Podkategoria: Doradztwo - strona 53 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · następna strona »
 • Porównywarka kredytów »

  Pragniemy dziś zaprezentować Wam serwis, z którym odnalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego i innego rodzaju kredytu stanie się o wiele mniej skomplikowane dzięki porównywarce kredytów. Do niedawna przed otrzymaniem pożyczki musieliśmy zazwyczaj na wstępie składać wizytę w dużej liczbie instytucji bankowych aby zapoznać się z ich warunkami. Ta strona ma na celu usprawnienie tego procesu. Prezentowana porównywarka kredytów hipotecznych, kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych i refinansowych pozwoli na początkowe przeanalizowanie dostępnych ofert, wyselekcjonowanie najlepszych oraz kontakt z wybranym bankiem za pomocą formularza na stronie. Kalkulator kredytowy pozwoli dowiedzieć się na jaką pożyczkę rzeczywiście powinniśmy sobie pozwolić i jaki możemy dostać. W każdej chwili masz możliwość wejść na stronę, aby otrzymać sprawdzone informacje o tym która instytucja finansowa ma obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy i gdzie można liczyć na pomoc w postaci kredytu konsolidacyjnego za pomocą którego spłacisz dotychczasowe kredyty. Zapraszamy do korzystania z naszej porównywarki kredytów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient »

  Firma oferuje badania typu MysteryShopper, sprawdzające jakość obsługi klienta. Stosujemy nowoczesne metody badawcze, w tym kamery video i rejestratory dźwięku. Badania prowadzone są przy pomocy "Tajemniczych Klientów".

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku holandia »

  Kancelaria podatkowa Tax-Return - specjalista od odzyskiwania nadpłaconego podatku w aż sześciu europejskich krajach. Usługi świadczone są doświadczonego, licencjonowanego doradcę podatkowego, co daje naszym klientom gwarancję uzyskania 100% zwrotu. Kancelaria świadczy swoje usługi na miejscu, możliwe jest także załatwienie wszelkich formalności korespondencyjnie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy »

  Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego spada, co za tym idzie zmniejsza się wysokość rat tych kredytów. Jest to dobry czas na to żeby zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. To zrozumiała rzecz, że mało jest ludzi, którzy mogli by sobie pozwolić na zakup tudzież zbudowanie domu z własnej kieszeni. Przez kryzys sytuacja ta wydaje się być bardziej skomplikowana niż zwykle. W tych okolicznościach nie ma innego wyjścia jak udać się po pomoc instytucji finansowej w postaci kredytu na dom lub kredytu mieszkaniowego. Stworzyliśmy witrynę, która pomoże Państwu we wstępnym etapie poszukiwań właściwej oferty kredytowej. Skorzystają tu Państwo szereg ułatwień w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych i hipotecznych, kalkulatorów zdolności kredytowej i kalkulatorów kredytowych. Na stronie dowiesz się ponadto wszystkiego co dotyczy reguł udzielania kredytów w tym rekomendacji T. Rekomendacja ta jest zbiorem zasad, które trzeba spełnić aby bank mógł udzielić kredytu. Głównymi warunkami otrzymania pożyczki bankowej wg. rekomendacji T jest to, iż jego rata nie może być wyższa niż 42 procent dochodów netto klienta. Bardzo ważna jest nasza terminowość w spłacaniu poprzednich kredytów. Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej oraz skorzystać z porównywarek – zapraszamy do odwiedzania naszej witryny.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez internet »

  Ostatnie wydarzenia w naszym kraju pokazały, że ludzie bardzo często nie zwracają większej uwagi na to, komu powierzają swoje pieniądze. Nie inaczej jest w przypadku pożyczek - bardzo często ludzie przed uzyskaniem pożyczki nie czytają umowy i nie sprawdzają najważniejszych informacji dotyczących instytucji pozabankowych udzielających pożyczek. To poważny błąd, ponieważ szczęście nie musi nam dopisać i możemy się odrobinę "przejechać". Dlatego też, każda osoba zainteresowana pozyskaniem chwilówki przez internet, powinna najpierw dokładnie sprawdzić to, która pożyczka przez internet jest warta uwagi.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac dyplomowych »

  Jesteśmy redakcją z dużym doświadczeniem w pisaniu prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich oraz różnego rodzaju referatów czy prac zaliczeniowych. Współpracujemy z zespołem doświadczonych i najlepszych redaktorów i korektorów. Z nami stworzysz pracę swoich marzeń która pozwoli Ci zdać na 5 !

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmową spółki MCT, która zajmuje się wszystkimi sprawami z obsługą, zakładaniem, sprzedawaniem i kupowaniem spółek. Dzięki naszym fachowym poradom oraz profesjonalnemu consultingowi z pewnością prawidłowo załatwimy wszystkie niezbędne formalności.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości I Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała »

  Nasza firma zdobywa doświadczenie w branży nieruchomości od wielu lat. Zajmujemy się wyceną nieruchomości oraz doradztwem w zakresie nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Do najczęstszych zleceń należą: wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki, lokalu etc. Określamy wartość dla nieruchomości rolnych i leśnych. Operaty szacunkowe sporządza wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia - Nauka Sztuki Uwodzenia. »

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkola Uwodzenia ma opinie renomowanej i najstarszej szkoły hipnozy w Polsce. Chwaląc się faktem, iż angażuje wyłącznie doświadczoną kadrę szkoleniową specjalistów z dużym doświadczeniem. Nasza instytucja współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które dysponują kontaktami międzynarodowymi na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. W szkole są zatrudnieni wybitni trenerzy, coachowie, wykładowcy i doświadczeni eksperci, przede wszystkim psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia kursy z podrywania, znane są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój osobisty, motywacja, wywieranie wpływu, manipulacja, kłamstwo. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnych szkoleń, które naszym kursantom gwarantują praktyczną wiedzę z zakresu: techniki uwodzenia, techniki motywacji, sposoby perswazji.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty i Ekspertyzy Budowlane »

  W ramach swojej działalności Biuro wykonuje:
  - ekspertyzy i opinie techniczne dotyczące obiektów budowlanych i inżynierskich,
  - projekty konstrukcyjne obiektów budowlanych (w szczególności konstrukcji sprężonych i prefabrykowanych),
  - projekty wzmocnień istniejących obiektów budowlanych (m in. przez zastosowanie materiałów kompozytowych FRP, sprężenie zewnętrzne, zmianę układu statycznego),
  - weryfikacje dokumentacji projektowych (budowlanych i wykonawczych) w zakresie konstrukcji,
  - badania konstrukcji (w tym konstrukcji sprężonych: strunobetonowych i kablobetonowych oraz prefabrykowanych) oraz okresowe kontrole stanu technicznego budynków wymagane przez Prawo Budowlane,
  - szkolenia z dziedziny projektowania betonowych konstrukcji sprężonych i prefabrykowanych według Eurokodów,
  - nadzór inwestorski.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy »

  Kancelaria Prawna Themi, specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie gospodarczym, oraz odszkodowaniach, w tym odszkodowaniach za bezumowne korzystanie przez zakłady przesyłowe.Themi wykonuje usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw w tym min.:restrukturyzacja spółek, windykacja sądowa, reprezentacja w postępowaniach gospodarczych, sprawach związanych z kredytami i pożyczkami, prawo bankowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze - powstałe w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i karne-skarbowe, specjalizując się również w arbitrażu. Themi świadczy również usługi prawnicze dla zadłużonych przedsiębiorstw, prowadząc procesy restrukturyzacji, reprezentacji w postępowaniu upadłościowym, postępowaniach egzekucyjnych i likwidacji. Themi reprezentuje przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w procesach o ustalenie ich odpowiedzialności za długi spółki, sprawy z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi posiada również wyspecjalizowany zespół prawników specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań, min.: odszkodowania za linie energetyczne i inne linie przesyłowe - tzw. odszkodowanie za słupy, odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, oraz odszkodowania za szkody na majątku.Posiadając doświadczony zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem adwokackim, Themi prowadzi nawet najtrudniejsze sprawy.Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Themi świadczy usługi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego »

  Na rynku działa coraz więcej firm specjalizujących się w kościelnych procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa, zwanych popularnie, i zarazem mylnie, "rozwodami kościelnymi". Jak spośród nich wybrać tę najlepszą? Oczywiście nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie który prawnik-kanonista jest najlepszy, jednakże przeszukując strony internetowe warto zwrócić uwagę na Kancelarię Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi. Firma ta świadczy kompleksowe usługi związane z uzyskaniem stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego w każdym stadium sprawy, jak również przed jej wniesiem.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikson Group - konsulting biznesowy | business consulting »

  Mikson Group zajmuje się konsultingiem biznesowym świadcząc usługi doradcze (Business Consulting) dla kadry zarządzającej oraz właścicieli przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych, chcących usprawniać procesy biznesowe zachodzące w firmie oraz zwiększać jej zyski i udziały rynkowe.

  Wspólnie, analizując poszczególne obszary biznesowe wskażemy problemy oraz możliwości, których odpowiednie rozwiązanie i właściwe wykorzystanie doprowadzi przedsiębiorstwo Państwa firmy do realizacji wytyczonego celu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko-Biała »

  Już bardzo długo zajmujemy się nieruchomościami. Firma PROFEO CN prowadzi nieruchomości Bielsko-Biała na terenie śląska i okolic. Profesjonalnie w sprzedaży nieruchomości i domów oraz mieszkań od 2000 roku. Firma istnieje na rynku od 2000 roku i ma świetną opinie na którą sobie zapracowała.

  Sprzedajemy mieszkania praktycznie w całej Polsce ale głównie na terenie Śląska i Małopolski. Możesz wejść na naszą stronę internetową i sprawdzić wszystkie oferty które firma ma w swojej bazie. Baza jest bardzo duża i warto spedzic na stronie trochę czasu aby precyzyjnie wyszukań interesującą ofertę sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do współpracy z nieruchomości Bielsko czyli PROFEO CN.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mennica wrocławska – Twoje bezpieczne inwestycje »

  Mennica wrocławska zajmuje się sprzedażą i skupem złota, srebra i platyny. Na naszej stronie znajdziesz sztabki i monety w najlepszych cenach. Oferujemy zarówno możliwość kupna, jak i odsprzedaży metali szlachetnych. Aktualnie radzimy sprawdzić skup srebra- cennik i skorzystać z wyjątkowo dobrego kursu. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy zawodowo doradzają innym, jak inwestować w kruszce. Nie warto ryzykować samemu. Warto zaufać ekspertom.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez Internet »

  Kredyty online i pożyczki przez Internet są wygodną formą pożyczania niewielkich kwot nie wychodząc z domu. Wszystko odbywa się poprzez portale finansowe oferujące pożyczki online. Po rejestracji w takim portalu i weryfikacji danych osobowych możemy już pożyczać niewielkie kwoty zazwyczaj do kilkuset złotych. Oprocentowanie i koszty takich pożyczek są z reguły wyższe niż te w bankach komercyjnych ale często nie ma weryfikacji danego klienta w BIKu. Na naszej stronie dowiesz się kto udziela takich pożyczek i gdzie najlepiej wziąć kredyt przez Internet, zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena oddziaływania na środowisko »

  Wykonujemy pomiary hałasu, pomiary emisji gazów i pyłów, pomiary wzorcujące i okresowe systemów ciągłego monitoringu zanieczyszczeń powietrza, instalujemy króćce pomiarowe, robimy kalibrację pyłomierzy optycznych. Kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami. Firma oferuje unikalną usługę, tzw. outsourcing ekologiczny. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Księgowy, Namysłów »

  Grupa MTD – Biuro rachunkowe w Namysłowie. Świadczymy odpłatne usługi w zakresie: prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenia ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń, wspólnot itp., pełnej obsługi kadrowo-płacowej i ZUS, sprawozdań do GUS.
  Staramy się doradzać, udzielać wyjaśnień i porad. Informujemy i konsultujemy w sprawach księgowych oraz w przypadku posiadanego pełnomocnictwa reprezentujemy podmiot przed organami skarbowymi.
  Pomagamy firmom wybrać najkorzystniejszy kredyt czy też leasing lub najbardziej atrakcyjną pożyczkę spośród ofert wielu banków. Określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty kredytu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w pracy z bankami oraz przeszkolonej w tym zakresie kadrze specjalistów.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: