Podkategoria: Doradztwo - strona 59 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »
 • OLSZAŃSKI kancelaria prawna »

  Kancelaria Adwokacka Olszański zaprasza Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług prawnych oferowanych przez osoby nie tylko posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, lecz także w pełni zaangażowane, komunikatywne i odpowiedzialne za sprawy, których się podejmują. Istnieje ona od 2002 roku, dzięki dynamicznemu rozwojowi i nastawieniu na pełną satysfakcję każdego klienta trafiając do obszernego grona osób. Swoją propozycję kieruje też do jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria Adwokacka Olszański specjalizuje się w wąskich dziedzinach prawa, takich jak specyfika obrotu gospodarczego, spółki prawa handlowego, jednostki samorządu terytorialnego i jednostki dostarczające media. Siedziba kancelarii mieści się w Łodzi, w sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Sądu Apelacyjnego. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Strona opisująca szczegółowo ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i NNW pojazdów silnikowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacją czym tak naprawdę jest OC i co nam gwarantuje w sytuacjach które mogą nam się na drodze przydarzyć. Jakie są koszty takiego ubezpieczenia? Dlaczego autocasco jest takie drogie? Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i musi je wykupić każdy właściciel pojazdu. Często wraz z OC, firmy ubezpieczeniowe dodatkowo proponują swoim klientom ubezpieczenie AC. Jest ono już znacznie droższe, jednak daje właścicielowi pojazdu ochronę finansową w razie powstania jakichkolwiek szkód. Czy aby na pewno? Czy posiadacze ubezpieczenia autocasco mogą czuć się w pełni bezpiecznie? Zobacz, kiedy ubezpieczyciel może nie wypłacić Ci odszkodowania! Czy opłaca się wykupić ubezpieczenie NNW? czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków - uszkodzenia ciała, stały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć osoby ubezpieczonej. Na te i wiele innych pytań szczegółowo odpowiedzieliśmy na naszej internetowej stronie. Nie czekaj sprawdź już teraz jakie czekają Cię niebezpieczeństwa związane z niewłaściwym doborem ubezpieczenia Twojego samochodu. Tylko rzetelna wiedza przekazana przez naszych ekspertów jest wstanie Cię ustrzec przed popełnieniem błędu w zakupie niewłaściwego ubezpieczenia. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również oferty firm ubezpieczeniowych z których można skorzystać wysyłając formularz kontaktowy z agentem ubezpieczeniowym danej firmy.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Pietrzak »

  Portal prezentuje praktyczne rozwiązania z zakresu ebiznesu, czyli tematyka zarabiania przez internet od podstaw, m.in. promowanie programów partnerskich z elementami edukacyjnymi Tak by każdy mógł zdobywać systematycznie wiedzę, której potrzebuje do budowania odpowiednich zasobów dostosowanych do swojej osobowości i celów jakie pragnie osiągnąć…

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokat dr Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej w Łodzi oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, podział majątku oraz ustalenie kontaktów z dziećmi, a także prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności, prowadzeniem sporów sądowych, dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych. Kancelaria oferuje także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie opiniowania oraz przygotowywania projektów umów a także reprezentacji przed sądami i innymi organami. Wykształcenie psychologiczne adwokat Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej, specjalizacja w zakresie psychologii rodziny, stanowią o dodatkowej sile kancelarii w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Każda osoba zdaje sobie sprawę, iż wynajmowanie biura w stolicy nie jest najtańszym biznesem. Szczególnie w mocniej renomowanych miejscach jest w stanie to wynieść nas grube pieniądze, jakich przeważnie nie posiadamy zaczynając przygodę z firmą. Jeżeli posiadamy możliwości do pracy w domu doskonałym wyjściem z takiej sprawy są w stanie okazać się biura na godziny warszawa. W takim przypadku płacimy tylko za te godziny, w których korzystamy z odpowiedniego biura. Wtedy koszt może być znacznie mniejszy, szczególnie jeżeli nie musimy korzystać z takiego miejsca permanentnie. Jeszcze kolejnym wyjściem, jakie stało się popularne w ostatnim czasie są wirtualne biura warszawa. Polegają na tym, że teoretycznie prowadzona działalność posiada siedzibę w jakiejś niezwykle ciekawej lokacji, odpowiednia osoba zajmuje się sprawami korespondencji czy również sprawami księgowymi, a my pracujemy w mieszkaniu czy odmiennym odpowiednim lokalu, a biuro wirtualne Warszawa możemy wykorzystywać jedynie w przypadku kontroli US. Tego typu wyjście może pozwolić nam zaoszczędzić wiele posiadanych pieniędzy.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HRM-BHP Nysa: kadry - płace - szkolenia bhp »

  Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi personalno-płacowe, zarządzania kadrami oraz bezpieczeństwa i higieny pracy dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Obszar naszej działalności obejmuje województwo opolskie oraz dolnośląskie.
  Nasze usługi kierujemy do pracodawców, którzy koncentrując się na strategicznym zarządzaniu firmą, chcą przeznaczyć możliwie mało czasu i zasobów na sprawy kadrowo-płacowe oraz bhp, przy jednoczesnej pewności, że owe procesy prowadzone są rzetelnie, terminowo i w całkowitej zgodności z przepisami prawa.
  Oferujemy pełną mobilność, co gwarantuje otrzymanie kompleksowych usług bez konieczności opuszczania przez Państwa własnej firmy.
  Profesjonalizm i rzetelność, dokładność i zaangażowanie, elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta to cechy charakteryzujące firmę HRM-BHP.
  Stałe podnoszenie kwalifikacji, uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach oraz ciągłe monitorowanie literatury specjalistycznej, są gwarancją jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Correcta »

  Biuro rachunkowe Correcta to szeroka oferta usług zarówno dla małych jak i dużych firm. Nasze doświadczenie możemy również zaoferować klientom indywidualnym. Bardzo często są to porady podatkowe jak i coraz bardziej popularne wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, analizy prawne umów kredytowych. Pozwalają one zaoszczędzić wiele zmartwień wynikających z podpisania niekorzystnych umów kredytowych. Dla naszych klientów mamy szeroką ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych. Klienci firmowi mogą liczyć na atrakcyjne oferty leasingu. W wielu przypadkach pomagamy naszym klientom w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jak i Urzędem Skarbowym. Wykwalifikowana kadra posiadająca bogate doświadczenie z prawa handlowego jak i podatkowego pomoże w przygotowaniu dla klienta wszelkich umów jak i pism procesowych wszechstronnie zabezpieczających jego odpowiedzialność podatkową jak i prawną. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy na naszej stronie porady prawne online. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które stosujemy w naszej firmie. Najczęściej korzystają z niego klienci z innych miast, którzy doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • 2mk Biuro Rachunkowe Warszawa Targówek Zacisze »

  MK Biuro Rachunkowe Warszawa Zacisze, kompleksowe usługi księgowe. Profesjonalna księgowa dla małej i średniej firmy. Księgi handlowe, PKPiR, ryczałt, kadry i płace. Doradztwo podatkowe. Długoletnie doświadczenie, licencja MF, ubezpieczenie, profesjonalizm. Obsługa w biurze klienta lub zdalna. Księgowanie w chmurze. Also in English.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych w Sosnowcu »

  Biuro porad prawnych PomagamySprawnie z siedzibą w Sosnowcu oferuje doradztwo prawne dla osób fizycznych, a także obsługę prawną firm z terenów Śląska i Zagłębia. Udzielamy porad z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, prawa wykroczeń,a także prawa pracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna LexStrada Poznań »

  Pomoc Prawna zlokalizowana na ulicy Wysoka 12/17 w Poznaniu. Działalność prowadzi radca prawny Przemysław Dziubak.
  Siłą Kancelarii jest doświadczony zespół prawników wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach prawa. Oferujemy pomoc z zakresu prawa: pracy, administracyjnego, gospodarczego, autorskiego, cywilnego, sądowego, spółek, podatkowego, bankowego, rodzinnego, upadłościowego. Dodatkowo zajmujemy się windykacją, mediacją oraz prawem spadkowym, prawem przewozowym i prawem ubezpieczeń. Udzielamy wsparcie wspólnota mieszkaniowym oraz w sprawach rozwodowych i sprawach o alimenty. Cecha która wyróżnia nas spośród innych podobnych działalności to szeroka oferta oraz kompleksowa pomoc.
  Jesteśmy jak miejski suv: SILNY I ZWROTNY. Nasi adwokaci walczą do samego końca a zdobyte doświadczenie zawodowe sprawia, że unikniesz słabej strony kameralnych kancelarii z ograniczoną ofertą. My proponujemy Ci fachowe podejście, znajomość niuansów, ludzi i przyzwyczajeń. Pamiętaj, że każdy jest inny i zarządza inaczej, stawiając inne cele.
  Jeżeli potrzebujesz opieki prawnej, zgłoś się do nas a my staniemy kompleksowo na wysokości zadania.
  Udzielamy pomocy przez internet(online).

  Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków Coaching kariery Coaching biznesu ZmianaNaDobre.pl »

  Strona poświęcona wszystkim, którzy w swojej karierze, biznesie czy życiu pragną zmiany na dobre. Coaching pozwala osiągnąć sukces zawodowy, osobisty, finansowy we własnym stylu. Specjalne programy coachingu kariery i coachingu biznesu: regularny, intensywny i expres. Skuteczność coachingu jako metody potwierdzona wynikami badań przytoczonymi na stronie. Realizowany według Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Oferta coacha i zarazem psychologa posiadającego doświadczenie w rekrutacji, outplacemencie, zarządzaniu i biznesie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie pożyczyć pieniądze - forum kredytowe »

  W poszukiwaniu pożyczek i kredytów może być niezwykle pomocne nasze forum. Dzięki sporej liczbie użytkowników, każdy nowy potrzebujący pomocy znajdzie odpowiedź na nurtujące go problemy. Specjalne działy dla prywatnych inwestorów pozwalają z sukcesem nawiązywać współpracę typu social lending.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • NetMaster Doradztwo i usługi informatyczne. »

  Strona zawiera krótką prezentację firmy pod kątem charakteru i zakresu jej działalności. Podane są również ceny świadczonych usług. Zarówno dla klienta indywidualnego jak i korporacyjnego. Oczywiście strona zawiera równiż dane kontaktowe firmy NetMaster.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formy Wtryskowe »

  Firma Formy Wtryskowe realizuje produkcję elementów z tworzyw sztucznych na zamówienie. WYkonywane usługi tj. produkcja elementów plastikowych odbywa się na wtryskarkach. Firma realizuje wyroby z tworzyw sztucznych od 1992 roku. To co charakteryzuję firmę to doświadczenie i specjalizacja w produckji elementów z tworzyw sztucznych na zamówienie. Realizacja usługi od pomysłu, przez wykonanie projektu po realizację elementu. Wysoka jakość wykonania, projekt przygotowany na indywidualne zamówienie, a także nowoczesne technologie, które umożliwiają klientowi uczestniczenie w każdym etapie realizacji sprawiają, że firma staje się doceniana wśród zamawiających. Samo zamówienie, jeśli chodzi o formy wtryskowe, nie jest żadnym problemem, jeśli już wiemy z jaką firmą chcemy współpracować. Zawsze warto postawić na profesjonalne i solidne rozwiązania, zwłaszcza, jeśli jesteśmy zainteresowani seryjną produkcją. Należy sprawdzić także wykorzystywane technologie i park maszynowy, a także doświadczenie firmy. Później samo zamawianie elementów takich jak formy wtryskowe nie jest już żadnym problemem. Zaczyna się oczywiście od samego projektu, a także tworzona jest specjalna wizualizacja, więc możemy się dokładnie ze wszystkim zapoznać. Warto wykorzystywać nowoczesne technologie, gdyż wtedy klienci mają wgląd do całości realizacji projektu. Na pewno jest to bardzo wygodne i sprawia, że efekty końcowe są jeszcze lepsze, dlatego należy na to koniecznie zwrócić uwagę.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Designerski wymiar rzeczywistości »

  Designerskie i funkcjonalne projekty aranżacji wnętrz w cenach,
  które pozytywnie Cię zaskoczą
  Projekty aranżacji wnętrz Intellio designers łączą zjawiskowy design, funkcjonalność, niewyczerpaną kreatywność, dbałość o najmniejsze szczegóły oraz przyjazne dla portfela relacje jakości do ceny.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE i FINANSOWE Doradca podatkowy Łódź »

  Firma Piotra Efenbergera istnieje od siedemnastu lat, świadcząc szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa fiskalnego oraz księgowości. Poza prowadzenia ksiąg podatkowych, ewidencji, sporządzania zeznań i deklaracji podatkowych, do zadań firmy przynależy też doradztwo, podpowiadanie, a przede wszystkim tłumaczenie konsumentom w jaki sposób powinni zastosować określone przepisy prawa, aby ich nie złamać, a skutecznie zoptymalizować wynikające z nich obciążenia. Doradca Podatkowy Piotr Efenberger współpracuje z najlepszymi ekspertami pokrewnych specjalności na terenie Łodzi by zagwarantować Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac dyplomowych »

  Redagowanie teksów naukowych czy konsulting ze strony przedsiębiorstwa daje gwarancję że usługa będzie spełniała najwyższe standardy. Osoby trzecie robią to niedbale i nie czują obowiązku ponoszenia odpowiedzialności za redakcje teksów. Ponosimy całą odpowiedzialność, można powiedzieć że to nasza silna strona !

  Dzięki naszej licznej kadrze redaktorów, pomagamy z wielu dziedzin naukowych. W perspektywie ostatnich lat, stało się jasne, że nasza pomoc dobrze zaowocowała współpracą w konsultacjach naukowych czy redagowaniu teksów naukowych. Dzięki naszym doświadczonym redaktorom pomoc w redagowaniu prac przebiega płynnie i realizowana jest terminowo.

  Reasumując, zajmujemy się promowaniem usług; związanych z konsultacją naukową, przy pisaniu wypracowań, prac zaliczeniowych czy esejów.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o swoje finanse »

  Czas na finanse pozwoli Ci na mądre i skuteczne zarządzanie swoim majątkiem. Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat usług bankowych, sposobów oszczędzania i inwestowania swoich pieniędzy. Przejrzyste artykuły i poradniki pozwolą Ci na poznanie świata finansów od podstaw, jak i zrozumienia jego skomplikowanych mechanizmów działania.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: