Podkategoria: Doradztwo - strona 43 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »
 • Praca w Holandii Level1 »

  Firma Level One powstała w 2000 roku dzięki wykorzystaniu kapitału holenderskiego i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii. Firma posiada swe biura zarówno na terenie Polski jak i Holandii.nnGłównym zadaniem biura Level One jest nadzorowanie procesu rekrutacji kandydatów. Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, oferujemy pomoc w zdobyciu potrzebnych dokumentów oraz w wypełnianiu wniosków zgłoszeniowych. nNadzorujemy przebieg każdego kontraktu.nnProfesjonalne usługi biura poświadcza posiadany przez nas certyfikat oraz wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr 602/1b.nnJesteśmy członkiem Związku Pracodawców Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy Okap, co obliguje nas do rzetelnego wywiązywania się z wszelkich zobowiązań wobec naszych pracowników jak i całego podnoszenia standardów zatrudnienia.nnOferujemy pewną i legalną pracę w Holandii na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.nnJako biuro pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat za swe usługi od potencjalnych pracowników. Staramy się przeciwdziałać bezrobociu w Polsce oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy i stałą opiekę Polakom chcącym pracować na terenie Holandii.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Homefolder.pl - najem bez ukrytych kosztów »

  Pomagamy w rozliczaniu najmu osobom prywatnym. Udostępniamy rozwiązanie, które w szybki, w pełni zautomatyzowany sposób uwolni Ciebie i twoich najemców od problemów związanych z rozliczaniem mediów.

  Znakomite rozwiązanie dla właścicieli mieszkań na wynajem lub najemców. Oszczędzamy czas i pieniądze dzięki rozliczeniom wg wskazań liczników. ROzliczenia w 5 sekund.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Human Intelligence Human Resources »

  Human Intelligence powstało w oparciu o potrzebę wprowadzenia na rynek usług human resources szeregu innowacyjnych działań wspierających organizacje o różnych charakterach na wszelkich możliwych płaszczyznach związanych z HR.

  Wyjątkowe i nowoczesne podejście do HR, stworzone zostało z myślą o elicie biznesowej i ludziach sukcesu. Human Intelligence przewyższa wszelkie dotychczasowe standardy, tworząc nową definicję elitarnych, "szytych na miarę" działań HR. Najwyższej klasy specjaliści, prawdziwy komfort, całkowita dyskrecja, unikalność oferty i najwyższa jakość obsługi to najbardziej cenione cechy naszej organizacji.

  Opierając się na wypracowanych i sprawdzonych metodach oferujemy następujące usługi:

  Human Resources
  Executive Search
  Raport Płacowy
  Career Coaching
  Assessment / Development centre
  Outplacement
  Downsizing / Layoff
  Leasing pracowników

  Warunki współpracy są ustalane z każdym Klientem indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb konkretnej sytuacji oraz z zachowaniem pełnej dyskrecji i lojalności wobec Klienta.

  W zależności od typu stanowiska Human Intelligence daje pełną gwarancję na wykonane usługi od 4 do 12 miesięcy.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PZU Rzeszów - ubezpieczenia »

  Agent ubezpieczeniowy PZU działający na terenie Rzeszowa i okolic. Szeroki zakres produktów największego ubezpieczyciela w Polsce. Obsługa klientów indywidualnych, małych i średnich firmy. Oferta : ubezpieczenia komunikacyjne - OC, Autocasco ( AC ), NNW, ubezpieczenia domów i mieszkań, dla firm, turystyczne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, odpowiedzialności cywilnej, rolne i wiele innych. Dojazd do klientów z Rzeszowa i okolic.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani kredyt »

  Zaciągnąłeś kredyt na zakup mieszkania, domu, samochodu? Masz kłopoty ze spłatą comiesięcznych zobowiązań? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie! Dowiedz się jaki sposób jest najlepszy dla Ciebie: konsolidacja, kredyt refinansowy? A może wydłużenie okresu spłaty? Masz kredyt w walucie? Pomyśl, może warto przewalutować kredyt. Chcesz odetchnąć od spłaty? I na to jest sposób – sprawdź.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne Wroclaw »

  Kancelaria notarialna Iwona Kredzińska to właściwy wybór, jeżeli poszukujesz wskazówki w obszarze: notariusz Wrocław,umowa spółki, akt notarialny, najem okazjonalny, testament. Nasi notariusze udzielają pomocy na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Patryk Styn Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  Usługi świadczone na rzecz klientów gospodarczych:
  -Opiniowanie prawne
  -Spory sądowe i arbitraż
  -Postępowanie egzekucyjne
  -Prawo nieruchomości
  -Prawo umów
  -Prawo odszkodowawcze
  -Prawo gospodarcze
  -Prawo pracy
  -Prawo administracyjne
  -Prawo zamówień publicznych
  -Prawo podatkowe
  -Prawo karne gospodarcze,

  Usługi świadczone na rzecz klientów indywidualnych:
  -Pozwy zbiorowe
  -Upadłość konsumencka
  -Sprawy cywilne
  -Sprawy dotyczące nieruchomości
  -Odszkodowania
  -Rozwody, alimenty, władza rodzicielska
  -Spadki
  -Prawo pracy
  -Ubezpieczenia społeczne
  -Sprawy administracyjne
  -Sprawy karne
  -Mediacja w sprawach cywilnych

  Swoje usługi Kancelaria świadczy m.in. poprzez sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie sporów sądowych i arbitraż, sporządzanie pism procesowych: pozwów, prywatnych aktów oskarżenia, subsydiarnych aktów oskarżenia, pozwów adhezyjnych, pism procesowych w toku postępowania, środków zaskarżenia - zażaleń, apelacji, nadzwyczajnych środków zaskarżenia - kasacji, skarg kasacyjnych, skarg o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnych wyroków, skarg o wznowienie prawomocnie zakończonych postępowań.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy - Comperia.pl »

  Serwis Comperia.pl to lider na rynku porównywarek produktów finansowych. Użytkownicy naszego serwisu dostają do dyspozycji zestaw narzędzi ułątwiających zestawianie ze sobą usług i produktów różnych banków wraz ze szczegółami umów każdej oferty. Porównywarka Comperii obsługuje między innymi kredyty, lokaty bankowe, karty kredytowe, konta bankowe, leasing, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia i wiele innych. Kalkulatory finansowe Comperii ułatwiają dokonywanie dokładnych rachunków zyskowności każdej oferty. Udostępniamy m.in. kalkulator zdolności kredytowej, kalkulator miesięcznej raty kredytu, kalkulator rzeczywistej stopy oprocentowania kredytów, lokat i leasingu, kalkulator konsolidacji zadłużenia oraz wiele innych użyteczności. W naszym serwisie publikujemy również bieżące artykuły o biznesie, gospodarce i rynkach finansowych z kraju i ze świata. Artykuły do naszego portalu piszą najlepsi analitycy z dziedziny ekonomii i finansów W Comperii znajdziecie również szeroką bazę poradników o finansach oraz słownik pojęć finansowych.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Kancelaria MRÓWCZYŃSKA & PANEK z siedzibą w Warszawie świadczy usługi w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Oferujemy profesjonalną obsługę zgodną z obowiązującymi przepisami. Bezwzględnie kierujemy się etyką zawodową, chronimy praw i słusznych interesów wszystkich oraz osób, dla których czynności notarialne mogą powodować skutki prawne. Nasi specjaliści to absolwenci najlepszych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów zarówno na miejscu, jak i w dowolnym innym miejscu, gdy wymagają tego okoliczności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Radom »

  Świadczone przez nas usługi pogrzebowe radom cechują się największym możliwym profesjonalizmem. Nasze biuro działa 24h na dobę, toteż w każdym momencie jesteśmy w stanie udzielić pomocy. Dysponujemy własną chłodnią, w której ciało zmarłej osoby może poczekać do pogrzebu. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie zająć się całą stroną organizacyjną. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inspiracje - Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego »

  Psychoterapia w ujęciu Gestalt oraz coaching. Pracownia Inspiracje została założona we Wrocławiu. Zajmujemy się rozwojem osobistym, a nasza oferta jest nieustannie wzbogacana poprzez dostrzeganie ludzkich potrzeb. Prowadzimy terapię indywidualną dorosłych, dzieci i ich rodziców; terapię par oraz grupy terapeutyczne. Ważnym elementem naszej oferty są warsztaty rozwojowe oraz szkolenia organizowane we Wrocławiu oraz weekendowe w okolicach Wrocławia. Nasza oferta została wzbogacona ostatnio o coaching ukierunkowany na różne obszary: business coaching, coaching kariery, life coaching, coaching międzykulturowy. Jest to metoda wspierania w osiąganu ważnych celów dla klienta. We also offer coaching sessions in English.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, Coaching ICC, Life Coaching, Bussines Coaching, Coaching menedżerski »

  Profesjonalny, skuteczny Coaching, Jestem certyfikowanym Coachem ICC z 7 letnim stażem jako trener i coach.
  Oferuje, Coaching, Coaching metodą ICC, Bussienes Coaching, Life Coaching i Coaching Menedźerski.

  Każdy człowiek chciałby być szczęśliwy/spełniony, albo chociaż bywać.
  Nie każdy jednak wie co to dla niego znaczy, nie każdy też jest świadom tego, jak wiele w tej kwestii od niego zależy.
  I tu się zaczyna coaching.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Pawła Narożnego z siedzibą w Poznaniu oraz filią we Wrześni kieruje szeroką ofertę usług prawnych do klientów indywidualnych a także firm i instytucji. Kancelaria świadczy usługi w sposób dynamiczny dostosowując się do potrzeb i celów klienta. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób indywidualny w poszukiwaniu najnowszych informacji wskazujących na precedens, który może działać na korzyść klienta. Ponadto, kontakt z klientem stanowi bardzo ważny element współpracy dający poczucie, że klient nie jest tylko jedną z wielu spraw, ale osoba dla której dana sprawa stanowi często o jego/jej być albo nie być. Paweł Narożny to prawnik z doświadczeniem i pasją co daje solidne podstawy do sprawnej i owocnej współpracy z klientem.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  EURO-ADVICE to firma z branży doradztwa gospodarczego z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się sporządzaniem biznes planów, analiz marketingowych, analiz rynku. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania dokumentacji aplikacyjnych o dofinansowanie z funduszy unijnych. Samodzielnie rozliczamy projekty, prowadzimy księgowość. Ponadto przeprowadzamy szkolenia o tematyce unijnej. Dzięki naszej pomocy, przedsiębiorstwa, instytucje samorządowe, jednostki oświaty, zdobyły dofinansowanie o łącznej kwocie przekraczającej 160 mln złotych. Należymy do Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych oraz do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • AdoZetMedia doradztwo gospodarcze i handlowe »

  AdoZetMedia to Państwa doświadczony partner w rozwoju i prowadzeniu biznesu. Specjalizujemy się w pomocy dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie: wspólne negocjacje handlowe z trudnymi i wymagającymi klientami(klienci zagraniczni, sieci sprzedaży, korporacje międzynarodowe), prowadzenie wizyt handlowych i sprzedażowych w Państwa imieniu.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Leasingiem oraz kredytami samochodowymi zajmujemy się odkąd istniejemy na rynku usług finansowo - doradczych. Nasza firma Pcpf Mayday to specjaliści w swojej dziedzinie. Proponujemy Państwu pełne doradztwo w zakresie kredytów samochodowych. Przecież nie od dziś wiadomo, że kredyty samochodowe to najczęściej wybierane produkty finansowe wśród przedsiębiorców czy osób indywidualnych.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe »

  Portal finansowy Kontoteka udostępnia najświeższe porównania kont oferowanych przez banki w Polsce. Znajdziecie u nas porównania kont osobistych, kont firmowych, kont internetowych, rachunków oszczędnościowych oraz kont VIP-owskich. Porównywarka Kontoteki umożliwia filtrowanie kont i zestawianie ich według zdefiniowanych przez użytkownika parametrów. Udostępniamy precyzyjne informacje dotyczące każdej z ofert, a także charakterystykę umowy podpisywanej z bankiem. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami klientów, opisujących swoje doświadczenia z poszczególnymi bankami oraz ich usługami, a także dzielenia się własnymi doświadczeniami. Nasi analitycy opisują nowości produktów finansowych na krajowym rynku, a także doradzają, które rozwiązania są najbardziej korzystne.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne dla firm »

  Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne są inwestycje i posiadanie funduszy na nie. W ostatnich latach ogromną możliwość dała nam unia europejska tworząc fundusze unijne dla firm, które to można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa. Ogrom potrzebnych wniosków i dokumentów sprawia, że niektóre firmy rezygnują z takiej okazji. Dlatego też powstała nasza firma TomasConsulting, mająca na celu pomocy w pozyskaniu takowych funduszy unijnych dla firm.

  Pozyskiwane przez nas fundusze unijne dla firm od 2002 roku osiągnęły już kwotę 200 milionów złotych. Jesteśmy jedną z większych firm w naszym okręgu, dzięki czemu mamy możliwość zatrudniania i współpracowania tylko z najlepszymi. Klienci dla których pomagamy pozyskiwać fundusze unijne, mogą liczyć na kompleksową obsługę, od samej koncepcji do otrzymania pieniędzy na konto. Pozyskujemy fundusze unijne dla firm z niemal wszystkich programów przedakcesyjnych i funduszy strukturalnych. Z naszych usług skorzystało wiele firm, a nasz profesjonalizm potwierdzony jest referencjami od zadowolonych firm.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancje ubezpieczeniowe »

  Firma Centrum Ubezpieczeń Coden-5 powstała w 1987 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach inwestorów, firm budowlanych, usługowych oraz ubezpieczeniach nieruchomości.
  Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla deweloperów ( ubezpieczenia placu budowy oraz maszyn i sprzętu) jak i rozwiązania finansowe dla podwykonawców (gwarancje ubezpieczeniowe). Oferujemy usługi takich firm jak Ergo Hestia, Allianz Polska, Uniqa oraz InterRisk SA. Wszystkie rozwiązania finansowe opracowywane są przez doświadczonych specjalistów. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat zaufało nam ponad 30 firm i setki osób indywidualnych. O jakości naszych usług najlepiej świadczy wciąż rosnąca liczb klientów korzystająca z naszych ubezpieczeń oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy po spotkaniach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka gorzów »

  Kancelaria Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną firmom, instutucjom oraz osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych karnych oraz karno-skarbowych. Zapewniemy obsługę adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: