Podkategoria: Doradztwo - strona 62 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe A.L. Słupsk - Księgowość i podatki »

  Biuro rachunkowe Anna Lipka Słupsk to profesjonalna firma świadcząca usługi księgowo-podatkowe. Jesteśmy Partnerem Ogólnopolskiego Centrum Usług Księgowych co gwarantuje Tobie dostęp do usług księgowych na najwyższym poziomie.
  Prowadzimy księgi handlowe, w ramach prowadzenia rachunkowych ksiąg przychodów i rozchodów prowadzimy ewidencję ryczałtową. Oferujemy usługę prowadzenia obsługi kadrowo płacowej w Twojej firmie.
  - Ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy,
  - Ustalanie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT,
  - Dokonujemy zapisów w PKP i R lub ewidencji ryczałtu,
  - Prowadzimy ewidencje wyposażenia,
  - Sporządzamy plan amortyzacji środków trwałych oraz prowadzimy ewidencje środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych,
  - Ustalamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy, prowadzimy ewidencje VAT,
  - Sporządzamy miesięczne i roczne deklaracje podatkowe, przygotowujemy dowody wpłat lub przelewy na poszczególne podatki.
  Tworzymy Biznes Plany i dokumentację do projektów dotowanych w ramach UE.
  Oferujemy usługę w zakresie odzyskiwania podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PRETIOS »

  Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych realizowanych dla spółek prawa handlowego i cywilnego oraz działalności gospodarczych.Nasza usługa outsourcingu księgowości obejmuje całość wydzielonych przez spółki procesów księgowych lub wybranego zakresu.Obsługa grup kapitałowychProwadzimy profesjonalne usługi w zakresie obsługi grup kapitałowych, począwszy od założenia spółki/oddziału, poprzez: budowę i ujednolicenie planu kont dla spółek grupy kapitałowej; tworzenie budżetów; wdrażanie procedur zamknięcia okresów sprawozdawczych; przygotowania sprawozdań (IFRS/IAS) i dokumentacji konsolidacyjnej; wsparcie procesów centralizacji przygotowywania raportowania i controllingu; projektowanie przepływów pieniężnych w ramach grupy; współpracę z działem finansowym zagranicznego oddziału.Zajmujemy się rejestracją następujących podmiotów: oddziałów spółek zagranicznych; spółek jawnych; spółek komandytowych; spółek komandytowo-akcyjnych; spółek z ograniczoną odpowiedzialnością; spółek akcyjnych.Pracujemy zarówno na własnych systemach informatycznych jak i na systemach dostarczonych przez Klienta. Podczas współpracy z naszymi Klientami, mieliśmy możliwość korzystania z takich narzędzi informatycznych służących do prowadzenia księgowości i zarządzania finansami jak: ERP Microsoft Navision (NAV), SAP ERP, Citrix, Exact i Ramzes i wielu innych.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC »

  Grupa ekspertów ds. ubezpieczeń zaprasza do swojego nowego serwisu. Na Najtańszym-oc.pl kierowcy znajdą tylko i wyłącznie sprawdzone sposoby na to, aby mieć ubezpieczenie OC i AC tak tanio, jak nigdy dotąd. Ważne wydają się zwłaszcza porady dedykowane młodym kierowcom. Ci najmłodsi zmotoryzowani, zazwyczaj deprecjonowani z powodu braku doświadczenia i zniżek za bezszkodową jazdę powinni najwięcej skorzystać. Dowiedzą się oni m.in.:
  - czy naprawdę warto stosować metodę na krewniaka - i jak to zrobić, aby było dobrze;
  - jakie są inne alternatywy wobec popularnego brania samochodu do spółki z bardziej doświadczonym kierowcą.
  Kierowcy w każdym wieku z kolei dowiedzą się:
  - jakie konsekwencje może mieć stłuczka służbowym autem;
  - czy warto wierzyć w rankingi najtańszych OC;
  - i w opinie na forach internetowych;
  - czy zawsze najlepsze OC i AC wyjdzie nam w pakiecie;
  - oraz jaki jest idealny sposób na najtańsze OC i AC w 2013 roku.
  Zapraszamy gorąco!

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa - CBT »

  Biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach wszelkiego typu, pisemnych w tym przysięgłych, a także ustnych, w wielu różnych językach. Bezpłatne dostarczenie tłumaczenia w obrębie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości »

  Przedmiotem oferty jest wycena nieruchomości. Obsługiwany obszar - Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny Portal Finansowy - Independent Trader »

  Obiektywny portal finansowy ukazujący współzależności pomiędzy rynkam. Poznacie zarówno przyczyny kryzysu jak i instrumenty finansowe i bedziecie w stanie wybrać niedoszacowane aktywa oraz skupić się na inwestowaniu z dala od tłumu. Wytłumaczę jak funkcjonują rynki finansowe i dlaczego rozszerzający się na cały świat kryzys gospodarczy to najlepszy moment by bezpiecznie ulokować swoje oszczędności w złoto i srebro.

  Dowiedz się co nas czeka w 2013 roku:
  Czy warto inwestować w nieruchomości?- http://independenttrader.pl/artykuly/82
  Prognozy finansowe czyli co się będzie działo na świecie -http://independenttrader.pl/artykuly/62

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości - Rzeczoznawca Majątkowy »

  Wycena Nieruchomości Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mayfair - Konsulting SEO »

  Mayfair to nowo otwarta agencja SEO z siedziba w Krakowie. Oferujemy konsulting SEO, audyty SEO, miedzynarodowe pozycjonowanie oraz link building. Pracujemy dla kilkunastu miedzynarodowych klientow. Dzieki wlasnej technologii jestesmy liderem analiz on-page SEO.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplanowanie w praktyce »

  Biznesplan.waw.pl - to serwis wprowadzający do tematyki planowania własnego biznesu.
  W bibliotece plików zamieszczono do pobrania duży wybór gotowych projektów biznesplanów firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Ponadto udostępniono przykładową strukturę biznesplanu oraz informacje dotyczące analizy wskaźnikowej.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki. Pożyczki pozabankowe. »

  Oferujemy Państwu pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki i samochodów. Prywatne pożyczki bez bik są ciekawym rozwiązaniem dla klientów z negatywną historią kredytową. Dla każdego klienta proponujemy indywidualne rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Zarządzana przez nas spółka służy fachową radę jeżeli chodzi o prowadzenie firmy. Wykorzystujemy zespół specjalistów, którzy doradzą jak wprowadzić narzędzia rekrutacyjne ale także szybko powiększyć sprzedaż. W porozumieniu z właścicielem firmy chcemy wdrożyć postępowanie, z wykorzystaniem którego zarządzanie zmianą stanie się dużo łatwiejsze. Posiadamy ogromną wiedzę, kompetencje a także doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne doradzanie Klientom w kluczowych decyzjach.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr dłużników »

  Oferujemy naszym klientom dostęp do wygodnej platformy, pozwalającej na weryfikację kontrahentów i ich finansów. Nasze biuro informacji gospodarczej pozwala na maksymalne zabezpieczenie transakcji finansowych poprzez ocenę kondycji finansowej firmy biorących udział w transakcji. Nasz rejestr dłużników pomoże ci w podjęciu decyzji co do transakcji z podmiotami.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SprawdzOpinie.pl »

  Sprawdź Opinie to nowoczesny serwis internetowy pozwalający bez trudu na zapoznanie się z opiniami innych internautów na temat produktów i usług, z których korzystali. Dodatkowo istnieje możliwość dodania własnej opinii.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne Łódź »

  Biuro detektywistyczne Al-Bar zajmuje się m.in: Zbieraniem informacji o osobach i podmiotach gospodarczych, pozyskiwaniem materiałów dowodowych np: w rozwodach, poszukiwaniem osób zaginionych, sprawdzaniem wiarygodność osób i firm, badaniami wariograficznymi, obserwacją wskazanych osób. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  O ile prościej by było gdybyśmy zawsze posiadali na koncie tyle pieniędzy, ile na daną chwilę jest nam potrzebne. No cóż, może w naszym życiu nastanie taka chwila. W tej chwili dla większości są to jedynie mrzonki bądź co najwyżej nadzieje wsparte odpowiednim działaniem. Co możemy począć w momencie, w którym potrzebujemy pieniędzy jednakże stan naszego konta w banku nawet nie zbliża się do niezbędnej kwoty? W jaki sposób możemy dostać to czego chcemy i nie dopuścić aby okazja nabycia mieszkania, samochodu czy też sprzętu nie uciekła w ostatniej chwili? Rozwiązanie jest łatwe – zaciągnąć kredyt. Muszą być jednak spełnione pewne warunki. Przede wszystkim musimy mieć odpowiednią zdolność kredytową – tym większą im większą sumę pieniędzy pragniemy pożyczyć od banku. Dobrym narzędziem, które zamieściliśmy w naszym portalu jest kalkulator zdolności kredytowej. Z jego pomocą przekonamy się na jaką kwotę i na jak długi czas mamy możliwość się zadłużyć. Kalkulator zdolności kredytowej przyda się zarówno w przypadku kredytów hipotecznych przeznaczonych na kupno mieszkania, oraz kredytów gotówkowych, za które nabędziemy inne dobra. Przedstawiona przez nas porównywarka kredytów gotówkowych pozwoli znaleźć najdogodniejszą ofertę bankową, dzięki czemu pozyskamy niezbędną gotówkę na dowolny cel po jak najniższych kosztach. Dzięki porównywarce kredytów hipotecznych przekonamy się w którym banku zaciągniemy najatrakcyjniejszy kredyt na kupno czy budowę domu.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Gestech Piotr Gubała »

  Instalacje elektryczne Mikołów. Prowadzimy działalność handlową oraz usługową jako integrator systemów elektrotechnicznych. Specjalizujemy się w automatyce, rozdziale energii elektrycznej niskiego i średniego napięć, realizacji dostaw aparatury elektrycznej.
  Oferta na klienta indywidualnego oraz firm.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • K.D.P.K. D. Kubińska - usługi kadrowo-płacowe »

  Pani Danuta Kubińska prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowo-Księgowego w Bydgoszczy. Kancelaria dysponuje licencją wydaną przez Ministra Finansów oraz ochronę ubezpieczeniową PZU S.A. Świadczy ona usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac. Realizowane są one na rzecz przeróżnych podmiotów gospodarczych: jednoosobowych przedsiębiorstw i większych spółek prawa handlowego. Jeśli chodzi o usługi rachunkowe - Kancelaria zajmuje się prowadzeniem i przechowywaniem księgowości, rozliczaniem podatku dochodowego, wyprowadzaniem zaległości księgowych, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego i innymi usługami, np. szkoleniem personelu odpowiedzialnego za przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów księgowych. Biuro to prowadzi również m.in. ewidencję wynagrodzeń, przesyła dokumenty rozliczeniowe do ZUS oraz inne. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aston Finance. Sp. z o.o. »

  Aston Finance Sp.z o.o. to doświadczona firma zajmująca się księgowością oraz usługami związanymi z biznesem. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz obszernej, nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej. Wszystkim korzystającym z usług naszego biura rachunkowego możemy zagwarantować, że wszelkie powierzone sprawy dotyczące przedsiębiorstwa są prowadzone terminowo, rzetelnie i zgodnie z aktualnymi przepisami. Nasi Klienci mogą nam zaufać powierzając prowadzenie obsługi księgowej, ponieważ posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, m.in. licencję Ministra Finansów. Do skorzystania z usług biura rachunkowego Aston Finance, zachęcić może Państwa nasza kompleksowa oferta. Obejmuje ona: usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo leasingowe, gospodarcze oraz pośrednictwo kredytowe. Proponujemy ponadto bezpłatne usługi przez okres 2 pierwszych miesięcy, atrakcyjny cennik usług, możliwość odbioru niezbędnych dokumentów od Klienta na terenie Wrocławia, a także rzetelną pomoc w minimalizowaniu obciążeń podatkowych. Te cechy działalności Aston Finance niewątpliwie wyróżniają naszą firmą na tle innych spółek o podobnym profilu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy, produktu – nazwane.pl »

  Ekipa nazwane.pl oferuje fachowe tworzenie nazw firm i produktów. Naming to usługa realizowana przez nazwane.pl wszechstronnie. Projektowanie nazw przebiega od zaprezentowania wstępnych pomysłów, poprzez badania i analizy dotyczące zaproponowanych nazw, po rejestrację wybranej nazwy. Odpowiednia nazwa dla produktu czy firmy jest istotnym elementem przyczyniającym się do odniesienia sukcesu. Z tego powodu zaleca się powierzyć tworzenie nazw profesjonalistom, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu tworzenia nazwy. Nazwane.pl oferuje również renaming, czyli zmianę nazwy firmy bądź produktu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komandor Standard Beata Michno »

  Jesteśmy autoryzowanym dealerem Firmy Komandor od ponad 10 lat. Wykonujemy meble na zamówienie nawet dla najbardziej wymagających. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe znajdujące się w C.H. M1 w Markach lub na www.komandorbm.pl

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: