Podkategoria: Doradztwo - strona 65 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka aw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, głównie z woj. pomorskiego. Współdziałamy z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, co ułatwia i przyspiesza skuteczną pomoc naszym klientom.
  Reprezentowanie przed Sądem i innymi organami. Sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze i karne. Możliwość negocjowania stawek wynagrodzenia i rozkładania go na dogodne raty!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Listy »

  Witamy na stronie Przemówienia.com Twoja Platforma Przemówień. Jesteśmy zespołem ekspertów zajmujących się kompleksową obsługą związaną z tworzeniem i wygłaszaniem przemówień, a także pisaniem listów i tekstów okolicznościowych na różne okazje. Członkowie zespołu mają kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów, pisaniu przemówień i występowaniu przed różnym audytorium.Słowa, które wypowiadamy często mają wpływ na ludzi i decyzje warte tysiące i miliony złotych. Dlatego starajmy się przemyśleć i przygotować to co chcemy powiedzieć publicznie. Pomagamy menedżerom, urzędnikom, politykom, przedstawicielom wolnych zawodów, pracownikom oświaty, stowarzyszeń, fundacji i innym, w pisaniu przemówień oraz radzeniu jak skutecznie występować przed publicznością. Zaoszczędź czas i skorzystaj z tego co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo cywilne »

  Nasz serwis to możliwość otrzymania natychmiastowej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego. Udzielamy porad prawnych między innymi w takich sprawach jak prawo własności, podział współwłasności, umowy cywilnoprawne oraz postępowanie egzekucyjne. Doświadczenie naszych prawników daje Państwu gwarancję otrzymania profesjonalnej i kompletnej porady prawnej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Scanwir - osiowanie »

  Jeżeli szukasz doświadczonej i wypróbowanej firmy zajmującej się pielęgnacją i serwisem maszyn przemysłowych, powinieneś koniecznie zaznajomić się z propozycją szczecińskiego przedsiębiorstwa Scanwir. Zaangażowani w tej firmie doświadczeni i pierwszorzędnie wyszkoleni fachowcy specjalizują się w diagnostyce technicznej i doradztwie technicznym, a także w projektowaniu, osiowaniu, wyważaniu oraz remontach bieżących i kapitalnych przeróżnych urządzeń i instalacji przemysłowych. Kooperacja z firmą Scanwir pozawala podnieść skuteczność i wydajność produkcji przy równoczesnej poprawie bezpieczeństwa pracy. Chcesz poznać więcej detali? Odnajdziesz je na stronie internetowej

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • EmBroker - kompleksowe rozwiązania na rynku energii elektrycznej i gazu »

  emBroker - niezależny broker obrotu energią elektryczną i gazem. Dzięki naszemu doświadczeniu i skrupulatnie wyselekcjonowanym partnerom biznesowym, jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najkorzystniejsza ofertę sprzedaży energii elektrycznej, a wkrótce po pełnej liberalizacji rynku także gazu.

  Dla nas najważniejszy jest Klient i długookresowa współpraca. Dlatego nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale kompleksowo doradzamy jak zoptymalizować koszty dystrybucji.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstwa »

  Orta Business Consulting to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się doradztwem i pomocą finansową dla różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw. Firma to zbiorem doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką, którzy doskonale znają mechanizmy rynkowe i są w stanie pomoc i uporządkować finanse w każdego typu firmie szybko i skutecznie. W ofercie między innymi pomoc w zdobyciu środków finansowych na finansowanie firmy, wyceny przedsiębiorstw, pomoc w bieżącej sytuacji firmy czy przekształcenia przedsiębiorstwa w prywatną działalność.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo pracy »

  Biuro nasze zajmuje się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzwoniąc do nas uzyskasz poradę prawną w takich sprawach, jak urlop macierzyński, wychowawczy oraz ojcowski, mobbing w pracy, rozwiązywanie umów o pracę lub zatrudnianie młodocianych. Porad prawnych udzielają dyplomowani prawnicy specjalizujący się sprawami z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Finiks »

  Gwarantujemy bezpieczeństwo prowadzenia firmy poprzez świadczenie wszechstronnej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowych. Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone aplikacje gwarantujące poprawność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

  Biuro rachunkowe Szczecin stara się, aby rachunkowość oraz kwestie kadrowo-płacowe nie tworzyły więcej dla Państwa kłopotu.

  Właściwie z bieżącymi regułami biuro posiada stosowne ubezpieczenie związane z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi, które gwarantuje kontrahentom odpowiednie bezpieczeństwo. Funkcjonujemy na bazie licencji wydanej przez Ministra Finansów, która potwierdza umiejętności do prowadzenia usług księgowych w naszym biurze. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła naszym pracownikom na zgłębienie znacznego zakresu zagadnień skarbowych.

  Umożliwiamy oszczędność cennego czasu naszych Kontrahentów, oferujemy nowoczesną i skuteczną księgowość, prowadzoną uczciwie, ściśle z przepisami i bez ryzyka, a przede wszystkim w przystępnych opłatach.


  Niedrogie Biuro Rachunkowe Finiks świadczy usługi księgowe dla małych i średnich jednostek. Prowadzona księgowość jest solidna i szybka.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo spadkowe »

  Telefoniczne porady z zakresu prawa spadkowego to możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak zachowek, odrzucenie spadku, wydziedziczenie, dział spadku czy też zapis windykacyjny. Doświadczenie oraz obszerna wiedza naszych prawników stanowi gwarancję profesjonalnego i rzetelnego podejścia do twoich problemów prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Gdańsk »

  Nowoczesne podejście do projektowania stron internetowych. Kierujemy się zasadą, że przede wszystkim strona internetowa klienta musi być rentowna! Musi przynosić zyski dla jej właściciela. Właśnie takie strony internetowe tworzymy w naszej agencji interaktywnej. Dla internauty najważniejsze jest coś odmiennego i w tym miejscu jest niewątpliwie wymagana osoba webmastera, który połączy potrzebę pojawienia w Internecie z technicznymi wymaganiami. Sporządzenie witryn internetowych to właśnie działanie na pograniczu dwóch światów – zwykłego użytkownika i kodów informatycznych. Efektem niesamowitej współpracy są fantastyczne strony WWW, które olśniewają przedsiębiorców oraz są atrakcyjne dla odbiorców - czyli potencjalnych klientów.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta - zaufało nam już dziesiątki firm. Dołącz do tego grona i ciesz się profesjonalną stroną internetową wraz z odpowiednio zrobionym marketingiem internetowym serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Kancelaria Pierwsza Prawna z Warszawy to usługi znawców prawa na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne świadczone przez radcę prawnego z ponad 15sto letnim doświadczeniem w branży. Radca dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce zna materię prawa jak nikt inny i poradzi sobie z każdym problemem na tle prawnym. Dodatkowo, kancelaria oprócz standardowych usług zapewnia pomoc prawną przez Internet- szybki kontakt, profesjonalne podejście i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karol Wolski, psycholog i trener biznesu »

  Strona Karola Wolskiego - psychologa i trenera biznesu, strona poświęcona badaniom rynku, badaniom psychologicznym i marketingowym a także analizom statystycznym. Oferta: szkolenia i badania biznesowe, warsztaty i gry dla firm oraz osób indywidualnych, doradztwo w zakresie stosowania psychologii w biznesie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Accf.pl - biuro rachunkowe w Krakowie »


  Mieszkasz w Krakowie? potrzebujesz porady finansowej ? Zajrzyj do nas. Zapewnimy państwu kompleksowe doradztwo w sprawach rachunkowo-finansowych. Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla państwa, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,prowadzenie pełnych rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,reprezentowanie Przedsiębiorcy w Urzędzie Skarbowym oraz udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych to tylko kilka usług w jakich możemy państwu pomoc.
  Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji o każdej porze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja Outlook »

  Archiwizacja poczty w programie Microsoft Outlook 2007 i Outlook 2010. Opis jak zachować pocztę z plików pst, jak radzić sobie z zapełnioną skrzynką pocztową i jak bezpiecznie archiwizować pocztę elektroniczną w firmie.

  Bezpieczne przechowywanie poczty elektronicznej jest ważne dla płynnego i sprawnego prowadzenia firmy, aby to osiągnąć powinniśmy archiwizować na bieżąco pocztę przechowywaną w programie Microsoft Outlook, tak aby była łatwo osiągalna.

  Archiwum poczty powinno być, bezpieczne, ale to tutaj jest oczywiste, również narzędziem łatwym w obsłudze, co przedstawiamy na naszej stronie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców. Odczyt tachografów. Lublin »

  Do zakresu oferowanych usług należy wykonywanie szeroko rozumianej ewidencji i analizy czasu pracy oraz aktywności kierowców na podstawie danych rejestrowanych zarówno przez tachografy cyfrowe jak i analogowe. Opracowanie powstaje przy pomocy specjalistycznego oprogramowania i profesjonalnych narzędzi. Ponadto zajmuję się pobieraniem danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców. Dojeżdżam do siedziby Państwa firmy.Szczegóły oferty:1. Ewidencja czasu pracy kierowców (na potrzeby PIP)2. Analiza czasu prowadzenia pojazdów i innych aktywności kierowców (na potrzeby ITD)3. Rozliczanie delegacji4. Pobieranie oraz archiwizacja danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców 5. Dokumentacja pracownicza (regulaminy pracy, obwieszczenia, umowy o pracę itp.)6. Przygotowanie do kontroli Inspekcji Transportu Drogowego (ITD) oraz Państwowej Inspekcji Pracy (PIP)Swoje usługi wykonuję głównie na terenie województwa lubelskiego (m.in.: Lublin, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Parczew).TACHOewidencja.Tel: 884 988 388Email: info@tachoewidencja.plwww.tachoewidencja.pl

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MJM Modelowanie Finansowe »

  Oferujemy usługi doradcze dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przygotowujemy wyceny przedsiębiorstw, wyceny marki i opcji menadżerskich, biznesplany i oceny projektów inwestycyjnych. Oferujemy również weryfikację już przygotowanych modeli finansowych. Nasza pasja do podejmowanej pracy oraz bogate doświadczenie pomagają nam wspierać naszych Klientów w kluczowych momentach ich rozwoju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń Kancelaria Nasz Prawnik »

  Kancelaria Adwokacka w Toruniu, działa na rynku z sukcesem. W zakres usług wchodzi profesjonalne doradztwo i pomoc prawna, reprezentowanie przed sądami i urzędami, e-porady. W skład zespołu wchodzą m. in. adwokat Sebastian Kamiński oraz adwokat Paulina Popławska. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie (reprezentowanie w dużych procesach karnych, cywilnych, gospodarczych) pozwala skutecznie radzić sobie w najtrudniejszych sprawach i sporach sądowych. Całodobowy kontakt online. Nasza specjalizacja to: sprawy rodzinne, alimenty, rozwód, separacja, podział majątku, dot. nieruchomości, własności lokali, najmu i eksmisji, wszelkich zagadnień związanych z zarządzaniem i administrację nieruchomościami, naruszenia posiadania, uchylenia uchwał wspólnoty mieszkaniowej, eksmisji, zapłaty czynszu, wstąpienie w stosunek najmu, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności przesyłu i drogi koniecznej, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, unieważnienie testamentu, zachowek, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień: za błędy w sztuce lekarskiej, szkody, z wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, z tytułu śmierci osób najbliższych, sprawy karne, spory o prawa autorskie, znaki towarowe, wzory przemysłowe, dot. ochrony konkurencji, pomoc w sprawach pracowniczych, o mobbing i dyskryminację, własności intelektualnej, danych osobowych, zamówień publicznych, handlu elektronicznego, weryfikowanie lub tworzenie regulaminów portali i stron www.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mecenasi, adwokaci, prawnicy - Wyszukiwarka prawników »

  Nowoczesna i rozbudowana wyszukiwarka prawników dostępnych w Internecie. Umożliwia znalezienie prawnika w kraju jak i prawnika polskojęzycznego za granicą. Wielość specjalizacji sprawia, że wybór jest bardziej precyzyjny i przemyślany. W bazie znajdują się wyłącznie wpisy zweryfikowane. Na stronie dodatkowo duża dawka wiedzy historycznej m. in życiorysy sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych, cennik usług prawnych oraz wiele praktycznych informacji, rejestrów prawników, notariuszy, biegłych, doradców, komorników, mediatorów, adwokatów kościelnych, rzeczników patentowych, rzeczoznawców. Na stronie znajdziesz także broszury, poradniki z zakresu prawa, linki do portali o tematyce prawniczej, baz orzeczeń i wyroków sądów i trybunałów.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Potrzebujesz porady prawnej? Dobrze trafiłeś. Na stronie darmoweporady.pl możesz wysłać do nas zapytanie. Porad prawnych udzielają doświadczeni i praktykujący na co dzień adwokaci. Oferujemy darmową analizę i wycenę zagadnienia, bezpłatne informacje podstawowe, porady prawne za niewielką opłatą (już od 10 zł netto) w zależności od zakresu problemu i niezbędnego nakładu pracy, pełna anonimowość, wygoda i dostęp do prawnika bez wychodzenia z domu (także w dni wolne i święta). Czas udzielenia porady wynosi średnio 48-godzin. Staramy się by treść odpowiedzi była zrozumiała i zawierała jak najmniej skomplikowanej terminologii prawniczej. W każdym przypadku masz możliwość zadawania pytań dodatkowych. Portal funkcjonuje w Internecie od 2004 r. i był jednym z pierwszych tego typu portali w Internecie. Na portalu możesz także zakupić gotową poradę prawną za pomocą kodów SMS.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa »

  Porady prawne przez telefon to możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy lub prawa karnego. Porady prawne udzielane są w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: