Podkategoria: Doradztwo - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Biznes plan - sporządzanie biznes planów i prognoz finansowych »

  Biznes plan - profesjonalne usługi Usługa sporządzania biznes planu jest usługą dedykowaną cechującą się wysokim stopniem elastyczności w aspekcie zakresu prac. Nasza oferta obejmuje wykonanie w pełni profesjonalnego biznes planu. Nasze usługi cechują się kompleksowością i krótkim czasem, w jakim powstaje gotowy biznes plan, w pełni dostosowany do celu w jakim ma zostać wykorzystany. Usługa ta polega na sporządzeniu dokumentu szczegółowo opisującego spółkę w obecnym stanie i jej plany odnoszące się do przyszłości. Oprócz standardowej usługi sporządzenia biznes planu oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z naszego wsparcia w zakresie w tworzeniu dokumentu przez Państwa pracowników. Oferujemy wsparcie operacyjne i szkoleniowe, które pozwoli Państwa pracownikom opracować profesjonalny biznes plan i da im umiejętności pozwalające na sporządzanie w przyszłości analogicznych dokumentów. Nasza oferta obejmuje również weryfikację i nanoszenie poprawek na już opracowane biznes plany, a także adaptację gotowych biznes planów do nowego celu ich wykorzystania.
  Biznespalan to dokument kompleksowo opisujący spółkę jej strategię plany operacyjny i przewidywania odnośnie przyszłej działalności. Zawiera on zarówno narracyjny opis stanu obecnego i prognoz spółki jak i zestaw analiz finansowych i dokumentów formalnych pozwalających na ocenę podmiotu i weryfikację jego planów.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółek - wycena podmiotów gospodarczych »

  Wycena spółek – wycena DCF – wycena porównawcza, wyceny majątkowe. Usługa sporządzenia wycen fundamentalnych podmiotów gospodarczych ma na celu określenie wartości wewnętrznej spółki. Wycena danego podmiotu pozwala zarówno na podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych, jak również na poznanie czynników determinujących wartość firmy lub przedsięwzięcia inwestycyjnego. Pozwala to podjąć działania skutkujące wzrostem wartości spółki i optymalizacją stosowanych rozwiązań finansowych operacyjnych i informacyjnych.
  Wycena DCF – wycena dochodowa. Wycena na bazie zdyskontowanych przepływów pieniężnych (DCF) uznawana jest powszechnie za najbardziej uniwersalną metodę określania wartości stosowaną powszechnie na rynku. Wycena ta jest również najbardziej elastyczna i pozwala na jej zastosowanie do prawie wszystkich podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. Wycena porównawcza – wycena mnożnikowa – wycena wskaźnikowa. Wycena porównawcza jest uniwersalną metodą szacowania wartości podmiotu gospodarczego. Polega ona na porównaniu na bazie założonych wskaźników wartości analizowanego podmiotu z grupą porównawczą.
  Wycena majątkowa.
  Ten rodzaj wyceny należy do najstarszych metod szacowania wartości. Istnieje wiele odmian wycen majątkowych takich jak: najbardziej popularne wycena aktywów netto i wycena na bazie skorygowanych aktywów netto, czy też rzadziej spotykane wycena likwidacyjna lub odtworzeniowa.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe, Doradztwo, Konsulting, Porady Prawne, finanse, Inwestycje, Dotacje »

  Firma Vivendum świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, usługi księgowo-kadrowe, prawne oraz IT. Wykonujemy dla naszych Klientów prace, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Korzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorcy skupić się na bezpiecznym rozwijaniu podstawowego biznesu oraz na maksymalizacji przychodów i zysków.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szukam pracownika - doradztwo personalne »

  Szukam pracownika to strona firmy doradztwa personalnego zajmującej się skuteczną rekrutacją i selekcją pracowników na każde stanowisko. Firma ta nie specjalizuje się w określonej branży swoim klientom proponuje rozwiązania które nie tylko mogą wspierać proces rekrutacji i selekcji, ale oferuje wyręczenie klienta z trudnej sytuacji braku pracowników na określone stanowisko. Cechami firmy są profesjonalne podejście do realizacji zadań, szybkość działania oraz konkurencyjne stawki rynkowe. Na stronie szukam pracownika zapoznacie się Państwo z ofertą firmy z zakresu doradztwa personalnego jak i doradztwa indywidualnego.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Nasza firma zajmuje sie odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • MIR Consulting firma doradcza projekty i dotacje unijne, porady prawne, szkolenia »

  MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.

  Personel

  W trosce o wysoki poziom świadczonych usług MIR Consulting zatrudnia wysoko wykwalifikowane kadry. Nasi doradcy to zespół posiadający kompetencje w obszarze ekonomii, zarządzania, prawa, a także legitymujący się doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami na terenie całego kraju, co pozwala na kompleksową obsługę powierzonych nam zadań.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • As-link - funkcjonalność stron internetowych »

  Firma AS-LINK bada, projektuje i poprawia funkcjonalność stron internetowych. Prowadzi testy z użytkownikami oraz przeprowadza audyt procesów zakupowych, takich jak analiza koszyka, formularzy rejestracyjnych, logowania w sklepach internetowych oraz audyty struktury informacji, układu strony oraz stylu przekazu treści w pozostałych serwisach www. Do zakresu usług firmy należy także aktualizacja stron oraz stała opieka nad nimi.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty w Częstochowie, Myszkowie, Radomsku i okolicy »

  Strona poświęcona osobom poszukującym optymalnych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych czy firmowych.
  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty! Poświęć kilka minut i nie żałuj przez kolejne kilkadziesiąt lat!

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Gdy nie wiemy co zrobić w sprawach związanych z prawem warto zwrócić się do rady prawnego. Radca prawny pomoże nam w podjęciu decyzji, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla naszego majątku, a nawet całego życia!

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sondaże, Badania Rynku - AMR Consulting »

  AMR Consulting - niewielka specjalistyczna firma badawcza - oferuje realizację badań rynkowych i marketingowych (badania sondażowe, ankiety, badania rynku B2B, badania konsumenckie, badania satysfakcji klientów, badania wizerunku marki, mystery shopping, statystyczna analiza danych)

  Przeprowadzamy badania ad hoc- oferując indywidualne i elastyczne podejście do Klienta.
  Pomagamy w określeniu potrzeb badawczych oraz dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta metody i techniki badawcze.

  Bierzemy pod uwagę ograniczone budżety na badania oraz krótkie terminy wykonania.

  Oferujemy atrakcyjny poziom cen, wynikający z ograniczenia do minimum kosztów biurowych i administracyjnych oraz opłacaniu jedynie realnego nakładu pracy specjalistów przy realizacji projektów.

  Zapewniamy wysoki poziom wniosków badawczych oraz rekomendacji przydatnych do podejmowania decyzji marketingowych.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oszustwa w biznesie »

  Portal edukacyjny traktujący o problematyce wyłudzeń towarów, usług, pieniędzy. Jak zabezpieczać swoje roszczenia, jak weryfikować rzetelność i wypłacalność kontrahentów, pożyczkobiorców. Kiedy mamy do czynienia z oszustwem, odpowiedzialność karna, kwestie dowodowe. Znaczenie odpowiedzialności karnej w dochodzeniu trudnych wierzytelności. Portal prowadzony przez specjalistów - praktyków: windykatorów i prawników.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Częstochowa Euro-Pit s.c. - Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe s.c. Częstochowa, ul. Jasnogórska 48. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałt, zus, księgi handlowe, płace. Posiadamy licencje MF, Oferujemy zwrot podatku za pracę za granicą z krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Belgia, Niemcy, USA, Norwegia, Holandia

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • VOREVO: Gdzie Nauka spotyka Biznes »

  Nawiązuj kontakty naukowo - biznesowe na całym świecie. Masz pomysł na innowacje? Szukasz partnerów do projektu? Chcesz zainwestować...

  VOREVO jest internetową platformą służącą do nawiązywania i rozwijania kontaktów między środowiskiem naukowym a biznesowym na całym świecie.

  Portal skupia podmioty gospodarcze i naukowe oraz osoby fizyczne, mające pomysł na innowacje lub szukające partnerów do przeprowadzenia projektu.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii Walii Irlandii Szkocji »

  Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii Walii Irlandii Szkocji
  Wypadek na terenie Anglii, Walii, Irlandii, Szkocji. Jurista kompleksowo zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z dochodzeniem odszkodowań za doznane obrażenia w wypadkach, które miały miejsce na terenie UK i Irlandii. Skontaktuj się z Jurista jeżeli miałeś: wypadek w pracy, wypadek drogowy, wypadek obejmujący transport publiczny, doznałeś urazu sportowego czy aktu przemocy. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że odszkodowanie Ci nie przysługuję, prześlij nam dane dotyczące wypadku - pozwól nam przeanalizować Twoją sprawę. W imieniu Klienta występujemy także o: zwrot kosztów leczenia i opieki medycznej, zwrot utraconego dochodu na skutek wypadku, inne koszta.
  Każda osoba otrzyma indywidualnego konsultanta, który będzie prowadził Twoją sprawę od początku do końca.
  www.juristapoland.pl
  info@juristapoland.pl

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Roznoszenie ulotek, Rozdawanie Ulotek. Kolportaż ulotek, Drukonosz.pl »

  Specjalizujemy się w doręczaniu materiałów reklamowych do gospodarstw domowych oraz firm. Nasze usługi świadczymy na terenie wszystkich 10 największych miast Polski. Powierzone nam druki bezadresowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Świadczymy usługi audytorskie kolportażu.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sortis Sp.zo.o Najtańsze Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  1/ pełna ewidencja księgowa
  2/ uproszczona ewidencja księgowa- KpiR,
  Ryczałt Ewidencyjny, Karta Podatkowa
  3/ rozliczenia VAT krajowy, VAT unijny,
  import i eksport
  4/ prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z
  ZUS-em
  5/ deklaracje PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS
  6/ sprawozdania finansowe, sprawozdania
  do NBP, GUS, PIP itp.
  7/ inne czynności usługowe

  Cennik Biura Rachunkowego Sortis sp.zoo. jest jawny, sprawdź ile zapłacisz u nas za usługę www.sortis.net, lub e-mail: biuro@sortis.net, tel.91 422 20 22, fax. 91 422 08 22, siedziba: Felczaka 20 c, 71-417 Szczecin

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SI-Consulting - Wdrożenia i serwis SAP ERP i CRM. Programowanie ABAP »

  SI-Consulting SA - to firma konsultingowa działająca jak partner SAP Polska. Specjalnością SI-Consulting są zaawansowane wdrożenia SAP ERP i CRM prowadzone w oparciu o metodykę ASAP lub PM-BOOK. Posiadamy liczny i doświadczony zespół programistów ABAP pozwalający rozwijać system SAP zgodnie z potrzebami klienta we wszystkich modułach. W skład zespołu SI-Consulting wchodzą konsultanci wszystkich specjalności i modułów SAP, m.in.: FI, CO, SD, MM, PP, QM, PM, BW, CRM i ABAP. SI-Consulting jest także partnerem Microsoft, IBM oraz Business Objects. W ofercie posiadamy unikalne rozwiązania dotyczące obiegu dokumentów i workflow oraz system skanowania faktur połączony z OCR. Posiadamy doświadczenia we wdrażaniiu konsolidacji prawnej w SAP. Możemy pochwalić się licznymi projektami integracji systemów z SAP w oparciu o różne narzędzia i technologie - np. XI, netweaver, RFC, EDI, IDOC.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • CG Tłumaczenia pisemne, ustne »

  CG jest firmą usługową założoną przez Celestynę Górczyńską-Owsianko. Założycielka posiada duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń, które zdobyła podczas wieloletniej pracy w środowisku międzynarodowym, współpracując z regionami europejskimi.
  Wieloletnia praktyka i zdobyte doświadczenie gwarantują profesjonalizm organizowanych przez firmę CG konferencji i spotkań międzynarodowych. Zlecając przygotowanie spotkań z partnerami zagranicznymi mogą Państwo każdorazowo liczyć na kompleksową i kompetentną realizacje zadań.
  Firma CG oferuje usługi w zakresie wyszukiwania i kojarzenia podmiotów instytucjonalnych oraz biznesowych. Jesteśmy gotowi podjąć się poszukiwania odpowiednich partnerów dla profilu Państwa działalności w krajach europejskich.
  Doświadczony zespół współpracujący z firmą CG gwarantuje profesjonalną organizację konferencji i spotkań międzynarodowych.
  Zajmiemy się przygotowaniem Państwa spotkań, biorąc odpowiedzialność za znalezienie właściwego miejsca (sale konferencyjne, usługi hotelarskie), zapewnienie zaplecza technicznego na najwyższym poziomie oraz doskonałego cateringu.
  Na Państwa życzenie wzbogacimy program spotkań o ofertę turystyczną lub kulturalną.
  Tłumacz języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, tłumaczenia pisemne, ustne, konsekutwne i symultaniczne, niemiecko-polskie, polsko-niemieckie, tłumaczenia z języka niemieckiego, CG Celestyna Górczyńska-Owsianko

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja marketingowa »

  PANZERKEIL zajmuje się strategicznymi rozwiązaniami oraz konsultingiem w dziedzinie marketingu. Pomagamy naszym klientom budować trwalsze więzy z klientami, tworzyć nowe kanały sprzedaży, wzmacniać ofertę, odkrywać ukryte możliwości, i systematycznie niszczyć konkurencję.
  PANZERKEIL dzieła bez „zespołu fachowców” - nasze zlecenia wykonywane są w 90% przez sprawdzony outsourcing. Takie rozwiązanie gwarantuje, wyższą specjalizację, niższe koszty i flexibility.
  PANZERKEIL jest jedyną w Polsce agencją marketingową działającą nie tylko na rynku Polskim i Anglojęzycznym ale również na rynku Azji (w szczególności Japońskim) gdzie posiadamy wieloletnie doświadczenie i kontakty.
  W naszej ofercie znajdą państwo takie usługi jak m.in marketing miast.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa, zasłony, dekoracje okienne, firany, rolety »

  Firma Dekorokna Bożena Szerszeń-Ciołek
  zajmuje się projektowaniem i realizacją dekoracji okiennych.Warszawa, okolice
  Oferta:
  - sprzedaż tkanin dekoracyjnych, zasłon, firan, pasmanterii dekoracyjnej
  - sprzedaż karniszy,szyn, zaczepów itp
  - sprzedaż mechanizmów do rolet rzymskich, paneli, również sterowanych elektronicznie
  - usługa uszycia ) zasłon, firan, poduszek, narzut, obrusów itp
  Wykonanie tylko w obrębie naszej firmy.
  - montaż karniszy, rolet, szyn
  Gwarantowana rzetelność oraz dobra znajomość tematu!

  zapraszam serdecznie
  Bożena Szerszeń
  509 680 216

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: