Podkategoria: Doradztwo - strona 48 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Zamówienia publiczne »

  Poszukując nowych zleceń na pewno nie raz przeszukiwałeś Internet i lokalną prasę. Grupa BIZNES POLSKA wychodzi Ci z pomocna dłonią. Od ponad 10 lat monitorujemy zamówienia publiczne z całego kraju i dostarczamy wyselekcjonowane informacje naszym klientom. Grupa Biznes Polska to nie tylko przetargi i wyniki przetargów. W toku rozwoju stworzyliśmy wiele ciekawych opcji dla naszych zarejestrowanych użytkowników. W serwisie znajdziesz licytacje, oferty handlowe, oferty kupna, a także będziesz miał możliwość dodania własnego ogłoszenia. Już dziś skorzystaj z darmowego testu i przekonaj się, że nasze oferty przetargowe są najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wspólników, sumiennemu doborowi współpracowników, aplikantów i asesorów notarialnych o wysokich kwalifikacjach, notariusz w Krakowie - gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

  Notariusze z Krakowa do Państwa dyspozycji.

  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze dowolnego dnia, a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Bankowe »

  W serwisie oprocentowanielokat.com.pl porównasz najbardziej korzystne lokaty bankowe, jakie proponowane są na rynku przez instytucje finansowe. Na podstawie naszego zestawienia znacznie szybciej, a co najważniejsze skuteczniej, dokonasz wyboru lokaty, która będzie w stanie wypracować najwyższe zyski.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy IT »

  JT Weston jest firmą doradczą założoną w 2011 roku przez doświadczonych konsultantów i doradców biznesowych wywodzących się z firm Deloitte i Ernst & Young.Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów doradczych dla największych firm w Polsce i Europie, w połączeniu z dostrzeganą potrzebą dostępu do profesjonalnych usług doradczych wśród małych i średnich przedsiębiorstw, przekonały nas do zbudowania zupełnie nowej jakości modelu świadczenia usług doradczych sygnowanego marką JT Weston.JT Weston to nie tylko konsultant pomagający zrealizować dane przedsięwzięcie biznesowe, JT Weston to: Doradca, który dostarczy klientowi informacji niezbędnych do podjęcia właściwej decyzji o realizacji przedsięwzięcia, wyborze formy i zakresu wdrożenia, bądź jego zaniechaniu i wyborze ścieżki wyjścia, Doradca, który z pełną stanowczością przedstawi swoje stanowisko i zarekomenduje wybrany kierunek działania, Doradca, który przygotuje klienta do realizacji przedsięwzięcia w sposób gwarantujący jego powodzenie, Doradca, który wspomoże klienta w przeprowadzeniu projektu własnymi siłami, bądź zrealizuje projekt w imieniu klienta, Doradca, który przygotuje klienta do wprowadzenia produktów projektu w życie w sposób maksymalizujący korzyści z ich stosowania, Doradca, który podsumuje wyniki całego przedsięwzięcia i przedstawi rekomendacje możliwych dalszych działań i usprawnień.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noble Bank Szczecin »

  Celem portalu DarmowyDoradca.pl jest zebranie informacji o wszystkich firmach doradztwa finansowego oferujących swoje usługi na polskim rynku. Internauci mogą tutaj znaleźć kontakt do ich placówek oraz dowiedzieć się jak mogą się umówić na spotkanie z doradcą w takiej placówce w swoim mieście. Ponadto każdy klient dowie się tutaj co właściwie osiągnie dzięki tej ofercie.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Katarzyna Kępka »

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Kępka prowadzi kompleksową finansowo- księgową obsługę podmiotów gospodarczych.
  Oferujemy usługi z zakresu: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
  Biuro rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.
  Odbiór dokumentów na życzenie klienta.
  Wyprowadzamy zaległości.

  Możliwość pracy w siedzibie klienta (outsourcing) - znajomość programów SAP, Symfonia

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MW Finanse - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami »

  Firma MW Finanse świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podstawą naszej działalności jest pomoc w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkania, domu oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości. Naszym Klientom w ramach kompleksowej obsługi pomagamy uzyskać kredyt zarówno na zakup jak i na remont lub budowę nieruchomości.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Branding »

  Trudna szutka tworzenia silnych marek. Branding, re-branding i inne operacje na otwartym sercu firmy.

  Branding | agencja brandingowa nipo.pl - profesjonalnie i skutecznie zadbamy o wizerunek Twojej firmy lub marki.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalizacja w Niemczech »

  Dlaczego masz pracować w Niemczech? Większe zarobki, lepsze wyposażenie szpitali t tylko niektóre powody aby rozpocząć pracę w Niemczech. Aby rozpocząć u nas specjalizację prosimy o wysłanie cv na nasz adres. Oferty pracy dla lekarzy i praca dla lekarzy w niemczech to my ! Zapraszamy wszystkich młodych lekarzy do współpracy z nami. Od lat pośredniczymy między niemieckimi klinikami a polskimi i europejskimi lekarzami chcącymi rozpocząć pracę w Niemczech. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz lekarz był w pełni zadowolony ze swojej wymarzonej pracy w Niemczech i cieszył się sukcesem.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W propozycji portalu rzeczowe materiały do prac różnych typów. W internecie można wyszukać wiele firm, które napiszą dla Ciebie niedrogie oraz bardzo dobre pomoce do różnych prac, wykonają właściwe materiały, a wtedy pisanie prac licencjackich przebiegnie szybciej. Trzeba więc stosownie wcześniej wybrać się do firmy z naszym zleceniem określając swoje wymagania, albowiem pisanie prac zajmuje dużo czasu. Nasza firma realizuje tematy z wielu zakresów, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Jeśli masz trudny temat, mało czasu - jesteśmy po to aby Ci pomóc.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Kiedy szukasz wskazówek przy pisaniu pracy, zapraszamy do skontaktowania się z naszym specjalistą. Oferujemy pomoc przy pracach takich jak: prace magisterskie, prace licencjackie. Jeśli planujemy znaleźć kogoś, aby wsparł nas przy opracowaniu pracy dobrze to rozplanować odpowiednio wcześnie, aby czasu na prace magisterskie zostało niemało. Wtenczas będziemy przekonani, że pisanie prac nie będzie zrobione nie solidnie, tylko ktoś do tego przysiądzie, zakupimy porządne materiały i będziemy kiedyś za to należycie nagrodzeni. Kluczowa przy pisaniu prac jest jakość, więc jeśli ktoś sądzi, że koszty tych ofert są jednak wygórowane, to może próbować znaleźć tańsze oferty, mimo to powinien też zauważyć że za ceną idzie efekt końcowy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Szukasz optymalnej lokaty? Oszczędź czas i pieniądze. Przygotowaliśmy i zebrali w jednym miejscu popularne oferty produktów finansowych, zestawienia, porównania, ranking lokat bankowych. Możesz sprawdzić TOP 10 lokaty bankowe lub też wyszukać ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Wystarczy że wypełnisz prosty formularz, podając kwotę lokaty, walutę i okres. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, a jeżeli wybierzesz atrakcyjną lokatę możesz wprost z naszej witryny wypełnić wniosek do banku. Porównaj i wybierz optymalne lokaty. Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszym porównaniu lokat znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe Auditex z Bielska-Białej świadczy pełen zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie. Nasza kadra to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nasi księgowi poprowadzą księgi i rachunki Państwa firmy w sposób odpowiedzialny, poufny i rzetelny. Działamy głównie na terenie śląska, a dokładniej Bielska-Białej i okolic, w tym także Czechowic-Dziedzic, Żywca, Wisły i Cieszyna.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, ewidencję VAT, rozliczanie podmiotów gospodarczych ze zobowiązań publiczno-prawnych, sprawozdawczość GUS i NBP, doradztwo podatkowe, sprawy pracownicze i rozliczenia z ZUS, sporządza wnioski kredytowe. Ponadto udziela porad w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Pomaga w redagowaniu podań i odwołań, sporządzaniu wniosków kredytowych, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą pomaga w czynnościach rejestracyjnych.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty inwestycyjne »

  Na stronie znajdziesz aktualne informacje na temat kredytowania deweloperskiego a także kredytów inwestycyjnych. Dzięki informacjom zawartym na stronie dowiesz się jak przygotować się do kredytu oraz jakie wymogi musisz spełnić. Na stronie znajdziesz także dane kontaktowe do doradcy finansowego, który pomoże Ci w dokonaniu właściwego rozwiązania.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcanie spółek »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług przekształcania firm w spółki oraz odwrotnie. Zapewniamy profesjonalne podejście poparte wieloletnim doświadczeniem oraz miły kontakt. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą oferta. Każdy kto choć raz miał z nami doczynienia doskonale wie, że znamy się jak mało kto na prawie i wszystkie swoje interesy doprowadzamy do końca.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Digideo - firma konsultingowa, audyty stron, strategie marketingowe, digital marketing »

  Digideo - firma konsultingowa marketingu internetowego; Oferujemy nastepujące usługi: konsulting biznesowy, strategie marketingowe, audyty eksperckie stron www, audyty i optymalizację e-sklepów, budowanie rozwiązań e-commerce, marketing wyszukiwarek - sem, project management, analize konkurencji i otoczenia firmy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie pożyczyć pieniądze - poradniki »

  W obecnych czasach problemy finansowe mogą dotknąć praktycznie każdego. Mając to na uwadze uruchomiliśmy forum dyskusyjne, gdzie będziemy zamieszczać ciekawe artykuły w formie poradników. Serdecznie zapraszamy do dyskusji i wymiany spostrzeżeń.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Zawodowa kancelaria prawnicza z Gdańska - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług radców prawnych. Postawionym przez nas celem jest świadczenie na rzecz klientów zarówno prywatnych a także firm.Oferowane usługi wykonujemy z zachowaniem doskonałej jakości. W naszej ofercie znajdziesz pakiety obsługi prawnej a także krótkie (jednorazowe) konsultacje z prawnikiem. Gwarantujemy Państwu pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu sprawne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie zleconych nam spraw i problemów. Już teraz zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której zawarliśmy więcej informacji na nasz temat, a także dokładną ofertę naszej kancelarii.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • LUST Ubezpieczenia Głogów »

  Od kilkunastu lat zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowo-finansowym oraz odszkodowaniami. Lata praktyki w branży pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard obsługi klientów. Współpracujemy z kilkunastoma czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych oraz rzetelną, profesjonalną i kompleksową obsługę. U nas znajdziecie Państwo odpowiednie dla siebie ubezpieczenie w korzystnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę oraz do naszego biura w Głogowie!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: