Podkategoria: Doradztwo - strona 54 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · następna strona »
 • UFK Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Proponowana przez nas oferta,
  obejmuje pełną obsługę księgową
  firm i przedsiębiorstw.
  Adresowana jest zarówno do spółek handlowych,
  spółek osobowych
  jak i osób fizycznych.
  Oprócz usług z zakresu
  rachunkowości prowadzimy również szkolenia
  i doradztwo.
  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje
  oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty terminowe »

  Zamierzasz odpowiednio ulokować środki, jednak nie wiesz, którą ofertę wybrać? Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszymi treściami. Mamy bazę treści dotyczących aktualnych wiadomości ze sfery inwestowania. Zobaczysz tam dodatkowo kategorie lokaty, w której znaleźć można teksty o bieżącej sytuacji w branży. Dzięki temu dowiesz się jak wybrać najciekawszą lokatę i nie nabrać się na sztuczki instytucji. Nasz serwis pomoże Ci wskazać ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja marketingu internetowego - ReachLocal Poland »

  ReachLocal to marka rozpoznawana na całym świecie. Jest synonimem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług. Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii oraz wykorzystujemy zaawansowane mechanizmy do optymalnego dystrybuowania budżetu tak, aby uzyskiwać jak najlepsze efekty dla naszych klientów. Zapewniamy szereg metod śledzenia skuteczności reklamy poprzez monitorowanie połączeń telefonicznych oraz wysyłanych formularzy dostarczonych przez nasze kampanie. Nasi doradcy oraz technologia gwarantują najwyższej jakości usługi i obsługę kampanii.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi księgowe - pełna księgowość - Biuro Rachunkowe EMBIKO »


  Biuro Rachunkowe Embiko - księgowość to nasza specjalność!. Zapraszamy do skorzystania z szeregu oferowanych przez nas usług księgowych Embiko to doradca podatkowy, fachowy księgowy – twój księgowy doradca na miejscu. W naszej ofercie między innymi takie usługi jak kadry, płace, zus, księgi rachunkowo rozliczeniowe, pełna księgowość – innymi słowy pełna księgowość! Jeżeli potrzebny ci biegły rewident w Zielonej Górze skorzystaj z usług zielonogórskiego biura rachunkowego Embiko. Oferujemy pełną obsługę finansowo księgową – sprawozdania finansowe, rozliczenia, audyt finansowy, i wiele innych. Nasi biegli rewidenci i doradcy podatkowi są do Twojej dyspozycji. Biuro rachunkowe EMBIKO problemy z księgowością nie chcesz rozliczać się sam Zrób to z księgowością EMBIKO w Zielonej Górze!. Specjaliści biura rachunkowego EMBIKO profesjonalnie przygotują analizę i wycenę firmy którą chcesz sprzedać lub kupić Zaufaj nam i powierz wycenę firmy, a dokumenty dostaniesz szybciej niż ci się wydaje!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne - MG Premium »

  Dotacje-unijne.org to strona internetowa spółki MG Premium z Krakowa, zajmującej się kompleksowym doradztwem unijnym dla przedsiębiorców na terenie Małopolski i nie tylko. Głównym elementem naszej działalności jest wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowania dla firm z dotacji unijnych. Oferujemy doradztwo w ramach działań PO IG 6.1 - Paszport do eksportu, PO IG 8.1 - dotacje na e-usługi, PO IG 8.2 - informatyczne systemy B2B, a także działanie 4.3 - kredyt technologiczny. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, poprawnym przeprowadzeniu inwestycji jak również rozliczeniu projektu.Dodatkowo oferujemy tworzenie biznes planów na zlecenie.Zapraszamy do zapoznania sie z naszą propozycją.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży, ubezpieczenie turystyczne, samochodowe, ubezpieczenie oc ac »

  W branży ubezpieczeń Grupa Compensa jest liderem na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykwalifikowani i doświadczeni doradcy pomogą i dostosują do Państwa ubezpieczenie w podróży. Poza tym doradzą jakie ubezpieczenie samochodowe – OC, AC wybrać aby Państwo na tym skorzystali.
  Wchodząc na stronę mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy która swoim zasięgiem obejmuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ANNA PISAREK usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe Anna Pisarek, mające licencję Ministra Finansów Nr 14088/99 na świadczenie usług z zakresu ewidencji księgowo-podatkowej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, świadczy swoje profesjonalne usługi na obszarze Stąporkowa, Końskiego, a także innych miejscowości w województwie świętokrzyskim. Możemy Państwu zaproponować wszechstronną obsługę księgową, obejmującą, na przykład prowadzenie ksiąg podatkowych, a także rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym, usługi podatkowe związane głównie z deklaracjami podatkowymi PIT, CIT i VAT, a także obsługę kadrową i płacową, obejmującą sporządzanie list płac czy przygotowywanie umów i innych dokumentów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne, jak i małe oraz średnie firmy. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Corporate identity »

  Agencja Brandingowa Visane oferuje szeroki zakres działań bezpośrednio powiązanych z kreacją marki, wizerunku firmy, planowaniem i budowaniem liczącej się renomy firmy na rynku czy identyfikacją wizerunku. Zapewnia to wzmocnienie pozycji i wartości przedsiębiorstwa, popularyzację oraz wzrost skuteczności w dotarciu do pożądanego klienta.
  Agencja Visane zbiera doświadczenie na rynku marketingowym już od ponad 10 lat. W ciągu tego czasu współpracowała z tak znaczącymi przedsiębiorstwami jak między innymi PGE czy PKP Cargo.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIGRAM »

  Realizujemy usługi rekrutacji i selekcji na najwyższe stanowiska menedżerskie i specjalistyczne. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku polskim i międzynarodowym w prowadzeniu Executive Search oraz outplacement. Należymy do najlepszych firm z sektora business to business. Naszym znakiem rozpoznawczym jest skuteczność, specjalizacja, troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzonych nam projektów. Potwierdzeniem tych słów, jak i naszej silnej pozycji na rynku firm doradztwa personalnego jest tytuł Business SUPERBRAND w sektorze usług dla biznesu.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • TwojeKsiążki.eu - książki, ebooki i audiobooki »

  Serwis TwojeKsiazki.eu ułatwia dotarcie do oferowanych przez Wydawców ciekawych i wartościowych książek, e-booków i audiobooków. Kategorie: dla rodziców, finanse, języki obce, przedsiębiorczość, rozwój osobisty, zdrowie.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie CV na zamówienie »

  Kim jestesmy? Grupą specjalistów z doświadczeniem zdobytym w Agencjach Pracy Tymczasowej. Wiemy dobrze jak zwrócić uwagę rekrutera na twoje dokumenty aplikacyjne. Zdecyduj się na indywidualnie przygotowane CV i list motywacyjny pod stanowisko lub branżę, a pracodawca będzie chciał się z Tobą spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej – potem wszystko zależy już od Ciebie! Nasze usługi to pisanie CV na zamówienie!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Six Sigma, Lean Manufacturing, Project Management »

  Strona firmy QPOINT, świadczącej usługi doradztwa technicznego/biznesowego w zakresie: nowych technologii, badań i rozwoju, efektywność produkcji,
  analizy jakości procesów i ich doskonalenia, zarządzania łańcuchem dostaw.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak »

  Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowy ch do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia w dobrej cenie - komunikacyjne, majątkowe oraz ubezpieczenie firm - ASIS Multiagencja »

  Ubezpieczenia to nasza pasja. Multiagencja ubezpieczeniowa jest nastawiona na obsługę klientów z Poznania oraz firm z całej Polski. Jako multiagent ASIS jest niezależny i przedstawia oferty 15 ubezpieczycieli. Zawsze poznasz oferty taniego ubezpieczenia oraz takie które mają najszerszy zakres ochrony. Dla Ciebie wyszuka OC z niską składką, AC dające pewność likwidacji szkody w autoryzowanym serwisie. Dla firmy działania obejmują: przeprowadzenia audytu obecnych polis, opracowanie planu ubezpieczenia, zebranie i przedstawienie ofert w formie raportu oraz pomoc w podjęciu decyzji. Przez cały okres trwania polisy ubezpieczeniowej agent będzie do Twojej dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania dotyczące ubezpieczenia firmy oraz pomoże przy sprawnej likwidacji szkody. Korzystanie z usług Multiagencji ASIS pozwoli obniżyć Twoje koszty i ograniczyć ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Konsultingowa Chorwacja »

  Anagrey to firma konsultingowa zajmująca się pośrednictwem handlowym i biznesowym na Chorwacji. Wiedza praktyczna, biegła znajomość języka chorwackiego oraz realiów i kultury Bałkanów stanowią siłę Anagrey Consulting. Co wraz z wysoko wykwalifikowana kadrą menadzerów i specjalistów wspólpracujacych z Anagrey Consulting gwarantuje Państwu wysoki poziom realizacji zleconych usług.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w wypadku na terenie anglii »

  Kiedy mieszkasz na stałe w uk nie musisz martwić się o odszkodowanie na wypadek choroby, czy udziału w wypadku na drodze, jednak kiedy w Wielkiej Brytanii jesteś okazyjnie lub tylko w pracy warto zabezpieczyć się na okoliczność urazu w samochodowym zdarzeniu, jak i choroby. Typowa pomoc medyczna udzielana w Anglii w ramach międzynarodowych umów z Polską jest ograniczona do minimum, a wszelkie odszkodowania są znikome. Świadczenia powypadkowe z polis od następstw nieszczęśliwych wypadków, które miały miejsce na terenie Anglii są rozpatrywane przez specjalizujące się w tychże dziedzinach firmy. Pomoc w odszkodowaniu świadczy wiele konkurencyjnych podmiotów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, głównie w internecie. Korzystając z tej formy wsparcia warto pamiętać o prowizji za udzielone doradztwo i pozyskane odszkodowanie, stąd tez warto porównać różne oferty wielu firm, które mogą różnić się wysokością prowizji od uzyskanej pomocy dla klienta. Liczne oferty na tę sama usługę mogą zawierać różne warunki współpracy.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vabra. Zakup i sprzedaż spółek kapitałowych. »

  Firma stanowi biuro obrotu udziałami spółek kapitałowych i specjalizujemy się w tej dziedzinie, a ta w szczególności oparta jest na rzetelnym stosowaniu prawa handlowego oraz KSH ( Kodeksu Spółek handlowych ). Kupujemy spółki, sprzedajemy spółki z historią, sprzedajemy spółki nowe oraz rejestrujemy spółki, na zamówienie klientów. Zakup spółki to proces natychmiastowy. To bodaj najprostszy i najwygodniejszy sposób rozpoczęcia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Aby kupić u nas spółkę wystarczy skontaktować się z nami, wybrać spółkę nową lub spółkę historią z pośród dostępnych w danej chwili, po czym przybyć do notariusza w wyznaczonym i wcześniej ustalonym wspólnie terminie.Kupimy każdą nie zadłużoną spółkę. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia procedury sprzedaży spółki to kontakt z nami, do którego gorąco zachęcamy. Dla uproszczenia i skrócenia czasu, prosimy o wypełnienie przygotowanego formularza z wstępnymi informacjami dotyczącymi spółki i wysłanie go do nas.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Crm »

  Trimtab jest doświadczoną firmą działającą już od wielu lat na rynku ekonomicznym, informatycznym i biznesowym. Świadczy szeroki zakres usług gwarantujący kompleksową obsługę przedsiębiorstw czy projektów. Są to między innymi skuteczne realizowanie i prowadzenie projektów, analiza efektywności działań firmy, szkolenie pracowników, analiza wymagań systemowych czy leasing specjalistów. Firma Trimtab działa w różnych branżach, między innymi handlowo usługowych, farmaceutycznych, energatycznych czy telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SteamArt - innowacyjna myjnia parowa »

  Firma SteamArt rozwinęła największą w Polsce sieć franczyzową mobilnych myjni parowych (SteamArt Mobile) oraz prowadzi dystrybucję maszyn służących do mycia parowego. Promowana technologia oraz wypracowane standardy przyczyniły się do zdobycia prestiżowego tytułu „Jakość Roku 2011” w kategorii Ekologia. Nowoczesność i wyjście naprzeciw potrzebom klienta kierują działaniami firmy, które doprowadziły do rozpowszechnienia nowej jakości czyszczenia na terenie całego kraju. Myjnia parowa SteamArt to komfort klienta (mobilna jednostka przyjeżdża w ustalone miejsce), nacisk na ekologię (ogromna oszczędność wody bez użycia środków chemicznych) i podniesienie standardu czyszczenia.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Anna Kołodziejska »

  Jeśli szukasz dobrej, rzetelnej obsługi prawnej to skontaktuj się z nami. W naszych szeregach jest wielu wykwalifikowanych prawników, którzy zaopiekują się nawet najtrudniejszymi sprawami. Nasze specjalności to:
  - prawo rodzinne - rozwody, alimenty, podział majątku, mediacje
  - prawo pracy
  - prawo gospodarcze
  - prawo ubezpieczeń społecznych
  Skorzystaj z naszego doświadczenia a nie będziesz zawiedziony. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: