Podkategoria: Doradztwo - strona 49 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · następna strona »
 • Konta oszczędnościowe »

  Nasza oferta składa się z oferowania profesjonalnych rankingów kont oszczędnościowych publikowanych na stronach naszego portalu. Ranking kont oszczędnościowych jest tworzony z myślą o klientach banków, którzy mają problem ze znalezieniem atrakcyjnej oferty rachunku oszczędnościowego. Serwis zawiera informacje oraz porównania oprocentowanych kont bankowych oferowanych w danej chwili przez banki.

  Prowadzone przez nas rankingi, zawierają podstawowe informacje dotyczące kont oszczędnościowych. M.in. są to: oprocentowanie konta, opłaty, rodzaj kapitalizacji oraz dodatkowe usługi oferowane w ramach konta. Poprzez ranking kont, klient może bez trudu porównać aktualne oferty banków oraz bezpośrednio skontaktować się z instytucją. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie »

  Zakładasz rodzinę i chciałbyś zapewnić jej bezpieczną przyszłość? Masz niebezpieczną pracę albo wyjeżdżasz w daleką podróż? Dobrze jest rozważyć ubezpieczenie na życie. Jest dużo firm ubezpieczeniowych w Polsce. Na naszej stronie dowiesz się po czym rozpoznać wartościowe ubezpieczenie na życie oraz gdzie je znaleźć. Oferujemy szereg wartościowych artykułów oraz porad dotyczących ubezpieczeń. Dowiedz się kim jest broker ubezpieczeniowy, czym się charakteryzują ubezpieczenia zdrowotne i grupowe oraz z jakiego powodu warto ubezpieczyć się na życie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Wrocław »

  Jesteśmy pracownią projektową działającą na rynku od kilkunastu lat.W zakres oferowanych usług wchodzi:- pomoc/złożenie wniosku przy uzyskaniu DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY (przy braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego),- sporządzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budownictwa mieszkaniowego i usługowego,- opracowywanie pełnej dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę (projekty budowlane),- adaptacja projektów gotowych (katalogowych),- projekty zmiany sposobu użytkowania obiektu,- projekty przebudowy obiektów,- projekty termomodernizacyjne,- projekty ogrodów, małej architektury i innych terenów zielonych,- doradztwo i nadzór autorski na budowie,- sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej (dokument niezbędny przy zgłaszaniu budynku do użytkowania),- sporządzanie materiałów reklamowych promujących inwestycję,- doradztwo w wyszukiwaniu terenów pod inwestycję.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt online »

  Pragniesz wysłać podanie o kredyt online? To proste. Skorzystaj z portalu internetowego odpowiedniego banku a tam znajdziesz odpowiednie dokumenty do wypełnienia i przesłania. Jeśli nie wybrałeś do tej pory oferty odpowiedniej dla siebie możesz skorzystać z jednej z porównywarek instrumentów finansowych i z kalkulatora kredytowego. Takie wypełnianie podań posiada wiele plusów. Brak konieczności udawania się do placówki bankowej by starać się o umowę i marnowania dużej ilości czasu to tylko niektóre plusy wysyłania podań o kredyt online. Naturalnie, jeśli wolisz zwykłe procedury to możesz udać się do instytucji finansowej i tam porozmawiać z przedstawicielem, który odpowie na każde Twoje pytanie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie w niemczech »

  Pozycjonowanie jest jednym z ważniejszych elementów marketingu internetowego. Nasza firma oferuje usługi w zakresie prowadzenia internetowych kampanii marketingowych. Portal zawiera dokładną ofertę wraz cenami i danymi kontaktowymi

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo organizacyjne »

  MKG Consulting to firma oferująca profesjonalne usługi doradczo-szkoleniowe: spotkania szkoleniowo-motywacyjne, warsztaty szkoleniowo-konsultacyjne, organizację wyjazdów integracyjnych oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Kompleksowe doradztwo HR - employer branding i komunikacja wewnętrzna, ocena stanowisk pracy oraz system oceniania pracowników. Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym biurze w Bielski- Białej.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm »

  Czasem przychodzi chwila, że chciało by się pójść za głosem serca i założyć własną działalność. Pragnienie oczywiście do spełnienia jeśli posiadamy do tego środki, bo sprawa wymaga zazwyczaj wydania dużej ilości środków już na starcie. W razie ich braku pomogą nam instytucje finansowe oraz proponowane przez nie kredyty dla firm. Portal nasz stworzyliśmy, by służyć pomocą i informacją tym, którzy chcą otworzyć własną firmę korzystając z pomocy instytucji finansowych oraz kredytów dla firm.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie, obsługa kadr i płac Warszawa | outsourcing »

  Jesteśmy wysoce wykwalifikowaną firmą zajmującą się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie kadr i płac. Nasza firma powstała w odpowiedzi na liczne zapytania, oraz zgłaszane zapotrzebowanie przez rynek reprezentowany głównie przez małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

  Naszymi głównymi celami było ulżenie naszym Klientom od czasochłonnych, żmudnych i wysoko specjalistycznych działań, oraz również od nadmiernych nakładów na zorganizowanie i utrzymanie własnych stanowisk pracy niezbędnych do obsługi kadrowo płacowych firmy.

  Nasza firma bazuje na wysokiej profesjonalnej wiedzy oraz kwalifikacjach pracowników.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie - Usługi księgowe »

  Profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe. Biuro Rachunkowe OPENTAX z siedzibą w Świeciu świadczy usługi rachunkowo-księgowe oraz prowadzi konsultacje i analizy w obszarze podatków, rachunkowości, finansów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wiedzą i sporym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w małych i średnich firmach oraz organizacjach pozarządowych.Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.Zajmij się rozwojem Twojego biznesu, a resztę zostaw nam!Staramy się sprawić, aby rachunkowość, gąszcz przepisów podatkowych, sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.Nasze cele: rzetelność i zgodność z przepisami, profesjonalizm i tajemnica informacji, bezpieczeństwo, nowoczesność i wysoka jakość, długofalowa współpraca, zadowolenie Klienta.Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie Twoich spraw rachunkowo-księgowych.Obsługujemy Klientów z miast: Świecie, Tuchola, Chełmno, Sępólno Krajeńskie i ich okolic.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Jeśli jesteś be pracy i chcesz znaleźć zatrudnienie to ten serwis będzie do tego odpowiedni. Na stronie będziesz mógł zamieścić swoje ogłoszenie, które będzie wyświetlane na niemieckiej stronie dla ludzi,którzy potrzebują pracowników. Na stronie znajdują się wszystkie potrzebne informacje oraz dane kontaktowe

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory i symulatory kredytowe »

  Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu, musisz koniecznie dowiedzieć się, że istnieją narzędzia, które to znacznie ułatwiają. Skorzystanie z kalkulatorów i symulatorów kredytowych w dzisiejszych czasach to praktycznie konieczność, jeśli nie chcesz przepłacić.

  Przekonaj się, ile można zaoszczędzić porównując oferty różnych banków, a my udowodnimy Ci, że za te pieniądze w przypadku kredytu hipotecznego możesz kupić nowy samochód.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty przez internet »

  Obecnie brak środków nie będzie już aż tak dużym problemem jeśli mamy stałe wpływy gotówki. Istnieje sporo instytucji finansowych a tam roi się od ofert kredytowych. Potrzebujemy tylko złożyć odpowiedni formularz aby ubiegać się o kredyty przez internet. Dużym ułatwieniem są banki internetowe, dzięki którym nie tylko złożymy podanie o przyznanie pożyczki ale również poznamy aktualny stan konta, założymy rachunek oszczędnościowy czy wpłacimy pieniądze na czyjś rachunek. Na stronie będziecie mogli się dowiedzieć o wielu pozostałych plusach banków internetowych.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Rekomendacji Produktów - ckRank.pl »

  Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego konsumenta, który jak pokazują badania, zanim dokona zakupu, sprawdza opinie na temat produktu w internecie, stworzyliśmy ckRank, czyli system Rekomendacji Produktów oparty na opiniach Użytkowników serwisu Cokupić.pl.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum Kredytowe »

  Witamy serdecznie na innowacyjnym Forum Kredytowym. Wszystko, co chcesz wiedzieć o finansach, giełdzie i rynku znajdziesz w jednym miejscu. Darmowe doradztwo kredytowe, pomoc w wybraniu banków, porównanie banków, artykuły nowości i wiele więcej w jednym miejscu. Na naszym forum znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz od wiedzy po pomoc, jeśli nie ma tego, czego szukasz napisz a się pojawi. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni bank, odpowiednią ofertę całkowicie za darmo!. Zapraszam serdecznie do rejestracji, która jest całkowicie darmowa, nie zapłacisz ani grosza za pomoc.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Horus Sp. z o.o. »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prowadzenia firmy w zakresie:
  usług księgowych
  usług kadrowo-płacowych
  usług analitycznych
  usług finansowych ( przygotowanie analityczne projektów inwestycyjnych uzyskanie kredytowania dla projektu)
  usług sprawozdawczych
  reprezentacja przed urzędami i ZUS
  doradztwa gospodarczego.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, bierze udział w mediacjach. Reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów polskich i zagranicznych zarówno indywidualnych i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.

  Mając świadomość jak ważne jest dla przedsiębiorców bezpieczeństwo prawne, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom kancelarii nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.
  Kancelaria działa na rzecz organizacji, społeczności lokalnych oraz pojedynczych osób prowadząc działalność charytatywną i pro publico bono.
  Kancelaria świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Huke Finanse »

  HUKE Finanse znaczy usługi doradcze z zakresu produktów finansowych. Wszelkie kwestie odnoszące się do ubezpieczeń, kredytów, hipotek oraz emerytur, nie są obce naszym fachowcom. Nasi konsultanci obserwują rynki finansowe i zawsze selekcjonują dla klientów najodpowiedniejsze oferty, najlepsze cenowo. Nasza oferta zawiera porady dotyczące ubezpieczeń zdrowotnych, pozyskiwania środków finansowych pod postacią pożyczek i kredytów, zakupu nieruchomości a także inwestowania w swoją emeryturę. Na naszej witrynie internetowej znaleźć można słownik pojęć z sektora finansowego, dzięki czemu ani jeden specjalistyczny termin nie będzie Tobie obcy.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznesmix.pl - Blog o biznesie »

  Biznesmix to blog o biznesie dla ludzi aktywnych chcących poszerzać swoje horyzonty i żyjących z misją zmieniania świata robiąc najlepiej to, co potrafią. Bez względu na skalę przedsięwzięcia jakie prowadzą – od wlaściciela kwiaciarni po prezesa dużej firmy.

  W biznesmix chodzi o dzielenie się nowymi ideami w biznesie, designie, technologii, kreatywnosci i lifestyleu. Znajdziecie tu wywiady, opinie, analizami i studia przypadków.

  Dodatkowo garść inspiracji i materiałów z pogranicza rozwoju osobistego – dla wszystkich chcących znaleźć odpowiedź na pytanie co lubią najbardziej w życiu robić i jak sprawić by zrobić z tego sposób na życie – w myśl zasady by nie przepracować ani jednego dnia.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro doradztwa gospodarczego Consultim »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Consultim zajmującej się szeroko pojętym doradztwem gospodarczym. Głównym naszym celem jest dbanie o klienta i jego potrzeby. Zajmujemy się wyceną i doradztwem. Jako jedna z pierwszy firm tego typu znamy się na swojej pracy wkładając w nią serce oraz nabyty przez lata profesjonalizm. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jaki bank »

  Strona jakibank.pl to zbiór praktycznych informacji o bankowych kontach internetowych. Poradniki na temat wykonywania przelewów internetowych, wyboru konta dla swoich potrzeb.
  Nie wiesz jakie konto założyć - w takim przypadku witryna jakibank.pl Ci pomoże.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: