Podkategoria: Doradztwo - strona 61 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · następna strona »
 • HILAN Sp. z o. o. »

  Hilan oferuje pełen pakiet usług związanych doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem nieruchomościami i konsultingiem w zakresie prowadzenia inwestycji. Każdorazowo danemu projektowi przypisywany jest zespół specjalistów, dedykowanych odpowiedniemu zadaniu. Hilan oferuje Klientom pełną obsługę ich celów inwestycyjnych przy racjonalnej optymalizacji kosztów. Hilan oferuje również kompleksowe rozwiązania z zakresu maksymalizacji poziomu bezpieczeństwa Klientów oraz ich pracowników. Służą temu trzy obszary specjalizacji usług: obsługa w zakresie BHP, obsługa w zakresie PPoż oraz audyt bezpieczeństwa. Współpracując z wysokiej klasy specjalistami w tych dziedzinach oraz przedstawicielami autoryzowanych producentów i serwisów urządzeń zapewniających zwiększony poziom bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług popartych doświadczeniem i odpowiednim doradztwem. W ofercie można znaleźć również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Naszą wizytówką jest w pełni profesjonalna obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze kursy przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów i wieloletnich praktyków. Program i ceny szkoleń zawsze ustalamy indywidualnie, każdorazowo dopasowując się do zakresu zlecenia i oczekiwań Klientów.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Kancelaria prawna kraków »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski jest to miejsce gdzie, każdy znajdzie fachową poradę prawną. Na każdym etapie sprawy Klient ma wgląd w specyfikacje i podjęte funkcjonowania. Proponujemy fachową radę i profesjonalne podejście poprzedzone wieloletnim doświadczeniem. Stale dbamy o dobro naszych Klientów i z tej przyczyny nie ujawniamy nikomu poufnych wiadomości, jakie nagromadziliśmy w trakcie przygotowania działania jurydycznego. Naszą dewizą jest profesjonalizm i sumienność. Więcej wiadomości dotyczących naszej pracy i prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grażyna Pasternak biznes plan »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym działającym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Rozmaitość prowadzonych księgowości zezwoliło nam na osiągnięcie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób prawidłowy z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem należytej sumienności, właściwy pod względem formalnym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Angażujemy jedynie obowiązkowych fachowców, stąd z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług księgowych, które oferuje nasze biuro rachunkowe z Katowic - Ekonomist.
  Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, ponieważ naszą działalność prowadzimy już od roku 1991. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma małymi, średnimi jak i dużymi firmami z całej Polski.
  Oprócz kompleksowej obsługi księgowej firm zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe. Sprawujemy także usługi z zakresu audytu finansowego jak badanie bilansu.

  Pełna oferta naszego biura rachunkowego Ekonomist dostępna na firmowej stronie internetowej.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównaj kredyty mieszkaniowe »

  Kredyty mieszkaniowe na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z dostępnych narzędzi i oblicz zdolność kredytową, wysokość kredytu, ratę miesięczną i koszty za pomocą kalkulatorów kredytów mieszkaniowych. Zobacz listę kredytów dostępnych w danym momencie na rynku i porównaj ich najważniejsze parametry. Skontaktuj się z doradcą kredytowym i skorzystaj z bezpłatnej porady, który kredyt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości zagraniczne Ibermaxx »

  Polska agencja nieruchomości zagranicznych Ibermaxx działająca od kilku lat w Hiszpanii, oraz w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. Jeżeli poszukujesz dobrych inwestycji i ulokowania środków pieniężnych za granicą warto skorzystać z usług agencji pośrednictwa Ibermaxx w Hiszpanii i na Florydzie. W Europie działają dwie placówki Ibermaxx na pięknym wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Biuro Ibermaxx w Albir na Costa Blanca północna, oraz biuro Ibermaxx w Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca południowa. W Stanach Zjednoczonych działa biuro Ibermaxx w prestiżowym Boca Raton, 55km na północ od Miami. Luksusowe i prestiżowe nieruchomości nad oceanem w najbogatszych dzielnicach Florydy. Jeżeli poszukujesz dobrej inwestycji i solidnej agencji nieruchomości specjalizującej się w sprzedaży domów i mieszkań za granicą, to zadzwoń do agencji IBERMAXX. Poradzimy jak najlepiej zainwestować w zagraniczne nieruchomości, oraz znajdziemy dla Ciebie nieruchomość marzeń na Florydzie bądź w bliższej Hiszpanii na Costa Blanca. Ceny mieszkań już od 50.000 euro. Zapraszamy do kontaktu z IBERMAXX. Twoja agencja nieruchomości zagranicznych. Domy i apartamenty na świecie.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatkowe »

  Wielkimi krokami zbliża się rozliczenie podatkowe. Okres rozliczeniowy właściwie już trwa, jednak znakomita większość podatników zwykle zwleka ze złożeniem zeznania do ostatniej chwili. Zwykle jest to spowodowane czystą niechęcią odczuwaną na myśl o precyzyjnych rachunkach, wypełnianiu papierów i kolejce do Urzędu Skarbowego.
  Jednak o tych nieprzyjemnych aspektach spotkania z fiskusem można było zapomnieć już od 2008 roku, kiedy to w Polsce uruchomiono system e-Deklaracje, pozwalający rozliczać się przez Internet. Aby zrobić to szybko i bezstresowo, wystarczy ściągnąć z Sieci darmowy PIT 2012 Program – niezwykle funkcjonalne i poręczne narzędzie, które przeprowadza podatnika za rękę przez całe zeznanie, automatycznie dokonując obliczeń i wypełniając rubryki.
  Aplikacja radzi sobie z każdym typem formularza podatkowego. Zatem nieważne czy wypełniasz popularny druk PIT 37 czy też np. PIT 36l – możesz liczyć na pomoc nowoczesnej technologii. Zapraszamy po bezpłatny program na stronę www.podatnik.info

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywanie podsłuchów. »

  Dostęp do techniki podsłuchowej spowodował swego rodzaju modę na inwigilację. Podsłuchujemy się nawzajem. Żona podsłuchuje męża. Przedsiębiorstwa podsłuchują konkurencję. Kierownicy niskiego szczebla szukają "haków" aby szybciej awansować. Moje początki z branżą kontrwywiadu w sektorze prywatnym były związane z pracą po drugiej stronie barykady... teraz natomiast zajmuję się wykrywaniem podsłuchów i ochroną informacji.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o PIT »

  Na naszej witrynie dowiesz się jak rozliczyć pit 39. Strona zawiera też wzór pit 2012, dzięki któremu rozliczysz go bez wychodzenia z domu. Uzyskasz tu wszelkie przydatne wskazówki na temat pit termin, w jakim należy się rozliczyć, oraz na co należy zwracać szczególną uwagę w trakcie wypełniania formularza. Na jego podstawie, zarówno Urząd Skarbowy, jak i pracownik informowany jest o tym ile zarobił, jakie zaliczki na podatek zapłacił. Na tej również podstawie pracownik będzie uzupełniał własne zeznanie roczne pit. To na płatniku zaliczek podatkowych spoczywa obowiązek sporządzenia bezbłędnej informacji pit 2012.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEO Web Designer »

  SplinterTeal - splinterteal.com to osobista strona Web Designera mieszkajacego w centrum Londynu ktory specjalizuje sie w SEO / pozycjonowaniu stron internetowych oraz promocji serwisow internetowych w wynikach organicznych Google jak równiez kampaniah AdWords.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki Chwilowki bez BIK »

  Zapraszamy na forum. Potrzebujesz pożyczki, chwilówki bez
  sprawdzania BIK i KRD oraz innych bazach ? Umiesz swoją informację na
  forum, a Nasi doradcy chętnie znajdą dla Ciebie pożyczkę dopasowując
  ją do Twoich wymagań.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Employer Branding - Brand Position »

  Employer Branding - komunikacja pracodawcy, realizujemy strategie Employer Brandingowe dla firm. Nadajemy wygląd, skutecznie komunikujemy i przyciągamy odbiorców, utrzymujemy wysoki poziom zainteresowania grupy docelowej. Wiemy, że wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w dużej mierze decyduje o postrzeganiu i wartości rynkowej firmy. Skorzystaj z naszego doświadczenia! Brand Position to skuteczna komunikacja.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renta za mieszkanie »

  Fundusz Hipoteczny Familia SA to doskonałe rozwiązanie na problemy pieniężne osób starszych. Nie chcesz biednie żyć na emeryturze i odmawiać sobie jakichkolwiek przyjemności? Potrzebujesz dodatkowych przychodów? Dożywotnia renta to właśnie oferta Funduszu Hipotecznego Familia. Umowa polega na otrzymywaniu renty do końca swojego życia w zamian za przepisanie swojego miejsca zamieszkania na rzecz Familii SA. Świetne rozwiązanie dla emerytów i rencistów oraz po prostu starszych ludzi, którzy chcą mieć więcej pieniędzy.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNA-ONLINE || UNA Sp. z o. o. Import Export »

  Una, to spółka handlowa będąca operatorem importu transakcyjnego, inicjowanego w imieniu własnym oraz na zlecenie, exportu wzt oraz broker platform handlu stock price. Niezależnie od działalności własnej, firma una oferuje wsparcie logistyczne podmiotom gospodarczym działającym w sektorze towarów akcyzowych. Pośredniczy w obrocie handlowym licencjami, technologiami i atrybutami know- how. Firma posiada doświadczonych partnerów we wszystkich krajach unii europejskiej z dodatkowym uwzględnieniem szwajcarii i księstwa liechtensteinu oraz w krajach europejskich, nie będących członkami wspólnoty – Montenegro, Islandią i Turcją. Una oferuje klientom między innymi strategię "step by step" gdzie pilotuje eksportera już w działaniach organizacji zagranicznych oddziałów Firmy lub przy zakładaniu samodzielnych spółek.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modus Wrocław Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Modus od 20 lat oferuje międzynarodową obsługę prawną dla przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych.
  W realizowanych projektach współpracuje z kancelariami w Niemczech, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii.Specjalizacją zespołu prawników kancelarii jest prawo gospodarcze, korporacyjne, medyczne oraz zamówienia publiczne.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - KDRO.pl »

  Kancelaria Odszkodowania Wrocław KDRO.pl prowadzi wszelkie sprawy o odszkodowanie komunikacyjne, o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, czy też o odszkodowanie za inne szkody osobowe z polisy oc, polisy nw czy też polisy na życie. Kancelaria prowadzi także sprawy o odszkodowania za słupy energetyczne. W skład pracowników kancelarii wchodzą prawnicy, aplikanci radcowscy oraz radcy prawni, co sprawia iż nasza obsługa obejmuje również prowadzenie spraw o odszkodowanie w Sądzie. Kancelaria KDRO.pl prowadzi sprawy po innych kancelariach oraz zajmuje się sprawami o odszkodowanie za śmiertelne wypadki sprzed wielu lat. Prowadzimy także sprawy o polisy posagowe, które waloryzujemy sądowo. Oprócz odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadek, nasz pomoc obejmuje roszczenia o rentę za wypadek. KDRO.pl reprezentuje także poszkodowanych w sprawach o zaniżone odszkodowania za uszkodzone samochody w wypadkach komunikacyjnych.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finiks – Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Finiks to doświadczony zespół oferujący prowadzenie rozliczeń oraz reprezentowanie firm przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. W ofercie księgowość w formie podatkowej księgi przychodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BBKL kredyt hipoteczny »

  Brokerskie Biuro Kredytowo-Leasingowe zaprasza do swojej siedziby we Wrocławiu. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych w zakresie kredytów gotówkowych i hipotecznych. Dla nabywców instytucjonalnych w swojej ofercie ma kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz na zakup, budowę czy remont nieruchomości. W ich ofercie wyszperać można także pożyczki pozabankowe (bez BIK), wieloratalne oraz tzw. chwilówki (w tym także tylko tzw. na dowód). Wspomagają zadłużonym w konsolidacji zobowiązań. Zajmują się także leasingiem operacyjnym, finansowym. Proponują leasing zwrotny. Udzielają też profesjonalnego doradztwa kredytowego. W swojej ofercie mają także pełen zakres usług księgowych, do których mają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Prowadzą księgi rachunkowe, zajmują się kadrami i płacami raz sporządzają deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe. Więcej wiadomości o firmie odkryć można na stronie:

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Centrum Biurowe Eproco »

  Centrum Biurowe Eproco to nowoczesne biuro rachunkowe obsługujące firmy z terenu całej Polski. Wśród usług oferowanych przez biuro znajdują się m.in.: księgowość i rachunkowość, kadry i płace, doradztwo gospodarcze, windykacja należności obsługa BHP oraz wsparcie informatyczne. Biuro zatrudnia ponad 20 specjalistów do których należą m.in.: księgowi, ekonomiści, informatycy i prawnicy, co pozwala Eproco świadczyć kompleksowy usługi dla firm.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Prawnik Żyrardów »

  Biuro Prawnik Żyrardów istnieje od 1995 roku. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz zakres naszych usług i przekonaj się, że radca prawny jest w stanie zaoferować swoje usługi dużo taniej niż adwokat. Obszar działania to Żyrardów i okolice ale nie tylko. Prowadzona jest u nas też obsługa prawna firm, Najniższe ceny i jakość naszych usług to to co przyciąga do nas masę klientów i oczywiście ich zadowolenie po rozstrzygnięciu sprawy i efekcie końcowym.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: