Podkategoria: Doradztwo - strona 66 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · następna strona »
 • Renowacja Mebli Stylowych Ryszard Gacparski »

  Nasza firma istnieje na rynku od 1983 roku i mieści się w Pruszkowie (woj. mazowieckie), niedaleko Warszawy. Od 30 lat zajmujemy się odnawianiem mebli stylowych, antycznych, zabytkowych i innych. Restaurujemy szafy, kredensy, komody, krzesła, stoły, biurka, a także meble tapicerowane, jak sofy, kanapy czy łóżka. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ każdy mebel jest inny i wymaga innych technik renowacyjnych.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Kraków »

  Nasze biuro prawne udziela pomocy prawnej w sprawach z zakresu takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo, karne, prawo spadkowe lub prawo pracy. Dzwoniąc na infolinię prawną zostaniesz połączony bezpośrednio z doradcą prawnym który udzieli Ci porady prawnej niezbędnej do pozytywnego załatwienia wszelkich problemów. Porad prawnych w naszym biurze udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w kancelariach prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Enadis sp. z o.o. - programy na zamówienie, doradztwo IT »

  Enadis sp. z o.o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w obszarze informatyki dla biznesu. Enadis łączy wiedzę z zakresu technologii informatycznych wraz z wiedzą dotyczącą biznesu, pozwalając zaoferować naszym klientom nie tylko usługi typowo informatyczne, ale również doradztwo w obszarach na styku informatyki i biznesu. Naszym największym atutem jest doświadczenie, dzięki któremu obsługujemy ponad 1000 klientów z ponad kilkunastu różnych branż, a z naszych systemów każdego dnia korzysta ponad 90 tys. ludzi na całym świecie.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kancelaria Excambium zajmuje się profesjonalnym i całościowym dochodzeniem odszkodowań. Reprezentujemy naszego Klienta na każdym etapie procesu uzyskiwania odszkodowań, łącznie z prowadzeniem sprawy sądowej. Zajmujemy się sprawami z zakresu:
  -nieszczęśliwych wypadków
  -wypadków przy pracy
  -wypadków komunikacyjnych
  -błędów lekarskich
  -śmierci osób bliskich
  -dochodzimy odszkodowań rolniczych, a także za słupy
  Charakteryzuje nas niska i stała prowizja, a także doświadczona kadra.
  Zapraszamy do zgłoszenia sprawy. Wstępna analiza oraz wycena zadośćuczynienia nie jest płatna.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prestimo Insurance - agencja ubezpieczeń Warszawa »

  Prestimo to agencja ubezpieczeń, która oferuje polisy największych Towarzystw Ubezpieczeń w Polsce, m.in. PZU, Proama, Warta, Hestia, Allianz, InterRisk i Gothaer. Ubezpieczamy na terenie Warszawy oraz okolic.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski pośrednik w obrocie nieruchomościami »

  Zakup nieruchomości to proces bardzo złożony i skomplikowany. Chcąc kupić mieszkanie, dom, lokal, czy działkę, obawiamy się, że zostaniemy oszukani. Często pojawiają się też problemy ze sfinansowaniem transakcji: cena wydaje nam się za wysoka, bank nie chce nam przyznać kredytu, nie wiemy, kogo poprosić o pomoc. W takiej sytuacji dobrze jest zaufać profesjonalistom. Polski Dom Finansowy zajmuje się szeroko pojmowanymi nieruchomościami i kredytami. Doradcy finansowi oraz licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami tworzą zgrany zespół, który pomoże dobrać Klientowi oferty najlepiej dopasowane do Jego wymogów i możliwości finansowych. Firma prężnie działa na rynku nieruchomości od wielu lat, w swojej ofercie posiada kilkaset atrakcyjnych mieszkań, działek i lokali w całej Polsce. Korzystając z pomocy PDF zyskujesz kompleksową obsługę i wiele cennych rad, które nie tylko pomogą Ci utrzymać nieruchomość w dobrym stanie, ale też przyczynią się do dbania o domowy budżet.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Łódź »

  Biuro Doradztwa Prawnego oferuje Państwu kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa pracy, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego. Porad prawnych udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w biurach pomocy prawnej oraz kancelariach prawnych. Profesjonalne podejście naszych prawników gwarantują, że Państwa problemy zostaną rozwiązane w sposób rzetelny i kompleksowy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER - prywatny detektyw »

  Prywatny detektyw - Agencja Detektywistyczna HONESTER, detektyw Warszawa - świadczy usługi detektywistyczne, dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Osobom fizycznym udzielamy wsparcia, w szczególności przy zbieraniu materiału dowodowego w zakresie spraw rozwodowych (żona zdradza lub zdradza mąż), ustalenia ojcostwa, obserwacji miejsc i osób (np. opiekunki do dziecka). Przedsiębiorcom oferujemy wsparcie przede wszystkim w zakresie ustalenia i weryfikacji wiarygodności pracowników oraz kontrahentów. Zajmujemy się miedzy innymi: - windykacja - ściąganie należności, długów, - poszukiwanie majątku - nieuczciwa konkurencja - naruszenie znaków towarowych, - kradzieży przez pracowników - śledztwa gospodarcze - weryfikacja kontrahentów - partnerów handlowych- sprawdzanie wiarygodności parterów. Nasze działania polegają na działalności operacyjnej, np.: obserwacja osób i miejsca, poszukiwaniu osób, wykrywanie podsłuchów, weryfikacja danych oraz informacji, dokumentowaniu (zbieraniu dowodów) oraz na czynnościach technicznych wymagających znacznej wiedzy i specjalistycznych urządzeń – wariograf, badania DNA, wykrywanie podsłuchów, GPRS, śledzenie floty samochodów, audyt bezpieczeństwa (i inne), informatyka śledcza. Zdaniem naszych Klientów detektywistyczna agencja Honester i każdy pracujący w niej prywatny detektyw - to bardzo dobry detektyw, nie tylko dobry detektyw Warszawa ale najlepszy w Polsce.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz »

  Formy Świadczonej Pomocy Prawnej Kancelarii Adwokackiej Kamili Kopczyńskiej Obejmują w Szczególności: Prawo Karne, Odszkodowania, Rozwody, Alimenty, Spadki, Podziały Majątku, Prawo Cywilne, Prawo Pracy, Prawo Administracyjne, Prawo Rodzinne i Opiekuńcze, Reprezentacja Przed Sądami Powszechnymi, Sądami Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej, Windykacja Należności, Porady Prawne, Kompleksową Pomoc Prawna Dla Klientów Indywidualnych, Przedsiębiorców oraz dla Instytucji Publicznych

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro FK- biuro rachunkowe Poznań »

  Kompleksowa i profesjonalna obsługa księgowa podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie, fachowe doradztwo i rzetelność w świadczeniu usług. Bezpieczeństwo i poufność w kwestii powierzanych spraw i
  dokumentów Skuteczne metody działania wsparte wiedzą, kompetencjami oraz umiejętnościami. Konkurencyjne ceny i usługi według najwyższych standardów.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnikbydgoszcz.eu »

  W kancelarii w Bydgoszczy znajdą Państwa fachową i profesjonalną pomoc prawną polegającą na windykacji należności, udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, pism procesowych, projektów umów, zastępstwie procesowym i prawnym przed sądami i innymi instytucjami oraz organami. Oferujemy pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym, przedsiębiorcom. Obejmuje ona zakres począwszy od spraw cywilnych, gospodarczych, handlowych, pracowniczych, administracyjnych, rodzinnych po kompleksową obsługę prawną przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • JP Finance Doradztwo finansowe dla firm i osób fizycznych »

  Oferujemy produkty finansowe najlepszych banków na rynku. Pomagamy sfinansować cele kredytowe firmowe jak i mieszkaniowe.Obliczymy zdolność kredytową, złożymy wniosek, wybierzemy najlepszą ofertę dla Państwa.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Blog o windykacji i innych dziedzinach finansów. Porady w zakresie zabezpieczania wierzytelności, prowadzenia postępowania windykacyjnego. Specyfika i niuanse komorniczego postępowania egzekucyjnego - porady dla wierzycieli egzekwujących oraz dla dłużników. Opisy praktycznych przypadków windykacyjnych, przykłady sądowych orzeczeń oraz postanowień, opinie o poszczególnych komornikach sądowych oraz o firmach windykacyjnych. Blog jest codziennie aktualizowany. konsultantami blogera są radcowie prawni oraz adwokaci a sam bloger jest właścicielem firmy windykacyjnej działającej na rynku ponad dziesięć lat.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stow. Księgowych - księgowość »

  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją edukacyjną przedstawioną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją przeróżnych szkoleń dla księgowych i osób związanych zawodowo lub chcących się zajmować rachunkowością. Oferujemy najwyższą postać kształcenia naszych kursantów przez doświadczonych wykładowców. Obecnie zapraszamy między innymi na kursy prowadzenia ksiąg rachunkowych, także na potrzeby usługowe, kurs pod wiele mówiącym tytułem kadry oraz płace, przygotowujący do pracy na odpowiednim stanowisku w firmie. Można również zrealizować u nas kursy wszystkich stopni certyfikacji zawodu - od księgowego po dyplomowanego księgowego. Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości mazowieckie »

  GC Invest to licencjonowane biuro nieruchomości, które pomoże Ci znaleźć idealny dom lub mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia. Posiadamy w swojej ofercie nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów w dogodnych lokalizacjach na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z lista ogłoszeń nieruchomości i do kontaktu!

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ORCA Tranform - Strategie komunikacji »

  ORCA Transform to przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem marketingowym oraz reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich jak także dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Zestaw startowy dla firm" wchodzących na rynek, potrzebujących fachowego wsparcia w aspekcie komunikacji jak także reklamy. Wśród przedkładanych produktów znajdują się m. in.: identyfikacja wizualna (nazwa, logo, styl wizualny, rebranding), internet i multimedia (np. papier firmowy, baner flash, strona www oparta na CMS, etykiety, broszury, film korporacyjny), nakład premium (wizytówki), audyty jak także przeglądy (audyt marketingowy, reklamowy, zewnętrzny, wewnętrzny, wizerunku, komunikacji). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Money 4 You »

  Usługi finansowe takie jak: kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz nowoczesne formy oszczędzania. Najtańsze kredyty w Łodzi. Współpraca z 26 bankami w Polsce. Osobisty doradca Finansowy. Najlepsze warunki na rynku.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe wrocław »

  Szerokie spektrum usług technicznych, wsparcie rzecznika patentowego, to główne dziedziny działalności organizacji techniczno inżynierskich zrzeszonych w federację. Naczelna organizacja techniczna skupia doskonałych fachowców wielu dziedzin a eksperci rzeczoznawcy świadczą usługi doradcze dla prywatnego i publicznego sektora. To w tym zrzeszeniu znajdziemy tłumaczy symultanicznych na inżynierskie konferencje, tu też możemy zlecić opracowanie w obcym języku specjalistycznej dokumentacji technicznej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Cisek - prawnik »

  Oto jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kieruje ją adwokat, mecenas Paweł Cisek. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30. Klienci przyjmowani są po uprzednim ustaleniu - telefonicznym, osobistym bądź elektronicznym - spotkania. Na polecenie naszego interesanta realizujemy sprawy powiązane z prawem rodzinnym, karnym i gospodarczym. Obsługujemy klientów zamieszkałych na obszarze Łańcuta oraz okolic. Adwokat prowadzi sprawy, głównie z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi oraz w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: