Podkategoria: Doradztwo - strona 39 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »
 • Kredyty Gliwice - Goldenegg Gliwice »

  Kredyty Hipoteczne Gliwice : Firma Goldenegg Gliwice oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kredytami gotówkowymi, kredytami hipotecznymi w tym również w walutach obcych. Klientom oferuje ponadto profesjonalną pomoc doradców w kwestii wyboru Otwartych Funduszy Emerytalnych, Indywidualnych Funduszy Emerytalnych, polis ubezpieczeniowych czy też polis inwestycyjnych. Profesjonalny zespół doradców analizując rynki finansowe przygotowuje i oferuje klientom jedynie najkorzystniejsze i sprawdzone oferty instytucji finansowych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe A-Z Finanse »

  A-Z Finanse Wrocław: wrocławski odział firmy oferujący lokalnym firmom oraz osobom prywatnym profesjonalną pomoc podczas ustalania strategii finansowych oraz niezależne doradztwo przy wyborze ofert i produktów finansowych tj.; kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, zawieranie polis ubezpieczeniowych czy wybór najkorzystniejszych funduszy inwestycyjnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-Z Finanse Kłodzko - doradztwo kredytowe i finansowe »

  Kredyt Kłodzko A-Z Finanse - zespół profesjonalnych doradców finansowych oferujących kompleksowe usługi z zakresu wyboru dogodnych strategii finansowych. Firma oferuje niezależne opinie związane z posiadanymi produktami radząc i pomagając klientom w ich wyborze. A-Z Finanse świadczy usługi z zakresu następujących produktów finansowych: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne w tym również w obcej walucie, kredyty w programie Rodzina na Swoim. Ponadto w ramach produktów emerytalnych oferuje Otwarte i Indywidualne Fundusze Emerytalne. Doradza również w wyborze korzystnej i bezpiecznej polisy ubezpieczeniowej a także różnego rodzaju produktów inwestycyjnych jak: lokaty czy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeleniogórski oddział firmy A-Z Finanse »

  Kredyt Jelenia Góra A-Z Finanse - firma świadcząca usługi z zakresu doradztwa finansowego. Z pomocą profesjonalnych doradców uzyskają Państwo wiedzę na temat poszczególnych produktów oferowanych przez instytucje finansowe oraz pomoc w wyborze najdogodniejszej oferty. Firma A-Z Finanse oferuje min: kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne. Ponadto doradcy A-Z finanse oferują pomoc przy wyborze korzystnych polis ubezpieczeniowych oraz Otwartych i Indywidualnych Funduszy Emerytalnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Głogów -A-Z Finanse »

  Kredyt Głogów: A-Z Finanse każdego dnia świadczy usługi doradcze na rzecz osób prywatnych i firm pomagając w wyborze najkorzystniejszych ofert rynku finansowego. A-Z Finanse z Głogowa proponuje klientom oferty produktów finansowych kilkudziesięciu banków w tym min; kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne w tym również w walucie obcej, fundusze inwestycyjne i lokaty bankowe. Firma świadczy również usługi doradcze z zakresu Otwartych i Indywidualnych Funduszy Emerytalnych oraz polis ubezpieczeniowych inwestycyjnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne Katowice »

  Kredyty hipoteczne Katowice: Doradcy finansowi z Goldenegg służą nieocenioną pomocą przy wyborze odpowiednich produktów finansowych, monitorują przebieg procesów kredytowych oraz czuwają na załatwieniem wszelkich formalności związanych z kredytami gotówkowymi i hipotecznymi. Doradzają również klientom w kwestii inwestycji finansowych oraz wyboru towarzystw ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny, kredyt inwestycyjny, kredyt dla firm wszystko w jednym miejscu - Private Brokers »

  Doradcy finansowi z Private Brokers pomogą w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego lub firmowego. Dzięki znajomości procedur bankowych i wieloletniemu doświadczeniu, można uniknąć wielu problemów. W jednym miejscu dostępnych jest blisko 40 ofert banków, dzięki czemu można wybrać najlepszą. Firma wyspecjalizowana w kredytach mieszkaniowych i firmowych, począwszy od pożyczek hipotecznych, przez kredyt na remont skończywszy na kredycie na zakup nieruchomości lub konsolidacyjny. Dla firm oferta obejmuje kredyt obrotowy, inwestycyjny, factoring, hipoteczny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Goldenegg - doradcy kredytowi w Warszawie »

  "Kredyty Hipoteczne Warszawa - firma Goldenegg to wyspecjalizowany zespół doradców kredytowych i inwestycyjnych z wieloletnim doświadczeniem oferujący klientów sprawdzone oferty instytucji finansowych oraz pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i gotówkowych. Ponadto firma oferuje doradztwo z zakresu : zawierania polis ubezpieczeniowych, otwartych funduszy Emerytalnych, Indywidualnych kont Emerytalnych, funduszy oraz polis inwestycyjnych."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze Trójmiasto »

  Firma Legalis Company specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i ekologicznym na terenie Trójmiasta. Firma świadczy usługi z zakresu przygotowywania dokumentacji i ekspertyz środowiskowych pod plany inwestycyjne, zapewnia pełen zakres usług geologicznych a także pomoc przy pozyskiwaniu środków unijnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze »

  Terminale płatnicze umożliwiające autoryzację, przetwarzanie, rozliczanie i obsługę wszystkich kart kredytowych i debetowych ze znakami Visa, MasterCard, Maestro i Diners Club oraz obsługę kart American Express. Oferujemy terminale stacjonarne działające za pośrednictwem linii telefonicznych, na łączach internetowych i na łączach GPRS oraz terminale przenośne działające na łączach GPRS.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

  Biuro Rachunkowe KONTO oferuje pełen zakres usług księgowych dla klientów z Tarnowskich Gór i okolic. Specjalizujemy się w zakresie ewidencji księgowych, systemu podatkowego w Polsce oraz rozliczeń kadr i płac.

  Świadczymy usługi związane z prowadzeniem:
  - Księgi handlowej;
  - Podatkowej książki przychodów i rozchodów;
  - Ryczałtu ewidencjonowanego;
  - Karty podatkowej;
  - Ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  - Deklaracji i ewidencji PIT, CIT, VAT, ZUS;
  - Rejestracji firmy;
  - Innych usług księgowych i biurowych.

  Pragniemy zaproponować Państwu współpracę w zakresie obsługi rachunkowej małych i średnich firm. Służymy wiedzą z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego oraz kodeksu pracy. Zapraszamy do naszego biura w centrum miasta Tarnowskie Góry, gdzie zapoznają się Państwo z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interesy w Rosji, na Białorusi i Ukrainie - porady prawne. Tłumaczenia na rosyjski dla biznesu »

  Tłumaczenia na język rosyjski i informacje dotyczące wspierania przedsiębiorczości.
  Znajomość języków słowiańskich, a także wiedza z zakresu prawa niezbędna, jeśli Państwa działalność gospodarcza prowadzona jest na terenie Białorusi, Rosji lub Ukrainy:
  - współpraca z instytucjami rosyjskimi i białoruskimi, pomoc w napisaniu i złożeniu wniosków do urzędów rosyjskich;
  - tłumaczenie stron WWW na język rosyjski. Dobrze zredagowana rosyjska wersja językowa strony sprawi, że o Państwa produktach i usługach dowiedzą się setki tysięcy internautów korzystających z rosyjskich wyszukiwarek;
  - pomoc tłumacza rosyjskiego (native speakera) w nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorcami rosyjskimi, białoruskimi, ukraińskimi.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Dzięki dużej liczbie konkurujących ze sobą towarzystw ubezpieczeniowych każdy znaleźć produkt w pełni odpowiadający jego potrzebom. Multiagencja ubezpieczeniowa to bardzo pomocne miejsce jeśli chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Są to firmy posiadające oferty wielu towarzystw w jednym miejscu. Możemy tam zasięgnąć informacji dotyczących warunków ogólnych ubezpieczenia a także wybrać spośród kilkunastu towarzystw najbardzeij nam odpowiadające. Największa konkurencja wśród towarzystw toczy się o tanie OC samochodu lub motocykla. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe a zatem najistotniejszym czynnikiem jest cena. W tym segmencie liderują MTU oraz Liberty Dierect. Jeśli chodzi o młodych kierowców bez doświadczenia to bardzo dobre stawki proponuje Link4 i Compensa. Przy wyborze polisy autocasco powinniśmy większą uwagę przywiązać do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć zasady działania a także uświadomi nam to jakich sytuacji powinniśmy się wystrzegać. Jedno z najlepszych autocasco posiada Allianz i PZU. Ubezpieczenie mieszkania lub domu to dość istotna polisa i należy ją dokładnie dobrać do indywidualnych potrzeb klienta.Zdecydowanie powinniśmy ją omówić z doradcą ubezpieczeniowym i wymagać dokładnej analizy. Podsumowując stwierdzić można, że aby kupić tanie ubezpieczenie w Warszawiewystarczy zgłosić się w odpowiednie miejsce. Niewątpliwie do takich miejsc należy multiagencja Polisarium.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Kielce, Biuro Rachunkowe Kielce - Damian Rogalski »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą profesjonalnie zajmującą się kompleksową obsługą księgową małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej korporacji oraz współpraca z biegłym rewidentem pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Właściciel kancelarii posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 27750/2008 oraz wykształcenie wyższe zdobyte w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadamy aktualną polisę ubezpieczeniową OC dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.
  Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą doradców podatkowych jak również z kancelariami adwokackimi. Nasza praca jest profesjonalnie zorganizowana w celu zminimalizowania obciążenia dla przedsiębiorcy, włączając w to dojazd, wykonanie usługi na miejscu oraz odbiór dokumentów bezpośrednio od klienta.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kielce, Wypadki komunikacyjne Kielce, OC Kielce, Pierwsza pomoc Kielce »

  Patronus Consulting świadczy usługi dla firm i klientów indywidualnych w zakresie szkoleń oraz profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.
  Oferta firmy obejmuje rzetelną i kompleksową pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań z OC sprawcy, pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla pracodawców i pracowników.
  Pomagamy uzyskać należne odszkodowaniew przypadku wypadku komunikacyjnego, śmierci bliskiego wskutek wypadku oraz jeśli przyznana rekompensata była niewymierna.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osobista stylistka - Kielce »

  Personal shopper (osobista stylistka) - Profesjonalna stylizacja dla Pań i Panów - zakupy ze stylistą, przegląd szafy, stylizacja okazjonalna, profesjonalny dobór biżuterii i dodatków, stylizacja biznesowa

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Jeśli chcesz zbudować dom i urządzić go po swojemu to ta strona będzie w sam raz dla Ciebie. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór, w gąszczu oferowanych materiałów czujemy się zagubieni, potrzebujemy fachowej pomocy, która ukierunkowuje nasze poszukiwania. Artykuły w sposób profesjonalny i rzeczowy przedstawią ci tematy związane z wykończeniami wnętrz, umeblowaniem kuchni, pokoi, salonów, łazienek oraz przedstawi różnorodne style z całego świata. Jeśli nie wiesz jak podzielić pokój, co wybrać na podłogę, a jakie płytki użyć w twojej łazience to na pewno opisane tematy pomogą ci w wyborze. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna - kancelaria prawna Lex Omni »

  Interesuje Państwa profesjonalna pomoc prawna, dzięki której będziecie mogli w pełni wykorzystać możliwości obrony swoich praw? A może interesują Was porady prawne online, które odpowiedzą na nurtujące Was pytania? Jeśli tak, zapraszamy do naszego serwisu! Dbając nie tylko o komfort, ale również czas naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalna pomoc prawna przez Internet. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przygotowane przez nas porady prawne online są doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych. Dlatego też taka forma pomocy powinna spotkać się z Państwa zadowoleniem. Dbamy o to, aby niesiona przez nas pomoc prawna współgrała z zachowaniem wysokich standardów zawodowej wiedzy i staranności. Staramy się, aby świadczone przez nas porady prawne znajdowały się na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria prawna pamięta o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Uważnie wysłuchujemy się w Państwa problemy, a następnie szukamy optymalnych rozwiązań. Ciągle jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując porady prawne poparte długoletnią wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Practical Solutions For - Procedury i Narzędzia »

  Strona dedykowana jest dla specjalistów z branży zarządzania zasobami ludzkimi lub kadry zarządzającej w firmie. Znajdują się tutaj gotowe procedury/podprocesy oraz narzędzia do wdrożenia w celu optymalizacji procesów biznesowych w obszarze personalnym i kadrowym, łańcucha dostaw oraz księgowości zarządczej w obszarze produkcyjnym. Specjalizacja w procesach optymalizacyjnych usług i produkcji.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Nasz serwis służy pomocą studentom w końcowych pracach zaliczeniowych. Praca licencjacka, praca magisterska, praca dyplomowa to dla nas nie problem. Pisanie prac to nasza specjalność i zajęcie zawodowe. Podejmujemy się przygotowania materiałów prawie na każdy temat. Należy jednak pamiętać, że nasza usługa jest profesjonalna a co za tym idzie nie jest najtańsza na rynku. Prace są unikalne i jednorazowe. Wymagający Klient na pewno otrzyma coś z czego będzie zadowolony. Pisanie prac rozpoczynamy od przygotowania konspektu (planu), następnie szukamy materiałów. Jeżeli pod opracowany konspekt brak materiałów, cały proces rozpoczynamy na nowo, czyli nowy konspekt i na nowo szukanie materiałów. Potem dopiero rozpoczynamy pisanie prac. Cały proces jest długotrwały i wymaga czasu. Napisanie unikalnej pracy to czas około 4-8 tygodni. Wybór opracowań przygotowanych ekspresowo i zarazem tanio jest w dzisiejszych czasach bardzo bogaty. Jednak to my gwarantujemy solidność, uczciwość, dyskrecję oraz to że przygotowany materiał nie będzie plagiatem.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: