Podkategoria: Doradztwo - strona 63 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »
 • Wypełnij deklarację »

  Już jest osiągalna najnowsza edycja oprogramowania e-pity 2012 z bieżącymi formularzami PIT obowiązującymi od 1 stycznia 2013 r. do rozliczania PIT za rok 2012. Już dzisiaj możesz zdobyć bezpłatny projekt e-pity za 2012 i w mgnieniu oka wypełnić wszelkie formularze deklaracji. Strona na bieżąco uaktualniana jest też o informacje odnośnie nowych zmian w prawie jak również o możliwe dla podatników obniżki i odliczenia. Każde zmiany są na niej regularnie ogłaszane i komentowane. Odbiorca ma wówczas do dyspozycji nie tylko fachowy program do rozliczeń rocznych, ale dodatkowo całkowity zapas informacji na temat aktualnych podatków dochodowych, z których dowie się jak rozliczyć pit 11.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach karnych, majątkowych, rozwodowych oraz przygotowywaniu umów, oferuje konsultacje prawne, obsługę prawną oraz przygotowywanie pism procesowych dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nolotax.pl »

  Nolotax.pl jest profesjonalnym biurem rachunkowym, świadczącym usługi kompleksowej księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz optymalizacji kosztów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne, kompleksowe podejście do każdego klienta. Nasze bogate doświadczenie pozwala również na obsługę organizacji pożytku publicznego (głównie Stowarzyszeń oraz Fundacji) oraz rozliczania projektów unijnych. Nasi klienci mogą skorzystać także z usługi wirtualnego adresu. Dewizą Nolotax.pl jest dbałość o interesy naszych klientów w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo rolnicze »

  Świadczymy usługi profesjonalnych porad w zakresie {dopłat|dotacji rolniczych. Nasze doradztwo rolnicze polega na doborze najkorzystniejszego programu zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, przygotowanie wniosków wraz z biznesplanem, a także rozliczenie inwestycji w rama Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

  Oprócz świadczenia usług doradztwa rolniczego, wykonujemy również ekspertyzy przyrodnicze dla rolników w ramach programu PROW 2007-2013 razem ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do uzyskania wysokich dopłat rolniczych.

  Doradztwo rolnicze za pośrednictwem strony twojdoradcarolny.pl odbywa się po kontakcie telefonicznym z ekspertem, lub po wypełnieniu formularza kontaktowego. Użytkownik szukający dopłat rolniczych ma też sposobność skorzystania z dopłat za usługi doradztwa rolniczego, dzięki nim redukując koszty doradztwa rolniczego nawet o 80%.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Oferujemy pomoc wszystkim osobom mającym kłopoty z Biurem Informacji Kredytowej. Jeżeli przez zły BIK banki odmawiają przyznania kredytu, to my znajdziemy alternatywne sposoby finansowania. W ofercie mamy nie tylko pożyczki pozabankowe, ale także prywatne.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości warszawa »

  Noster Nieruchomości to biuro pośrednictwa nieruchomości obsługujące Klientów z Warszawy o okolic. Nasza działalność obejmuje pomoc w zakresie sprzedaży lub zakupu mieszkania, domu, gruntu bądź lokalu użytkowego zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Naszym Klientom oferujemy również pomoc w zakresie uzyskania środków na sfinansowanie nieruchomości jak również obsługę dotyczącą dopełniania wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania lub domu. Noster Nieruchomości to profesjonalne doradztwo potwierdzone licencją oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Primax-Pro - usługi wykończeniowe »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej i wiarygodnej firmy outsourcingowo-telemarketingowej lub remontowo-budowlanej, gorąco zalecamy zapoznanie się z propozycją przedsiębiorstwa wielobranżowego Primax-Pro. Primax-Pro to firma z siedzibą w Warszawie, która łączy w sobie dwa niezależne piony działalności: budowlany i telemarketingowy. Call center Primax-Pro to zespół fachowców ds. marketingu, którzy zajmują się usługami outsourcingowymi, takimi jak prowadzenie infolinii, telesprzedaż, badania opinii publicznej i rynku, czy windykacja należności. Z kolei brygada remontowa tej firmy specjalizuje się w kładzeniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych, ocieplaniu poddaszy i całych budynków, a także w kompleksowych pracach z zakresu wykańczania wnętrz. Wszystkie zlecenia wykonywane przez oba piony Primax-Pro łączy najwyższa jakość, stuprocentowy profesjonalizm, a także bardzo przystępne ceny. Więcej szczegółowych wiadomości o ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziesz, odwiedzając stronę internetową

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Subiekt - Programy dla firm »

  Specjalizujemy się wdrożeniami programu Subiekt GT oraz pozostałych programów INSERT z lini INSERT GT i Navireo.
  Oferta firmy Rewelia Sp. z o.o. to doradztwo w wyborze programów dla firm, sprzedaż programów z lini INSERT GT ( Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Gestor, Sello ) i Navireo.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Nasze Biuro Rachunkowe Poznań jest otwarte na każdy rodzaj działalności. Jesteśmy elastyczni i potrafimy być kreatywni. Pomożemy uporać się z polskim systemem fiskalnym dla tych rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy już działają i szukają optymalizacji swoich kosztów.
  Nasze biuro księgowe świadczy wszechstronną obsługę księgowo-podatkową, finansową, kadrową i płacową podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z Poznania i okolic. Naszym klientom oferujemy nowoczesną aplikacje do wystawiania faktur i rachunków, udostępnianą poprzez przeglądarkę internetową Ifaktury24. Rozwiązanie dedykowane jest mikro i małym przedsiębiorcom poszukującym nowoczesnego i bezpiecznego oprogramowania do wystawiania dokumentów sprzedażowych online. Oprogramowanie wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowe księgi księgowe.
  Posiadamy Certyfikat Księgowy o Nr 46359/2010 wydany przez Ministra Finansów.
  Jeśli chcesz zwiększyć efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa skorzystaj z naszych usług.
  Dojeżdżamy do Klienta, odbieramy dokumenty! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta firmowe i kredyty dla firm »

  Portal finansowy z kredytami dla przedsiębiorców oraz aktualną ofertą kont bankowych dla firm. Na stronie http://www.konto-firmowe.biz znajdą państwo opisy i wyszczególnione oferty najlepszych banków komercyjnych oferujących usługi dla firm. Zestawienia prowizji i opłat za prowadzenie rachunków, przelewy, wpłaty i wypłaty gotówki a także głosy użytkowników na dany bank posiadających już założone konta w różnych bankach. Zapraszamy do zapoznania się ze strona finansową o kontach i kredytach dla firm i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne kredyty, tylko w Prime Finance »

  Doradcy biznesowi Prime Finance pierwszorzędnie znają wszelkie atrybutykierowania własnej firmy i służą pomocą wobszarze doboru produktów finansowych, wspierających wartościowe rozporządzanie finansami. Aktualnie współdziałamy z ponad dwudziestoma bankami, firmami leasingowymi, faktorami.Wiemy jak uciążliwe jest zawiadywanie finansami przedsiębiorstwa, a także jak wiele warta jest prawa ręka, której posiadaczom firmy może udzielić doradca finansowy. Starannie i szalenie czujnie dobieramy partnerów dostarczających rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Prime Finance to firma zaistniała w oparciu o doświadczenie i wiedzę osób od wielu lat działających w największych bankach i instytucjach finansowych w Polsce i za granicą. Nasi doradcy służą pomocą w zakresie doboru produktów finansowych, wspomagających pomocne zarządzanie finansami Państwa firmy.Dążymy do tego, aby współpraca między przedsiębiorcami i Prime Finance prowadziła do obniżania kosztów finansowych przedsiębiorstwa dodatkowo wielkiegoobcięcia czasu i formalności koniecznych do pozyskania finansowania. Doradcy biznesowi Prime Finance wyśmienicie znają problemy polskich przedsiębiorców, na bieżąco monitorujemy potrzeby naszych klientów i staramy się wychodzić im naprzeciw.Jednocześnie zapewniamy najwyższy standard obsługi od początku współpracy. Z myślą o współpracy z firmami Doradcy Finansowi Prime Finance przygotowali wszechstronny plan finansowania biznesu.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, a oprócz tego:
  • Masz przed czasem wszelkie informacje na temat podatków i składek i innych koniecznych zobowiązań.

  •Rzetelnie prowadzimy wszelkie rozliczenia: ◦ podatkową książkę przychodów i rozchodów,
  ◦ księgi handlowe,
  ◦ ryczałty,
  ◦ karty podatkowe.


  • Rozliczamy dla Ciebie podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę.

  •Rozliczamy Cię z ZUS-em, PFRON-em, GUS-em i Urzędem Marszałkowskim.

  • Rozliczamy Ci zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM-1).

  • Rozliczamy PITy związane z pracą za granicami kraju.

  • Pomagamy przygotować i rozliczyć dotację unijną lub z urzędu pracy.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Przyjazna Warszawa »

  Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa to zgromadzenie, które stworzyli mieszkańcy miasta by pomóc sobie i innym pokrzywdzonym przez zarząd stolicy. Na stronie internetowej www.przyjazna-warszawa.pl można szczegółowo zapoznać się z celami statutowymi instytucji. Po pierwsze, jest to walka o odzyskanie praw do własności dla ludzi, którzy w początkach panowania systemu komunistycznego zostali wywłaszczeni z centrum stolicy, by ta mogła się skutecznie rozwijać. Po drugie, jest to dochodzenie odszkodowań w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone w taki czy inny sposób przez funkcjonowanie i rozbudowę stołecznych lotnisk.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Dzięki wirtualnym biurom otrzymujemy adres biura w interesującym rejonie, najczęściej w ścisłym centrum aglomeracji. Ogólnie nie czerpiemy z biura codziennie, robimy to w przypadku kontroli ze skarbówki czy jeśli chcemy spotykać się z naszymi klientami. Biuro obsługuje nasze listy, załatwia odpowiednie zadania, za co wysokość opłat jest niewielka. W dzisiejszych czasach biuro wirtualne warszawa to bardzo popularna sprawa, bo jeśli chodzi o zwykłe biurowe pomieszczenia, wiadomo, że są bardzo drogie i jedynie potężniejsze przedsiębiorstwa może być stać na prowadzenie takich biur. Do tego ciekawą ofertą w większych miastach, czy w samej stolicy może być coś takiego jak biura na godziny warszawa. Nie musimy płacić za takie biuro w rozliczaniu za cały miesiąc, ale ogólnie możemy rozliczać się tylko za te godziny, jakie możemy spędzać na terenie biura.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salon Nowych Nieruchomości Wrocław »

  Mieszkania we Wrocławiu w programie Mieszkania dla Młodych. Jeśli szukasz mieszkania skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy Ci wyszukać apartament od dewelopera jakie chcesz znaleźć.
  Na początku roku 2013 wejdzie w życie program Mieszkania dla Młodych, który jest wsparciem kredytu na kupno mieszkania. Jako doradca nieruchomości na rynku wrocławskim pomagamy w wyszukaniu najlepszych z pośród możliwych ofert i we wszystkich formalnościach. Program będzie polegał na tym, że klienci mogą kupić mieszkanie taniej wyłącznie nowe. Z programu mogą korzystać małżeństwa i single. Wszystkie założenia programu omówimy w naszym salonie nowych nieruchomości.

  Poza tym Salon Nowych Nieruchomości we Wrocławiu towarzyszy przy szukaniu mieszań zarówno nowych, jak i mieszkań z rynku wtórnego. Posiadamy ogromną bazę nieruchomości we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Wsparcie przy znalezieniu nieruchomości jest bezpłatne i klient nie płaci żadnej prowizji.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź - Odszkodowanie Lublin - odszkodowanie za wypadek drogowy »

  W jaki sposób dochodzi do wypadków? Czy to my jesteśmy winni, czy raczej jest winna maszyna, kto ponosi odpowiedzialność? Kto powinien ubiegać się o odszkodowanie za wypadek drogowy? Nowe samochody są szybsze, niezwyklej komfortowe, zaopatrzone w szereg zabezpieczeń. To jednak nie czyni ich doskonałymi. Człowiek nierzadko pod wpływem euforii z osiągniętego celu zapomina że to co skonstruował jest tylko maszyną i tak jak człowiek nie jest niezawodne. Mimo wprowadzania różnego typu zabezpieczeń wciąż dochodzi od wypadków. Z statystyk udzielonych przez policję można zauważyć że największy odsetek wypadków drogowych powstaje podczas weekendu. Te same raporty podkreślają że najwięcej wypadków wywołanych jest przez człowieka. Jednakże co zrobić jeżeli już ulegniemy wypadkowi? Przede wszystkim możemy starać się o odszkodowanie za wypadek drogowy, może być to odszkodowanie za zniszczone auto bądź forma zadośćuczynienia jeżeli ponieśliśmy szkody na zdrowiu. Powinniśmy się starać o to przede wszystkim jeśli to nie my byliśmy decydującym sprawcą wypadku. Chcąc otrzymać takowe odszkodowanie możemy skorzystać z usług specjalnych firm, które zajmują się świadczeniem pomocy prawnej osobom poszkodowanym w tych oraz innych wypadkach. Pomoc niesiona przez te podmioty może być nie oceniona, w szczególności jeżeli jesteśmy niepewni co do przysługujących nam praw.Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź w Lublinie zajmuje się sprawami o odszkodowanie z wysoką skutecznością. Zapraszam.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKO-PROJEKT Kłodzko »

  EKO-PROJEKT Zakład Zarządzania Środowiskiem z Kłodzka.
  Firma pomaga w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych z punktu widzenia ochrony środowiska, wymaganych w różnego rodzaju procesach inwestycyjnych. Ponadto oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska.
  Dzięki zdobytemu wykształceniu kierunkowemu, niezbędnym uprawnieniom oraz doświadczeniu, Eko- Projekt gwarantuje solidne i terminowe wykonywanie zleceń oraz pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa - Anna Jakuć »

  Kancelaria z dużym doświadczeniem i sukcesami zaprasza w sprawach: rozwodowych, alimentacyjnych, sprawach rodzinnych, podziału majątku, sporządzania umów, odszkodowań, sprawach karnych, gospodarczych, pomocy prawnej i wielu innych aspektach związanych z polskim prawem.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Asbud - wycena nieruchomości Warszawa »

  Świadczymy usługi w zakresie: wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy czyli doradztwo, wyceny, pośrednictwo. Doradztwo dla inwestorów indywidualnych oraz firm deweloperskich. Doradztwo w budowaniu banków ziemi oraz portfeli inwestycyjnych. Wyceny na potrzeby sektora finansowego w tym banków, funduszy inwestycyjnych. Wyceny przedsiębiorstw oraz znaków firmowych, towarowych. Pośrednictwo dla firm deweloperskich w zakupie gruntów przeznaczonych na projekty mieszkaniowe i biurowe.
  Nieruchomości to nasza pasja.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie gdańsk »

  Firma zajmuje się szeroko pojętmym sprzątaniem, usługi wykonuje kompleksowo. Począwszy od klientów biznesowych obsługiwanych cyklicznie po klientów indywidualnych. Forma 'Sprzątanie Gdańsk' działa na terenie Trójmiasta. Firma wykonuje takie usługi jak pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i tapicerki samochodowej, sprzątanie biur w Gdańsku. Coraz częściej widuje się również firmy, które świadczą bardzo ekskluzywne usługi w zakresie sprzątania. Posługują się nie tylko wysokiej jakości detergentami, ale także nowoczesnym, niezwykle zaawansowanym sprzętem. Dzięki temu utrzymanie w nienagannym stanie dywanów, tapicerek mebli, czy też wykładzin nie stanowi żadnego problemu. Ekskluzywne czyszczenie Trójmiasto stało się wręcz pożądane. Szczególnie w luksusowych kancelariach prawniczych czy też podatkowych. Oczywiście nie można się przerażać, ekskluzywność to tylko jeden z aspektów funkcjonowania takich firm, mniejsi klienci także są mile widziani. Najczęściej szukając firmy sprzątającej mamy na myśli kilka kobiet, które ze ścierkami i miotłami przychodzą do mieszkania, domu lub biura i robią małe porządku, zamiatanie i ścieranie kurzów. Ale wcale tak być nie musi, dzisiaj firmy sprzątające prezentują się zdecydowanie bardziej okazale. Już samo hasło czyszczenie Trójmiasto wywołuje rozmaite skojarzenia. Mamy tu do czynienia przede wszystkim wysokiej jakości detergenty, jak również genialne urządzenia, odkurzacze piorące, maszyny parowe.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: