Podkategoria: Doradztwo - strona 44 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »
 • Windykacja przedsądowa i sądowa oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców »

  Legal Adviser Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną windykacją przedsądową oraz sądową na terenie całego kraju oraz za granicą (w szczególności Niemcy oraz Ukraina). W zakres oferowanych usług wchodzi również monitoring wierzytelności oraz skup wierzytelności handlowych. W ramach świadczonej obsługi prawnej służymy pomocą w zakresie prawa cywilnego, handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem tematyki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością), pracy oraz administracyjnego.Służymy również pomocą w kwestii zarządzania i planowania spadkowego oraz emisji obligacji korporacyjnych (corporate bonds). Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX »

  Firma Ekoimpex istnieje od roku 2006. Oferujemy:
  -Kompleksową obsługę przedsiębiorstwom
  -Doradztwo w zakresie ochrony środowiska
  -Usługi specjalistyczne
  -Rekultywację
  -Rewitalizację
  -Oczyszczanie terenu
  -Niszczenie towarów i produktów wycofanych z rynku, bądź przeterminowanych
  -Produkcję paliw alternatywnych
  - Odbiór odpadów przeznaczonych do paliwa alternatywnego.
  - Odbiór odpadów spożywczych przeterminowanych i nienadających się do spożycia
  - Utylizację odpadów szczególnie niebezpiecznych, przemysłowych unieszkodliwianie
  -Transport ADR na terenie całego kraju

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing bezpośredni, BTL, marketing btl, btl i atl, atl i btl, sampling - BLACKBIRD »

  Blackbird to agencja marketingu bezpośredniego specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu działań BTL. Nasze działania obejmują następujący zakres usług: direct mail, emailing, lettershop, fullfilment, sampling, m-marketing, telemarketing, druk, dostarczanie baz danych, obsługa konkursów i prenumerat, produkcja materiałów reklamowych, obsługa programów lojalnościowych i inne.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Biznes-Zarabianie.pl »

  Forum biznesowe dla wszystkich zainteresowanych zarabianiem pieniędzy.
  Jak zarabiać w sieci internetowej oraz tradycyjnie. Może właśnie tutaj znajdziesz pomysł na własną działalność. Jeśli prowadzisz firmę, możesz dyskutować z innymi przedsiębiorcami na tematy związane z biznesem.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne przez internet. Udzielanie porad prawnych online, przez telefon lub osobiście w kancelarii. Pisanie pism i umów prawnych na zamówienie. Gotowe przykłady wzorów pism i umów do pobrania ze strony.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe listy motywacyjne »

  Szukasz pracy? Nie wiesz jak ją znaleźć, bądź też sprawić by pracodawca zwrócił na ciebie uwagę i docenił twoją kandydaturę? Być może nie wiesz jak się zabrać za napisanie swojego Curriculum Vitae i listu motywacyjnego? Jeśli trapią cię te problemy, to koniecznie zapoznaj się z naszymi poradnikami. Materiały publikowane w serwisie Listmotywacyjny.NET sprawią, że poczujesz się jak weteran rynku pracy. Nasze poradniki, które cyklicznie publikujemy na łamach naszego serwisu rozwieją twoje wątpliwości z zakresu przygotowywania swojego podania o pracę. Dzięki nim dowiesz się jak napisać Curriculum Vitae tak, aby spełniało wymagania wypracowane przez lata w procesie rekrutacyjnym. Za sprawą naszych artykułów poznasz także tajniki pisania skutecznego listu motywacyjnego - skutecznego, tzn. takiego, który pozwoli twojej kandydaturze wybić się z grona osób, które aplikują na to samo stanowisko. Jeśli nie chcesz zostać pominięty w rankingu rekrutacyjnym przeczytaj od deski do deski nasze porady, a być może zdobędziesz pracę swoich marzeń!

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Radca Prawny Anna Żelasko oferuje kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych, specjalistyczne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej.
  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania klienta. Działamy w przekonaniu, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klienta, gwarantuje sukces i optymalne dla niego rozwiązania.
  Kancelaria swym działaniem obejmuje cały zakres prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa medycznego, dochodzenie należności.
  Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria, w uzgodnieniu z Klientem, przesyła, w zadanych okresach, raporty z czynności podejmowanych przez Kancelarię, sądy i komorników (raport może być sporządzony w formie pliku elektronicznego o wskazanej przez Klienta strukturze i formacie m.in. doc, xls, xml, rtf, pdf), dzięki czemu Klient na bieżąco wie o postępie swojej sprawy.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIK Studio Autorska Pracownia Architektury & Wnętrz, Kuba Kasprzak i Paweł Pałkus »

  Pracownia PIK Studio oferuję współpracę w zakresie kompleksowego projektowania wnetrz oraz architektury. Wyróżniamy się solidnością, nowatorstwem oraz kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie architektury. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do pracowni.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków, Rekrutacje, Szkolenia Doradztwo Krakow »

  Firma Muzyk Kraków Urszula Bartkowska prowadzi się: Szkolenia, Coaching i Rekrutacje pracowników dla firm oraz doradztwo biznesowe i personalne. nSprawdź jak sprzedawać. Robimy szkolenia sprzedażowe dla PH, przedstawicieli handlowych, handlowców. Zajmujemy się Obsługą klienta. Pracujemy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku i nie tylko. Pomagamy w rozwoju osobistym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Samochodowy »

  Powszechny Dom Kredytowy to jedna z czołowa firm sektora finansowego w Polsce oraz pośrednik w sprzedaży kredytów samochodowych i hipotecznych. Zgodnie z rankingiem Open Finance lider wśród pośredników finansowych w roku 2010. Obecnie duży nacisk kładzie na rozwój produktów związanych z kredytami na samochód oraz leasingiem dla sektora MŚP.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama internetowa produktów »

  Kluczowym zamiarem wszelkiej promocji jest zaproszenie do nabycia konkretnego produktu, albo wypromowanie danej marki. Reklama może przybierać różne postacie - od ogłoszeń w gazetach, poprzez wielkie bilbordy, aż po spoty w telewizji i radiu. Ostatnio liczącym się miejscem, w którym umieszczane są reklamy staje się Internet. Ma to związek z ciągle rosnącą ilością użytkowników internetu. Specjaliści w dziedzinie promocji sądzą, że to dokładnie internet daje możliwość dotarcia do do coraz większej ilości potencjalnych odbiorców. Faktem jest, że reklamy w internecie odbierane są niemal przez każdego internautę. Niektóre niewielkie reklamy, inne zajmują całą stronę internetową, utrudniają swobodne z niej korzystanie. Wiadome jest, że każda z tych reklam, szczególnie znaczących firm, została profesjonalnie przygotowana, aby przyciągnąć uwagę jak największej ilości użytkowników. Wiele z nich opiera się na zagadce, przez co wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie. Zespolone z reklamą jest pozycjonowanie stron internetowych. Pod tą nazwą kryje się nic innego, jak sposobność wypromowania danej strony internetowej w wyszukiwarce Google, w taki sposób aby pojawiała się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

  Na koniec, można zakładać, gdy obserwuje się sytuację na rynku reklamy, że będzie ona wciąż dynamicznie rozwijała się w Internecie. Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla reklamodawców, jak i klientów.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanieocwarszawa.pl – ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa »

  Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży polis komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych oraz ochrony prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie poruszamy się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów. W przypadku ubezpieczenia oc oczywiście głównym kryterium jest cena, natomiast jeśli chodzi o polisę autocasco należy znać Ogólne warunki Ubezpieczenia aby dobrać polisę dokładnie taką jaką klient potrzebuje. Dzięki temu zapłaci jedynie za to co rzeczywiście może mu się przydać. Poprzez indywidualne podejście mamy lepszy kontakt z klientem i owocuje to obopólnym zrozumieniem. W swojej ofercie mamy polisy ponad 19 największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Naszym motywem przewodnim jest osiąganie dla klienta najniższych możliwych cen. Poprzez takie działanie staramy się zmaksymalizować poziom zadowolenia z jakości i wyniku obsługi. Pomagamy także przy składaniu wypowiedzeń do towarzystw w których polisa nam się kończy. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie inspektoratu swojego poprzedniego ubezpieczyciela. Wszystkich terminów pomaga nam pilnować rozbudowany system informatyczny. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotelit.pl - marketing, promocja, rekalma hotelu - profesjonalne doradztwo »

  Firma Hotelit.pl zajmuje się profesjonalnym doradztwem hotelowym ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych technologii. W ofercie firmy:
  - programy hotelowe
  - marketing hotelu
  - doradztwo hotelowe
  - strategia cenowa hotelu
  - promocja hotelu
  - strona www hotelu
  - reklama hotelu
  - sprzedaż osobista w hotelu
  - promocja sprzedaży hotelu
  - hotelowe systemy rezerwacyjne
  - personel hotelu
  - portale turystyczne...

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne i fundusze unijne dla firm »

  Doradztwo strategiczne to specjalizacja naszej firmy. Od wielu lat pomagamy przedsiębiorstwom i gminom w planowaniu długoletnich inwestycji i restrukturyzacji dzięki czemu posiadamy bardzo duże doświadczenie. Oferujemy także pomoc przy pozyskiwaniu funduszy unijnych dla podmiotów gospodarczych. Fundusze unijne dla firm to bardzo dobry sposób na dofinansowanie rozwoju własnego przedsiębiorstwa ponieważ pieniądze nie idą z naszej kieszeni a jeśli są one w odpowiedni sposób wydane jest możliwość znacznego ograniczenia ich spłaty. O dotacje unijne mogą się także ubiegać gminy i województwa.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing personalny »

  Agencja Capital to szeroko zakrojone usługi w zakresie outsourcing personalny czy tymczasowy wynajem pracowników. Jeżeli szukasz pracowników do swojej firmy na krótki okres czasu, a nie masz zamiarów ponosić wysokich kosztów pracy to skorzystaj z usług Agencji Capital

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Witam Państwa, nazywam się Agnieszka Kosiorek-Herbuś i jestem agentką wyłączną firmy Allianz Wrocław(oddział III). Pragnę Państwu zaoferować kompleksowy zakres ubezpieczeń: od ubezpieczeń życia i zdrowia, funduszy emerytalnych (w tym OFE), po ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne, inwestycyjne oraz ubezpieczenia dla firm. Dobór odpowiedniego ubezpieczenia związany jest każdorazowo ze szczegółową analizą Państwa potrzeb. Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów choszczno »

  Z bardzo dużym doświadczeniem w branży pożarniczej. Wykonuję kompleksową obsługę zakładów pracy w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego (instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, oznakowanie obiektów znakami ochrony p-poż i ewakuacji i wyposażenie w podręczny sprzęt gaśniczy i urządzenia p-poż, przeprowadzenie ewakuacji, korespondencja z właściwą terenowo Komendą PSP).

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw »

  Nasza spółka działa na rynku finansowym oraz budowlanym. Proponujemy użyczanie pożyczki pod zastaw, lombard, bądź nadzorowanie nieruchomościami. Nasza firma określa się solidnością, rzetelnością i przejrzystością czynności.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: