Podkategoria: Doradztwo - strona 41 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »
 • Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika »

  Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arik Księgarnia Akademicka w Krakowie »

  Księgarnia internetowa Arik.pl oferuje książki akademickie, z tematów: ekonomia i biznes, marketing i public relations, pedagogika i resocjalizacja, psychologia, socjologia, dziennikarstwo i wiele innych. Arik.pl to nie tylko nauka i studia, ale również książki o hobby, takie jak: sport, football, tenis, zdrowie, diety i prawidłowe odżywianie. Polecamy również poradniki biznesowe oraz specjalistyczne pozycje wydawnictw uniwersyteckich.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • NExspert - agencja nieruchomości - Legionowo »

  Agencja Nieruchomości
  n-Expert specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym, głównie na terenie województwa mazowieckiego.
  Posiadamy licencję zawodową nr 9895, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w firmie GENERALI TU S.A. Dzięki dużemu doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku jesteśmy gotowi do współpracy z poważnymi kontrahentami. Posiadamy duży zbiór ofert mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, terenów inwestycyjnych.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Wspólnie z naszą grupą ekspertów proponujemy obszerny zakres świadczeń, wśród nich:

  - prowadzenie rachunkowości i podatków w naszym lub Państwa biurze,
  - pomoc przy zakładaniu nowych przedsiębiorstw,
  - doprowadzanie do porządku księgowości w spółkach, w których była ona niepoprawnie prowadzona,
  - nieprzerwany kontakt z klientem oraz consulting,

  Nasze usługi są dla Państwa idealne jeżeli:
  - zarządzasz niedużą lub średnią firmą mającą siedzibę na terenie Krakowa lub okolic,
  - jesteś osobą fizyczną poszukującą doradcy w sprawach finansowo-podatkowych,
  - jesteś początkującym właścicielem otwierającym firmę i pragniesz być pewnym, że Twoja księgowość będzie prowadzona bezbłędnie od samego początku,
  - tracisz zbyt wiele czasu na rachunkowość Twojej firmy, który mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej głównej działalności,
  - tracisz czas i fundusze z winy źle prowadzonych ksiąg,
  - przeznaczasz zbyt wiele środków na opłacenie księgowego na umowę o pracę.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tu wiele zakładek, które wyjaśniają kim jesteśmy, co jest przedmiotem naszej działalności oraz benefity które mogą Państwo osiągnąć rozpoczynając współpracę z naszym biurem.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, księgowość, kontroling. Premium Global- outsourcing i e-services w rachunkowości »

  Premium Global - innowacyjny outsourcing księgowości, finansów i controllingu oparty na 3 filarach: e-services, workflow, archiwizacja. Usługi dodane - controlling, audyty procedur, interim-management, księgowość produktowa SPV'ów.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez Internet, numer 1 w poradach online. »

  Nasi prawnicy udzielą wsparcia prawnego z zakresu prawa cywilnego,
  prawa budowlanego, autorskiego, spadkowego, kodeksu pracy i spraw rozwodowych.
  Formułujemy pisma procesowe, doradzamy, reprezentujemy.

  Istniejemy jako firma prawna od 2003 roku. Dwa lata pózniej postanowiliśmy spróbować zupełnie nowego podejścia do usług prawnych i w ten sposób staliśmy się pionierami porad prawnych przez Internet.

  Jako jedni z pierwszych uwierzyliśmy, że można wątpliwości prawne wyjaśniać wygodniej, szybciej, taniej a przy tym dawać taką samą gwarancję jak w przypadku bezpośrednich spotkań w naszym biurze.

  Działamy jak każda inna kancelaria prawna i nadal można odwiedzić naszą siedzibę, jednak wyróżnia nas duży i rosnący udział spraw, którymi zajmujemy się przez Internet.

  Zapraszamy do wysłania zapytania o poradę prawną online.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Nasza strona to internetowe kompendium na temat wszelkiego rodzaju lokat bankowych (internetowych, terminowych, strukturyzowanych, jednodniowych). Dostarczamy najświeższych informacji ze świata biznesu związanych z bezpiecznym lokowaniem kapitału. Aktualizujemy ranking lokat na podstawie bieżącego oprocentowania, dodatkowych opłat, czasu zamrożenia pieniędzy oraz innych czynników mających znaczenie podczas wyboru lokaty.

  Na naszej stronie znajdziesz także wiele artykułów przybliżających tematykę bezpiecznego pomnażania nadwyżek kapitału. Wyjaśniamy najtrudniejsze pojęcia oraz udostępniamy darmowy kalkulator lokat, dzięki któremu łatwo i szybko obliczysz zyski z zainwestowanych pieniędzy.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Toruń - Porady prawne przez internet »

  Internetowy serwis zawierający przydatne informacje na tematy prawnicze oraz umożliwiający szybki kontakt z profesjonalnym prawnikiem za pośrednictwem internetu. Adwokaci Toruń to najprostszy sposób uzyskania rzetelnej porady prawnej, zamówienia opinii prawnika a także zlecenia prowadzenia sprawy sądowej. Adwokaci Toruń stanowi część internetowego projektu Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jakuba Kamińskiego dzięki czemu użytkownicy serwisu mogą być pewni, że e-porady zamówione w serwisie są opracowane pod nadzorem profesjonalnego prawnika: radcy prawnego, adwokata.
  Adwokaci Toruń oferują pomoc prawną m.in. w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego, prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy a także prawa lokalowego.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Wrocław »

  Musisz wziąć kredyt. Przerażają Cię wysokie prowizje, duże marże, skomplikowane procedury. Zwróć się do eksperta. Fachową pomoc znajdziesz w Goldenegg Wrocław. Nie będziesz czekał, ominą Cię zbędne formalności Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient. Jesteśmy w czołówce najlepszych placówek w Polsce. Tu uzyskasz pomoc w podejmowaniu decyzji o właściwym funduszu inwestycyjnym czy kredycie. Spotkamy się w wyznaczonym przez Ciebie czasie i miejscu. Cenimy sobie fachowość i kompleksowość. Zadzwoń i przekonaj się!

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty »

  Powyższy serwis finansowy powstał z myślą o wszystkich, którzy poszukują informacji na temat lokat bankowych. Prezentujemy aktualne rankingi najlepszych lokat. Zapewniamy pełny profesjonalizm podczas tworzenia poszczególnych zestawień. Nasze porównania powstają po głębokiej analizie dostępnych ofert najlepszych lokat oferowanych przez 32 największe polskie banki.
  Lokaty bankowe są obecnie jedną z najpopularniejszych możliwości oszczędzania i inwestowania swoich wolnych środków finansowych. Charakteryzują się przede wszystkim ogromnym bezpieczeństwem i stosunkowo wysokim oprocentowaniem. Obecnie w Polsce najpopularniejsze są lokaty zakładane na 3 lub 12 miesięcy. W naszym serwisie przedstawiamy aktualne rankingi lokat o takich właśnie okresach zapadalności. Wszystkich zainteresowanych wyborem najlepszych lokat dostępnych obecnie na polskim rynku zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Biuro rachunkowe w Gorzów Wlkp. świadczy usługi w zakresie księgowości i rachunkowości na terenie miasta Gorzów Wlkp. W skład naszych usług wchodzi także rozliczanie klientów z zakładem ubezpieczeń społecznych oraz z urzędem skarbowym

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Oferta współpracy biura tłumaczeń Alingua w zakresie tłumaczeń obejmuje szeroki zakres tłumaczeń pisemnych (w tym przysięgłych), weryfikację i korektę tekstów oraz tłumaczenia ustne podczas spotkań i negocjacji.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w zakresie prawo karne, prawo karne gospodarcze - white collar crime i prawo karne skarbowe. Sprawy karne prowadzimy na terenie całej Polski. Ponadto do głównych specjalizacji należą rozwody i spadki. Sporządzamy kasacje i skargi kasacyjne, reprezentujemy przed Sądem Najwyższym.nPrawo administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne należy do wiodących obszarów naszych usług prawnych.nPraktyka ogólna Kancelarii Adwokackiej obejmuje prawo handlowe, prawo spółek, doradztwo inwestycyjne i prawo nieruchomości, prawo cywilne, prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo prasowe, prawo morskie, prawo rolne, prawo sportowe.nKancelaria świadczy usługi prawne w całym opisanym powyżej zakresie także w zakresie prawa międzynarodowego w szczególności prawa karnego międzynarodowego, międzynarodowego prawa rodzinnego, prawa prywatnego międzynarodowego.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pro Astro - astrologia biznesu i profesjonalny horoskop sukcesu »

  Pro Astro ma na celu przybliżenie zasad współczesnej astrologii, w tym także astropedagogiki i astrologii biznesu.nZnajdziesz tutaj informacje o astrologii profesjonalnej i horoskopach obliczanych na podstawie daty, godziny oraz miejsca urodzenia.nW Czytelni przeczytasz interesujące artykuły na temat horoskopu urodzeniowego, sukcesu, biznesu, astropedagogiki i wielu innych dziedzin astrologii. nMożesz także zamówić profesjonalną interpretację horoskopu dla siebie, swojej rodziny, dziecka, partnera, swojej firmy, zaplanować karierę, wyznaczyć astrologicznie ważne daty w swoim życiu i określić predyspozycje zawodowe.nZapraszamy także do przesłania zdjęć do Bazy Ascendentów, odwiedzania Bloga oraz komentowania serwisu.nMamy nadzieję, że Pro Astro przyczyni się do Twojego osobistego rozwoju i sukcesu oraz, że znajdziesz tu dla siebie inspirujące treści i rozgościsz się tutaj na dobre. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pozycjonowania »

  Chcesz bezpłatnie pozycjonować własną stronę WWW lub w pełni kontrolować wynajętą agencję SEO? Sprawdź szkolenia SEO 2.0 - pozycjonowanie stron WWW w Google oraz pozostałych wyszukiwarkach internetowych

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gorzów »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokata Bartosza Wiszewskiego i adwokat Elżbiety Prawuckiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie naszych klientów w sporach sądowych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu zamówień publicznych (w szczególności zamówień sektorowych), problematyki dotyczącej własności lokali i nieruchomości, najmu, gospodarowania nieruchomościami.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik warszawa adwokat »

  Kancelaria Adwokata Mirosława Woronieckiego mająca siedzibę w Warszawie oferuje szeroki wachlarz usług prawnych zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa handlowego, prawa upadłościowego i naprawczego obejmującego upadłość likwidacyjną jak i postępowanie układowe z wierzycielami. Działalność w zakresie windykacji wierzytelności (odzyskiwania długów) obejmuje trzy zakresy działań, z których najważniejszym jest dochodzenie zapłaty wierzytelności na rzecz klientów,zwrot należności udzielanie porad.
  Zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi cywilnymi, karnymi i administracyjnymi wszystkich szczebli oraz sądami polubownymi, a także mediacje we wszystkich sprawach spornych. Sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, dokumentów, pism we wszelkich postępowaniach, w tym administracyjnych. Udzielanie porad prawnych. Polecając sprawy tej kancelarii, można być pewnym, że sprawami zajmie się doświadczony prawnik, adwokat z Warszawy.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura Gdańsk »

  Profesjonalne biura w Gdańsku. Przedsiębiorco – jeśli właśnie podjąłeś decyzję o zakupie lokum na własne biuro, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą biur nad Motławą. Jest to nowy oraz zaaranżowany budynek do nowoczesnego prowadzenia biznesu. Postaw na klasę a także prestiż lokalizacji i wybierz nowoczesne biura w epicentrum Gdańska. Biuro jest częścią wizerunku prowadzonej firmy, więc pomyśl o wszystkich atutach, jakie są powiązane z prowadzeniem biznesu w sercu Gdańska. Możesz tylko zyskać na tym zakupie, więc nie zastanawiaj się długo i sprawdź dostępne lokale, które sprawią, że klienci sami będą przychodzić do Ciebie.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie w nieruchomości »

  Firma Dakid Business Solutions - Michał Banaszak powstała w roku 2009, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych. Od 2010 roku świadczymy usługi związane z handlem nieruchomościami oraz architekturą. Klientom zainteresowanym inwestowaniem pieniędzy oferujemy usługi typu Asset Management oraz dostęp do nowatorskich rozwiązań na naszym rynku finansowym.

  W biznesie stawiamy na twarde kompetencje, solidność,komunikatywność elastyczność oraz budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami. Dotychczas z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz kilkunastu instytucjonalnych. Dzięki wsparciu świetnych specjalistów przeprowadzamy zaawansowane transakcje z dbałością o każdy element. Naszymi najlepszymi referencjami jest stale rosnąca liczba osób korzystających z naszych usług oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy od klientów.
  Więcej szczegółów związanych z naszą działalnością znajdziesz na poszczególnych stronach serwisu. Zapraszamy do lektury i współpracy!

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: