Podkategoria: Doradztwo - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »
 • FentraPol - Doradztwo w zakresie handlu międzynarodowego: Polska - Finlandia »

  FentraPol to fińska firma specjalizująca się w dostarczaniu usług doradczych w zakresie handlu międzynarodowego małym i średnim firmom zainteresowanym rynkami Skandynawii i Europy Środkowo-Wschodniej. Siedziba firmy mieści się w Oulu, prężnym ośrodku badawczo-przemysłowym w północnej Finlandii. Firma FentraPol powstała w czerwcu 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi doradztwa gospodarczego związane z krajami Europy Środkowo-Wschodniej, między innymi, Polską, Czechami i Słowacją.nnDo głównych obszarów naszej działalności należy świadczenie szeroko pojętych usług doradztwa gospodarczego: poszukiwania partnerów handlowych dla eksporterów i importerów, prowadzenia badań rynkowych i pozyskiwania informacji gospodarczych oraz pomoc w działaniach marketingowych. Typowe projekty realizowane przez naszą firmę to poszukiwanie alternatywnych dostawców i możliwości zakupowych w Polsce lub Finlandii dla firm z Czech, Słowacji, Finlandii, Polski oraz Wielkiej Brytanii. Mamy także duże doświadczenie w organizowaniu bezpośrednich spotkań biznesowych i negocjacjach handlowych.nnW obecnej chwili oferta nasza skierowana jest głównie do firm w Polsce i w Finlandii, które zainteresowane są importem lub eksportem swoich towarów i usług. Nasz obszar działania nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do Polski i Finlandii. Ciągle jesteśmy gotowi podjąć się nowych wyzwań i chętnie udzielimy informacji na temat naszych usług w języku polskim, fińskim i angielskim.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Strona internetowa habeo, biura rachunkowego mieszczącego się we Wrocławiu. Do zaproponowania mamy usługi księgowe dla firm. Mamy wieloletnie już doświadczenie w naszym zawodzie. Pomagamy przedsiębiorstwom w zakresie księgowości.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony Internetowe / Grafika / Animacja flash »

  O Nas

  Nasza Firma powstała w maju 2010 roku. Wykonujemy strony internetowe, animację flash, grafikę dtp. Projekty są wykonywane na oryginalnym oprogramowaniu najwyższej jakości.

  Dlaczego akurat Nam powierzyć projekt?

  Wykonana przez Nas grafika jest nowoczesna oraz dzięki posiadanej obszernej wiedzy z marketingu trafia do potencjalnego klienta. Do każdej osoby zainteresowanej naszą ofertą podchodzimy indywidualnie. Projekty są realizowane od podstaw, proste w obsłudze, zgodne z obowiązującym prawem. Zlecenie uważamy za wykonane dopiero po zaakceptowaniu przez Klienta. Gwarantujemy satysfakcję!

  Usługi Internetowe:

  - Strony internetowe wizytówkowe html / flash
  - Banery na stronę statyczne, animowane
  - Banery reklamowe przygotowane do
  zamieszczenia na stronie reklamodawcy
  statyczne, animowane
  - Projekty Logo
  - Wstępne pozycjonowanie
  - Wpisy do katalogów pozycjonujących
  - Wdrożenie strony internetowej
  - Odświeżanie istniejących stron internetowych
  - Layouty sklepów internetowych /
  serwisów społecznościowych


  Artykuły Marketingowe:

  Projekty
  - Wizytówek
  - Papieru firmowego
  - Ulotek
  - Broszur
  - Zaproszeń
  - Katalogów
  Grafika DTP

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Szpara - Kancelaria Adwokacka »

  Ta strona nie wyróżnia się ani grafiką ani interfejsem. To szara myszka internetu. Jednakże godne uwagi jest to, że jej autor próbuje uczciwie (mam nadzieję) przedstawić zasady funkcjonowania typowej kancelarii adwokackiej średniej wielkości wraz ze wszystkimi jej blaskami i cieniami. Spośród wszystkich części tej strony tak naprawdę wartościowy jest tylko tzw. katalog usług. Przedstawiono w nim ofertę kancelarii wraz z niektórymi taktykami adwokackimi i przykładowymi pismami jakie adwokat w imieniu swoich klientów kieruje do sądu, prokuratury i Policji. Autor specjalizuje się w sprawach karnych i uparcie twierdzi, że w takich przypadkach należy się angażować już na etapie postępowania przygotowawczego - śledztwa i dochodzenia. Jego zdaniem później tj. przed sądem trudno jest już zdziałać cokolwiek sensownego jeżeli nie zaczęło się działać wcześniej. Kontrowersyjne poglądy autora strony poparte są jednakże tu i ówdzie jego własnymi przemyśleniami. Stronę można potraktować jako wartościową dla tych którzy szukają pomocy prawnej na gruncie prawa karnego. Nie oznacza to, iż autor jest tylko i wyłącznie obrońcą.
  Reprezentuje on także w procesach karnych pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych i kieruje do sądów subsydiarne akty oskarżenia. Udziela nadto porad prawnych i sporządza opinie prawne.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Debiut na giełdzie, obligacje catalyst, wycena spółki i znaku towarowego »

  Doświadczona firma konsultingowa Fitz Roy oferuje kompleksowe doradztwo oraz pomoc w najbardziej istotnych punktach rozwoju Państwa firmy. Główne obszary działań spółki Fitz Roy obejmują następujące zagadnienia:

  - debiut na giełdzie
  - obligacje catalyst
  - pozyskanie kapitału
  - pre-ipo
  - private placement
  - wycena spółki
  - wycena znaku towarowego

  Doświadczeni specjaliści doradą i pomogą pozyskać odpowiedni kapitał a także wskażą najbardziej pożądane obszary rozwoju Państwa przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kupno mieszkania »

  W jaki sposób kupić mieszkanie by być zadowolonym z zakupu? Czym kierować się przy wyborze mieszkania z rynku wtórnego jak i pierwotnego? Jakie czynniki mają wpływ na jakość późniejszego życia w zakupionym mieszkaniu, jak i kiedy można negocjować cenę mieszkania z osobą sprzedającą oraz o czym należy pamiętać kupując mieszkanie własnościowe? Na te z pozoru proste pytania staramy się odpowiedzieć w naszym serwisie internetowym w całości poświęconym rynku nieruchomości i kupnie mieszkań na Terenie całej Polski. Już teraz serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fenig - Biuro Rachunkowe Kraków - księgowość Kraków, rachunkowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Fenig Kraków świadczy usługi księgowe oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość kraków, rachunkowość kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leksykon Podatku Dochodowego »

  Blog prowadzony przez doradcę podatkowego którego tematem jest polski podatek dochodowy zarówno od osób fizycznych jak i od osób prawnych.

  Piotr Artur Langner, autor bloga, podejmuje kontrowersyjne tematy, takie jak opodatkowanie MLM. Na stronach bloga znaleźć można aktualne, ujednolicone treści najważniejszych przepisów podatkowych.

  Strona poruszać będzie także tematy związane z etyką biznesu. W tym kontekście omawiany będą tematy tzw. offshore oraz jak winna wyglądać etyczna optymalizacja podatkowa.

  Poruszane będą także tematy jak jurysdykcja podatkowa wpływa na zobowiązania podatkowe oraz jak legalnie przenieść działalność na Cytpr lub do Holandii.

  Blog pomoże także samodzielnie rozliczyć się z podatku dochodowego w Polsce, Anglii i Holandii.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Wrocław »

  Nowoczesność rozwiązań prawnych w dochodzeniu roszczeń na rzecz kontrahentów naszej kancelarii stanowi unikat na rynku usług prawnych. Metodyka pracy opiera się o gruntowne rozpoznanie problematyki prawnej skonkretyzowanej sprawy a następnie wdrożeniu mechanizmów umożliwiających osiągnięcie określonego rezultatu. Porady prawne udzielane są w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego oraz w sprawach administracyjnych. Nie ma przy tym żadnego znaczenia czy do kancelarii zgłosiła się osoba fizyczna czy prawna czy też może przedstawiciel jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej. Wszyscy obsługiwani są w ten sam sposób, jedyne rozróżnienie sprowadza się do skali problematyki prawniczej konkretnego casusu prawnego z jakim zgłosił się członek zarządu, przedstawiciel ustawowy czy też pełnomocnik procesowy. Kancelaria prawna zapewnia zastępstwo procesowe przed wszystkimi urzędami administracji publicznej oraz przed sądami powszechnymi. Na rzecz naszych kontrahentów prowadzona jest także windykacja zmierzająca do wyegzekwowania roszczeń wierzycieli wobec dłużników. Działamy zarówno na etapie postępowania jurysdykcyjnego jak i egzekucyjnego. Wszystkie czynności prawne podejmowane są przez uprawnionych prawników dysponujących tytułem adwokat lub radca prawny, tym samym zagwarantowany pozostaje wysoki poziom merytoryczny obsługi prawnej, tak niezbędny dla podmiotów gospodarczych powierzających swoje problemy kancelariom.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody używane, samochody poleasingowe, leasing »

  Firma 24 LEASING zajmuje się finansowaniem środków trwałych na terenie całego kraju. Nasze usługi dostosowane są do potrzeb oraz możliwości każdego przyszłego leasingobiorcy. Szereg procedur uproszczonych oraz minimalne opłaty wstępne czynią naszą firmę niezwykle konkurencyjną. Transakcje zawierane z 24 LEASING to gwarancja sprawnego i wygodnego prowadzenia interesów.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agent EuCO - Bartosz Jędraszak »

  Wysokie odszkodowanie - profesjonalna pomoc doradcy EuCO. Bez opłat wstępnych - darmowa weryfikacja dokumentów, bezpłatny dojazd do klienta.

  Odszkodowania za szkody osobowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za szkody rzeczowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika

  Odszkodowania za szkody rzeczowenOdszkodowania za błędy medyczne

  Odszkodowania za wypadki w pracy

  Odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków

  Dzięki naszej pomocy masz szansę otrzymać wyższe odszkodowanie, niż gdybyś ubiegał się o nie na własną rękę!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiktora Bieńkowskiego »

  Kancelaria nasza zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, osób prawnych i innych podmiotów mających siedzibę na terenie miasta Szczecin jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, a także organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo samorządowe - Curulis - WPF, obligacje komunalne, szkolenia »

  Firma doradcza Curulis opracowuje: wieloletnia prognoza finansowa, emisja obligacji, analizy ekonomiczne, przekształcenia w spółki komunalne. Organizuje szkolenia i dostarcza oprogramowanie dla jst.

  Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Specjalizujemy się w tworzeniu analiz ekonomiczno-finansowych, przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do pozyskiwania środków zewnętrznych, organizacji szkoleń.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • MKWADRAT nieruchomości Ełk »

  mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości to firma powstała aby urzeczywistniać pomysły biznesowe i mieszkaniowe swoich klientów. Kompleksowo realizujemy zadania dotyczące terenu Mazur i północno wschodniej Polski. Jesteśmy po to aby zaoszczędzić Twój czas.
  Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem przedsiębiorstw oraz realizacją od początku do końca inwestycji mieszkaniowych.
  Na kompleksową obsługę składają się:

  * Profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  * Wybór terenów pod inwestycję
  * Wykonanie projektów budowlanych
  * Uzyskanie odpowiednich pozwoleń;
  * Wykonanie zaplanowanego przedsięwzięcia
  * Zarządzanie firmami
  * Doradztwo Kredytowe,
  * Ubezpieczenia,


  Naszym klientom z Ełku i okolic proponujemy:
  Do wyboru gotowe projekty domów oraz możliwość ich adaptacji. Usługi remontowo-budowlane, zabudowy kuchni i wnęk.
  Nasza znajomość Ełckiego rynku nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami dała nam prawo do nawiązania współpracy z najlepszymi lokalnymi fachowcami. Sami gwarantujemy ich solidność.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i szybkie porady prawne udzielane przez doświadczonych prawników »

  Tanie i szybkie porady prawne prawne udzielane przez doświadczonych ekspertów z zakresu prawa, ubezpieczeń, podatków. Duża baza wzorów umów, dokumentów, porady prawnych. Ciekawe artykuły i poradniki z dziedziny prawa.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Wrocław »

  Autorytatywne doradztwo to fundament dokonywania jakichkolwiek przedsięwzięć. Jeżeli rozmyślasz o zakupie czy też zbyciu majątku, wskazane jest odnieść się z tym, do wprawnej grupy ekspertów. Wyróżniamy usługi biura nieruchomości Wrocław. Z nami zdobędziesz pełne przekonanie odpowiedniej inwestycji w tym obszarze. Nie działaj w ciemno! Nie osłabiaj swoich pieniędzy. Zakupienie nieruchomości Wrocław powinno być utwierdzone wieloma czynnościami. W głównej mierze sprawdzeniem formy posesji i weryfikacją jej realnej ceny. To nadrzędne podstawy, od których należy zainicjować analizę nabywanego mieszkania. Biuro nieruchomości Wrocław Hossa House wykona wszystkie wyceny, za pomocą wykwalifikowanej grupy pracowników. Nasi doradcy pomogą wytypować Ci odpowiednie mieszkania na sprzedaż Wrocław. Zgodnie z nimi dopasują predyspozycje i cenę do Twoich wymogów. Nie musisz czuć się tonąć w różnorodności propozycji z pierwotnego, czy wtórnego rynku nieruchomości we Wrocławiu. Poukładamy Twoje preferencje i wyłowimy propozycje niezwykle opłacalne. Mamy nadzwyczaj bogatą bazę mieszkania Wrocław, także z najbliższych obszarów dolnośląskiej metropolii. Nie opłaca się poszukiwać samemu. Z nami zdziałasz to prędzej i sprawnie. Współpracujemy także z popularnymi developerami, co zwiększa popularność naszego biura nieruchomości Wrocław. Sprawdź, co interesującego mamy wśród ogłoszeń aktualnie. Być może już niedługo zostaniesz właścicielem doskonałej nieruchomości we Wrocławiu.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, założenie firmy - Start Up »

  Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty ŻAGAŃ Oficjalny partner Alior Banku w Żaganiu-najlepsze oferty i doradcy »

  Jako Partner Alior Banku, mamy przyjemność zaoferować Ci jedne z najlepszych wg. rankingów, usługi bankowe, takie jak kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, pożyczkę konsolidacyjną czy kredyt samochodowy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Kreatywna MOVINGO - projektowanie logo, naming, copywriting, identyfikacja wizualna »

  Agencja Kreatywna MOVINGO - Twoi eksperci od wizerunku.

  Dobry wizerunek to największy kapitał Twojej firmy, który pomoże Ci przyciągnąć klientów i podbić nowe rynki. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz - a my gwarantujemy Ci, że dzięki naszym rozwiązaniom wykorzystasz tę szansę w 100%.

  Wykorzystując naszą wiedzę, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie skutecznie zadbamy o wizerunek Twojej firmy na trzech płaszczyznach: stworzymy dla Ciebie profesjonalne logo i kompletny system identyfikacji wizualnej, wykreujemy nazwę firmy z wolną domeną jakiej potrzebujesz, napiszemy skuteczne teksty reklamowe.  MOVINGO - zmieniamy wizerunki firm na dobre.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Opole - A-Z Finanse »

  Kredyt Opole A-Z Finanse - opolski oddział firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym : niezależna i profesjonalna pomoc specjalistów w wyborze dogodnego kredytu gotówkowego, pożyczki lub kredytu hipotecznego w tym również w obcych walutach. Ponadto doradztwo związane z wyborem korzystnej polisy ubezpieczeniowej czy też Otwartego bądź Indywidualnego Funduszu Emerytalnego.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: