Podkategoria: Doradztwo - strona 42 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · następna strona »
 • Ranking najlepszych kont, kredytów, ubezpieczeń i inwestycji »

  Porównanie ofert banków oraz największych instytucji finansowych. Z nami weźmiesz nisko oprocentowany kredyt, założysz bezpłatne konto konto internetowe lub ubezpieczysz samochód - wszystko bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj - zadbaj o swoje finanse!

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mielec, Sprawy Karne, Rozwody, Odszkodowania, Porady Prawne »

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Kancelarii Adwokackiej Adwokat Marty Dolot, która znajduje się w Mielcu na ul. Krótkiej 1 w budynku Domu Rzemiosła, a jej filia w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29.
  Adwokat Marta Dolot jest znanym praktykiem z zakresu prawa karnego (prowadzi sprawy jako obrońca podejrzanych, oskarżonych, pełnomocnik pokrzywdzonych), cywilnego (prowadzi między innymi sprawy spadkowe, rozwody, separacje, odszkodowania, sprawy gruntowe), prawa pracy, oraz prawa gospodarczego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem doświadczonych praktyków w Rzeszowie, Krakowie dzięki czemu gwarantuje rzetelne wykonywanie powierzonych jej spraw.
  Należy przy tym nadmienić iż adwokat Marta Dolot ma uprawnienia zarządcy nieruchomości (w chwili obecnej nie wykonuje tego zawodu) co też powoduje iż jest ekspertem z zakresu wszelkich spraw dotyczących nieruchomości.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie www.adwokatdolot.com.pl
  Tel. 602 289 833.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Udzielę pożyczki »

  Pożyczki stały się ostatnimi czasy niezwykle popularnym produktem na naszym rynku, w dobie kryzysu na rynkach finansowych praktycznie każdemu brakuje finansów na życie na odpowiednim poziomie. Wybór instytucji udzielających pożyczek jest ogromny, nasz portal bankierbroker powstał w celu pomocy osobom potrzebującym pożyczek oraz ich udzielających. Znajdą u nas Państwo wiele ofert pożyczkodawców oraz możliwość zamieszczenia własnych ofert. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia gastronomiczne, maszyny pralnicze »

  Oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie urządzeń gastronomicznych oraz maszyn pralniczych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ofercie posiadamy kilka tysięcy urządzeń w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anwalt »

  Kancelaria prawna Anwalt świadczy usługi prawne dla firm inwestycyjnych, przedsiębiorstw oraz spółek giełdowych. To czym się zajmujemy:nPrawo rodzinnenPrawo spadkowenPrawo pracynOdszkodowanianPodatkinSprawy karnenAudyt i nabywanie nieruchomościnPrawo autorskie i prawo nowych technologiinUmowy i kontraktynSpory sądowe

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BDP Aval Alicja Rusiniak – Warszawa - doradztwo podatkowe, pełna księgowość, ZUS, KPiR »

  BDP AVAL Alicja Rusiniak - Warszawa Bemowo - Usługi księgowe, doradztwo podatkowe, pełen zakres - KPiR, pełna księgowość, Kadry i Płace, podatki, ZUS, ewidencje. Pełen zakres usług księgowych i podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na rozwój mikroprzedsiębiorstw »

  Profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.nOferujemy kompleksową pomoc w procedurze aplikacji na wszystkich etapach. Dotacje z UE na firmę - Twoją szansą, którą pomożemy Ci wykorzystać.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe wzory CV »

  Nasza strona internetowa to elektroniczny agregatora przykładowych wzorów CV dedykowanych różnym posadom. W naszej bazie gotowych wzorów Curriculum Vitae znajdziesz ponad pół tysiąca różnych zawodów, które występują na polskim rynku. Wzory CV przygotowane przez nas uzupełnione zostały przykładowymi danymi, więc jeśli chcesz z nich skorzystać, musisz jedynie zamienić je danymi odpowiadającymi twojej osobie. Wszystkie materiały dostępne w naszym serwisie są całkowicie darmowe i nie musisz uiszczać jakichkolwiek płatności za skorzystanie z nich.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria MICHALSKI & WSPÓLNICY to doświadczony zespół, świadczący usługi prawne od ponad piętnastu lat. Oferujemy pomoc Klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom samorządowym i rządowym. Pracownicy kancelarii wielokrotnie doradzali w projektach gospodarczych rangi krajowej z dziedziny bankowości, finansów, nieruchomości. Ponadto posiadamy doświadczenie w analizie prawa europejskiego. Specjalizujemy się w regulacjach europejskich, opiniach z zakresu prawa Unii Europejskiej, obsłudze procesów inwestycyjnych, w tym sporządzaniu umów i dokumentacji. Świadczymy pomoc prawną w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice Marcin Onichimowski »

  Kancelaria notarialna, notariusz Marcin Onichimowski znajduje się w ścisłym Centrum Katowic.
  Notariusze dokonują następujących czynności:
  1. sporządzają akty notarialne,
  2. sporządzają poświadczenia,
  3. doręczają oświadczenia,
  4. spisują protokoły,
  5. sporządzają protesty weksli i czeków,
  6. przyjmują na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  7. sporządzają wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  8. sporządzają, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  9. sporządzają protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia,
  10. sporządzają inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zewnętrzne Siły Sprzedaży »

  Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności agencji Outsourcingowo – konsultingowej IQFM Ackermann! Pojawiliśmy się na rynku w roku 1996 i od tego czasu wypracowaliśmy sobie opinię doświadczonych, wartych swojej ceny profesjonalistów. Za nasze główne zadanie postawiliśmy zdobycie pozycji lidera w sektorze field marketingu/BPO i dążymy do tego poprzez oferowanie najwyższej jakości obsługi, sprawność operacyjną i maksymalizację wyników, a także wzbogacając naszą ofertę o wykorzystanie telesprzedaży i sprzedaży przez Internet. Zachęcamy do odwiedzin naszej oficjalnej strony i zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Pragniesz otrzymać poradę prawną? Nie wiesz gdzie szukać pomocy prawnej? Koniecznie zobacz nasz portal internetowy, w którym odnajdziesz wiele informacji na temat prawa. Na naszych stronach odnajdziesz forum prawne, KRS online, księgarnie prawniczą a przede wszystkim uzyskasz poradę prawną. Obszerna baza wiedzy, profesjonalne porady prawne i wiele więcej. Nie czekaj ani chwili dłużej - jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której niezbędna jest porada prawna - odwiedź nasze strony. Zapewniamy zadowolenie z naszych usług. Korzystając z nich z całą pewnością się nie zawiedziesz!

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Listy motywacyjne »

  Jeśli zamierzasz skutecznie zaaplikować do pracy, to wiedz, że na sukces twoich starań bardzo duży wpływ mają pisma aplikacyjne, które przedstawiasz pracodawcy. Jeśli nie wiesz jak napisać porządny list motywacyjny, to zapoznaj się z materiałami dostępnymi na naszej stronie internetowej. W naszej bazie liczącej sobie ponad pół tysiąca przykładowych listów motywacyjnych na pewno znajdziesz przykład podania o pracę, które spełni twoje oczekiwania.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ImPress PR & Events »

  ImPress PR & Events oferuje kompleksowe działania z zakresu public relations oraz organizacji wydarzeń, które w efektywny sposób budują, wspierają i utrwalają w świadomości odbiorców pożądany wizerunek organizacji. Dzięki naszym staraniom możemy maksymalnie wykorzystać potencjał tkwiący w produkcie czy usłudze i zapewnić naszym klientom rozwój w sprzyjającym otoczeniu. Public relations jest bowiem sztuką osiągania harmonii z otoczeniem poprzez wzajemne porozumienie oparte na prawdziwej i pełnej informacji. To działania zmierzające do tworzenia pomostu między organizacją a jej światem zewnętrznym.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wystarczy sprecyzować własną potrzebę, opowiedzieć nam o niej, a my przygotujemy odpowiednie rozwiązanie.

  Zakres naszych usług obejmuje:
  - Strategie komunikacji
  - PR korporacyjny
  - PR produktowy
  - Relacje z mediami
  - E-komunikacja
  - Komunikacja kryzysowa
  - Organizacja imprez i wydarzeń specjalnych

  Budowanie wizerunku to nasza specjalność.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie Banków »

  nInternetowy doradca porównanie banków zapewnia kompleksową obsługę klientów w zakresie kredytów, lokat, kont, inwestycji, ubezpieczenia, a także wyboru najtańszej telewizji i telefonii cyfrowej Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma pomaga zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Jesteśmy najbardziej znanąAgencją Ubezpieczeniową w Szczecinie.
  Nasi partnerzy to wiodące na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które oferują ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, turystyczne, gwarancje finansowe. Pamiętaj tylko Helper Ubezpieczenia Szczecin

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euspecjalista.eu oferty pracy w Szwajcarii »

  euspecjalista.eu oferty pracy w Szwajcarii. Agencja pośrednictwa pracy 6847, początek działalności 1996. Współpracujemy z wiodącymi agencjami pracy w Szwajcarii. Pielęgniarki, Położne, Personel budowlany Hydraulicy, Dekarze, Stolarze to personel, który rekrutujemy w sposób ciągły.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Obecnie ciągły rozwój osobisty jest niezwykle ważny. Rozwijając się poszerzamy swoje umiejętności, nabywamy doświadczenie, które tak bardzo jest cenione przez przyszłych pracodawców. Jednak nie każdy ma w sobie tyle samozaparcia i wiedzy, by ów cel osiągnąć. Dla osób, które nie wiedzą do końca, jaka metoda samorozwoju będzie najlepsza i czy w ogóle przyniesie efekty, powstał nasz portal proaktywnie.pl. Znajdą u nas państwo wiele artykułów, w których opisano wiele praktycznych rad odnośnie wprowadzania w życie przeróżnych metod, np. co powinniśmy robić, byśmy mogli żyć tak jak chcemy? Jeśli macie jakiś cel, ale nie za bardzo wiecie jak go zrealizować,to zapraszamy na naszą stronę, my najprawdopodobniej znamy odpowiedź.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Doświadczony rzeczoznawca majątkowy i samochodowy przeprowadzi profesjonalną i rzetelną wycenę samochodu (kalkulacja kosztów naprawy i inne) bądź nieruchomości. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do odwiedzin naszej witryny!

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia »

  Ekspercki blog firmy TotalMoney opisujący tematy związane z energią elektryczną. Głównym celem serwisu jest sposób na oszczędność. Koszty w swoim domu czy gospodarstwie. Temat jest na czasie, więc powinien interesować wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić kilka groszy w dobie kryzysu. Nie zabraknie też porównań ofert firm energetycznych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: