Podkategoria: Doradztwo - strona 47 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »
 • Analityka internetowa i badania marketingowe online »

  AnalitykaWeb.pl świadczy usługi z zakresu analityki internetowej, optymalizacji konwersji i badań marketingowych online. Jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujemy się optymalizacją konwersji i analityką webową. Pomagamy biznesom lepiej wykorzystać potencjał internetu do zdobywania nowych, zadowolonych i lojalnych klientów bez zwiększania kosztów ich pozyskania. Zadowolony użytkownik firmowej witryny to większe zyski!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowa Anna Horyń - Skwarek »

  Strona internetowa biura rachunkowego. Na stronie zawarte są informacje o kancelarii, zakresie świadczonych przez nią usług, cennik usług oraz dane kontaktowe biura. Znajdują się na niej również aktualnie obowiązujące promocje.

  Biuro jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP.Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe.Świadczymy usługi księgowe oraz kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem, a także likwidacją działalności.Zapewniamy naszym Klientom reprezentację przed urzędami oraz organami kontroli skarbowej.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem wszystkich tych, którzy chcą uzyskać spokój i bezpieczeństwo w wypełnianiu swoich obowiązków księgowych.Gwarantujemy doświadczenie, wiedzę i rzetelność konieczne do profesjonalnego świadczenia naszych usług.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego »

  Oferta Kancelarii skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną z następujących dziedzin:
  - prawo cywilne
  - prawo spadkowe
  - prawo rodzinne
  - prawo lokalowe
  - prawo gospodarcze
  - prawo przewozowe
  - prawo pracy
  - prawo spółek
  - prawo stowarzyszeń.
  Oferta obejmuje:
  - porady i konsultacje prawne
  - reprezentację przed sądami i urzędami
  - stałą obsługę prawną firm
  - sporządzanie opinii prawnych
  - udział w mediacjach
  - opracowywanie umów, statutów, regulaminów oraz innych dokumentów
  - szkolenia dla firm oraz ich pracowników.
  Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl
  Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Online Advertising - reklama internetowa, Google, AdWords, remarketing, mapy google »

  Firma zajmuje się reklamą w Internecie Centrala znajduje się w Krakowie, oddziały w Warszawie i Gdańsku.
  Podstawa działalności to: Pozycjonowanie stron www, Linki Sponsorowane na google, adwords, remarketing, google maps, zakładanie profili na youtube i fan page na facebooku, audyt reklamy internetowej.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania kielce »

  Zapraszamy na nasz portal w celu zapoznania się z wyjątkowymi jak na rynek kielecki nieruchomościami. Nasz portal to zbiór najlepszych ofert prywatnych nieruchomości. Dzięki odwiedzeniu naszego portalu dowiesz się jak przeprowadzić zakup bezpiecznie dzięki artykułom zawartym w naszym portalu. Zapoznaj się z ofertami prywatnymi a znajdziesz w nich m.in domy, mieszkania, działki budowlane, działki rolne, działki przemysłowe, budynki o przeznaczeniu użytkowym. Dowiedz się także jak finansować takie nieruchomości. W portalu znajdziesz kontakt do doradcy finansowego oraz do doradcy do spraw nieruchomości który może pomóc Ci w zakupie nieruchomości. Skorzystaj z kalkulator opłat notarialnych oraz opłat dodatkowych. Dzięki kalkulatorom finansowym policzysz swoją zdolność kredytową dzięki czemu będziesz wiedział na jakie mieszkanie Cię stać. Przy zakupie mieszkania bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego nasze porady mogą okazać się dla Cienie bezcenne. Zapraszamy na stronę www.infolokum.pl i dowiedz się więcej. Podziel się ze znajomymi informacja na temat naszego portalu niech oni tez skorzystają z bezpiecznych rozwiązań które proponujemy.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hillstar Communication - PR, promocja, e-PR, obsługa prasowa »

  Specjalizujemy się w Public Relations w obszarze komunikacji wewnętrznej, promocji produktów i marek. Oferujemy obsługę w zakresie Media Relations, PR korporacyjnego i CSR. Organizujemy spotkania prasowe, konferencje, imprezy okolicznościowe, sympozja i eventy. Nasze doświadczenie we współpracy z firmami IT, doradztwa i o kreacji pozwalają nam na pewną realizację strategii kształtowania wizerunku marki i pracodawcy.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog ubezpieczeniowy ipolisa.pl »

  Na blogu opisane są wszystkie nowinki ze świata ubezpieczeniowego. Poruszone są kwestie związane z porównywarką ubezpieczeń ipolisa.pl, poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń: turystycznych, mieszkaniowych i samochodowych OC i AC, publikacjami na zewnętrznych serwisach oraz promocjami ubezpieczycieli.
  Blog zawiera streszczenia informacji pojawiających się w serwisie ipolisa.pl i służy wszystkim osobom poszukującym najlepszych ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych. Na blogu znajduje się też wiele przydatnych informacji i porad eksperta ubezpieczeniowego, które pozwolą uniknąć komplikacji prawnych związanych z zawarciem polisy lub dodatkowych kosztów wynikających z umowy ubezpieczenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse dla Firm »

  "Finanse dla Firm" to firma doradcza typu "business to business".

  Naszą misją jest profesjonalne finansowanie rozwoju biznesu. Od 10 lat wspieramy przedsiębiorców w zdobywaniu środków na rozwój firm. Naszymi klientami są firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także globalne koncerny.

  Nasze dotychczasowe osiągnięcia to: ponad dwieście projektów doradczych, kilkadziesiąt dotacji w różnych programach z UE, 29 projektów dla inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, 600 mln zł dotacji i ulg podatkowych.

  W Polsce działa około 2 milionów małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), co stanowi 99,8% ogółu przedsiębiorstw. Są to przedsiębiorstwa, które zatrudniają do 250 osób, wytwarzają 67% produktu krajowego brutto, tworzą 75% ogółu miejsc pracy w gospodarce narodowej.

  "Podstawowymi barierami rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce jest między innymi utrudniony dostęp do źródeł finansowania działalności gospodarczej, brak finansowego wsparcia firm innowacyjnych i wdrażających nowe technologie oraz biurokracja…"

  Zapraszamy do współpracy
  Piotr Witkowski
  Certyfikowany Doradca ds. Zarządzania

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życie i praca w UK »

  Portal informacyjny dla Polaków planujących wyjazd i mieszkających w Wielkiej Brytanii na temat pracy, biznesu, finansów i życia w UK. Najnowsze wiadomości z rynku pracy i oferty pracy. Porady specjalistów na temat rekrutacji do pracy, kariery, zakładania i prowadzenia własnej firmy w UK.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  Nasza strona dotyczy kwestii motoryzacji. Staramy się poruszyć ten temat z różnych stron więc zagłębiamy się w sprawy dotyczące motoryzacji zaczynając od kredytów samochodowych a kończymy na ciekawostkach i kawałach dotyczących tego tematu. Zapraszamy do oglądania materiałów wideo poruszających tematykę świata motoryzacji. Filmy pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne, przez co w prosty sposób można dojść do tematów, które nas ciekawią. Na stronie oprócz aktualności ze świata samochodów i materiałów wideo oferujemy kalkulator i porównywarkę pożyczek samochodowych. Wykorzystując je, bardzo łatwo znajdą Państwo aktualne w danym momencie na rynku kredyty samochodowe i wybiorą te, odpowiadające Państwa potrzebom.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka finansowa »

  Jest to strona, które pomoże Ci porównać produkty finansowe aktualnie znajdujące się na rynku i wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, abyś nie musiał martwić się już dłużej i zastanawiać, który bank proponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe »

  Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Masterpak zajmuje się dostarczaniem firmom opakowań kartonowych oraz taśm klejących - z nadrukiem i bez nadruku. Doświadczenie firmy w produkcji zapewnia najwyższą jakość produktów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą firmy pod adresem www.masterpak.pl.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślub w wielkopolsce »

  Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci w Twoich przygotowaniach do ślubu zajrzyj do nas. "Ślub w Wielkopolsce" to znany portal zajmujący się reklamą branży ślubnej na terenie wielkopolski. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz stronę www.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje emerytura kredyt »

  Serwis inwestorcafe jest serwisem finansowy, poświęconym głównie tematowi, jakim są inwestycje. W serwisie zostały szeroko opisane wszystkie formy inwestowania pieniędzy, jednak największa uwaga została skierowana na inwestycje alternatywne, takie jak inwestycja w wino, oze, czy ziemię. Można także uzyskać pomoc w odpowiedzi na pytanie: w co zainwestować pieniądze.

  Sporo miejsca w serwisie poświęcono także tematyce emerytur. Odwiedzający mogą dowiedzieć się jak zwiększyć emeryturę lub jak przejść na nią wcześniej, bez ryzyka życia w biedzie.

  Serwis opisuje także temat kredytów hipotecznych, z czym one się wiążą oraz jakie kryteria należy spełnić, aby uzyskać kredyt.

  Serwis inwestorcafe współpracuje z doradcami finansowymi, więc każdy odwiedzający może skontaktować się z doradcą poprzez e-mail, lub telefon, a nawet umówić się na spotkanie i zainwestować pieniądze w wybranej przez siebie formie, lub wziąć kredyt.

  W serwisie publikowane są również ciekawe artykuły, które opisują najnowsze wydarzenia ze świata finansów. Można tam także znaleźć komentarze giełdowe, nowe formy inwestowania oraz prognozy dotyczące przyszłych zmian na rynkach.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe »

  Firma zajmuje się kompleksową dostawą mebli czołowych producentów .Świadczymy pomoc od projektu do realizacji końcowej.Produkujemy meble nietypowe -aranżujemy przestrzeń wg. zaleceń klienta.
  oferujemy:
  meble biurowe, gabinetowe,, meble szkolne, fotele biurowe, krzesła obrotowe, siedziska audytoryjne, wyposażenie sal lekcyjnych, meble do banków

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektor - projekt organizacji ruchu. »

  Naszą firmę tworzy dobrze zgrany zespół specjalistów z zakresu inżynierii ruchu.
  Wykonamy dla Państwa każdy projekt organizacji ruchu, niezależnie od jego skomplikowania czy wielkości. Zaprojektujemy tak stałą, jak i czasową organizację ruchu.
  Nasza oferta dotyczy nie tylko wykonania projektu lecz również uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń i opinii.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na mieszkanie kalkulator »

  Kalkulator kredytu mieszkaniowego to bardzo użyteczne narzędzie pozwalające wyliczyć przybliżony koszt kredytu hipotecznego. Dzięki kalkulatorowi możemy zobaczyć jaką ratę będziemy spłacać i na jak długi okres czasu możemy zaciągnąć kredyt. Najważniejszy jest jednak całkowity koszt kredytu na mieszkanie który często jest dość wysoki. Ciężko jednak polskim rodzinom zdobyć odpowiednią ilość gotówki więc kredyt hipoteczny staje się jedynym wyjściem aby zamieszkać "na swoim". Na stronie http://kredyt-na-mieszkanie-kalkulator.pl znajdziesz informacje i narzędzia pomagające wybrać odpowiedni kredyt mieszkaniowy dla indywidualnych wymagań klienta.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom Maklerski Noble Securities - akcje, obligacje »

  Firma oferuje inwestycje w akcje, fundusze inwestycyjne i kapitałowe oraz obligacje korporacyjne, a także rachunek maklerski na doskonałych zasadach.
  Nasze biuro maklerskie oferuje między innymi inwestycje w akcje, obligacje korporacyjne, a także fundusze inwestycyjne i kapitałowe. Proponujemy rachunek maklerski na doskonałych zasadach, dzięki któremu będą mogli Państwo pomnażać swoje aktywa bezpiecznie i optymalnie.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe - ranking, porównanie, oprocentowanie »

  Witryna dostarcza informacji o dostępnych na rynku bankowym lokatach, rachunkach oszczędnościowych, kontach bankowych. Sprawdź najnowszy ranking, porównaj lokaty. Dowiedz się gdzie założyć darmowe konto bankowe.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Jeśli poszukujesz nowych ambitnych zleceń koniecznie musisz wziąć udział w przetargu. Serwis oferent.com.pl wyszuka dla Ciebie najnowsze przetargi z Twojej branży i wyśle Ci codziennie na maila. Dzięki nam poznasz również wyniki przetargów, które udostępnią Ci kto właśnie wygrał zamówienie z Twojej okolicy i będziesz mógł się zgłosić do niego z propozycją współpracy. Jako portal istniejący na polskim rynku ponad sześć lat ciągle się rozwijamy i udostępniamy klientom nowe funkcje. Jedną z nich jest baza podwykonawców, gdzie prezentujemy firmy z całego kraju chętne do nawiązania współpracy. Istniejemy dla Ciebie i Twojego sukcesu!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: