Podkategoria: Doradztwo - strona 57 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · następna strona »
 • Doradztwo środowiskowe »

  Firma oferująca doradztwo środowiskowe dla inwestorów. Wykonamy profesjonalnie audyt środowiskowy, ekspertyzy przyrodnicze. Pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji oraz uzyskaniu pozytywnej decyzji środowiskowej. Naszą specjalizacją są farmy wiatrowe.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych »


  Słowo trener dawniej kojarzyło się przede wszystkim z osobą związaną ze sportem. Dzisiaj trener to wszechstronnie przygotowana osoba do pracy z ludźmi. Pracy, która ma na celu zmianę osobowości, zmianę profilu zawodowego, podniesienie kwalifikacji czy kompetencji osobistych szkolonej osoby. Trener dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii, socjologii i wiedzą merytoryczną w określonej dziedzinie. Poznaje ją i trenuje w szkołach trenerów, które oferują różne zaawansowane programy szkoleniowe, często poszerzone o moduły związane ze zrównoważonym rozwojem i partycypacją społeczną.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pioniew Service »

  Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach, posiadamy 20 letnie doświadczenie, specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm: pełna księgowość, kadry i płace. Reprezentujemy podatników w US i ZUS, sporządzamy sprawozdania do GUS. Oferujemy nowoczesne narzędzia do monitoringu online danych księgowych klienta.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa PZU Warszawa »

  Agent ubezpieczeniowy PZU specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży polis i ubezpieczeń mieszkań, domów, samochodów, majątkowych i innych. W ofercie posiada takie firmy ubezpieczeniowe jak PZU, Compensa, Warta. Obsługuje teren Warszawy i okolic.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Bielsko »

  MacB.pl - agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W swojej ofercie posiadamy skuteczne pozycjonowanie, profesjonalne kampanie Adwords oraz analitykę internetową. Zapraszamy do współpracy - pomożemy Ci zwiększyć przychody z sieci!

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skierniewicekomornik- protokół »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Piotr Świnoga zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług wszystkich wierzycieli, którzy chcą, aby odzyskaniem ich należności zajęła się osoba doświadczona oraz uczciwa, której bez trudu będą mogli zaufać. Polskie prawo stwarza im taką możliwość, w większości przypadków zezwalając na samodzielny wybór komornika na obszarze Rzeczypospolitej. Żeby móc skorzystać z takiej opcji, przy składaniu wniosku o egzekucję należy dołączyć właściwe oświadczenie. Kancelaria Komornicza w Skierniewicach to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie kompetentnych i mających bogatą praktykę osób, które odnajdą się nawet w tych bardziej skomplikowanych sytuacjach i zaproponują optymalne rozwiązania. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą tanie energii dla firm i dla gospodarstw domowych. W ofercie mamy panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, baterie słoneczne. Jest to w 100 % ekologiczna energia, pozyskana z naturalnych źródeł. Odbiorcami naszych produktów są zarówno osoby prywatne jak i duże przedsiębiorstwa handlowe, hotele i pensjonaty. Chcesz być eko? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzieć na Państwa pytania.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. kancelaria patentowa »

  Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z Torunia zajmuje się pomocą w uzyskaniu właściwej ochrony prawnej dla wszelkiego rodzaju inwencji twórczych, rozumianej jako własność przemysłowa. Dla osób, które pierwszy raz zetknęły się z aktywnością takiego podmiotu, starczy wniosek „pomoc w patentowaniu”. Tym właśnie zajmuje się ta Kancelaria. Wszelakie arkana przepisowe zostaną Państwu przybliżone. Przy pomocy Kancelarii Patentowej Rawa & Rawa Spółka Jawna zdobędziecie Państwo ochronę dla tego wszystkiego, co sami stworzyliście. Spółka ta prowadzona jest przez wykwalifikowane figury, posiadające szeroką wiedzę na temat przepisów z różnych dziedzin. Serwują one pomocą legalną dla każdego Klienta. Eksperci Kancelarii pomogą Państwu zidentyfikować tajniki zgłaszania towaru do ochrony prawnej w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Drobiazgowe informacje znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzaj, stop zbędnym wydatkom! »

  Jak oszczędzać, aby mieć więcej pieniędzy? Pamiętaj, że zwiększenie dochodów nie polega tylko na zwiększeniu przychodów, ale także na ograniczaniu kosztów. Chciałbym pokazać Ci jak w domu możesz zaoszczędzić miesięcznie przynajmniej kilkadziesiąt, a może kilkaset złotych. Zobacz jaki bank wybrać i jakie konto.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość »

  Dzięki niniejszej witrynie, Przedsiębiorcy uzyskają aktualne informacje, dotyczące opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska. Wszyscy właściciele firm oraz osoby decydujące w kwestiach prawa ochrony środowiska, mają możliwość wyboru dogodnej formy kontaktu ze specjalistami, stale współpracującymi z serwisem.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Szczecin »

  Mnogość ofert kredytów gotówkowych na rynku oraz niska znajomość zasad bankowych wśród społeczności powoduje, że przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania finansowego powinniśmy zasięgnąć porady specjalisty - sprawdzonego doradcy kredytowego. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania kredytowego, aby pożyczka była pomocą a nie codzienną udręką na lata.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Payroll »

  P.B.A. Doradztwo Personalne jest to firma rekrutacyjna, która ma już 20-letnią historię. U podstaw swojego funkcjonowania P.B.A. pracowała głównie w obrębie Województwa Mazowieckiego i okolicy, potem zasięg usług był coraz szerszy. Od jakiegoś czasu firma ma oddział w Poznaniu, co umożliwia przyjęcie zleceń z całej zachodniej Polski. P.B.A. oferuje przeprowadzenie procesów rekrutacji, outsourcingu, payroll itp. „Wykształcony pracownik to podstawa każdej firmy” - jedna z zasad doradztwa personalnego i usług firmy P.B.A.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eksport Chiny »

  Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy firmami z Polski, a firmami z Chin. Świadczymy usługi doradztwa, sourcingu i inne. Na stronie prezentujemy nasza pełną ofertę. Chcesz zacząć eksportować, albo importować z Chin? Zapraszamy.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja »

  Del Piero jest uznaną firmą rekrutacyjną. Specjalizujemy się w doborze bezpośrednim ubiegających się o pracę menedżerów i specjalistów od biznesu. Naszym klientom oferujemy wybór kandydatów, co do których mamy pewność, że przedstawiają wyjątkowo wysoki poziom. Z naszych usług korzysta ponad 150 firm z całej Polski, są to zarówno duże koncerny, jak i dynamicznie rozwijające się, dopiero startujące przedsiębiorstwa. Jeśli szukają Państwo zatrudnienia we wspomnianej branży, gorąco zapraszamy do składania aplikacji.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy usługi bezpośrednio związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Profesjonalne doradztwo i rzetelne wywiązywanie się z powierzanych zadań i obowiązków.Najlepsze standardy oparte na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko w temacie OC »

  Każdy rozpoczynający przygodę z motoryzacją lub posiadający samochód powinien posiadać chociaż podstawową wiedzę w temacie ubezpieczenia OC.

  Polisa odpowiedzialności cywilnej jest ustawowym obowiązkiem każdego posiadacza samochodu, informacje o OC to absolutna podstawa.Jakie informacje znajdują się na ubezpieczenie-oc.com?

  1. Czym jest ubezpieczenie OC? Kogo chroni i w jakiej sytuacji? W jakich momentach ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nam nie pomoże? Ile wynoszą sumy gwarancyjne w OC?

  2. Dla szukających najtańszego OC - w jaki sposób i gdzie znaleźć tanią polisę OC.

  3. Dla tych, którzy zastanawiają się jak wypowiedzieć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej - w jakich przypadkach wypowiedzenie jest możliwe, jakie warunki trzeba spełnić i co zrobić aby nie było dodatkowych problemów przy wypowiadaniu umowy.

  Na ubezpieczenie-oc.com można odnaleźć także przydatne wzoru dokumentów dotyczących wypowiedzenia OC oraz porównanie ofert ubezpieczeniowych takich firm ubezpieczeniowych jak Warta, HDI, PZU, Axa Direct, MTU, Proama, Liberty Direct, Aviva czy Link4.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE Legnica szkolenia, doradztwo, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. Zapraszamy do współpracy.

  Firma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.
  Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.

  Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agent ubezpieczeniowy w Poznaniu | pzuagent.pl »

  Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, a także ubezpieczenia nieruchomości, biura, domu, mieszkania czy magazynu. 5 letnie doświadczenie w ubezpieczeniach społecznych. 15% rabatu dla nowych klientów. Zapraszam na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na koszulkach Kraków - Gadżety reklamowe, Fabryka Magika »

  Gadżety reklamowe wykonane z ceramiki. Czyli kubki z logiem twojej firmy lub z imionami twoich pracowników. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent dla klientów lub kontrahentów. Z pewnością taki prezent będzie budził pozytywne skojarzenia z twoją firmą. Torby wykorzystywane są przez ludzi praktycznie każdego dnia, dlatego świetnie nadają się na gadżety reklamowe. Tworzymy torby papierowe, ekologiczne i bawełniane. W naszej ofercie znajdują się również torby podróżne, plecaki i torby na laptopa.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna organizacja wesela we Wrocławiu »

  Jedno z rozwiązań na organizację ślubu można znaleźć na stronie Theonlyone.pl. Dzień ślubu może zostać bezbłędnie zaplanowany przez kompetentnych doradców ślubnych. Na własnej stronie proponują oni zadbanie o każdy najdrobniejszy szczegół, a także załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. Zwrócona pozostanie uwaga, na fakt idealnego makijażu i sukni panny młodej, co dostosuje stylista wrocław. Natomiast dla pana młodego można zamówić ręcznie uszytą koszulę na miarę. Na stronie zostały zlokalizowane działy, w których znajdują się dokładne dane teleadresowe jak i firmy partnerskie, które wspierają pracę przy organizacji ślubu.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: