Podkategoria: Doradztwo - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Energia i Środowisko - oszczędności, dotacje, optymalizacja kosztów, energia odnawialna »

  Nasza specjalizacja to oszczędność i optymalizacja kosztów energii elektrycznej i cieplnej, dotacje unijne oraz energia słoneczna i energia wiatrowa. Oszczędności dla Ciebie i ochrona dla środowiska. Promujemy energię odnawialną. Pomagamy pozyskać dofinansowania do inwestycji.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Franchising.pl - franczyza, własny biznes. »

  Franchising.pl - to portal pomysłów na własny biznes (franczyza, partnerstwo, agencja, firma). Informacje o franczyzie i własnym biznesie. Szukasz pomysłu na własny biznes? Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Interesujesz się problematyka gospodarczą? Zobacz!

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek pracy w Polsce »

  Serwis, poradnik internetowy, prezentujący rynek pracy w największych polskich miejscowościach, takich jak Wrocław, Bydgoszcz, Toruń czy Katowice i inne. Informacje o stopie bezrobocia, poziomie wynagrodzenia, czy listy najbardziej pożądanych zawodów. Nie zabrakło również danych na temat zawodów, w których mieszkańcy danego miasta mają największy problem ze znalezieniem pracy, czyli o występowaniu nadwyżek. Na stronie znajduje się również słowniczek pojęć z rynku pracy oraz aktualne wykresy na temat minimalnych zarobków Polaków i bezrobocia w Polsce w różnych okresach czasu. W portalu ukazują się także aktualności z polskiego rynku pracy, czyli wszelkiego rodzaju analizy, statystyki i badania.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe w Wielkiej Brytanii »

  Pewni swej wiedzy, usatysfakcjonowani zadowoleniem naszych klientów, odpowiedzialnie oferujemy Państwu usługi w zakresie doradztwa finansowego. Wierzymy, że zaufanie naszych klientów pozwoli nam być postrzeganymi jako jedni z najlepszych doradców w sektorze usług finansowych.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKancelaria24.pl »

  W dobie Internetu, ciągłego braku czasu, zabiegania w życiu codziennym, zdarza się, iż pilnie potrzebujemy drobnej porady prawnej. Skorzystanie w rzeczywistym świecie z usług Radcy Prawnego, Mecenasa, Kancelarii Prawnej, wiąże się z dużymi kosztami już za sama wycenę wstępną naszej sprawy, a całkowita kwota za kompleks usług prawniczych jest zazwyczaj bardzo wysoka.

  Idealnym rozwiązaniem jest nasz internetowy portal porad prawnych. Tworząc go doszliśmy do wniosku, iż czas i pieniądze są bardzo ważne i należy je szanować.

  Nasze porady prawne przygotowywane są przez ekspertów prawników z dużym doświadczeniem zawodowym. Zadając nam pytanie masz pewność uzyskania rzetelnej i kompletnej porady prawnej, często popartej odpowiednimi paragrafami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Porady prawne w sieci eKancelaria24.pl

  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wysłać zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub na e-mail: biuro@ekancelaria24.pl

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Purcon Finance »

  Firma Purcon-Finance wchodzi w skład grupy Oxinia, będącej liderem w swojej branży i działającej na rynkach międzynarodowych od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji menadżerów na stanowiska finansowe wyższego oraz średniego szczebla, a także specjalistów do działów finansów, księgowości, analiz, sprawozdawczości, kontrolingu i innych.

  Jedną z nowości, będącą naszym podstawowym wyróżnikiem na rynku, jest nowatorskie podejście do oceny wiedzy merytorycznej kandydatów. Nasz zespół stanowią osoby mające praktyczne, wieloletnie doświadczenie na stanowiskach finansowych takich jak Analityk Finansowy, Kontroler Finansowy czy Menadżer Finansowo – Administracyjny. Innym, nie mniej istotnym, wyróżnikiem jest zawężenie profilu działalności do stanowisk związanych z finansami, księgowością, kontrolingiem, co pozwala nam skierować całą uwagę i doświadczenie na ten właśnie obszar działalności biznesowej przedsiębiorstw.

  Wierzymy, że łącząc i wykorzystując powyższe jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania oraz dostarczyć naszym klientom właściwych ludzi na właściwe miejsce. Pragniemy przenieść na polski grunt oraz wykorzystać nasze blisko 30-sto letnie doświadczenie w rekrutacji do działów finansowych stając się jednocześnie liderem na rynku krajowym w tego rodzaju procesach.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Edukacja Podatkowa Beata Witkowska zaprasza na szkolenia podatkowe dla firm i osób fizycznych z zakresu komercyjnego obrotu nieruchomościami, usług budowlanych i budownictwa, usług transportu i spedycji oraz zagadnień księgowych i podatkowych. Szkolenia dotyczą następujących tematów:
  - zmiany w podatkach
  - zasady opodatkowania
  - przychody pracownicze
  - podatki (przepisy prawa podatkowego)
  - przepisy podatkowe
  - szkolenia prawno podatkowe,
  - ustawa o VAT,
  - ustawa o PIT,
  - ustawa o CIT,
  - opodatkowanie nieruchomości,
  - opodatkowanie transportu,
  - opodatkowanie kapitałów pieniężnych,
  - odpowiedzialność zarządu spółki - kapitałowej,
  - nowelizacje przepisów podatkowych,
  - opodatkowanie dotacji,
  - koszty uzyskania przychodu
  - reklama i reprezentacja,
  - opodatkowanie przychodów pracowniczych,
  - opodatkowanie działalności gospodarczej
  - opodatkowanie leasingu,
  - zmiany w Ordynacji podatkowej
  Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (In company)- zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na stronę http://www.witkowska.pl/szkolenia.

  Data dodania: 24 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę usług konsultingowych z zakresu szeroko pojętych zagadnień: Statystyka oraz Data Mining. Oferujemy zarówno konsultacje biznesowe jak i indywidualne. Pomagamy naszym Klientom prowadzić badania marketingowe, prognozować sprzedaż i prowadzić badania naukowe w oparciu o zaawansowane metody statystyczne. Prowadzimy badania rynku i opinii, analizy sprzedaży, badania telefoniczne, elektroniczne rejestry pacjentów.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Comtrust - SAP Contact Center (SAP BCM) w modelu SaaS »

  SAP Contact Center (SAP BCM) dostępny w modelu Software-as-a-Service (on-demand). Teraz profesjonalny system teleinformatyczny, wspomagający pracę działu obsługi klientów, dostępny jest dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość, czy branżę.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja - WMF Firma windykacyjna »

  Firma Windykacyjna WMF działa na ogólnopolskim rynku obrotu wierzytelnościami. Celem działalności firmy windykacyjnej WMF jest wyeliminowanie problemów klientów, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy od swoich dłużników.
  WMF jest firmą działającą na rynku finansowym ze szczególnym nastawieniem na windykację i wykup wierzytelności. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, która od wielu lat działa w branży, nasze działania pozwalają na skuteczne odzyskanie dla państwa pieniędzy.

  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Prace windykacyjne prowadzimy na własny koszt i ryzyko. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja pobierana dopiero po odzyskaniu od dłużnika środków finansowych.

  Nasi klienci traktowani są indywidualnie w rozwiązywaniu ich problemów, a każdy z nich jest w stałym kontakcie z osobą prowadzącą sprawę.

  Naszym atutem jest błyskawiczne działanie i dążenie do polubownego ściągnięcia należności, co pozwala zaoszczędzić klientowi sporo kosztów jak i czasu.
  Naszym klientom oferujemy:
  -Windykacje Należności
  -Monitoring Płatności
  -Wykup Wierzytelności
  -Restrukturyzacje zadłużenia
  - Faktoring

  Pełna ofertę znajduję się na jej stronie e-wmf.pl. Również istnieje możliwość umieszczenia państwa wierzytelności na wyspecjalizowanym portalu- www.sprzedamdlug.pl, który gromadzi oferty kupna i sprzedaży wierzytelności.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek przy pracy w Anglii / UK »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadek w Anglii i innych krajach europejskich.
  Profesjonalna obsługa prawna sprawy odszkodowawczej. Oferujemy usługi doświadczonych europejskich adwokatów.
  W przypadku UK uzyskujesz 100% kwoty odszkodowania nie pobieramy prowizji ani żadnych zaliczek pełna kwota trafia na Twoje konto. Nasza specjalizacja to sprawy związane z wypadkami komunikacyjnymi i wypadkami przy pracy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Global Competence szkolenia, warsztaty i doradztwo międzykulturowe »

  Jesteśmy zespołem trenerów-konsultantów oferujących usługi szkoleniowe, doradztwo i inne projekty edukacyjne, których zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania, pomoc w realizacji postawionych celów i ogólny rozwój zarówno organizacji oraz osób indywidualnych.

  Tym, co nas wyróżnia na tle wielu innych instytucji edukacyjno-szkoleniowych jest specjalizacja i skupienie się w naszych działaniach na obszarze tematycznym związanym z szeroko pojmowaną różnorodnością i międzykulturowością.
  W naszej ofercie z tego zakresu znajdą się:

  - szkolenia międzykulturowe typu general (ogólne, dotyczące wielu kultur oraz mechanizmów i różnic w nich występujących)
  - szkolenia typu specific (specyficzne, dotyczące konkretnych kultur)
  - inne treningi i warsztaty związane z różnicami kulturowymi rozumianymi nie tylko poprzez pryzmat narodowościowo-etniczny
  - usługi doradcze i konsultingowe dotyczące międzykulturowości
  - projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży związane z tematyką kultury i różnorodności.

  Prowadzimy także inne warsztaty z tzw. umiejętności miękkich takich jak komunikacja, praca zespołowa, kreatywność oraz szkolenia z budowania relacji z klientem w usługach, profesjonalnej obsługi klienta.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych www AMCNET »

  Tworzenie stron i sklepów internetowych dla małych i średnich firm. Pozycjonowanie, systemy CMS, sklepy internetowe. Katowice, Gliwice, Zabrze, Wrocław, Opole, Bytom, Sosnowiec, Chorzów, Nysa, Śląsk, śląskie

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TLA Doradztwo Podatkowe »

  Prawo podatkowe stanowi fundament działalności Kancelarii TLA. Zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości doradztwo we wszelkich możliwych aspektach podatkowych, związanych zarówno z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy poprzez obsługę największych międzynarodowych korporacji, w których nasza wiedza i zaangażowanie były zawsze wysoko cenione. Obecnie, działając na własny rachunek, chcemy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług mając na uwadze nie tylko rozbudowany obrót międzynarodowy. Nasza oferta kierowana jest również do lokalnych przedsiębiorców, wobec których profilu i formy działalności jesteśmy gotowi się dostosować. Naszymi atutami są niekonwencjonalne rozwiązania oraz skuteczność.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SM-Infobroker wyszukiwanie dostawców/danych, analizy rynkowe »

  Nasza firma Infobrokerska specjalizuje się w pozyskiwaniu rzetelnej informacji dla klientów,
  którzy stawiają na rozwój firmy, szukają nowych rynków zbytu,
  jak i dbają o własny wizerunek w mediach.

  Dzięki naszym usługom infobrokerskim klienci są w stanie sprawnie rozpocząć nowe etapy swojej działalności. Informacje dostarczone przez nasz kompetentny zespół
  pozwalają przedsiębiorcom na podjęcie korzystnych decyzji dla swojej firmy i jej funkcjonowaniu

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Kachel - fundusze UE »

  Od 13 lat doradzam firmom w zakresie pozyskiwania funduszy UE. Do tej pory dotacje unijne pozyskane dla klientów wynoszą ok. 995 mln zł. Fundusze unijne to ogromna szansa dla przedsiębiorców, aby realizować ambitne plany rozwojowe. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń i dowiedz się jak pozyskać dotacje unijne.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, 5S, SMED, LEAN »

  New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, szkolenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych, szkolenie pracowników. Firma NEW VISION to gwarancja najlepszych szkoleń dla zakładów produkcyjnych. W ofercie posiadamy szkolenia: Total Productive Maintenance, Total Productive Management, 5S idealne miejsce pracy, Kaizen, SMED. Nasi trenerzy sprawią, że Twoja firma znacznie obniży koszta produkcji.
  Świadczymy usługi doradcze, które polegają na analizie i poprawie efektywności procesów logistyczno-informatyczno-produkcyjnych w Państwa firmie. Przeprowadzenie wstępnego audytu określi nam elementy i procesy które należy poprawić. Dodatkowo eliminując marnotrawstwo osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Efektem jest uzyskanie prawdziwej wartości dodanej dla Waszych klientów.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej, na której znajdą Państwo dane kontaktowe do nas
  N

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Benefit Media Communictations »

  Agencja Public Relations. Usługi PR: media relations, ePR, PR produktowy, Strategia PR, biuro prasowe, doradztwo w komunikacji marketingowej, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, komunikacja kryzysowa, doradztwo w zakresie struktury i tworzenia treści stron internetowych, ePR, projekty sponsoringowe i z zakresu CSR.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu jest świadomym wyborem tego faktu przez firmy. Specjalne komórki stworzone właśnie w tym celu mają dokonywać świadomych wyborów co do określonych celów strategicznych firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest również nazywana społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw pochodzi ze skrótu csr czyli Corporate social responsibility. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest faktem, który dosięga coraz więcej firmy szczególnie w dobie kryzysu lub akcji kryzysowych w jakich znaleźć się mogą firmy.W dobie mijającego kryzysu pojawiło się wiele ciekawych faktów oraz zdarzeń, które mają bezpośredni wpływ biznes. Takim faktem może być odpowiednie zarządzanie funduszami w firmie oraz odpowiednie zarządzanie firmą w dobie kryzysu. csr, to właśnie społeczna odpowiedzialność biznesu, która wpływa na oddziaływanie firmy i jej funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty i konta bankowe; portal edukacyjny i doradczy. Redakcja portalu, w skład której wchodzą doradcy finansowi oraz prawnicy, prezentuje krytyczne, obiektywne spojrzenie na wyżej wymienione produkty finansowe. Portal zawiera praktyczne porady które należy uwzględnić przy wyborze konkretnego depozytu bankowego, nie dając się zwieść subiektywnym reklamom bankowym. Porównanie lokat z innymi formami oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: