cel. Zapewniamy kompleksową obsługę prawą, działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i okolic. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji. Dla nowych przedsiębiorców oferujemy naszą pomoc przy załatwianiu formalności rejestracyjnych firmy oraz proponujemy 50% zniżki w pierwszych 3 miesiącach współpracy. Na taki sam rabat przez pół roku mogą liczyć firmy, która chcą zmienić swoje stare biuro rachunkowe na nasze. Biuro Rachunkowe KSM mieści się przy ul. Legnicka 62 B p.105 (biurowiec przy Kauflandzie) we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes online na poważnie »

  Blog o marketingu internetowym i promocji w sieci. Bez ściemy i koloryzowania. Najlepsze i szybkie metody do budowania biznesu w internecie. Pokazuję techniki, których boją się pokazać inni marketerzy. Udostępniam za darmo narzędzia, które normalnie kosztują krocie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klikador | Efektywny Marketing Internetowy »

  Klikador jest firmą zajmującą się marketingiem internetowym. Nasza firma pomaga w zwiększeniu zysków poprzez zdobywanie klientów. Działania promujące strony internetowe firm z którymi współpracujemy, oparte są na technikach stosowanych przez liderów z branży marketingowej w USA. Reklama w internecie realizowana przez Klikador'a zakłada wykonywanie kompleksowych działań, zwiększających ilość klientów poszukujących danych usług lub produktów online.
  Klkador współpracuje z małymi oraz średnimi przedsiębiorcami, kładąc nacisk na bezpośredni kontakt osoby prowadzącej kampanię marketingową w Internecie z właścicielem przedsiębiorstwa. Wszystkie przedsięwzięcia Klikador'a są na bieżąco optymalizowane w celu maksymalizowania efektów w danej branży.
  Zapraszamy do kontaktu - nasza firma powstała po to, aby pomóc Ci zdobyć klientów online.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Concierge - doradztwo z zakresu inwestycji, ubezpieczeń i kredytów »

  Firma Concierge zajmuje się doradztwem finansowym z zakresu inwestycji,
  kredytów i ubezpieczeń. Oferuje ona bezpłatną analizę i budowę
  strategii finansowej, szeroko rozumianą pomoc w uzyskaniu kredytów
  hipotecznych,wsparcie w wyborze odpowiedniej dla danego klienta strategii
  oszczędzania i pomnażania majątku jak również formy zabezpieczenia
  zdrowia, życia i majątku. Firma pomaga także w znalezieniu specjalistów
  (m.in. kacelarii prawniczej,
  rzeczoznawcy majątkowego, notariusza, architekta, firmy budowlanej lub
  remontowej, projektanta wnętrz, biura rachunkowego)oraz odpowiedniej dla
  klienta nieruchomości mieszkalnej.
  Firma Concierge zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, których rozwiązania
  opierają się na dogłębnej analizie finansowej klienta. Pozwala to
  dokładnie dopasować się do jego potrzeb i możliwości i wybrać najwłaściwszą strategię dzialania.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • M&MLeasing Broker | Leasing samochodów, maszyn, urządzeń »

  M&M Leasing Broker jest partnerem wielu instytucji finansowych. Dla swoich klientów wyszukuje najlepsze oferty finansowania działalności poprzez leasing. W ofercie leasing samochodu, leasing maszyn, leasing urządzeń, leasing bez BIK, leasing bez KRD, firmy leasingowe, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Jasło, Mielec, Stalowa Wola.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank »

  Przegląd banków komercyjnych działających w Polsce. Aktualne dane dotyczące kont osobistych, kredytów i lokat. Stawki, opłaty i oprocentowanie a także dane teleadresowe i kontaktowe każdego banku. Porównaj wszystkie banki na http://www.infobank.pl - Twoim serwisie finansowym porównującym oferty banków prowadzących działalność w Polsce.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: