Podkategoria: Doradztwo - strona 55 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · następna strona »
 • Badania marketingowe. Najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu »

  Open Research jest dynamicznie rozwijającą się firmą badawczą. Oferujemy pełny zakres badań marketingowych (jakościowych i ilościowych), realizowanych w skali ogólnopolskiej.

  Realizujemy badania z wykorzystaniem standardowych technik badawczych, jak również w oparciu o nowe technologie: Eye Tracking, wirtualne zakupy, aplikacje na urządzenia mobilne, social media.

  Dysponujemy zestawem rozwiązań badawczych o nazwie iCRMs (Implementation of CRM Strategy), które umożliwiają tworzenie systemu informacji marketingowej w firmach.

  Przestrzegamy kodeksu ESOMAR i OFBOR, organizacji strzegących standardów w badaniach rynku. Działamy etycznie i popieramy odpowiedzialny biznes. Kontrolujemy jakość dostarczanych danych, od kontroli zbierania danych w terenie, po kontrolę baz danych pod względem logicznej spójności odpowiedzi.

  Dbamy o najwyższą jakość współpracy na każdym etapie procesu badawczego.
  Dostarczamy estetyczne raporty z badań.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Truszkowski Consulting Group Poznań »

  Oferujemy usługi doradcze z zakresu finansów przedsiębiorstw i marketingu dla małych i średnich firm. Nasza specjalizacja to doradztwo gospodarcze, w szczególności: wycena firm, spółek, przedsiębiorstw oraz wycena udziałów i akcji. Uwzględniamy specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy ponad 100 wycen. Publikujemy książki i prowadzimy specjalistyczne szkolenia na temat wyceny firm i marketingu internetowego. Skorzystaj z naszych usług!

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca kredytowy »

  Strona WWW, na którą Państwa zapraszamy, należy do niezależnego doradcy kredytowego, Michała Fastyna. To doświadczony specjalista w zakresie kredytów przeznaczonych na zakup nieruchomości (kredytów hipotecznych, kredytów budowlano-hipotecznych i mieszkaniowych), jak również w zakresie pożyczek hipotecznych oraz kredytów i leasingu dla firm. Ostatnią jego specjalizacją jest natomiast ekoleasing adresowany do firm z sektora Odnawialnych Źródeł Energii. Michał Fastyn współpracuje ze swymi Klientami kompleksowo i długoterminowo, dlatego jego oferta została przed laty uzupełniona także o produkty inwestycyjne (rozwiązania emerytalne czy programy systematycznego oszczędzania dla dzieci) i ubezpieczeniowe (np. ubezpieczenia nieruchomości i ubezpieczenia na życie). Warto skorzystać z bezpłatnej pomocy doświadczonego profesjonalisty, zwłaszcza planując duże zmiany mieszkaniowe i związane z nimi decyzje kredytowe, rodzące bardzo poważne zobowiązania finansowe dla Państwa rodziny. Michał Fastyn współpracuje z niemal 50 instytucjami finansowymi działającymi w Polsce, w tym z ponad 30 bankami, dzięki czemu korzystając z jego usług mają Państwo dostęp do najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku w każdej kategorii produktów finansowych. Osobom bez fachowej wiedzy i doświadczenia w branży finansowej trudno samodzielnie przeanalizować dokładnie choćby kilka bankowych ofert. Warto zatem skorzystać z pomocy doradcy, który przeanalizuje dla Państwa oferty z ponad 30 banków!

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny doradca kredytowy »

  Zapraszam Państwa serdecznie na prowadzonego przeze mnie specjalistycznego bloga – Informacje Kredytowe. Poruszam na nim zagadnienia związane z dwoma rynkami, po których z racji wykonywanej przeze mnie pracy od wielu lat nieustannie się poruszam, tj. rynku kredytowego i rynku nieruchomości. Jestem z zawodu niezależnym doradcą finansowym, wyspecjalizowanym w zakresie kredytów przeznaczonych na potrzeby finansowania zakupu nieruchomości (kredytów budowlano-hipotecznych i hipotecznych), dzięki którym mogą Państwo od podstaw wybudować swój wymarzony dom. Moje wieloletnie doświadczenie w tej branży i fachowa wiedza sprawiają, że bardzo często Klienci zadają mi pytania związane nie tylko z kredytami, ale też z nieruchomościami. Stąd też pojawił się pomysł stworzenia tego bloga i podzielenia się z Państwem moimi Informacjami Kredytowymi. Mam nadzieję, że prezentowane na nim aktualności okażą się Państwu bardzo pomocne i pozwolą uniknąć wielu powszechnych błędów popełnianych przez przyszłych kredytobiorców, zanim zdecydują się skorzystać z profesjonalnej pomocy doradcy kredytowego. Warto mieć świadomość, jakie niespodzianki mogą nas spotkać w bankach, jak bardzo różnią się oferowane przez nie produkty, ile nieścisłości i przekłamań kryją przekazy reklamowe i na co trzeba zwrócić baczną uwagę przed zakupem nieruchomości, by później nie żałować powziętej przez siebie decyzji. Jeżeli te zagadnienia choćby w części Państwa zainteresowały - zapraszam serdecznie na mój blog!

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • IWB - Izolacje Wodochronne Budynków »

  Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą i wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów.OFERUJEMY KOMPLEKSOWO: wycena wg zasad i norm kosztorysowania nadzór techniczny nad pracami izolacyjnymi izolacje wodochronne systemowe izolacja przeciwwilgociowa obiektów i budynków uszczelnienia zewnętrzne budynków i budowli uszczelnienia wewnętrzne budynków iniekcja i quasiprzepony obiektów izolacje bitumiczne natryskowe hydroizolacja obiektów inżynierskich naprawa betonów konstrukcyjnych naprawa zbrojenia konstrukcji budynków zabezpieczenia antykorozyjne i chemoodporne izolacje wodochronne fundamentów obiektów hydroizolacje ścian piwnic techniki KMB iniekcje kurtynowe zabytkowych ścian podlewki konstrukcyjne i wypełnianie kawern wzmacnianie murów i ścian obiektów tynki renowacyjne oraz tynki tracone hydrofobizacja elewacji obiektów renowacja cegieł, piaskowca i wapienia likwidacja stalaktytów i wykwitów wapiennych zabezpieczenia konstrukcyjne mostów i wiaduktów izolacje zbiorników p-poż i zbiorników retencyjnych naprawy pęknięć ścian i stropów obiektów remonty balkonów i tarasów wzmacnianie materiału budowlanego montaż termoizolacji wewnętrznej renowacje zabytkowych tarasów i balkonów

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  W potoku niezliczonych ofert ubezpieczeniowych bardzo łatwo o ból głowy, szczególnie gdy jeszcze nigdy nie interesowało nas ubezpieczenie samochodu. Brak doświadczenia i wiedzy jest w takiej chwili dosyć kłopotliwą sytuacją. Bardzo łatwo o pomyłkę. Mocne rozbicie rynku ubezpieczeń przeszkadza w znalezieniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia samochodowego. A co jeśli mielibyśmy wszystkich ubezpieczycieli w jednym miejscu oraz można by było porównać każdy typ ubezpieczenia komunikacyjnego pod względem jego ceny i warunków? Jak dużo zaoszczędzimy czasu pieniędzy i nerwów? Na pewno bardzo wiele. Stworzyliśmy porównywarkę ubezpieczeń samochodowych, która znajdzie najlepsze oferty ubezpieczeniowe na rynku. Porównywarka bierze pod uwagę wszelkie potrzebne dane, decydujące o wysokości składek ubezpieczenia samochodu. Wypełniając prosty formularz, szybko przekonają się Państwo na co mogą liczyć w kwestii opłat i warunków ubezpieczenia. Poza zwykłym ubezpieczeniem samochodu wyszukiwarka odnajdzie korzystne zestawy, dzięki którym będą Państwo mogli oszczędzić na składce do kilkuset złotych. Służymy również poradami a także interesującymi informacjami dotyczącymi ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Firma Accace - Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się rachunkowością, księgowością, rozwiązaniami IT oraz doradztwem w zakresie księgowości, rachunkowości, kadr i płac etc. Istniejemy na rynku już ponad 9 lat i współpracujemy z największymi firmami na świecie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARKEI NIERUCHOMOŚCI - mieszkania, domy, działki, apartament »

  Biuro Arkei nieruchomości działające w Poznaniu i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości.. W ofercie mieszkania, apartamenty, domy, działki, nieruchomości komercyjne. Licencjonowane, profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Poznaniu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak należy pisać CV »

  Dobrze wiedzieć o tym, że ogromną część twojego sukcesu w aplikowaniu o posadę mają dobrze przygotowane pisma aplikacyjne. Rozmyślna i dopracowana aplikacja (CV wraz z listem motywacyjnym) może okazać się kluczem do sukcesu, bowiem pierwszy etap rekrutacji - wybór aplikantów na podstawie CV - ma za zadanie wybranie aplikantów do dalszego poziomu w systemie aplikacyjnym.

  Jeśli nosisz się z zamiarem zmiany pracy lub w ogóle rozpoczęcia swojej kariery zawodowej, to obowiązkowo przeanalizuj nasze wskazówki. Za ich sprawą dowiesz się jak aplikować do pracy z zaplanowanym skutkiem. Z naszych materiałów dowiesz się jak napisać swoje podanie o pracę, żeby zainteresowało pracodawcę i przybliżyło cię do wymarzonej pracy. Pamiętaj, że odpowiednio napisane Curriculum Vitae i przekonywujący list motywacyjny to połowa sukcesu przed rozmową kwalifikacyjną.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  Prowadząc biznes czujesz się przytłoczona dokumentami, rachunkami i fakturami? W ostatniej chwili wysyłasz deklaracje do Urzędu Skarbowego, bo zwyczajnie zapominasz o tym w nawale innych spraw? Chciałabyś to zmienić? Z pomocą przyjdzie ci program do księgowania online. Co na tym zyskasz? Po pierwsze- czas. Aplikacja wysyła elektronicznie e-Faktury i dokumenty, kontroluje wyniki finansowe i podatki do zapłaty. Ty w tym czasie zajmujesz się prowadzeniem biznesu i pomnażaniem zysków. Po drugie- pieniądze. Korzystanie z usług Superksięgowej jest tańsze niż zwrócenie się o pomoc do biura rachunkowego. Po trzecie- komfort. Superksięgowa nie choruje i nie bierze urlopów, będąc zawsze do twojej dyspozycji.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Odszkodowania za słupy energetyczne odszkodowaniezaslup.pl to strona informacyjna Kancelarii Prawnej Themi specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za słupy energetyczne i inne linie i urządzenia przesyłowe, bezumownie wykorzystywane przez zakłady energetyczne i inne przedsiębiorstwa przesyłowe. Informacja o możliwości dochodzenia odszkodowań i ustanowienia służebności przesyłu na gruntach należących do rolników i innych osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Informacje o podstawach prawnych i praktyce wyznaczania pasa ochronnego (strefy ochronnej lub pasa technologicznego) wokół linii energetycznych, gazociągów, wodociągów i linii telekomunikacyjnych. Bezpłatna analiza możliwości dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i opłatę za służebność przesyłu od przedsiębiorstw przesyłowych, oraz bezpłatna wycena możliwego do dochodzenia odszkodowania za słupy i linie energetyczne oraz opłaty za służebność przesyłu, oraz ocena możliwości usunięcia linii energetycznych, gazowych, wodociągowych i telekomunikacyjnych z obszaru nieruchomości Klienta.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa »

  Dla swoich klientówy sporządzam wyceny nieruchomości - lokali mieszkalnych i użytkowych, domów, działek oraz innych. Wykonuję także analizy rynku nieruchomości oraz analizy lokalizacji. Działam na terenie Warszawy oraz okolic. Posiadam uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomościami nadane przez Ministra Infrastruktury.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Trinity - Doradztwo Finansowe »

  Posiadasz młodą i prężnie rozwijającą się firmę? Potrzebujesz zastrzyku kapitału, aby jeszcze skuteczniej rozwijać swoją markę i realizować zamierzone strategie? Grupa Trinity proponuje wkład finansowy w ramach inwestycji typu private equity nie mniejszy niż 1 milion złotych przy horyzoncie inwestycyjnym na minimum 2 lata. Fundusze private equity z udziałem Gupy Trinity to sprawdzony i pewny sposób na pozyskanie niezbędnego kapitału. W ramach współpracy spółka dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym i doradczym. Grupa Trinity to doświadczony doradca biznesowy, który przez lata budował swoją pozycję na rynku doradztwa biznesowego. Spółka sprawnie porusza się w obrębie prawa, finansów oraz inwestycji. Sprawdź koniecznie katalog usług Grupy Trinity i postaw na profesjonalny i skuteczny rozwój swojej marki!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • O leasingu wiemy wszystko - www.xleasing.pl »

  Jesteśmy jednym z najlepszych brokerów leasingowych w Polsce. Do 6 lat zajmujemy się leasingiem. Nasza specjalność to leasing maszyn, leasingu samochodowym, leasingu zwrotnym, pożyczką z dotacją UE. Nasze produkty przeznaczone są dla firmy z historią jak i dla nowym firmą. Na naszej stronie www znajdziesz kilka słów o leasingu leasingowy, aktualne promocje, porady dotyczące leasingu, obejrzysz nasze realizacje. W dziale giełda znajdziesz maszyny poleasingowe i używane, które sprzedają nasi klienci oraz szeroką oferta maszyn, które sprzedają nasi partnerzy. Przygotowaliśmy również dla Państwa kredyt na auto. W szybki i łatwy sposób sfinansujemy zakup Twojego upragnionego samochodu. Nasi doradcy przyjadą do Ciebie i załatwią sprawę w Twoim biurze. Ty oszczędzasz czas, my za Ciebie załatwimy wszystko w banku. Posiadamy możliwość finansowania maszyn, których wiek przekracza 10 lat, a maszyny poligraficzne nawet 15 letnie. Jako jedyna firma w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować finansowanie w Euro i CHF przeliczanych po tabelach NBP. Tylko u nas leasing na 10 lat. Zapraszamy

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Łódź - COMPAS »

  Komukolwiek może zdarzyć się niewielka stłuczka, dobrze żeby jak najrzadziej, a tak na prawdę lepiej przenigdy. Tymczasem mamy możliwość być kontuzjowani, żeby ekspresowo i pomyślnie dostać fundusze z odszkodowania z tytułu szkody na osobie, uwierzmy sprawy polisy zawodowcom z Kancelarii Radców Prawnych Compas. Kompleksowa obsługa odszkodowań dla osób fizycznych oraz błyskawiczne porady prawne w rozważnej cenie. Nasza siedziba jest w samym środku Łodzi - na ul.Piotrkowska 116. Nie zastanawiaj się długo i zadzwoń!

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stawka wibor »

  Zapewne mnóstwo osób, które to jeszcze nigdy wcześniej nie miały okazji zaciągać długoterminowych kredytów, nie zdaje sobie sprawy z tego co to jest stawka wibor i jakie ma ona znaczenie dla oprocentowania kredytu. To naturalne, że można było wcześniej nie mieć do czynienia z tym pojęciem. Może się tak stać, że będziemy musieli zwrócić się do banku o pożyczkę na kupno mieszkania czy wybudowanie domu. Warto wtedy wiedzieć, że stawka wibor nie jest stała oraz zależy od ofert składanych do Narodowego Banku Polskiego przez 16 instytucji bankowych, które zostały do tego wyznaczone. Dokładna wysokość stawki wibor ustalana jest każdego dnia, od poniedziałku do piątku zatem można się zorientować, że wysokość raty kredytu będzie się w niewielkim stopniu zmieniała przez cały okres spłaty zobowiązania. Sprawy takie powinny być jasno opisane w każdej umowie dotyczącej udzielanego kredytu. Na stronie omawiamy temat wiboru a także wielu pozostałych zagadnień związanych z kredytami. W naszych artykułach zawieramy szereg porad, które na pewno umożliwią każdemu kredytobiorcy odszukanie właściwej dla niego opcji kredytowej. Dla osób poszukujących konkretnych ofert przez internet udostępniliśmy łatwy w użyciu kalkulator kredytów hipotecznych.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terentester.pl, decyzja o warunkach zabudowy, plan miejscowy, warunki zabudowy »

  www.terentester.pl jest witryną skierowaną do inwestorów i właścicieli nieruchomości, którzy pragną sprawdzić czy dana działka, grunt lub teren posiadają obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub chcą się dowiedzieć czy dla zamierzonej inwestycji możliwa jest do uzyskania decyzja o warunkach zabudowy. Plan miejscowy i warunki zabudowy są jedynymi procedurami poprzedzającymi uzyskanie pozwolenia na budowę – warto sprawdzić możliwości inwestycyjne przed decyzją kupna lub sprzedaży.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działalność gospodarcza »

  Mój nowatorski serwis gospodarczy pokazuje interesujące informacje, dotyczące tego czym jest spółka jawna lub biznes, jakie są formy działalności gospodarczej, czy też jak zamknąć firmę.
  Prezentowany przeze mnie wortal internetowy napisany jest w profesjonalny sposób i obiektywny, a istniejące w nim informacje są bezpłatne. Zakładanie działalności gospodarczej bywa dla raczkującego przedsiębiorcy czasem nie lada problemem. Przede wszystkim wtedy gdy ktoś taki, kto planuje założenie własnej firmy nie ma o tym bladego pojęcia.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: