Podkategoria: Doradztwo - strona 58 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »
 • RETAIL SYSTEMS »

  RETAIL SYSTEMS jest firmą doradczą, która rozwija zarządzanie firmą. Pomagamy w zarządzaniu siecią, organizujemy sprzedaż nowych produktów i marek, doradzamy w procesach organizacji firmy i zarządzaniu przedsiębiorstwem, szczególnie w zarządzaniu siecią sprzedaży. Nasze szkolenia sprzedaży są dopracowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Organizacja zarządzania, którą wspólnie dla Ciebie dopracujemy będzie miała przemyślane procesy organizacyjne firmy dzięki, którym będziesz miał więcej czasu na organizowanie przyszłości a nie na walkę z problemami teraźniejszości. Najlepszy personel, dla którego przeprowadzimy szkolenia sprzedażowe będzie w tym czasie pracował efektywnie nad wynikami Twojej firmy. Aby zarządzanie firmą było skuteczne wprowadzamy sprawdzone strategie zarządzania firmą. RETAIL SYSTEMS to firma, która zarządzanie przedsiębiorstwem opiera ma sprawdzonych doświadczeniach stosowanych w dużych sieciach sprzedaży. Organizacja sprzedaży nowej marki lub nowego produktu to złożone procesy zarządzania, które służą poprawie wydajności pracy i redukcji kosztów. Dobrze opracowane zarządzanie siecią sprzedaży rozwija firmę i pracujący nad rozwojem firmy – zespół. Oferujemy swoje usługi organizacji zarządzania we wszystkich procesach zarządzania sprzedażą - od krótkoterminowych konsultacji, poprzez szkolenia sprzedaży po długoterminowe projekty poprawiające zarządzanie firmą.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów reklamowych, spotów promocyjnych Poznań »

  Profesjonalna produkcja spotów reklamowych i promocyjnych. Kompleksowo realizujmy produkcję filmową i telewizyjną. Na zamówienie wykonujemy filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne, wizerunkowe, instruktażowe.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan - wzory »

  Oferujemy wzory gotowych biznes planów napisanych specjalnie o osobach chcących otworzyć własną firmę w oparciu o bezzwrotne dotacje z Urzędu Pracy, bądź projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w latach 2007-2013.
  Wszystkie bez wyjątku wzory biznes planów zostały zweryfikowane pod względem formalnym i merytorycznym, dajemy więc gwarancję ich poprawności. Nasze biznes plany zostały napisane z myślą o osobach które mają problemy z samodzielnym przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych.
  W ofercie posiadamy blisko 30 opracowań dla firm różnorodnych branż (handlowych, usługowych i produkcyjnych).

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów i spotów reklamowych »

  produkcja najbardziej zaawansowanych w Polsce spotów reklamowych, filmów promocyjnych. Kompleksowo realizujemy produkcję filmowa telewizyjną na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do firm, korporacji, agencji reklamowych i freelancer'ów.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Oc jest obowiązkowe i tego właściwie nic nie jest w stanie zmienić. Musimy być przecież ubezpieczeni od konsekwencji swoich błędów, które czasem popełniamy na drodze. Bez opłaconego oc nie możemy poruszać się pojazdem po ulicach gdyż możemy za to ponosić konsekwencje do końca życia. Zazwyczaj będzie to zbieg okoliczności, pech lub coś innego lecz musimy być na tą ewentualność przygotowani dlatego, że prawdopodobieństwo, że będziemy kiedyś powodem takiego incydentu jest zbyt duże. Właściciele aut krytykują często rosnące koszty ubezpieczeń samochodowych, lecz mało da się zrobić w tej sprawie. Samochodów przybywa na drogach, coraz większe jest przepełnienie, więc co za tym idzie coraz więcej mamy incydentów drogowych, pomijając rosnące ceny samochodów i napraw. Ubezpieczyciele muszą się do tego dostosować gdyż znacznie częściej muszą wypłacać bardzo wysokie zadośćuczynienie. Udostępniliśmy dla Państwa portal, w którym w każdym momencie będzie można znaleźć aktualny ranking ubezpieczeń, można będzie zestawić ze sobą wiele ofert pod względem ceny i warunków. Oferujemy Państwu przegląd zawsze aktualnych ofert ubezpieczeń samochodowych i pakietów oc i ac. Poznaj wszystkie Towarzystwa ubezpieczeniowe które są w tym momencie na rynku. Znajdź najtańsze ubezpieczenia samochodowe i nigdy więcej nie przepłacaj.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Energooszczędne, opłacalne i nowoczesne budownictwo oraz techniczno-ekonomiczna analiza Twoich korzyści! EnergoOptimal to usługa obliczeń inżynieryjnych i ekonomicznych. Jej zadaniem jest weryfikacja opłacalności technologii energooszczędnych w budownictwie. Pomaga odpowiedzieć na pytanie: w co warto inwestować i jak bardzo warto? Bo wszystkie wyniki w raporcie z analizy przedstawiane są w złotówkach przyszłych oszczędności. To prosty sposób na rzetelne obliczenia, porównanie wariantów, optymalizację. Po to, aby decydować świadomie i wybierać rozsądnie.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BREMER.pl Zarządzanie Projektami »

  BREMER.pl specjalizuje się w zarządzaniu projektami. Wynajmuje kierowników projektów. Oferuje outsourcing biur zarządzania projektami oraz wykonuje audyty projektów.

  Główną specjalizacją BREMER.pl jest zarządzanie projektami. Skupiamy się na projektach o dużym znaczeniu dla naszych klientów. Są to zazwyczaj projekty o wysokim stopniu komplikacji, dużej skali
  i wymagające doświadczenia.
  Staramy się, aby nasze usługi były zawsze najwyższej jakości dostarczając naszym klientom ponad przeciętną wartość biznesową.

  Projektami zarządzamy kompleksowo, oferując naszym klientom szeroki wachlarz usług

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, inwestycje, ubezpieczenia »

  Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytową, najtańsze ubezpieczenie OC i najlepsze AC, pomożemy również w znalezieniu najodpowiedniejszego programu inwestycyjnego zarówno zyskownego jak i bezpiecznego.Porównamy dla Ciebie oferty 25 banków...Ubezpieczymy Twój samochód nawet o 55% taniej, porównując 16 towarzystw ubezpieczeniowych...Ubezpieczenia na życie i zdrowie, znajdziemy najodpowiedniejszy zakres dla Ciebie i Twoich bliskich...Miałeś wypadek?? Odzyskamy Twoje pieniądze...Już dziś wypełnij formularz na naszej stronie, a nasz profesjonalny doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie...

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • FILMAX tłumaczenia »

  Firma Filmax.pl już od wielu lat produkuje rozmaitego typu filmy. Naszą specjalnością są filmy BHP, które realizujemy dla konkretnych firm (biorąc pod uwagę obecne w danej firmie zagrożenia i obowiązujące w niej środki bezpieczeństwa). Na rzecz firm realizujemy również filmy promocyjne, firmy szkoleniowe, filmy na targi, spoty reklamowe, a także tłumaczenia filmów zagranicznych na język polski oraz tłumaczenia polskich filmów na dowolnie wybrany język. Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla samorządów: filmy promocyjne i filmy prezentujące potencjał gospodarczy danej gminy czy powiatu. A gdyby tego było mało, możemy także zrealizować klipy wyborcze. W wyprodukowaniu wszystkich wyżej wspomnianych filmów pomoże nam nasze bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w stacjach telewizyjnych oraz radiowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do pitów - e-pity »

  Wiele czasu spędziliśmy nad opracowaniem bezpiecznego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program e-pity 2011, dzięki któremu rozliczysz swój pit przez internet. Program dla wszystkich, ponieważ jest bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze. Szybko przeprowadzi Cię przez gąszcz złożonych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz w mgnieniu oka i bezpiecznie. Szanujemy Twój czas. Tym samym stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa raptem kilka minut. Jeżeli nie chcesz rozliczyć dokumentu online, możesz go ściągnąć na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodzony Biznesmen »

  Serwis zawierający informacje o wszystkim, na czym można zarobić. Giełda, import, handel, prowadzenie własnej firmy... Naucz się w jaki sposób wykorzystać zasoby które posiadasz. Jak w krótkim czasie pomnażać swoje pieniądze? W co inwestować by się wzbogacić i co robić by pokonać konkurencję.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy insert »

  Atisoft to firma, mająca siedzibę w Warszawie, będąca partnerem wiodącego producenta oprogramowania dla form - Insert. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów programów firmy insert - oprogramowanie dla firm, programy dla sklepu, hurtowni, systemy kadrowo płacowe, a także oprogramowanie wspierające rachunkowość. Atisoft to także szkolenia dla serwisantów i użytkowników oprogramowania. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naming »

  Naming - tworzenie nazw marek, firm, usług, organizacji, mediów i produktów. Agencja namingowa. Warszawa.

  Prawdziwa sztuka kreowania silnych nazw. Naming: tworzenie ciekawych nazw i claimów marek, firm, usług, organizacji i produktów. Name Your world!

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stone Consulting - Materiały z kamienia »

  TONE CONSULTING istnieje na rynku od 1992 roku. Obecnie firma działa na terenie Polski, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, Czech i Włoch. Posiadana wiedza i doświadczenie na rynku, pozwala nam zrealizować każde zamówienie związane z kamieniem.

  Zajmujemy się:

  Sprzedażą szerokiej gamy wyrobów z granitu, piaskowca, kwarcytu, marmuru, porfiru i bazaltu dla potrzeb budownictwa drogowego, mieszkaniowego i ogólnego: krawężnik, kostka brukowa (nieregularna, regularna, rzędowa), opornik, parapety, płyty fasadowe, płyty chodnikowe, płyty posadzkowe, schody blokowe, stopnie kamienne, kamień murowy.

  Zaopatrywaniem firm zajmujących się wydobyciem i obróbką kamienia w materiały eksploatacyjne, narzędzia, maszyny, części zamienne.

  Doradztwem technicznym:
  - w zakresie technologii wydobycia surowców skalnych,
  - w zakresie obróbki ręcznej i mechanicznej kamienia,
  - w zakresie doboru i zastosowania kamienia,
  - ekspertyzy i oceny jakości surowców skalnych,
  - oceny jakości wyborów z kamienia i robót kamieniarskich

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ZKP »

  Nasza firma specjalizuje się w usługach konsultingowych. Pomagamy małym i średnim firmom wybierać i wdrażać odpowiednie systemy, które poprawiają jakoś działań. Prowadzimy też doradztwo biznesowe, przeprowadzamy audyty. Efektywność działań klientów którym pomagamy znacznie wzrasta m.in. dzięki wprowadzaniu międzynarodowych norm m.in. z zakresu jakości, BHP i Środowiska. Pomagamy też stworzyć modele procesów biznesowych.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sp z oo »

  ReadyMade jest firmą zajmującą się kompleksowym wsparciem osób i podmiotów prowadzących własną działalność gospodarczą. W ramach tego firma oferuje usługi księgowe, prawne czy administracyjne. Poza tym w swojej ofercie posiada już gotowe spółki. Dzięki temu każdy, kto chce rozpocząć własną działalność gospodarczą może to zrobić dosłownie w ciągu dwudziestu czterech godzin. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do natychmiastowego odwiedzenia strony firmowej ReadyMade.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną firmą oferującą usługi prawne na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową oraz profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów. Prowadzimy sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • LECH SOBOLEWSKI porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi swoją aktywność na terenie Olsztyna, dzięki współpracy dwóch wybitnych Adwokatów: Lecha i Wojciecha Sobolewskich. Ich bogate doświadczenie zawodowe i duża, nieustannie aktualizowana wiedza prawnicza stanowią solidną podstawę funkcjonowania kancelarii, w której odnajdą Państwo całościowe wsparcie w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego lub postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Klienci liczyć mogą nie tylko na obsługę na najwyższym poziomie, lecz także na indywidualne podejście i partnerską kooperację opartą na zaufaniu i szacunku. Kancelaria Adwokacka gwarantuje między innymi reprezentowanie odbiorcę przed sądem, opiniowanie dokumentów, obsługę podmiotów gospodarczych oraz profesjonalne doradztwo. Jest także ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Więcej szczegółowych informacji na stronie.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum rolnicze - maszyny rolnicze, hodowla i uprawa »

  Forum rolnicze to społeczność osób pracujących w rolnictwie, osób zajmujących się hodowlą bydła, drobiu, świń i innych zwierząt. Jeżeli ktokolwiek ma jakiś problem, nie wie jak naprawić traktor lub maszynę rolniczą. Może napisać posta na forum i skonfrontować problem z innymi użytkownikami. Poza działem maszyn rolniczych, mamy tez hodowlę zwierząt, produkcję roślinną, agrobiznes, rolnictwo ekologiczne. Tysiące wątków i jeszcze więcej odpowiedzi. Koniecznie zarejestruj się i zostań członkiem forum rolniczego. Najczęściej podejmowane są tematy z zakresu hodowli bydła i naprawy ciągników ursus c 330 i c 360. Stare potrzciwe ursusy cały czas są siłą napędową polskiego rolnictwa. Każdy kto naprawia traktor sam zawsze może liczyć na pomoc i wskazówki innych rolników zarejestrowanych na forum rolniczym rolnik-forum.pl. Warto także skorzystać z ogłoszeń rolniczych, gdzie bezpłatnie zamieścić można ogłoszenie o sprzedaży maszyny rolniczej lub zamiarze jej kupna. Budownictwo rolnicze, poidła, karmidła, silosy i pstuchy elektryczne to bardzo częste dyskusje forum.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • IPM Doradztwo - Dotacje UE dla firm »

  Pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne dla firm z sektora MSP oraz dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, na terenie całego kraju. Bierzemy pod uwagę każdą możliwość otrzymania dofinansowania, zarówno w skali lokalnej, regionalnej oraz krajowej. W naszym zakresie usług znajdują się:1. Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych do funduszy europejskich;2. Opracowanie Biznes-planów, Studiów wykonalności oraz analiz finansowo-ekonomicznych;3. Rozliczanie dotacji ue;4. Przygotowanie strategii marketingowej;5. Prowadzenie szkoleń kierunkowych.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: