Podkategoria: Doradztwo - strona 40 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · następna strona »
 • LOKATY »

  Dostępne w naszym serwisie oprocentowanie lokat bankowych zapewni szybkie rozpoznanie, które promocje są warte uwagi Sprawdzamy i opisujemy poszczególne oferty instytucji finansowych. Po przeczytaniu naszych artykułów dowiesz się, które lokaty zapewniają dzienną kapitalizację zysków.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Biuro Doradztwa Prawnego jest firmą, która w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Przy pomocy naszej strony mają Państwo możliwość telefonicznego kontaktu z naszymi prawnikami za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej infolinii prawnej. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty w żarach - minimum formalności maksimum korzyści! »

  Potrzebujesz szybkich pieniążków?
  Szykujesz się na długo wyczekiwane wakacje,ale nie masz za co sfinansować podróży i dodatkowych atrakcji?
  A może marzy ci się nowe mieszkanie lub samochód?

  Dla nas zapewnienie Tobie takich dodatkowych pieniążków to nie problem! Zgłoś się do Nas a razem wybierzemy dla ciebie najlepszą ofertę!
  Doradzimy i pomożemy w taki sposób by obie strony były zadowolone.

  W ofercie naszego Banku, który jest oficjalnym partnerem Alior Banku znajdziecie Państwo między innymi takie produkty jak:

  kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty samochodowe, chwilówki, pożyczki gotówkowe, pożyczki na dowód, pożyczki w ramach programu rządowego Rodzina na swoim i wiele innych.

  Dlaczego warto wziąć kredyt właśnie u Nas?
  Gwarantujemy najniższe raty kredytowe - okres kredytowania wydłużamy nawet do 50 lat!

  U nas czeka na ciebie minimum formalności a w zamian za to maksimum korzyści!

  Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą! Zadzwoń lub przyjdź i przekonaj się sam!

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe, wsparcie w bieżącym zarządzaniu oraz szkolenia pracowników. Przygotujemy i wdrożymy strategię rozwoju, sporządzimy biznesplan lub wniosek unijny, pomożemy poprawić wyniki sprzedaży lub poziom obsługi i satysfakcji klientów. Prowadzimy szkolenia skierowane do osób zarządzających zespołami i odpowiedzialnych za kluczowe decyzje w firmie. Oferujemy również programy przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień sprzedażą i obsługą klienta oraz dla przedsiębiorców i ich pracowników, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia biznesowego. W naszej ofercie usług doradczych znajduje się przygotowanie kompleksowych projektów, konsultacje godzinowe oraz korzystne abonamenty.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary i badania ornitologiczne, badanie wpływu elektrowni wiatrowych na ptaki »

  Monitoringi ornitologiczne oraz inwentaryzacje ornitologiczne na terenach farm wiatrowych. Badanie wpływu elektrowni wiatrowych na ptaki, gatunki z załącznika pierwszego dyrektywy ptasiej- gatunki naturowe (natura 2000). Prowadzenie inwentaryzacji przyrodniczych na terenach inwestycji mogących oddziaływać na środowisko: drogi, linie kolejowe, linie energetyczne. Sporządzanie ekspertyz, raportów przyrodniczych.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Bankowe »

  Na naszej witrynie uzyskasz informacje potrzebne przy wyborze korzystnego i bezpłatnego konta bankowego. Dodatkowo opisujemy oferty banków dotyczące kont oszczędnościowych i lokat bankowych. Sprawdź, w którym banku można skorzystać z promocji.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hossa Finance Szczecin »

  Hossa Finanse to prawdziwie niezależna instytucja finansowa, której fundamentem funkcjonowania jest praktyczne doradztwo w ramach instrumentów i produktów finansowych dla osób indywidualnych a także przedsiębiorstw. Jesteśmy jednostką kompleksową, gdzie wyśmienicie wyedukowani doradcy finansowi pomogą Ci nie wyłącznie wyselekcjonować najlepszą ofertę pośród ogromnej ilości produktów finansowych, jakie są dostepne, ale takżewraz z Tobą pomogą ukończyć z sukcesem cały tok operacyjny - od czasu sygnowania wniosku kredytowego po pozyskanie pożyczki czy też kredytu. Nasza specjalność to kredyt hipoteczny Szczecin to miasto, w którym mamy siedzibę. Jesteśmy jednostką kompleksową, gdzie nienagannie wyszkoleni doradcy finansowi pomogą Ci nie tylko wyselekcjonować najlepszą ofertę pośród dziesiątek produktów finansowych, jakie są na rynku, ale takżewspólnie z Tobą pomogą przeprowadzić pomyślnie cały tok operacyjny - od wypełnienia wniosku kredytowego po otrzymanie pożyczki lub kredytu.Doradcy firmy moga zaproponować Państwu kredyt hipoteczny, samochodowy czy nawet kredyt inwestycyjny Szczecin jest siedzibą firmy i to miasto i okolice są głównym obszarem jej działania.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna białystok »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Eugenii Jabłokow w Białymstoku to profesjonalne usługi prawne świadczone na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji pozarządowych. Kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi związane zarówno z przygotowywaniem pozwów i pism procesowych jak i doradztwem prawnym dla firm. Ponadto oferuje sporządzanie opinii prawnych i umów oraz świadczy szereg innych usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking lokat i polis bez podatku belki »

  Blog bez-podatku.pl specjalizuje się w wyszukiwaniu najciekawszych ofert banków, takich jak lokaty antybelkowe, polisy lokacyjne, konta oszczędnościowe oraz IKE.

  Opisujemy najlepsze propozycje z najlepszym oprocentowaniem oraz z gwarancją, że od twoich odsetek nie zapłacisz podatku belki.

  Wejdź przeczytaj i porównaj dziesiątki najlepszych ofert.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektywi - detektyw Koszalin, usługi detektywistyczne, wariograf »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ekologiczne AQUA-EKO-Projekt »

  W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na ochronę środowiska. Firma AQUA-EKO-Projekt oferuje szeroki zakres usług : doradztwo ekologiczne, inwestycyjne, a także dokumentację środowiska. Jak przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska, wprowadzić w życie recykling, co zrobić, aby prowadzona przez nas firma nie wpływała negatywnie na środowisko? Firma AQUA-EKO-Projekt doradzi, ulica Wojciecha Kossaka 7 Częstochowa.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne :: Spadki, Rozwody, Alimenty »

  Biuro doradztwa prawnego Dariusz Kostyra to firma z ponad 8 letnim doświadczeniem specjalizująca się w udzielaniu porad prawnych, reprezentacji i pisaniu pism procesowych m.in. z takich zagadnień jak odwołania od decyzji, pozwy o rozwód, spadki, alimenty, windykacja sądowa i inne. Głównym atutem firmy Porady Prawne Dariusz Kostyra jest wysoki poziom merytoryczny oraz przystępna cena świadczonych usług. Firma świadczy zarówno pomoc stacjonarną w swym biurze w Warszawie oraz oddziale w Ostrołęce, jak również świadczy pomoc prawną poprzez Internet. W zespole Kancelarii znajdują się również specjaliści z zakresu prawa rosyjskiego i ukraińskiego.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maney GoFinanse - Internetowy doradca »

  Maney GoFinanse - pierwszy polski internetowy bank okazji. Niezależny, bezpieczny i najtańszy. Finanse i kompleksowe korzyści. Atrakcyjne kredyty. Konta osobiste. Fundusze inwestycyjne, emerytalne i ubezpieczeniowe. Polski kapitał.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Celna Anneberg - fachowa obsługa celna »

  Agencja Celna Anneberg z siedzibą główną w Zielonej górze funkcjonuje na rynku usług celnych i spedycyjnych już ponad 10 lat. Agencja celna Anneberg oferuje rzetelną i fachowa obsługę klientów, dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta.nAgencja Celna Anneberg to przede wszystkim zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników. nAgencja Celna Anneberg ma swoje biura także w Gdańsku, Hrubieszowie i Gdyni.nnAgencja Celna Anneberg oferuje usługi celne, w tym odprawy celne importowe i eksportowe, tranzyty, wystawianie dokumentów potwierdzających pochodzenie towarów, wystawienie karty kontrolnej T5, wystawianie deklaracji AKCU, obsługę INTRASTAT, doradztwo celne, rezprezentacja podmiotów gospodarczych przed organami celnymi.nnAgencja Celna Anneberg oferuje także usługi w spedycji morskiej – obsługa przesyłek door to door, transport morski import/eksport, obsługa ładunków specjalistycznych, spedycja ładunków niebezpiecznych ADR, obsługa przesyłek i kontenerów, doradztwo w zakresie spedycji morskiej.nnAgencja Celna Zielona Góra,oferuje także usługi spedycji drogowej: {przesyłki drobnicowe, przesyłki całokontenerowe, przewóz ładunków niebezpiecznych ADR, przewóz ładunków specjalistycznych, obsługa kontenerów w portach.nnSzanujemy czas i pieniądze naszych klientów dlatego często doradzamy im rozwiązania, które pozwalają na załatwianie formalności bez konieczności osobistego kontaktu z urzędem celnym i które przynoszą korzyści finansowe dla firmy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie finansami i kadrami »

  Zarządzanie kadrami i fanansami. Nasza oferta skierowana jest do firm w całej Polsce. Znajdziesz tu pomoc specjalisty control, finansowego czy HR-menadżera. Niekiedy to właśnie spojrzenie fachowca pomaga rozwinąć skrzydła. Razem z Tobą przeprowadzimy analizę potrzeb, wyznaczymy konkretne zadania i etapy ich realizacji. Od samego początku do osiągnięcia wyznaczonego celu zostajesz pod opieką fachowców. Pomagamy zinterpretować dane. Wyznaczamy kierunki dalszych działań! Obserwujemy przebieg dokonywanych zmian! Zaufaj nam, naprawdę warto!

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Katowice »

  A-Z Finanse świadczy usługi doradztwa w zakresie uzyskania kredytu gotówkowego czy hipotecznego. Dbamy, aby nasz klient zyskał produkt satysfakcjonujący go pod względem jakościowym, jak i finansowym. Stale rosnąca grupa zadowolonych klientów to nasz powód do dumy. Udzielamy porad dotyczących opcji kredytowych, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń. Nasze atuty to skuteczność i rzetelność, bezpieczne transakcje, wieloletnie doświadczenie. Obsłużymy Ciebie szybko, sprawniei bez zbędnych formalności.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Poznań »

  Kredyt gotówkowy, hipoteczny czy inwestycyjny. W Poznaniu zgłoś się do doradców Goldenegg przy ul. Taczaka. Pomożemy Tobie znaleźć najatrakcyjniejszy kredyt. Uruchomiliśmy dodatkowo jednostkę Wsparcia Sprzedaży, która oferuje podwójną weryfikację poprawnościową i jakościową przedłożonych dokumentów. Klientowi poświęcamy maksimum naszego czasu i oddajemy maksimum naszych możliwości. Zadowolony klient to powód do dumy. Troszczymy się o najwyższy standard obsługi. Naszymi klientami są osoby indywidualne i firmy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Hipoteczne Gdynia »

  A-Z Finanse to grupa 20 doświadczonych i rzetelnych doradców, dla których praca to pasja. U nas znajdziesz ofertę kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, planów finansowych i systematycznego oszczędzania, funduszy inwestycyjnych, polis, lokat strukturyzowanych, OFE I IKE. 100 ofert z największych i sprawdzonych banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi doradcy mają doskonałą znajomość produktów bankowych i praw rządzących rynkiem. Przeprowadzimy rzetelną analizę Twoich możliwości kredytowych. Z nami zaciągniesz kredyt bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze oferty.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Warszawa »

  W A-Z Finanse Warszawa kredyt to nasza specjolność. Jednak profesjonalne doradztwo finansowe tro nie tylko kredyt gotówkowy, inwestycyjny czy hipoteczny. Dla nas to także fundusz, polisa inwestycyjna, program zrównoważonego oszczędzania, IKE. Kązdy moment na podjęcie inwestycji finansowej jest dobry. My pomoże Tobie w wybraniu najlepszej. Aby w pełni sprostać temu zadaniowi otworzyliśmy dodatkową jednostkę Wsparcia Sprzedaży. Gwarantujemy dostęp atrakcyjnych pod względem fiansowym kredytów. Oferujemy niskie oprocentowanie, brak prowizji, minimum formalności. Naszą dewizą jest jak najwyższa jakość obsługi.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe Lublin »

  Strona pośrednika finansowego, który wynajdzie Ci korzystne kredyty oraz leasing samochodów w Lublinie.Chciałbyś wybrać odpowiedni dla siebie kredyt,leasing. Zajrzyj na niniejszy portal i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.Najlepsze oferty kredytowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: