Podkategoria: Doradztwo - strona 67 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · następna strona »
 • Podatkowa.krakow.pl »

  Kancelaria podatkowa w Krakowie prowadzona przez mgr Marka Kłosowskiego. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w branży świadczy usługi profesjonalnie. W swojej ofercie posiada m.in doradztwo podatkowe, pomoc w zakładaniu i rejestracji firm, obsługę działalności gospodarczej oraz wiele innych usług. Zapraszam do zapoznania się z oferta jak i cennikiem świadczonych usług.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • LeanPassion »

  Firma Leanpassion to zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi z dużą wiedzą merytoryczną prowadzący projekty dla firm w takich branżach jak przemysł i usługi. Pod adresem internetowym leanpassion.pl znajdują się niezbędne informacje o Leanpassion Sp. z o.o., jej zakresie działania, klientach, skuteczności i szkoleniach. Lean wdraża przedsięwzięcia takie jak Lean management, Kultura Lean czy Lean manufacturing, które mają na celu wprowadzenie zmian w procesach biznesowych klienta, a co za tym idzie poniesienie i poprawę wskaźników dających wymierne efekty finansowe firmie.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - obsługa prawna firm »

  Jesiołowscy to nazwa jednego z najlepszych biur rachunkowych w Krakowie. Poza usługami typowo rachunkowymi biuro to zajmuje się także obsługą prawną firm. O ich prawnej obsłudze dowiemy się ze strony jesiolowscyprawo.com.pl. Znajduje się tam lista wszystkich usług prawnych, w których możemy liczyć na pomoc tego biura. Poza tym na stronie znajdziemy także dane kontaktowe, które umożliwią nam współpracę z tym biurem nawet jeśli nie jesteśmy mieszkańcami Krakowa. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin strony jesiolowscyprawo.com.pl.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum TFI - fundusze inwestycyjne »

  Fundusze inwestycyjne są tematem, którym interesuje się coraz więcej osób. Jeżeli chcemy poznać wszystkie sekrety funduszów inwestycyjnych musimy wejść na stronę forumtfi.pl. Jest to witryna Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, którzy od kilku lat zajmują się tym rodzajem inwestowania pieniędzy. Po odwiedzinach tej strony dowiemy się czym tak naprawdę są wspomniane fundusze inwestycyjne oraz odkryjemy ich różne rodzaje. Serdecznie zapraszamy na forumtfi.pl każdego kto jest zainteresowany tym rodzajem inwestowania pieniędzy.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - biuro księgowe Kraków »

  Jesiołowscyksiegowosc.com.pl to witryna biura rachunkowego, które może nam pomoc w prowadzeniu księgowości w naszej firmie. Wszystkie usługi tego biura znajdują się na wspomnianej wyżej stronie. Do najpopularniejszych zaliczymy: sprawozdania statystyczne dla WUS, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji rocznych dla pracowników, zleceniobiorców (PIT-11, PIT-8B, PIT-8C, PIT-40), kontrola terminów badań lekarskich, szkoleń BHP oraz wystawianie świadectw pracy. Jak widać biuro Jesiołowscy zajmuje się tematami, które mogą okazać się dla nas naprawdę ciężkie do samodzielnej realizacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z tym biurem to wystarczy tylko wejść na ich stronę i skontaktować się z nimi. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Wrocław »

  Biuro Doradztwa Prawnego to możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon w takich dziedzinach polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo pracy. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych doradców prawnych twoje problemy prawne zostaną rozwiązane w sposób skuteczny oraz profesjonalny. Zapraszamy do korzystania z usług prawnych naszego biura.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesik24 - Katalog firm z całej Polski! Dodaj wpis za darmo! »

  Biznesik24 to katalog firm z całej Polski,kompleksowo promujący firmy w internecie.Dzięki wpisowi do naszego katalogu twoja firma:
  -dotrze do setek klientów, dzięki promocji w portalu
  -będzie widoczna w Google.pl i innych wyszukiwarkach
  Zapraszamy !!!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • WWJM - Kredyty i Ubezpieczenia w Lublinie »

  Jestem doradcą finansowym i chciałbym dostarczyć Ci wszelkich możliwych rozwiązań dostępnych w ofercie Firm Ubezpieczeniowych i Banków działających na polskim rynku.

  Pozwoli Ci to korzystać z usług jednego doradcy w sprawach związanych z wszelkimi ubezpieczeniami, kredytami czy innymi produktami bankowymi.

  Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystne i kompleksowe rozwiązania oraz przeprowadzę przez gąszcz procedur, co zaoszczędzi Ci czas, pieniądze i benzynę. Pomogę przygotować wymaganą dokumentację.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • IT outsourcing Kraków »

  Podejmij dziś współprace z Nox-it. Za pośrednictwem informatyki jesteśmy w stanie usprawnić każde przedsiębiorstwo, bez względu na jego profil biznesowy. Możesz nam w zupełności zaufać, gdyż na początku naszej współpracy realizujemy audyt systemu informatycznego. Stworzymy szereg rozwiązań i działań oraz przedstawimy kilka projektów, które finansowo uzasadnią inwestycję. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań wobec nas, a później określimy cele oraz zakres prac. Poza tym damy jeden miesiąc naszej pracy za darmo, abyś mógł ocenić efektywność przeprowadzanych przez nas działań.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia LP Warszawa »

  Strona internetowa akademialp.pl opisuje firmę szkoleniową z Warszawy. Znajdziesz tu programy szkoleń, doświadczonych trenerów, aktualności, bazę dotychczasowych klientów oraz słownik trudnych zagadnień typu 5s, smed czy 5W+1H. Akademia LeanPassion oferuje wyspecjalizowane szkolenia w trzech obszarach: usługi, produkcja i łańcuch dostaw. Szkolenia lean to nie tylko gotowe programy szkoleń, ale także możliwość samodzielnego zaplanowania szkolenia dostosowanego do potrzeb indywidualnych firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź stronę internetową Akademii LP.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Poznań »

  Telefoniczne porady prawne jakie umożliwia nasza firma to skuteczny sposób na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo nieruchomości czy też prawo pracy. Doradcy prawni udzielający porad prawnych to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancje, że twoje sprawy zostaną załatwione szybko i rzetelnie. Zapraszamy do korzystania z porad prawnych naszego biura.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • NowoczesnaFarma.pl - Nowoczesny Portal Rolniczy »

  NowoczesnaFarma.pl - Przyjazny Portal Nowoczesnego Rolnika.

  Zawsze najświeższe i wiarygodne wiadomości i porady rolnicze, W naszym portalu zamieścisz za darmo ogłoszenie rolnicze oraz dodasz swoją firmę do katalogu firm rolniczych.

  Na naszym "Bazarze Rolnym" znajdziesz wszystko co niezbędne w gospodarstwie rolnym i ogrodzie. Od pojazdów i maszyn rolniczych po części, nawozy oraz środki ochrony roślin.

  Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą opon rolniczych oraz środków ochrony roślin. (Najniższe ceny szybka realizacja zamówienia).

  Jesteśmy otwarci na nowe kontakty handlowe oraz zapraszamy do umieszczenia reklamy w naszym portalu.

  NASI CZYTELNICY TO TWOI KLIENCI !!!

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław »

  Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Wrocławia, przy wrocławskim rynku (w odległości 200 metrów). Lokalizacja Kancelarii sprawia, że dotarcie do niej jest proste zarówno dla osób poruszających się samochodem jak i wrocławską komunikacją miejską. W okolicy Kancelarii położonych jest kilka parkingów strzeżonych, które może dla Państwa zarezerwować obsługa kancelarii po uprzednim ustaleniu terminu.
  Osoby, które potrzebują dokonać czynności notarialne mogą zgłosić się do naszej kancelarii lub odwiedzić naszą stronę internetową | Kancelaria Notarialna Wrocław| celem uzyskania niezbędnych informacji do przeprowadzenia czynności notarialnych.

  Na stronie internetowej umieszczone są niezbędne informacje takie jak: wymagane dokumenty, rodzaje czynności prawnych, a w zakładce opłaty - można uzyskać wiedzę – jakie opłaty są do uiszczenia przy wykonywaniu konkretnych czynności notarialnych ( np. spadki, testamenty, przepisanie nieruchomości, etc.)

  Do obowiązków Notariusza należy przede wszystkim zapobieganie sporom sądowym poprzez zapewnienie pewności i bezpieczeństwa obrotu, w taki sposób aby czynności te były wykonywane były bezpiecznie i zgodnie z wolą obu stron – których działania mogą powodować czynności prawne. Więcej na naszej nowej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • OptiFin sp.z o.o.- biuro rachunkowe Kraków »

  Kompleksowe usługi księgowe skierowane do firm polskich i zagranicznych. Profesjonalne doradztwo
  podatkowe i prawne. Wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy w sposób odpowiedzialny i rzetelny wykonują powierzane zadania. Indywidualne podejście i zaangażowanie na rzecz klienta. Wysoka jakość wsparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, kompetencjami.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych, doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr. Działamy na terenie Warszawy i okolic.Obsługujemy podmioty gospodarcze, zarówno polskie jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę internetową www.tnrachunki.pl

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna IURICO z Wrocławia jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi (doradztwo i obsługa prawna) świadczone na terenie kraju i poza nim. Główne zalety kancelarii IURICO to nowoczesność, ekspercka wiedza oraz szeroko rozwinięte kompetencje pracowników poparte międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych uniwersytetach europejskich oraz zdobytymi stopniami naukowymi.. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą nową ofertą porad prawnych przez internet IURICOnet.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kilometrówka 2013 »

  Kilometrówka jest jednym z dużych problemów jakie pojawiają się na drodze przedsiębiorcy. W naszym serwisie rozwialiśmy wszelkie wątpliwości z tym właśnie związane i mamy nadzieję, że dzięki temu unikniecie jakichkolwiek problemów z jej rozliczeniem, w przyszłości.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy »

  Portal firmy oferującej szeroki zakres usług z zakresu marketingu. Specjalizuje się w organizowaniu i obsłudze programów lojalnościowych, w tym programów partnerskich, organizacji promocji i konkursów. Wieloletnie doświadczenie w pracy z różnego typu klientami pozwoliło na poszerzenie oferty o unikalny system do zarządzania programami lojalnościowymi, a także całościową obsługę prawną i podatkową.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing4 - leasing na wszystko »

  Zajmujemy się doborem najlepszego modelu finansowania dla naszych klientów. Oferujemy leasing na zasadach uproszczonych oraz szybką decyzje. Zajmujemy się leasingowaniem sprzętu, pojazdów,nieruchomości różnego rodzaju.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szacowanie nieruchomości, szkolenia z zamówień publicznych »

  BONiZP zapwenia pełen zakres usług takich jak: wycena nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, wycena maszyn i urządzeń. Wykonujemy również analizy rynku i opinie nie będące operatem szacunkowym. Świadczymy także usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi. Posiadamy specjalistyczne przeszkolenie w zakresie szacowania majątku dla celów zabezpieczenia hipotecznego.
  BONiZP oferuje także obsługę zamówień publicznych oraz szkolenia otwarte i zamknięte z Prawa Zamówień Publicznych.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: