Podkategoria: Doradztwo - strona 46 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »
 • Accounting & Tax & Payroll - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz administracyjnej firmy z Dolnego Śląska i Wrocławia. ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o. to biuro rachunkowe świadczące najwyższej jakości usługi outsourcingu księgowości dla firm polski i zagranicznych. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu lub kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedawców »

  Szkolenia sprzedawców, telesprzedawców i pracowników działów handlowych i infolinii - tylko skuteczne techniki sprzedaży! Ile razy Twoi handlowcy spotkali się z odmową potencjalnego klienta, zanim zdążyli nawet zaprezentować swoją ofertę? Jak często słyszą odmowę niemal natychmiast po tym, jak tylko skończą się przedstawiać? Jeśli zajmujesz się sprzedażą to jestem przekonany, że słyszysz to często. Nie tylko Ty bo tak mają praktycznie wszyscy sprzedawcy, pracownicy infolinii, działów handlowych oraz telemarketerzy i przedstawiciele handlowi. Z ankiet, które otrzymywałem od sprzedawców wynika, że opór i natychmiastowe odrzucenie przez potencjalnych klientów to najczęstszy powód zniechęcenia i późniejszego unikania dalszych prób sprzedaży. To również ich największy problem przy pierwszym kontakcie, ponieważ wywołuje najwięcej frustracji i jest często genezą spadku samooceny handlowców. Jest jednak sposób na to, aby zminimalizować niemal do zera ryzyko oporu oraz odrzucenia na samym początku rozmowy. Zamów dla swojego działu sprzedaży szkolenie dla sprzedawców i telemarketerów albo wyszukaj rozwiązanie swojego problemu sprzedażowego na mojej stronie - za darmo!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona internetowa blog.irdirect.pl gromadzi materiały i opracowania z obrębu ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, osobowych i innych. W naszym portalu zdołasz kupić ubezpieczenia online wypełniając łatwy wniosek ubezpieczenia OC, ubezpieczenia domu i mieszkania i ubezpieczenia turystycznego. Nasza firma jest krajowym liderem w obszarze ubezpieczeń dla firm. Oprócz tego proponujemy szeroką gamę ubezpieczeń samochodu. To, co w największym stopniu przyciągnęło kierowców do korzystania z ubezpieczeń online, to niska cena oraz szybkość i komfort. Zobacz jak błyskawicznie zdołasz zakupić na naszej stronie www ubezpieczenia przez internet lub telefon, bez potrzeby opuszczania z domu. Niezależnie od tego dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń który wkrótce pojawi się na naszej stronie będą Państwo mogli ekspresowo obliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego, osobowego czy turystycznego.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Bielsko-Biała »

  Prawnik Bielsko Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
  Nasz adwokat Bielsko-Biała poprowadzi Państwa sprawę roszczeń ponieważ, każdemu poszkodowanemu należy się odpłata. Zakładanie spółek i przekształcenia, oraz kompleksowa obsługa prawna nieruchomości. Prawnie bezpieczne nabycie, zbycie, odzyskanie nieruchomości. Spółka handlowa to bezpieczeństwo, prestiż, możliwośc.
  Kancelaria radca prawny Bielsko-Biała Nowosielski i Syn świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa, udzielając wsparcie prawniczego w Państwa biznesie oferujemy zastępstwo procesowe, obsługę upadłości. Nasi racy prawni z bielska-białej proponują ciekawie dopasowane usługi - Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) czy Stała Ochrona Prawna (SOP)

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • NetAdvisor.pl - Twoje wsparcie w Internecie »

  Strona firmy NetAdvisor.pl, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem i szkoleniami internetowymi dla firm i instytucji państwowych. W zakresie naszych usług znajduje się także kompleksowe prowadzenie projektów www, projektów unijnych, pozycjonowanie, doradztwo w sprawie domen internetowych.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna, adwokat, radca prawny Szczecin »

  Kancelaria Prawna i Tłumaczeń Radcy Prawnego Mai Grzegorczyk oferuje kompleksowe usługi prawnicze. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz przedsięwzięć gospodarczych. Gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - Lauren Peso Polska S.A. »

  Pole działalności przedsiębiorstwa Lauren Peso Polska to w szczególności profesjonalne szkolenia biznesowe. Zespół ekspertów proponuje szkolenia o różnorodnej tematyce, skupiającą się na zarządzaniu w firmie, a także sprzedaży. Oprócz kompleksowych szkoleń dla firm Lauren Peso zapewnia klientom wszechstronne doradztwo zwłaszcza personalne, jak również gospodarcze, podatkowe i doradztwo prawne. Treningi biznesowe to przede wszystkim wzmocnienie kompetencji istotnych we współczesnym otoczeniu biznesowym. Dotyczą rozwoju umiejętności zarządczych - tworzą i łączą grupy pracowników, uczą meandrów sprzedaży, a także profesjonalnej obsługi klienta. Szkolenia dla firm to nowoczesne metody wprowadzania do firm stosowania w firmach rozwiązań, które dopiero co pojawiły się w zakresie szkoleń. Polegają one przede wszystkim wprowadzaniu wiedzy do firm, przez tych, którzy tą firmę budują. W ofercie firmy ponadto wyjazdy integracyjne dla firm oraz kompleksowe usługi human resources oraz księgowe.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ORSA - BIURO TŁUMACZEŃ »

  Biuro tłumaczeń w Warszawie na Saskiej Kępie. Wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne, przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne medyczne, techniczne z 55 języków w tym: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski.
  Wykonujemy tłumaczenia w trybie zwykłym i ekspresowym.
  Bezpłatnie wykonamy wstępną wycenę tłumaczenia.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekosankt.pl »

  Przedsiębiorstwom brakuje wiedzy o ochronie środowiska
  Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych.

  Przedsiębiorcy mają wiele obowiązków wynikających z różnych ustaw związanych z ochroną środowiska. Muszą obliczać opłaty środowiskowe oraz produktowe, składać odpowiednie raporty w urzędach marszałkowskich i w inspektoratach ochrony środowiska. Do tego dochodzą jeszcze obowiązki w zakresie naprawy wyrządzonej szkody w środowisku,np. w przypadku wycieku paliwa do rzeki lub gleby. Większe zakłady przemysłowe zdają sobie z tego sprawę i zatrudniają ekspertów ochrony środowiska lub korzystają z konsultacji zewnętrznych firm. Wiele mniejszych i średnich firm nie może jednak liczyć na pomoc specjalistów i nie radzi sobie z przepisami ekologicznymi. Tymczasem zgodnie z ustawą z 13 kwietnia 2007 r. o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie (Dz. U. Nr 75, poz. 493 z późn. zm.) przedsiębiorcy odpowiadają nie tylko za katastrofy ekologiczne. Obowiązek naprawienia wyrządzonej środowisku szkody może powstać nawet wtedy, gdy na terenie, gdzie prowadzona jest działalność, zmniejszy się populacja ptaków lub zostaną zniszczone chronione gatunki roślin.
  Wystarczy, że firma posiada służbowy samochód. Wówczas emitowane są do atmosfery zanieczyszczenia.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Ekoconsultant świadczy usługi księgowe oraz doradcze dla firm. W zależności od potrzeb i wymagań naszych Klientów oferujemy zarówno księgowość w modelu pełnym jak i uproszczonym. W ramach prowadzonej przez nas obsługi księgowej służymy również doradztwem w zakresie rachunkowości. Naszym Klientom zapewniamy między innymi takie usługi księgowe jak: prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowanie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji CIT, PIT, a także przygotowania sprawozdań do GUS.
  Biuro rachunkowe Ekoconsultant działa na rynku od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości, a także dostęp do najnowszych narzędzi branży IT zapewniają, że oferowane przez nas usługi księgowe spełnią wymagania każdego przedsiębiorcy.
  Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania z zakresu księgowości. Można się z nami skontaktować mailowo (biuro@ekoconsultant.pl) lub telefonicznie w godzinach pracy biura (od 8 do 16) pod numerem telefonu 12 378 78 50. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi księgowymi, a także do podjęcia owocnej, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać dobry list motywacyjny »

  Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój list motywacyjny jest napisany wystarczająco dobrze to znaczy, że Twoja posiadana wiedza nie jest wystarczająco duża. Zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na stronie www.listmotywacyjny.info, a przekonasz się, że napisanie porządnego listu motywacyjnego nie musi być tak bardzo wyczerpujące i stresujące.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Ofert Sp. z o.o. »

  FABRYKA OFERT Sp. z o.o. jest niezależną firmą doradztwa finansowego, która swoim Klientom proponuje kompleksowe rozwiązania finansowe zakresie kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie. Oferta nasza jest tworzona we współpracy z ponad 23 najlepszymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje najwyższą skuteczność na rynku i elastyczność w dopasowaniu produktu do wymagań i sytuacji Klienta.
  Aspirujemy do pozycji lidera na rynku doradztwa finansowego, dlatego w swoim zespole posiadamy profesjonalnych, wyspecjalizowanych ekspertów, którzy rozumieją potrzeby klienta i potrafią znaleźć odpowiednie dla nich rozwiązania. Formuła działania FABRYKI OFERT dostarcza konkretnych korzyści naszym Klientom – serwis ze strony pracowników z właściwymi kompetencjami, elastyczność w doborze oferty, duże możliwości negocjacyjne, maksymalna skuteczność oraz komunikacja na najwyższym poziomie.
  Dbałość o zadowolenie naszych Klientów to jeden z podstawowych elementów strategii naszej firmy, ponieważ wierzymy, że partnerskie relacje i troska o interesy naszych Klientów są gwarancją udanej, satysfakcjonującej współpracy. Chcemy być Doradcą Finansowym na całe życie, stąd tak indywidualne podejście do Klienta i proponowanych mu rozwiązań.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku za pracę za granicą »

  \\\"Pracowałeś za granicą? Należy Ci się zwrot podatku. Odbierz podatek za pracę w Anglii, Irlandii, Niemczech, Holandii, USA i Norwegii. Odzyskamy Twoje pieniądze - nawet 2 500 zł! Zaufało nam ponad 60 tys. Polaków!\\\"

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac, prace magisterskie, pisanie prac licencjackich, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe »

  Musisz pisać pracę? Prace magisterskie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, a może prace licencjackie?
  Denerwujesz się, że nie staniesz na wysokości zadania. Jesteś świadom, że wyłącznie bardzo dobra ocena jest jedyną perspektywą na wymarzoną pracę i szczęście w życiu?!
  Nie masz warunków aby z tym ruszyć?
  Potrzebujesz wsparcia?
  A gdyby w sukurs przyszła Ci osoba która, ostatnich parę lat para się tworzeniem dzieł, cały czas się w tym doskonaląc?
  Osoba dla której, napisanie opracowania na zlecenie, to sposób na życie - ekspert!?
  Wyobraź sobie, że taki człowiek stworzy dzieło ściśle wedle Twoich wytycznych i uwag. Błyskawicznie, dokładnie na najwyższym uczelnianym pułapie, a do tego oszczędnie.
  Jeżeli tak, to nic łatwiejszego! Wstąp na naszą stronę i pamiętaj, że w ten sposób funkcjonuje cały zachodni Świat, w ten sposób funkcjonuje dorosłe życie z powodzeniem.
  Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy!

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Life, Biznes, Sport Coaching - Mariusz Probola »

  Poznaj i zastosuj skuteczne metody uwolnienia się od natłoku negatywnych myśli, wątpliwości, niepokojów, strachu oraz innych blokad, które powstrzymują Ciebie przed osiągnięciem wyznaczonego celu. Dzięki temu odkrywasz twórcze i kreatywne rozwiązania problemów jakie napotykasz na swojej ścieżce.

  Life coaching - pomoże Ci osiągnąć harmonię i balans oraz wolność od stresu i napięcia.

  Biznes coaching - pomoże Ci wyznaczać i osiągać dowolne cele w prosty i skuteczny sposób.

  Sport coaching - pomoże Ci wejść w stan głębokiego skoncentrowania oraz optymalnego wykorzystania swoich możliwości.

  Powiedź mi czego pragniesz, a pokażę Ci jak to osiągnąć.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt »

  Przekonaj się jak dobrze wziąść kredyt, sprawdź ranking kredytów 2012 roku.

  Praktyczne informacje finansowe, aktualne kursy walut, porady dla kredytobiorców. Znajdź kredyt na swoją kieszeń.

  Serwis KREDYTY24.ORG - przyjaźnie o kredytach. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes-Firma.pl - Wiedza dla Twojej Firmy »

  Serwis Biznes-Firma.pl - to serwis dla właścicieli małych i średnich firm. Wiele porad z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, ecommerce i wielu innych. Rónież wiele pomysłów na własny biznes, porady marketingowe i z zakresu PR oraz reklamy. Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Quantor - Porównywarka kantorów wymiany walut »

  Quantor to internetowa porównywarka kantorów wymiany walut. Serwis dostarcza aktualnego zestawienia kursów walut w kantorach z całej Polski. Sprawdź aktualne kursy Euro, Dolara, Franka, Funta i kilkunastu innych walut. Nie daj się wysokim spredom, wymieniaj pieniądze korzystnie. Jeżeli potrzebujesz obcej waluty, z Quantorem bez trudu znajdziesz najtańszy kantor. Jeżeli chcesz z zyskiem sprzedać pieniądze, serwis podpowie gdzie zrobisz to najkorzystniej. Quantor porówna ceny skupu i sprzedaży walut i wskaże najlepszy kantor w wybranym mieście. Zestawienie kantorów z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Opola i dziesiątek innych miast Polski. Częste aktualizacje kursów, ceny hurtowe i detaliczne.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka »

  Kredyt czy Pożyczka? Jeżeli szybka pożyczka gotówkowa to na jakich warunkach? Jeżeli kredyt hipoteczny to na ile lat i czy w walutach obcych czy w złotówkach? Iluż to z nas zadawało sobie te nieśmiertelne pytania, wiedząc że duży kredyt może towarzyszyć nam przez wiele długich lat i trzeba dobrze przeanalizować ofertę banków aby finansowo nie pogrążył całej rodziny. Pożyczka powinna być udzielona na niski procent bez zbędnych marż i prowizji przez bank komercyjny lub instytucję finansową ale dobrze przez klienta zweryfikowaną. Więcej informacji jak zaciągnąć dobrą pożyczkę i lekki kredyt znajdziesz na http://kredyt-i-pozyczka.pl - serwisie finansowym przybliżającym i objaśniającym ofertę banków w zakresie - kredyt i pożyczka.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: