Podkategoria: Doradztwo - strona 69 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »
 • Centrum Zabezpieczń »

  ferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, montaż i serwis z dziedziny elektronicznej ochrony osób i mienia .Wykonujemy instalacje systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, domofonów, kontroli dostępu oraz automatyki typu napędy bram. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się dostosować wszystkie szczegóły oferty do Państwa potrzeb i wymagań.
  Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usługi i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Szeroka oferta usług prawnych: prawo cywilne (np.spadkowe,rodzinne,dotyczące nieruchomości). Pomoc prawna skierowana do firm i osób prywatnych.Oferta obejmuje także usługi prawne w zakresie prawa pracy,windykacji czy odszkodowań.Usługi prawne obejmują też prowadzenie spraw związanych z prawem administracyjnym.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce - Polityka Bezpieczeństwa Damych Osobowych »

  Strona internetowa firmy zajmującej się konsultingiem z zakresu ochrony danych osobowych a także innych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania danych. W nowoczesnych spółkach bezpieczeństwo danych przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu tym samym ważne jest posiadanie wiedzy na temat norm prawnych oraz ich przestrzeganie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS »

  Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w ewidencji działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych – RD 37/2013 oraz posiadającym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w tym zakresie ser. TPP nr 24020061.

  Eksperci Agencji Wywiadowczo – Detektywistycznej ARCANUS to byli wieloletni i doświadczeni funkcjonariusze służb bezpieczeństwa wewnętrznego i porządku prawnego w Polsce ( CBŚ i innych jednostek Policji, ABW, CBA ) posiadający specjalistyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości kryminalnej w tym terroru kryminalnego, narkotykowej i ekonomicznej oraz korupcji a także stosowania techniki operacyjnej, kontynuujący i rozwijający swoją pasję.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa-Elżbieta Piątkowska »

  Kancelaria patentowa opiera się na pracy rzeczników patentowych z dużym doświadczeniem, o wykształceniu prawniczym i technicznym, co gwarantuje zrozumienie specyfiki problemów związanych z prowadzeniem profesjonalnej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.Proponujemy Państwu naszą aktywną pomoc na każdym etapie postępowania oraz nadzorowanie spraw w ramach udzielonych pełnomocnictw, m.in. przy rejestracji znaku towarowego. Kancelaria Patentowa oferuje kompleksową obsługę, w zakresie prawa własności przemysłowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fokusownia »

  Przeprowadzenie badań na grupie docelowej to czynności wymagające nie tylko merytorycznego stworzenia treści badania, ale także zmuszające do sporych działań logistycznych. Badaną grupę winno się nie tylko zgromadzić w odpowiednim czasie i przestrzeni, ale również zapewnić im właściwe warunki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości jakie daje fachowo wyposażona sala fokusowa. Zapewnia ona wygodę zarówno uczestnikom przeprowadzanego badania, a także wygodę pracy wykonującym badanie. Fokusownia umożliwia wykonanie niezbędnych czynności zarówno w grupie badanych jak i podczas pojedynczych spotkań, równocześnie dając możliwość nadzorowania przebiegu badania bez ingerowania w nie na skutek zastosowania najnowocześniejszej technologii oraz weneckich luster. Badania przeprowadzone w właściwym pomieszczeniu mają dużą wartość poznawczą ponieważ nic ich nie zakłóca i nie dekoncentruje uwagi respondentów. Jednocześnie fokusownia gwarantuje sposobność nagrywania, a nawet przekazywania na żywo przebiegu badań.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakładaniu strony interentowej. »

  Pomagamy w zakładaniu strony internetowej w Rumunii i Bułgarii. Załatwiamy wszystkie dokumenty odnośnie firmy ale również pomagamy w zakładaniu konta bankowego. Zajmujemy się wszystkimi dokumentami i sprawami urzędowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki bez BIK Sochaczew »

  Potrzebujesz szybkiej pożyczki pozabankowej? Miałem w przeszłości problem z terminową spłatą zobowiązań finansowych? A może zwyczajnie nie masz zdolności kredytowej? Odwiedź serwis WWW Pożyczki bez BIK Sochaczew, zapoznaj się z naszą ofertą pożyczek bez BIK i kredytów oddłużeniowych i skontaktuj się z naszym doradcą finansowym z regionu Sochaczewa i okolic. W naszej ofercie znajdują się między innymi pożyczki chwilówki, pożyczki gotówkowe bez BIK udzielane w większych kwotach na okres nawet 48 miesięcy, pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości lub pojazdów (do 50-70% wartości nieruchomości), kredyty oddłużeniowe, z których mogą skorzystać nawet osoby z zajęciami komorniczymi oraz pożyczki dla firm na oświadczenie o dochodach na kwotę nawet 50 000 zł. Bogata oferta pozabankowych rozwiązań pozwala nam często pomóc klientom znajdującym się w niezwykle trudnych sytuacjach. Sprawa każdego klienta jest przez nas zawsze rozpatrywana indywidualnie, a później doradca finansowy dobiera najlepsze dla klienta rozwiązanie. Pomożemy Ci jak najszybciej uzyskać potrzebną gotówkę. Zapraszamy do odwiedzenie serwisu www.pozyczkibezbik-sochaczew.pl i kontaktu z infolinią pożyczkową.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • POCO - oddłużanie »

  Obecnie, kiedy wiele różnych instytucji finansowych kusi możliwością zaciągnięcia łatwego kredytu na kilka a nawet kilkanaście tysięcy, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń, zgody małżonka czy żyranta, nietrudno wpaść w tak zwaną pętlę finansową. Jeżeli i Ty masz takie problemy zgłoś się do nas – pomagamy w oddłużaniu osób fizycznych oraz firm. Dodatkowo obsługujemy klientów z całego kraju, więc niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz możesz śmiało się z nami skontaktować, a z pewnością pomożemy rozwiązać w jak najbardziej korzystny sposób Twoje problemu finansowe.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administrowanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma GESTOR, to jeden z liderów rynku zarządzania nieruchomościami. Świadczy o tym ilość lat doświadczenia - firma istnieje na rynku od 1995 roku. Zespół składa się z odpowiednio przygotowanych pracowników składających się z doświadczonych administratorów, zarządców nieruchomości oraz księgowych. Na swojej stronie internetowej firma przedstawia oferty skierowane do wspólnot, deweloperów, dla nieruchomości prywatnych, dla nieruchomości przedsiębiorstw, a także zapewnia obsługę techniczną. Firma GESTOR zapewnia najwyższe standardy zarządzania nieruchomościami. Biura firmy znajdują się w takich miastach, jak: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  eParole to profesjonalne biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferuje tłumaczenia w różnych językach, zarówno tych popularnych jak angielski czy niemiecki, ale też takich jak chiński czy macedoński. W ofercie wiele rodzajów tłumaczeń: np. tłumaczenia pisemne, przysięgłe, ustne i symultaniczne. Więcej informacji o oferowanych usługach, cennik i obsługiwane języki można znaleźć na stronie.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Katowice »

  Rachunkowość i doradztwo – zachęcamy do zapoznania się z propozycją Mayer & Olsen. Profesjonalna obsługa kwestii rachunkowości, windykacji i monitoringu należności, dokumentacji kadrowo-płacowych, usług doradczych i prawnych, wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej, usług ubezpieczeniowych czy usług agencji celnej. Nasza profesjonalna oferta sprawia, że Państwa firma pracuje skuteczniej, co przekłada się na zadowolenie obu stron. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia na życie »

  Dom ubezpieczeniowy „Spectrum” to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają sprawdzonego, satysfakcjonującego ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty ubezpieczeniowe największych towarzystw ubezpieczeniowych istniejących na polskim rynku: PZU, WARTA, HDI ASEKURACJA, PTU, ERGO HESTIA, UNIQA, TUW i INTER RISK. Stawiając sobie za priorytet zadowolenie i satysfakcję Klientów z naszych usług, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy pomoc w wyborze najbardziej korzystnej oferty ubezpieczenia. Jesteśmy otwarci na twoje potrzeby i wymagania, ponieważ dla nas najważniejsze są Państwa komfort i bezpieczeństwo na lata. Zapewniamy pełne zaangażowanie i fachową wiedzę z zakresu odpowiednich dla Państwa ubezpieczeń. Po więcej informacji na temat naszej firmy i oferty, zapraszamy na stronę dus.net.pl.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz Bielsko - Biała »

  Nasza firma specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Z przyjemnością i z zaangażowaniem projektujemy wnętrza funkcjonalne, eleganckie i ponadczasowe. Przestrzeń publiczna oraz prywatne budynki dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu, nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jesteśmy otwarci, kładziemy nacisk na wnikliwą analizę potrzeb i wyobrażeń naszych klientów. Nawet przy niskim budżecie możemy opracować eleganckie wnętrze dla każdego. Oferujemy nowatorskie rozwiązania, nieszablonowe wykorzystanie materiałów oraz wysoką jakość. Uważamy, że każda przestrzeń może wyzwalać pozytywną energię i być doskonałym miejscem do pracy, relaksu lub rozwijania pasji.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości C-Profes Poznań »

  Firma C-Profes Wycena i Obsługa Nieruchomości oferuje usługi przede wszystkim na terenie miasta Poznań i województwa wielkopolskiego z zakresu: wyceny nieruchomości - sporządzania operatów szacunkowych, rzeczoznawstwa majątkowego, sporządzania świadectw/certyfikatów/audytów energetycznych oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także doradztwa na rynku nieruchomości. Naszym mottem jest rzetelne, terminowe wykonanie usług oferując przy tym konkurencyjne ceny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości i Maszyn LASKOWSKI S.C. »

  Jesteśmy firmą o długiej tradycji na rynku - istniejemy od 2003 roku. Jesteśmy członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, numer naszego uprawnienia to 4099. W ramach naszych usług oferujemy wyceny wszelkich nieruchomości - mieszkań, budynków i działek - a także wartości służebności oraz maszyn i urządzeń. Nasz główny obszar działania to Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdunia) oraz całe województwo Pomorskie. Obsługa klientów biznesowych odbywa się na terenie całej Polski. Gwarantujemy pełną i sprawną obsługę oparte na długoletnim doświadczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto firmowe »

  Konto firmowe to bardzo istotna kwestia dotycząca zarządzania finansami firmy, wpływa ono na wiele czynników usprawniających czynności związane z realizacją przelewów, wypłat pracowniczych itp. Oprócz niezawodności i intuicyjności ważnym aspektem są koszty ponoszone z tytułu prowadzenia i użytkowania takiego rachunku bankowego. Wybór optymalnego konta dla firm nie jest jednak łatwy, ponieważ na rynku jest bardzo wiele ofert oraz większość z nich jest bardzo szczegółowo opisana gdzie w dużej mierze ich analiza może zająć wiele czasu. Dlatego warto korzystać ze stron ułatwiających wybór rachunków firmowych ściśle dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstw.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walex - zwrot podatku z Holandii »

  Przedsiębiorstwo Walex pomaga w odzyskaniu podatku z zagranicy. Na swojej stronie umieszcza wszelkie niezbędne dokumenty i formularze, które należy wypełnić. Ponadto oferuje usługi dla wszystkich, którzy pracowali za granicą i chcą odzyskać nadpłacony podatek. W tym firma prowadzi klienta przez cały gąszcz formalności prosząc tylko o niezbędne czynności z jego strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Walex pomaga już w swojej kategorii dla państw Europejskich jak: zwrot podatku z Holandii, Anglii oraz Niemiec. Walex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, wynagrodzenie pobiera tylko po sukcesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRM »

  Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którym zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem – ich utrzymaniem. Dzięki rozwiązaniu hostowanym naszego oprogramowania obsługa IT zmniejszona jest do minimum, a nasi klienci są dzięki temu w stanie w całości skupić się na własnej działalności. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo artykuły związane m.in. z biznesem, prowadzeniem firmy czy zagadnieniem CRM. Zapraszamy do zapisania się na newsletter.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELDAR Rachunkowość »

  Przedstawiamy Państwu ofertę zaproponowaną przez firmę Eldar. Nasze usługi oferujemy małym i średnim biznesmenom z obszaru województwa opolskiego. Opiekujemy rozwijającymi się firmami pod względem kierowania księgowości. Prowadzimy stosowne ewidencje niezbędne do rozliczenia podatku od towarów oraz usług, a również zryczałtowanego podatku dochodowego. Możemy także pomóc w sprawach kadrowych- prowadzimy akta pracowników, nadzorujemy ich wypłaty. Przygotowujemy także stosowne oświadczenia dla ZUS i Urzędu Skarbowego. Zawsze dokładnie omawiamy obszar prowadzonych przez nas prac i wymagania, jakie Państwo posiadają. Ustalamy cenę danej usługi, która zależy przede wszystkim od formy prowadzonej przez Państwa aktywności i ilości przygotowanych dokumentów księgowych. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: