Podkategoria: Doradztwo - strona 60 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · następna strona »
 • Projekty domów - biuro nndom »

  NNdom to pracownia architektoniczna zajmująca się projektowaniem domów i budynków. Biuro skupia architektów z okolic Wrocławia. Poza projektami domów oferuje adaptacje projektów na terenie Wrocławia i okolic. Wrocław jest pięknym miastem gdzie buduje się bardzo dużo nowoczesnych i ciekawych domów głównie za sprawą dobrych architektów. Projekt domku jednorodzinnego to jeden z ważniejszych etapów całej budowy, warto właśnie na projekt i jego wybór poświęcić najwięcej sił i czasu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring odwrotny »

  Faktoring staje się coraz popularniejszą formą poprawienia płynności finansowej przedsiębiorstwa. Jeżeli twój partner handlowy zalega z zapłatą kwot należnych Ci za usługę a faktury są wciąż nieopłacone, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie podmiot oferujący usługi faktoringu spółka lub bank zwani faktorami. Na stronie http://faktoring-odwrotny-pelny.pl znajdziesz informacje kogo wybrać na partnera w faktoringu i z jakie jego rodzaje możesz sobie wybrać w zależności od kosztów jakie chcesz ponieść i ryzyka transakcji spadającego na ciebie lub faktora.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański, Tłumacz techniczny czeski »

  Tłumacz j. czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański oferuje wykonywanie tłumaczeń z czeskiego rzetelnie i terminowo. Specjalizuję się w tłumaczeniach czeskich instrukcji obsługi urządzeń, prospektów i dokumentacji technicznej, umów, opisów technologii. Posiadam przy tym uprawnienia tłumacza czeskiego technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej. Na stronie znajduje się cennik tłumaczeń czeskich, a także referencje - spis firm z którymi dotychczas nawiązana była współpraca w zakresie tłumaczeń z czeskiego. Tłumaczenia z czeskiego wykonywane są przy użyciu specjalistycznych słowników czesko-polskich, wiedzy merytorycznej w postaci poradników technicznych, jak Poradnik Mechanika. Jako tłumacz czeskiego za każdym razem zadbam o merytoryczną wartość tekstu, co możliwe jest dzięki doświadczeniu w pracy magistra inżyniera. Tłumaczenia z czeskiego rozliczane są w formie faktury VAT.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych »

  Celem zespołu kancelarii odszkodowawczej LSU jest pomoc poszkodowanym. Od 2006 roku reprezentujemy naszych klientów przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i wszystkimi instytucjami oraz osobami, które są zobowiązane do zapłaty odszkodowania. Każde postępowanie o odszkodowanie za wypadek, na etapie przedsądowym i sądowym, prowadzi prawnik i specjalista ds. szacowania szkód. W likwidacji szkody uczestniczą rzeczoznawcy i konsultanci medyczni (lekarze), odpowiednio do rodzaju likwidowanej szkody: specjaliści ds. szacowania wartości szkód, prawnicy, radcy prawni, adwokaci, lekarze konsultanci, rzeczoznawcy majątkowi, rzeczoznawcy techniki motoryzacyjnej i rekonstrukcji wypadków.Bezpłatnie analizujemy każdy przypadek, umów się na spotkanie z nami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język włoski i niemiecki »

  Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie tłumaczeń pisemnych
  i ustnych z języka włoskiego
  i niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język włoski
  i niemiecki.
  Każde tłumaczenie wykonujemy z wielką starannością, rzetelnie
  i terminowo. Dbamy o poprawność merytoryczną, terminologiczną
  i stylistyczną naszych tłumaczeń.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria i biuro rachunkowe z pasją »

  Kancelaria Expert to nie jest jedna osoba to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria zyskała rzesze wiernych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawno księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy naszym Klientom doradztwo z zakresu finansów, rachunkowości, optymalizacji podatkowych i wielu innych usług związanych z naszą branżą. W naszej codziennej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanej z jakością usługi, dlatego jesteśmy zwolennikiem ciągłych szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji naszych pracowników. Księgowość w naszym przypadku to nie tylko wprowadzanie skomplikowanych danych, to WIEDZA która przedkłada się na sukces każdej firmy, która decyduje się na współpracę z nami. Księgowość to bezsprzecznie najważniejszy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dziś trudno wyobrazić już sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm, a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Sprawnie i co najważniejsze efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe naszych Klientów i aby podnieść nasz poziom usług współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Współpraca z nami na pewno zaowocuje uzyskaną gwarancją rzetelności i wysokiej jakości każdej usługi.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing-ksiegowosci.info »

  Outsourcing-księgowości.info specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań skutecznie wspomagających stosowaną dotąd księgowość. Coraz bardziej powszechny outsourcing pozwala na stosowanie nowoczesnych i praktycznych narzędzi, które idealnie można przystosować do warunków przedsiębiorstwa i specyfiki branży. Wykorzystując działania wynikające z usługi outsourcingu, wdrażamy systemy księgowe, które poprawiają skuteczność prowadzonych działań związanych ze sferą finansową. Outsourcing księgowy umożliwia optymalizację działań księgowości wewnętrznej w oparciu o sprawdzone metody, przy minimalnym nakładzie kosztów.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. »

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej.Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie auta »

  Blog autoubezpieczenie.com.pl stworzyłem z myślą o kierowcach, który pragną szybko i tanio ubezpieczyć samochód. Trochę znam się na samochodach, a po niemiłej przygodzie z pewnym ubezpieczycielem, na poważnie zacząłem się interesować ubezpieczeniami. Mądry Polak po szkodzie - może i tak, ale już nigdy więcej nie dam się naciąć na żadną umowę.

  O czym przeczytacie na blogu? Poruszam m.in. następujące tematy:

  1. Kiedy przydaje się Autocasco? Okazuje się, że nie tylko w podróży.

  2. Jak oszczędzać na ubezpieczeniach?

  3. Kiedy ubezpieczenie AC nam nie pomoże?

  4. Jak sobie poradzić z awarią podczas zagranicznej podróży samochodem?

  5. Komu i kiedy przyda się NNW?

  Bardzo często ignorujemy problem ubezpieczenia samochodu. Kupujemy pierwszą lepszą polisę i mamy nadzieję, że tyle wystarczy żeby mieć święty spokój. Niestety w przypadku kolizji czy wystąpienia szkody okazuje się że mamy spory kłopot. A przecież w prosty sposób można uniknąć wielu problemów.

  Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gradatim- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowości, kadr i płac dla firm różnej wielkości.Profil działalności obejmuje również konsulting oraz doradztwo biznesowe. Kompetentny i doświadczony personel w sposób rzetelny wywiązujący się z powierzanych zadań i obowiązków. Obsługa według najwyższych standardów.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Moneymaker-Twój doradca kredytowy »

  Firma Moneymaker zajmuje się doradztwem kredytów takich jak, hipoteczne, remontowe, hipoteczno-budowlane.
  Usługi są bezpłatne. Współpracujemy z największymi bankami w Polsce.Wybieramy bank, załatwiamy formalności, szacujemy zdolność kredytową, dojeżdżamy do klienta-bezpłatnie.Zapraszamy!

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIOTR PANEK Porady prawne warszawa »

  Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Pożyczki i kredyty na dowód bez weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej celem weryfikacji zdolności kredytowej klienta są dobrą alternatywą dla kredytów bankowych. Jeszcze niedawno polityka kredytowa banków była tak restrykcyjna że o kredyt było ciężko nawet osobom dobrze zarabiającym. Co prawda to się powoli zmienia i kredyty będą łatwiej dostępne ale nie należy zapominać o szybkich pożyczkach bez BIK które są wciąż bardzo popularne i łatwo dostępne. Na stronie finansowej http://kasabezbik.pl przybliżamy wszystkim zainteresowanym problematykę pożyczek bez BIKu i ofert dostępnych kredytów bez BIK dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i prognoza finansowa »

  Analiza finansowa ułatwia podejmowanie optymalnych decyzji finansowych - autor strony przedstawia podstawowe metody analityczne wzbogacając je o autorski opis oraz interpretację graficzną. W skład narzędzi analitycznych wchodzi analiza wskaźnikowa (zawierająca: płynność finansową, zadłużenie, sprawność działania, sprawność pracy, rentowność), analiza piramidalna, analiza wzorcowych układów nierówności wskaźników, analiza dyskryminacyjna. Na stronie można skorzystać z załączonych przykładowych opracowań analitycznych oraz zamówić przygotowanie i zrealizowanie analizy i prognozy finansowej. Do zamawianych analiz finansowych autor każdorazowo przygotowuje niezależne i obiektywne komentarze. W sytuacjach niejasnych autor analiz gwarantuje darmowe konsultacje telefoniczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na stronie: Analizy i prognozy finansowe.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania statystyczne »

  Profesjonalne opracowania statystyczne - sprawdź to! Sprawdzone analizy statystyki medycznej. BIO-STAT Studio analiz opracowań medycznych jest firmą, która wykonuje analizy statystyczne, dostarcza wyników w zakresie przetwarzania informacji oraz proponuje szkolenia i konsultacje w zakresie statystyki dla rynku medycznego. Szczegółowe dostępne jest już w zakładce O nas na naszej stronie www.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Life coaching - sesje online i bezpśrednie »

  Jesteśmy zespołem life coachów, dlatego by dostosować się do zróżnicowanych potrzeb klientów. Pomagamy rozwiązywać problemy ze zrzucaniem zbędnych kilogramów, domowym budżetem oraz zarobkami, rozwinięciem kariery, osiągnięciem życiowej harmonii oraz duchowym spokojem. Sesje prowadzone są wirtualnie, twarzą w twarz oraz telefonicznie. Opracowaliśmy także unikalny Program Sukcesu Życiowego, dzięki któremu zaplanujesz i wykreujesz swoje wymarzone życie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-biznes »

  Mazowiecki Inkubator Technologiczny działa na polskim tynku od końca 2011 roku. Zarząd inkubatory tworzy wielu szanowanych biznesmenów, oraz prezesów wielu dobrze prosperujących spółek. Jeżeli więc posiadasz jakiś pomysł na biznes i czujesz, że ma on dużą szansę powodzenia ze względu na swoją innowacyjność to koniecznie zgłoś się do MIT. W mit wszystkie pomysły przechodzą przez inkubator i są szczegółowo badane. Te mające szansę na powodzenie są wybierane i dotowane w wysokości od 25 do 800 tys PLN.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz Wrocław - kafelkarz, malowanie »

  Polecana firma budowlana z Wrocławia świadczy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz. Wrocław i okolice to obszar naszego działania. Specjalizujemy się w pełnym wykończeniu mieszkań deweloperskich, wykończeniu domów jednorodzinnych, biur i sklepów oraz w remontach wszelkich pomieszczeń.Idealnie wykończona łazienka, ściany i posadzki gładkie jak TAFLA, staranne malowanie ścian i sufitów, terminowość, doświadczenie i rzetelność - oto nasze wyróżniki.W zakres naszych usług wchodzi układanie glazury, montaż paneli podłogowych, malowanie ścian i sufitów, adaptacje instalacji wodnej i kanalizacji, adaptacje instalacji elektrycznej, zabudowa płytami gipsowymi - sufity podwieszane, wentylacje, kanalizacje, kominki, montaż wc podtynkowego. Pomagamy również w odbiorze mieszkania od dewelopera we Wrocławiu i okolicach.Zadzwoń, zapytaj, poproś o wycenę.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Kruszewski nieruchomości pośrednictwo marketing »

  bloger nieruchomości o niestandardowym języku, podejściu i wyobraźni. Marketing nieruchomości, social media, content marketing, rynek nieruchomości, pośrednictwo. Szukasz historii nieopowiedzianych? Zajrzyj....

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: